Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ir jau tai Anglijā arī kautkas lētāks. Paskatiju profesionālās borenes, Makita, Bosh, pa 1/3 lētāk kā pie mums.
22.aprīlis 2018, 00:47 | links
 
Pienācu pie kompja, skatos jums te jautri, laikam jau vismaz otrais pusē :)

Reku viela ko paķidāt pie trešā :)

http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/zviedru-ekonomists-nesaprotu-kadel-peksni-tik-loti-milam-rutinas-darbu.d?id=49951563

Delfos, zviedru ekonomists. Tur dažas interesantas lietas, par to pašu "virtuālo" antiglobalizāciju, piemstas arī diezgan daudz idēalistiskas figņas , bet nu vienam nevaru nepiekrist... Kāda vella pēc jāglorificē rutīns smags "godīgs" darbs? Kolhozā zirgs visvairāk strādāja, bet par priekšsēdētāju tā arī nekļuva... Lai roboti strādā. Un nodoķlus maksā arī, kapēc ne - i uzņēmumam labāk, nav ar mūlāpiem jāauklējas, i sociālais nodoklis no mašīnu radītās peļna budžetā pensijām un to pašu mūllāpu pabalstiem... A normāli cilvēki lai strādā, tur kur vajag ar galvu domāt, improvizēt, radīt, emocijas un intuīciju pielietot.
22.aprīlis 2018, 00:27 | links
 
Pie manis veči pelna 1500+ uz rokas, ar nomaksātiem nodokļiem, sociālajām garantijām, veselības abdrošināšanu,bet ir viens bet, veči riktīgi kapā. Tie kas nāk kautko darīt un gaida darba dienas beigas 700- 800. Tas laukos 100km no Rīgas. Un par Angliju ! Bijām ciemos 3 cilvēki uz 4 dienām, uz kakla nesēdējām. Noīrējām 1/2 dzīvoklīti, ēdām krodziņos, braucām ar sabiedrisko un taksi. 2500€ bez avio biļetēm un īpašiem šopingiem. Braucām tik ar Uber. Cenas nenormālas. Skuķim teicu dzīvo tur, bet ciemos pie mums.

girts72, 22.aprīlis 2018, 00:15


Tas ko saku. Kas grib un ir spējīgi var. Tajā pašā laikā lielai daļai vieglāk ir bļaut cik viss ir slikti, nekā strādāt.
22.aprīlis 2018, 00:24 | links
 
Pie manis veči pelna 1500+ uz rokas, ar nomaksātiem nodokļiem, sociālajām garantijām, veselības abdrošināšanu,bet ir viens bet, veči riktīgi kapā. Tie kas nāk kautko darīt un gaida darba dienas beigas 700- 800. Tas laukos 100km no Rīgas. Un par Angliju ! Bijām ciemos 3 cilvēki uz 4 dienām, uz kakla nesēdējām. Noīrējām 1/2 dzīvoklīti, ēdām krodziņos, braucām ar sabiedrisko un taksi. 2500€ bez avio biļetēm un īpašiem šopingiem. Braucām tik ar Uber. Cenas nenormālas. Skuķim teicu dzīvo tur, bet ciemos pie mums.
22.aprīlis 2018, 00:15 | links
 
nu nu kur LV maksā 1500 vismaz uz rokas,itsevišķi laukos

uldens2, 21.aprīlis 2018, 22:48

Tev liekas ka anglijā tikdaudz sanāk? Ticēt nostātiem ir viens, dzīvē izbaudīt cits. Tur par īri kautvai maksāši nedēļa apmēram kā šeit mēnesī. Iepriekšējā mēnesī man paziņa šeit pat saņēma 1600 uz rokas. Jā Latvijā. Oficiāli. Tā ka domā ko runā. Pats pabiju anglijā, tagad šeit nopelnu veirāk, nekā tur.

aluspinte, 21.aprīlis 2018, 23:10labi ka tavam paziņam tā ir,domā ka vismaz 1000 cilvēkiem atrastos tāds darbs ar tādu algu???Un jā,ne visi jēdz atrast arzemēs labu darbu,tie dunduki parasti brauc atpakaļ.Un tie kas nebrauc atpakaļ jau nu pelna stipri vairāk ka LV,Un pofig cik īre,galvenais cik paliek pāri

uldens2, 21.aprīlis 2018, 23:14

Trīs brigādes, 18 cilvēki. Visiem tāda alga. Oficiāla. Krutpils novads.
Dunduk tu! Kā tev var vairāk pāri palikt, ja lielāki izdevumi? Irjau nodokļu politika mums pakaļā, bet galarezultāts ta tur nav labāks.
Man piem arī smags fizisks darbs jebkuros laikaapstākļos zem klajas debess. Ja strādā 5 dienas nedēļā 1500 uz papīra kā minimums. Ir reizes ka pa brīvdienām parauj, lidz 2500 pat var saraut. Latvijā. Darbā ko jaunatne nedara parasti. Pāri jau paliek stipri mazāk, betnu. Angrijā lielās naudas pelnītāji jau ar virsstundas spēcīgi rauj:D Nav runa par tiem, kas augstākos amatos tikuši.

aluspinte, 21.aprīlis 2018, 23:30
nu re ieleic sludinājumu un būs tev 10000 strādāt gribētaju rinda.:DDD

uldens2, 21.aprīlis 2018, 23:40


Gribēt ir viens, varēt cits.
21.aprīlis 2018, 23:50 | links
 
Diemžēl ,nav tev nojausmas kā cilvēki ru valstī dzīvo, kur nu vēl derevņās...

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:13

Nu diemžēl zinu gan ! :(

Un zinu ka arī tur vis notiek tāpat kā te ! Naida kurinašana un " pareizo " slavināšana !

Un ja kāds nav ar mums , tas ir pret mums - nošaut ! ;)

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:21

Neatbildēji uz jautājumu, kā ir tagad tur, sadzīves apstākļi, pensijas, pārtika...?

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:28

Atbildēju ! Tāpat kā pie mums !

Pensijas minimālās , sadzīves apstākļi tādi paši ( kas grib tas darbu atrod un strādā , kas negrib laiza bamsli )
Paika , tie paši vistas stilbiņi !
Pa lielam !
Ar ko mūsu propoganda atšķiras , no viņu propogandas ?

Saskaitamos mainot vietām rezultāts nemainās !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:40[/quote]

Labi, lai paliek. Tev tas nav jāzina, kādā limonādē tu dzīvo. Un vispār nav arī jasalīdzina, labāk skatīties uz otru pusi.

Domāju uldens2 ,tev varētu sīki izstāstīt nianses un atšķirības, es negribu.

Arlabunakti.
21.aprīlis 2018, 23:49 | links
 
plesigais [21.04.18]: apelsins, 21.aprīlis 2018, 23:22

Apelsin Apelsin !
Sori ja Tu manus gadus zemessardzē un zvērestu Latvijai uzskati par kroplību ? Tad kas Tu pats esi ?
Bez pārmetumiem, bet reizēm labāk nošauties, sevišķi, ja pielādēts ierocis tik brīvi piejams.
21.aprīlis 2018, 23:48 | links
 
mjuniors [21.04.18]: Mjunior, tevi vienmeer ljoti respekteeju. Tu esi iists Zemnieks. Taads patriots, nevis kaa dzjindzjmiilis Pleesiigais..
Man skjiet, ka uz taadiem kaa tu, turas valsts.
Piekaas manu komentaaru, bet paarstaaj lasiit arii to demagoğiju.. Respect tev

apelsins, 21.aprīlis 2018, 23:32
Jūtu, ka centies! :))) Šovakar pat pātari nebūs jāskaita, miegs nāks tāpat! :)))
O, jaa un bez visiem shitiem katolju Āmen!!
Turaas, riit uz vimbaam!
21.aprīlis 2018, 23:42 | links
 
nu nu kur LV maksā 1500 vismaz uz rokas,itsevišķi laukos

uldens2, 21.aprīlis 2018, 22:48

Tev liekas ka anglijā tikdaudz sanāk? Ticēt nostātiem ir viens, dzīvē izbaudīt cits. Tur par īri kautvai maksāši nedēļa apmēram kā šeit mēnesī. Iepriekšējā mēnesī man paziņa šeit pat saņēma 1600 uz rokas. Jā Latvijā. Oficiāli. Tā ka domā ko runā. Pats pabiju anglijā, tagad šeit nopelnu veirāk, nekā tur.

aluspinte, 21.aprīlis 2018, 23:10labi ka tavam paziņam tā ir,domā ka vismaz 1000 cilvēkiem atrastos tāds darbs ar tādu algu???Un jā,ne visi jēdz atrast arzemēs labu darbu,tie dunduki parasti brauc atpakaļ.Un tie kas nebrauc atpakaļ jau nu pelna stipri vairāk ka LV,Un pofig cik īre,galvenais cik paliek pāri

uldens2, 21.aprīlis 2018, 23:14

Trīs brigādes, 18 cilvēki. Visiem tāda alga. Oficiāla. Krutpils novads.
Dunduk tu! Kā tev var vairāk pāri palikt, ja lielāki izdevumi? Irjau nodokļu politika mums pakaļā, bet galarezultāts ta tur nav labāks.
Man piem arī smags fizisks darbs jebkuros laikaapstākļos zem klajas debess. Ja strādā 5 dienas nedēļā 1500 uz papīra kā minimums. Ir reizes ka pa brīvdienām parauj, lidz 2500 pat var saraut. Latvijā. Darbā ko jaunatne nedara parasti. Pāri jau paliek stipri mazāk, betnu. Angrijā lielās naudas pelnītāji jau ar virsstundas spēcīgi rauj:D Nav runa par tiem, kas augstākos amatos tikuši.

aluspinte, 21.aprīlis 2018, 23:30

nu re ieleic sludinājumu un būs tev 10000 strādāt gribētaju rinda.:DDD
21.aprīlis 2018, 23:40 | links
 
Nezinu, pie laba tas nenovedīs, šis viss tiek darīts ar noteiktu mērķi, vai tad ne tā ? To tak dienesti un valdības vīri apzinās...

Kad tas augonis plīsīs, būs jau par vēlu, bet diemžēl tāda prakse mums raksturīga...

skutans, 21.aprīlis 2018, 22:51

Klausies izskatās vēl drusku un Tu tiksi lidz saknēm !

Ko dara ar labu biznesu ko grib piesiet pie nagiem ? Pareizi nospiež uz ceļiem - ar visiem iespējamiem līdzekļiem !
Pēc tam pa letuci nopērk !
Kam nevajag Latvijas zemi un mežus ? Pašiem navalam !
Bet ir kas pašiem nav ,bet Latvijā ir !
Aga saki domāt !
Nu un kāpēc Latvijā vēl nav kā Zviedrijā , tāpēc ka nahren ar puškam ! Lēnām ar kapitālu nospiedisim , paši ( letiņi ) iztirgos !
Turpini aizstāvēt un ievēlēt bijušos , bus Tev krievijas derevņa !
:( !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:06

Diemžēl ,nav tev nojausmas kā cilvēki ru valstī dzīvo, kur nu vēl derevņās...

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:13

Nu diemžēl zinu gan ! :(

Un zinu ka arī tur vis notiek tāpat kā te ! Naida kurinašana un " pareizo " slavināšana !

Un ja kāds nav ar mums , tas ir pret mums - nošaut ! ;)

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:21


Es ar tomēr šoto ne tik labu zinu. Man tur vecmuteres māsas meita šad tad pa vēstulei no tomskas atsūta. Mums te vel paradīze tomēr.
21.aprīlis 2018, 23:40 | links
 
Nezinu, pie laba tas nenovedīs, šis viss tiek darīts ar noteiktu mērķi, vai tad ne tā ? To tak dienesti un valdības vīri apzinās...

Kad tas augonis plīsīs, būs jau par vēlu, bet diemžēl tāda prakse mums raksturīga...

skutans, 21.aprīlis 2018, 22:51

Klausies izskatās vēl drusku un Tu tiksi lidz saknēm !

Ko dara ar labu biznesu ko grib piesiet pie nagiem ? Pareizi nospiež uz ceļiem - ar visiem iespējamiem līdzekļiem !
Pēc tam pa letuci nopērk !
Kam nevajag Latvijas zemi un mežus ? Pašiem navalam !
Bet ir kas pašiem nav ,bet Latvijā ir !
Aga saki domāt !
Nu un kāpēc Latvijā vēl nav kā Zviedrijā , tāpēc ka nahren ar puškam ! Lēnām ar kapitālu nospiedisim , paši ( letiņi ) iztirgos !
Turpini aizstāvēt un ievēlēt bijušos , bus Tev krievijas derevņa !
:( !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:06

Diemžēl ,nav tev nojausmas kā cilvēki ru valstī dzīvo, kur nu vēl derevņās...

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:13

Nu diemžēl zinu gan ! :(

Un zinu ka arī tur vis notiek tāpat kā te ! Naida kurinašana un " pareizo " slavināšana !

Un ja kāds nav ar mums , tas ir pret mums - nošaut ! ;)

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:21

Neatbildēji uz jautājumu, kā ir tagad tur, sadzīves apstākļi, pensijas, pārtika...?

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:28


Atbildēju ! Tāpat kā pie mums !

Pensijas minimālās , sadzīves apstākļi tādi paši ( kas grib tas darbu atrod un strādā , kas negrib laiza bamsli )
Paika , tie paši vistas stilbiņi !
Pa lielam !
Ar ko mūsu propoganda atšķiras , no viņu propogandas ?

Saskaitamos mainot vietām rezultāts nemainās !
21.aprīlis 2018, 23:40 | links
 
Mjunior, tevi vienmeer ljoti respekteeju. Tu esi iists Zemnieks. Taads patriots, nevis kaa dzjindzjmiilis Pleesiigais..
Man skjiet, ka uz taadiem kaa tu, turas valsts.
Piekaas manu komentaaru, bet paarstaaj lasiit arii to demagoğiju.. Respect tev

apelsins, 21.aprīlis 2018, 23:32

Jūtu, ka centies! :))) Šovakar pat pātari nebūs jāskaita, miegs nāks tāpat! :)))
21.aprīlis 2018, 23:38 | links
 
mjuniors [27m]: Mjunior, tu pieej jautaajumam kaitinoshi pareizi, taads absoluuts piupau piu. Shauismigs teoreetisms. Neej vairaak uz liiderisma kursiem

apelsins, 21.aprīlis 2018, 22:49
Apelsīn, lai cik jautājumā dziļi ieietu, visa taisnība izpeld vienkāršībā. Pēc valdi un skaldi principiem nekur tālu netiksim. Ņjutona nezūdamības likums.
Ja par patriotismu, paskaties uz lielvarām viņi to vien dara kā par to runā! Un latviešiem tāda diemžēļ nav, ir tikai vāji izteikts.Bieži esmu dzirdējis nesaprašanu, kas kāds atbrauc ciemos un brīnās kāpēc man vipār plīvo mūsu karogs katru dienu utt. Cilvēkiem nav saprašana. Arī man nav daudzās lietās, tāpēc es esmu par to izglītošanu, lai cik naivā veidā tas izklausās. Ja es mēģinu noziņot kādai instancei par nekārtību, kas par to atbild, mani nosauc par stukaču! :D Tas jau vien parāda, ka nav vēlēšanas sakārtot, uzlabot mūsu vidi.
Vēl par patriotismu, kāpēc mums viņa nav. Kad vācietis pieteica karu Anglijai, kas bija vājāka. Valsts viri jau gribēja padoties. Bet viens pateica,nepateikšu kurš, ja mēs padosimies, mēs kā nācija savu identitāti pazaudēsim. Un tas ir noticis ar mūsu valsti.Mums ir patriotisms! Kaut arii ar diivainiibaam un kropls - skati Pleesìgo un Luteru

apelsins, 21.aprīlis 2018, 23:22


Apelsin Apelsin !
Sori ja Tu manus gadus zemessardzē un zvērestu Latvijai uzskati par kroplību ? Tad kas Tu pats esi ?
21.aprīlis 2018, 23:32 | links
 
mjuniors [21.04.18]: Pizdu, apelsīn, tu izsiti mani no sliedēm! :D.Mans pazūd, ar visu savu naivum. Lasīs labāk mans tālāk grāmatu.
Mjunior, tevi vienmeer ljoti respekteeju. Tu esi iists Zemnieks. Taads patriots, nevis kaa dzjindzjmiilis Pleesiigais..
Man skjiet, ka uz taadiem kaa tu, turas valsts.
Piekaas manu komentaaru, bet paarstaaj lasiit arii to demagoğiju.. Respect tev
21.aprīlis 2018, 23:32 | links
 
nu nu kur LV maksā 1500 vismaz uz rokas,itsevišķi laukos

uldens2, 21.aprīlis 2018, 22:48

Tev liekas ka anglijā tikdaudz sanāk? Ticēt nostātiem ir viens, dzīvē izbaudīt cits. Tur par īri kautvai maksāši nedēļa apmēram kā šeit mēnesī. Iepriekšējā mēnesī man paziņa šeit pat saņēma 1600 uz rokas. Jā Latvijā. Oficiāli. Tā ka domā ko runā. Pats pabiju anglijā, tagad šeit nopelnu veirāk, nekā tur.

aluspinte, 21.aprīlis 2018, 23:10labi ka tavam paziņam tā ir,domā ka vismaz 1000 cilvēkiem atrastos tāds darbs ar tādu algu???Un jā,ne visi jēdz atrast arzemēs labu darbu,tie dunduki parasti brauc atpakaļ.Un tie kas nebrauc atpakaļ jau nu pelna stipri vairāk ka LV,Un pofig cik īre,galvenais cik paliek pāri

uldens2, 21.aprīlis 2018, 23:14


Trīs brigādes, 18 cilvēki. Visiem tāda alga. Oficiāla. Krutpils novads.
Dunduk tu! Kā tev var vairāk pāri palikt, ja lielāki izdevumi? Irjau nodokļu politika mums pakaļā, bet galarezultāts ta tur nav labāks.
Man piem arī smags fizisks darbs jebkuros laikaapstākļos zem klajas debess. Ja strādā 5 dienas nedēļā 1500 uz papīra kā minimums. Ir reizes ka pa brīvdienām parauj, lidz 2500 pat var saraut. Latvijā. Darbā ko jaunatne nedara parasti. Pāri jau paliek stipri mazāk, betnu. Angrijā lielās naudas pelnītāji jau ar virsstundas spēcīgi rauj:D Nav runa par tiem, kas augstākos amatos tikuši.
21.aprīlis 2018, 23:30 | links
 
Nezinu, pie laba tas nenovedīs, šis viss tiek darīts ar noteiktu mērķi, vai tad ne tā ? To tak dienesti un valdības vīri apzinās...

Kad tas augonis plīsīs, būs jau par vēlu, bet diemžēl tāda prakse mums raksturīga...

skutans, 21.aprīlis 2018, 22:51

Klausies izskatās vēl drusku un Tu tiksi lidz saknēm !

Ko dara ar labu biznesu ko grib piesiet pie nagiem ? Pareizi nospiež uz ceļiem - ar visiem iespējamiem līdzekļiem !
Pēc tam pa letuci nopērk !
Kam nevajag Latvijas zemi un mežus ? Pašiem navalam !
Bet ir kas pašiem nav ,bet Latvijā ir !
Aga saki domāt !
Nu un kāpēc Latvijā vēl nav kā Zviedrijā , tāpēc ka nahren ar puškam ! Lēnām ar kapitālu nospiedisim , paši ( letiņi ) iztirgos !
Turpini aizstāvēt un ievēlēt bijušos , bus Tev krievijas derevņa !
:( !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:06

Diemžēl ,nav tev nojausmas kā cilvēki ru valstī dzīvo, kur nu vēl derevņās...

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:13

Nu diemžēl zinu gan ! :(

Un zinu ka arī tur vis notiek tāpat kā te ! Naida kurinašana un " pareizo " slavināšana !

Un ja kāds nav ar mums , tas ir pret mums - nošaut ! ;)

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:21


Neatbildēji uz jautājumu, kā ir tagad tur, sadzīves apstākļi, pensijas, pārtika...?
21.aprīlis 2018, 23:28 | links
 
mjuniors [21.04.18]: Mjunior, tu pieej jautaajumam kaitinoshi pareizi, taads absoluuts piupau piu. Shauismigs teoreetisms. Neej vairaak uz liiderisma kursiem

apelsins, 21.aprīlis 2018, 22:49
Apelsīn, lai cik jautājumā dziļi ieietu, visa taisnība izpeld vienkāršībā. Pēc valdi un skaldi principiem nekur tālu netiksim. Ņjutona nezūdamības likums.
Ja par patriotismu, paskaties uz lielvarām viņi to vien dara kā par to runā! Un latviešiem tāda diemžēļ nav, ir tikai vāji izteikts.Bieži esmu dzirdējis nesaprašanu, kas kāds atbrauc ciemos un brīnās kāpēc man vipār plīvo mūsu karogs katru dienu utt. Cilvēkiem nav saprašana. Arī man nav daudzās lietās, tāpēc es esmu par to izglītošanu, lai cik naivā veidā tas izklausās. Ja es mēģinu noziņot kādai instancei par nekārtību, kas par to atbild, mani nosauc par stukaču! :D Tas jau vien parāda, ka nav vēlēšanas sakārtot, uzlabot mūsu vidi.
Vēl par patriotismu, kāpēc mums viņa nav. Kad vācietis pieteica karu Anglijai, kas bija vājāka. Valsts viri jau gribēja padoties. Bet viens pateica,nepateikšu kurš, ja mēs padosimies, mēs kā nācija savu identitāti pazaudēsim. Un tas ir noticis ar mūsu valsti.
Mums ir patriotisms! Kaut arii ar diivainiibaam un kropls - skati Pleesìgo un Luteru
21.aprīlis 2018, 23:22 | links
 
Nezinu, pie laba tas nenovedīs, šis viss tiek darīts ar noteiktu mērķi, vai tad ne tā ? To tak dienesti un valdības vīri apzinās...

Kad tas augonis plīsīs, būs jau par vēlu, bet diemžēl tāda prakse mums raksturīga...

skutans, 21.aprīlis 2018, 22:51

Klausies izskatās vēl drusku un Tu tiksi lidz saknēm !

Ko dara ar labu biznesu ko grib piesiet pie nagiem ? Pareizi nospiež uz ceļiem - ar visiem iespējamiem līdzekļiem !
Pēc tam pa letuci nopērk !
Kam nevajag Latvijas zemi un mežus ? Pašiem navalam !
Bet ir kas pašiem nav ,bet Latvijā ir !
Aga saki domāt !
Nu un kāpēc Latvijā vēl nav kā Zviedrijā , tāpēc ka nahren ar puškam ! Lēnām ar kapitālu nospiedisim , paši ( letiņi ) iztirgos !
Turpini aizstāvēt un ievēlēt bijušos , bus Tev krievijas derevņa !
:( !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 23:06

Diemžēl ,nav tev nojausmas kā cilvēki ru valstī dzīvo, kur nu vēl derevņās...

skutans, 21.aprīlis 2018, 23:13


Nu diemžēl zinu gan ! :(

Un zinu ka arī tur vis notiek tāpat kā te ! Naida kurinašana un " pareizo " slavināšana !

Un ja kāds nav ar mums , tas ir pret mums - nošaut ! ;)
21.aprīlis 2018, 23:21 | links
 
Pizdu, apelsīn, tu izsiti mani no sliedēm! :D.Mans pazūd, ar visu savu naivum. Lasīs labāk mans tālāk grāmatu.
21.aprīlis 2018, 23:20 | links
 
Nevienam šeit nekā personīga. Mūsu jaunatne gan lielākā daļa ir tendēti uz gumijas stiepšanu, telefona bakstīšanu, deguga urbināšanu, nekā nedarīšanu un tv un datorā blenšanu. Nedod dievs vel fizisku darbu viņiem jādara. Visur pamaz maksā, apčakarē utt. Tāda mūsu jaunā paaudze. Nevisi, bet lielākā daļa. Vismaz lauku rajonos tā tas ir. Visi bļauj ka nav darba, mauc uz īrijām un hujzin kur vēl. Tajā pašā laikā nav kas laukos strādā. Par algu kā anglijā. Daži kadri no iepriekšējās paaudzes atrodas. tie paši plasmaseņu cilātāji un drīz pensijā ies.
Kāds te brīnums, ka Latvijā viss iet dziļākā un dziļakā pakaļā... Tā arī mēs nogrimsim.

aluspinte, 21.aprīlis 2018, 22:46

Galvenais ir pārstāt pārdot visu ! Zemi , mežu , udeņus un beidzot sakt domat ko liekam uz četriem gadiem pie stūres !

plesigais, 21.aprīlis 2018, 22:52


Turjau tā lieta. Mēs varam domāt ko pie stūres liekam. Tie stūrmaņi jau arī ar gadiem ir mainijušies. Tikai tas viņu kurss kautkā palicis iesāktais. Uz nerviem jau baigi dod, bet nez kapēc atgriezos Latvijā un cīnos par savu pastāvēšanu šeit. Jā. Un jaunie gurķi, ticiet vai nē, šeit pat var nopelnīt, tik rokā jāņem kautkas smagāks par telefonu...
21.aprīlis 2018, 23:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager