Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
plesigais [36m]: Tu ar visiem deputātiem skaitiji ? ;)
Jeb privātajā sektorā strādājošo algas neskaitās ? ;)Ko tu tur vecais muļķi vāvuļo? Savu dzīvi neesi tādu naudu redzējis? Par to jsu varētu cisternu kandžas nopirkt,ne? Jā, Rīgā zem 1k strādātāju normālu nedabūsi, atliek vien tādi kā tu, kurus nevienam pat par velti nevajag. Redz, MartinsSi jau naudu dirsas slaucīšanai izmanto!

raihs, 20.aprīlis 2018, 21:06


Nu Martins ;)
Viņš jau krutiem krieviem dačam pamatus lej !
20.aprīlis 2018, 21:17 | links
 
plesigais [20.04.18]: Tu ar visiem deputātiem skaitiji ? ;)
Jeb privātajā sektorā strādājošo algas neskaitās ? ;)
Ko tu tur vecais muļķi vāvuļo? Savu dzīvi neesi tādu naudu redzējis? Par to jsu varētu cisternu kandžas nopirkt,ne? Jā, Rīgā zem 1k strādātāju normālu nedabūsi, atliek vien tādi kā tu, kurus nevienam pat par velti nevajag. Redz, MartinsSi jau naudu dirsas slaucīšanai izmanto!
20.aprīlis 2018, 21:06 | links
 
Vidējā alga.


mjuniors, 20.aprīlis 2018, 20:32


Tu ar visiem deputātiem skaitiji ? ;)
Jeb privātajā sektorā strādājošo algas neskaitās ? ;)
20.aprīlis 2018, 20:39 | links
 
Vidējā alga.
20.aprīlis 2018, 20:32 | links
 
20.aprīlis 2018, 19:42 | links
 

DP esot sašņorējuši beidzot
20.aprīlis 2018, 19:40 | links
 
Lai buutu mes turigi, reti kuram vispar tada domasana ir. Mes ar pratu netedzam to bagatibu. Ka saka tas kurs pelna 500 vins nezin, kaa nopelnit 2000 un kas pelna 2000 nezin ka nopelnit 5000
Iz dzives ir smiekligi runat parmazajiem razotajiem. Vietejais raksta par razotaju sis apguvis projektu un nopircis auglu zavejomo skapi. Bravo. Tas nav bizness nedz razosana. Pie mums tadu meslaini projekti tiek izstradati nepartraukti.
20.aprīlis 2018, 18:00 | links
 
Lai buutu mes turigi, reti kuram vispar tada domasana ir. Mes ar pratu netedzam to bagatibu. Ka saka tas kurs pelna 500 vins nezin, kaa nopelnit 2000 un kas pelna 2000 nezin ka nopelnit 5000
Iz dzives ir smiekligi runat parmazajiem razotajiem. Vietejais raksta par razotaju sis apguvis projektu un nopircis auglu zavejomo skapi. Bravo. Tas nav bizness nedz razosana. Pie mums tadu meslaini projekti tiek izstradati nepartraukti.
20.aprīlis 2018, 18:00 | links
 
Bračku
Man iet un visiem vajag. Tu gribi teikt, ka esmu unikāls un īpaši talantīgs? Ir tāda lieta, protams, bet nu vienalga paldies, patīkami dzirdēt.
20.aprīlis 2018, 16:39 | links
 
cojs [13:00]: Būtu labi ja tagad Brālītis nedaudz aizstāvētu krievu militārās spējas, Raihs viņam iedzeltu,Brālīts uzceptos un panestos intresanta lasāmviela :)Šis scenārijs šeit ir izspēlēts vismaz 100x. Bračka vienmēr zaudē un noziepē asti :DDD

raihs, 20.aprīlis 2018, 13:13



Nezaudēju. Tu parasti piedzeries un aizej gulēt. Miljoniem reižu esmu teicis . Īsts karavīrs ir tas kas nekad par zemu nenovērtē pretinieku. Zinu daudz par mailitārām lietām un teikšu tā -- labāk ir tikai zināt nekā izbaudīt. Lido ,nelido,aizlidos ,neaizlidos,būs,nebūs - - - labākais pieņēmums ir aizlidos,būs,uzsprāgs .Tikai tad Tu būsi gatavs cīņai . ( Kaujas māksla ja kas ) .

Tagad par ikdienišķīgākām lietām. Raihs teica par specializētiem veikaliem ,mazām bodītēm specifiskām precēm. Neiet,nevajag,mazs tirgus un nopelnīt nevar . Specifiska lieta var būt blakus likvīdai ( negribas tik gudrās terminoloģijās runāt - man patīk mana valoda) precei kā piedeva - tikai tad kaut kas var notikt.

Strādāju uzņēmumā kur 90% ir pilnīgs nestandarts - šeit LV neko no tā nevar dabūt - 90% tikai importējam detaļas ( ražotāju ar te nav tādām lietām) ,bet ko varēja -to nopirkām un tie tirgotāji zvana un jautā vai un kad vajadzēs vēl - jo redz tirgus ir tikai uz pirkstiem saskaitāms.
20.aprīlis 2018, 16:16 | links
 
Tie šņakinātāji centrā ņem apm 20 par galvu. Nu galvas dienā ir sešas. Dažās vietās čekus savu mūžu neesmu redzējis. Ap 2 K mēnesī varētu palikt. Un tad smuki skatamies, kā 3x gadā ceļojumi bez maz apkārt pasaulei.
20.aprīlis 2018, 15:16 | links
 
uldens2 [20.04.18]: pa to kodollielvaru ar vēl nevar zināt vai tās raķetes vispar lidotu.Sīrijā jau superieroči izgāzās,tā ka ir pamats aizdomām ka kodolarsenāls varētu but tikpat ''kvalitatīvs'':DDD
Viņiem tie kodolieroči ir simtiem,un pilnīgi pietiek ar kādām 10 kas aizlido lai mums visiem ir psc.
20.aprīlis 2018, 15:13 | links
 
usis [20.04.18]: uztaisi frizetavu, uzliec lielu ekranu, kamēr dāmas apstrādā -izglitojošs filmuks par rotām :)
Man nepatīk jomas, no kurām neko nesaprotu. Kas notiek tad, kad nejēdz, ko dari, var ļoti labi redzēt Saeimā
20.aprīlis 2018, 14:15 | links
 
uztaisi frizetavu, uzliec lielu ekranu, kamēr dāmas apstrādā -izglitojošs filmuks par rotām :)
20.aprīlis 2018, 14:07 | links
 
shmidzis [20.04.18]: Vēl var ielikt gultas un pārtaisīt par apartamentiem, ko izīrēt uz stundām :):).
Vēsture tam veikalam "laba"- kaut kāda "Pestītāju armija" gribēja tur bomžiem mazgātuvi uztaisīt- dušas, veļmašīnas,utt. Iedzīvotāji+ veikali jezgu sacēla, protams! Iedomājies, kāda tur jatru dienu publika grozītos ar no tā izrietošajām sekām! Sacēlām kājās RD, namu pārvaldnieku,utt! Kaut kā beidzot tikām vaļā. Tad nolēmu nopirkt to telpu, lai kaut kas tāds nevarētu atkārtoties!
20.aprīlis 2018, 13:55 | links
 
Paņem un uztaisi tur šņabeni ar diennakts kafejnīcu – pircēji būs :):)

shmidzis, 20.aprīlis 2018, 13:27

kulta celtnes (šņabenes, baznīcas, krogus u.c.) nedrīkst celt kur pagadās, "aurai" jābūt! :) Tādam "likteņdārzam" visi šķauda virsū, auras ta nav, a pa kokneses pilsdrupām staigā pieklusuši... tāpat Rižskij samogon šņabene CT zivju paviljonā - nu sit mani nost es tur par velti nedzeršu...
:)

daddy_j, 20.aprīlis 2018, 13:34


Var ierīkot akvāriju bļitkošanas cienītājiem, tiem kam vasarā "lomkas" – baseinu zem grīdas, kurā mīt visādu veidu zivji, pa virsu biezu matētu stiklu ar 150mm diametra caurumiem, maksa par stundu un aiziet.
20.aprīlis 2018, 13:50 | links
 
tāpat Rižskij samogon šņabene CT zivju paviljonā - nu sit mani nost es tur par velti nedzeršu...
:)

daddy_j, 20.aprīlis 2018, 13:34


Nūūū... Tur, kā reizi ir sava aura un kolorīts... :) На любителя:)
20.aprīlis 2018, 13:36 | links
 
Paņem un uztaisi tur šņabeni ar diennakts kafejnīcu – pircēji būs :):)

shmidzis, 20.aprīlis 2018, 13:27


kulta celtnes (šņabenes, baznīcas, krogus u.c.) nedrīkst celt kur pagadās, "aurai" jābūt! :) Tādam "likteņdārzam" visi šķauda virsū, auras ta nav, a pa kokneses pilsdrupām staigā pieklusuši... tāpat Rižskij samogon šņabene CT zivju paviljonā - nu sit mani nost es tur par velti nedzeršu...
:)
20.aprīlis 2018, 13:34 | links
 
Zaraza
Piekrītu. Mani kā reiz visvairāk šokē tieši tas- vai tik tiešāmTIK maz tā specifiskā produkta ražotāju/tirgotāju? Visādi keramiķi, pinēji, specifiskas veselības procedūras, kosmētiķi, galu galā specifisku produktu, specapģērbu, utt. tirgotāji? Tiem tak lielveikalu nevajag! Nav tādu? Nav iniciatīvas? Aizbraukuši visi? Kas notiek, ibio? Tā toč nav laba zīme Latvijai!

raihs, 20.aprīlis 2018, 13:18


Vēl var ielikt gultas un pārtaisīt par apartamentiem, ko izīrēt uz stundām :):).
20.aprīlis 2018, 13:29 | links
 
Zaraza
Piekrītu. Mani kā reiz visvairāk šokē tieši tas- vai tik tiešāmTIK maz tā specifiskā produkta ražotāju/tirgotāju? Visādi keramiķi, pinēji, specifiskas veselības procedūras, kosmētiķi, galu galā specifisku produktu, specapģērbu, utt. tirgotāji? Tiem tak lielveikalu nevajag! Nav tādu? Nav iniciatīvas? Aizbraukuši visi? Kas notiek, ibio? Tā toč nav laba zīme Latvijai!

raihs, 20.aprīlis 2018, 13:18


www.veikals.lv – domāju, tā ir galvenā atbilde – ļoti stipri mainījušies pircēju paradumi...
Nav tik daudz to specifisko veikalu, kas var piebāzt visu to piedāvājumu.
Paņem un uztaisi tur šņabeni ar diennakts kafejnīcu – pircēji būs :):)
20.aprīlis 2018, 13:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager