Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
L tomēr kaut kādai robežai ir jābūt kuru nu nevajadzētu pārkāpt
krumujancis, 2.aprīlis 2018, 11:17


Pilnīgi noteikti, tikai tā ir katram sava, morāle, ētika, sirdsapziņa...
Es pilnīgi noteikti nekad un nekādos apstākļos nedarīšu un naatbalstīšu lietas, kas man nav pieņemamas - attiecībā pret konkrētiem redzamiem un aptaustāmiem dzīviem cilvēkiem - zagt konkrētas taustāmas lietas, krāpt, "mest", vispār apzināti darīt kaut ko, lai kādam konkrētam cilvēkam paliktu sliktāk. (tas gan uz biznesa konkurenci neattiecas, tur gan darīšu visu manam uzņēmumam būtu labāk, bet neaizmirsīšu arī mēģināt konkurējošam uzņemumam padarīt sliktāk). Nu un, protams, vispārcilvēciskās humānisma vērtības - nenogalināt utt. Neizlikšos par labāku kā es esmu un netiesāšu citus, lai netiktu tiesāts. Āmen!
2.aprīlis 2018, 11:39 | links
 
zarazij
Un šītā nav zagšana... tie tur augšā kas pie varas jau drīkst jo tā jau nav zagšana bet gan POLITIKA....
OIK skandāla iesaistītie atkāpjas no amata(atzīst vainu)
Bijušajam "Sadales tīkla" valdes priekšsēdētājam Andim Pinkulim, atstājot amatu, izmaksāta atlīdzība 70 000 eiro apmērā, bet bijušajam valdes loceklim Rolandam Lūsverim - 50 000 eiro apmērā.
2.aprīlis 2018, 11:39 | links
 
Lai nu kādi te uzskata, ka vari grābt un pievākt visu, ko vari pievākt, tomēr kaut kādai robežai ir jābūt kuru nu nevajadzētu pārkāpt.
Mūsu valdonu darbībās to gan šobrīd neredz.
Piemēram, mani šokēja kad uzzināju, ka pat Dziesmu svētku estrādes pārbūvē RE@&RE pamanījās par kādiem 100 000 Eur uzmest mazu firmiņu, nesamaksājot par viņu padarīto darbu, kā jau viņiem tas bija ierasts arī līdz šim.
Un ar gandarījumu lasīju par šīs firmas reakciju - uzreiz pasludinot maksātnespēju.
Tas nozīmē, ka šī RE&RE samaksās tagad maksātnespējas administratoriem visu un vēl vairāk, nekā tad, ja būtu solīdi norēķinājušies par padarīto.
Ir tikai prieks, ka lietas nestāv uz vietas, un ar laiku cilvēki saprot, kā iespiest stūrī arī šos jau ieciklējušos krāpniekus, kuri daudziem vienkāršajiem strādniekiem un viņu ģimenēm bieži vien ir atņēmuši elementāros iztikas līdzekļus, tikai, lai nodrošinātu sev peļņu, paēduši taču ir.
Tieši tā tas bija arī ar manis jau aprakstīto par jauno miljonāru tapšanu, kas, starp citu notika ar 4.maija republikas vadoņu akceptu.
Lai gan tam bija arī zināmas pozitīvas sekas, jo uzreiz skaidri sapratām, ka ar steigu jāmeklē arī sev citas iespējas izdzīvot, jo šis uzņēmums ir paredzēts likvidācijai.
2.aprīlis 2018, 11:17 | links
 
Man ir tāda lieta kā sirdsapsiņa un to kas pieder visiem vai kādam Es vienkārši respektēju ...
Un to ko Tu man mēģini uzkraut vari nepūlēties... nodokļus un visu pārējo jau no 90 to gadu sākuma esmu kā PVN maksātājs un visu pārējo.... mans moto ir vienmēr bijis ... Godīgi strādāt un pelnīt ir vispatīkamāk un labāk miegs nāk
2.aprīlis 2018, 11:07 | links
 
Ir zināma taisnība gan valdim gan zaram bet tā jau tā dzīvīte ir iekārtota ka ir aitas un ir cirpēji, ja nebūs aitu vai tad būs cirpēji. Un nebija tajā laikā miljons objektu ko prihvatizēt lai visi kļūtu par cirpējiem.Kam bija pieejama informācija tie centās to neizpaust un tika pie labiem lomiem, gluži kā tagad ar copi šeit forumā ir neliela grupa kas dalās ar informāciju savā starpā un pārējos uzskata par nejēgām un čīkstuļiem.
2.aprīlis 2018, 11:01 | links
 
zaraza

Es gan pilnībā nepiekritīšu par to pārņemšanu jo pa lielam vis tika vecajiem funkcionāriem un tuvu stāvošām ietekmīgajām personām kas tajā juku laikā noteica kā tas notiks un rakstīja šos noteikumus sev vajadzīgā formā..... Es biju viens no pirmajiem brīvības cīnītājiem un savu biznesu būvēju pilnīgi no nulles tukšā vietā un labi zinu kā notika tas laukos un arī rajonā par valsti mēs visi redzam kā apzināti izzog piesaistot valsts simtiem ļimonu un par kapeikām pēc tam kāds savējais atkal nopērk tas ir Liepājas Met..... tā kā padomā ko tu respektē

valdiszarins, 2.aprīlis 2018, 10:23


Es respektēju jebkuru cilvēku, kurš pirmām kārtām domā par paša,savas ģimenes, bērnu un tuvinieku nākotni. J

Valdi, pirms moralizēt un likt zīmogus un klišejas, no sākuma katram būtu jāsaprot viena lieta. Morāle un ētika ir katram sava, daļēji tā pārklājas ar sabiedrības vairumu, daļēji ar likumiem utt. Pirms mētāties ar termiņiem "zagļi" utt., no sākuma ievelkam elpu apsēžamies un padomājam... Ko ES darītu viņu vietā? Vai viņu darbības atbilst vai neatbilst MANAI personīgai morālei un ētikai? Ko MAN nozīmē termini "zagt", "mest" utt.? Galu galā, vai ES esmu svētais, vai man nimbs galvu spiež un pleci niez , kur spārniņi dīgst?
Cik zinu, Tu esi meistars ar zelta rokām, taisi labas lietas. Nu un saņem par to pelnītu atalgojumu, protams. Vai šie ienākumi tiek deklarēti un par viņiem visi nodokļi maksāti? Jā nē, tad vai Tu esi "zaglis" pats savas ētikas izpratnē? Likuma izpratnē, pilnīgi noteikti :) Vai te varam ieslēgt savu ētikas dubultstandartu - man dzīvot vajag, tie p..ari tāpat visu nopizģīs, mana nauda manā makā, lai iet d..st. Kāpēc lai domātu, ka jebkuri, kam bija iespēja, mācēšana, uzņēmība utt. kaut ko "noprihvatizēt" ir ar kaut ko sliktāki. Tiaki tāpēc ka Tu un es nemācējām?
2.aprīlis 2018, 10:53 | links
 
zaraza

Es gan pilnībā nepiekritīšu par to pārņemšanu jo pa lielam vis tika vecajiem funkcionāriem un tuvu stāvošām ietekmīgajām personām kas tajā juku laikā noteica kā tas notiks un rakstīja šos noteikumus sev vajadzīgā formā..... Es biju viens no pirmajiem brīvības cīnītājiem un savu biznesu būvēju pilnīgi no nulles tukšā vietā un labi zinu kā notika tas laukos un arī rajonā par valsti mēs visi redzam kā apzināti izzog piesaistot valsts simtiem ļimonu un par kapeikām pēc tam kāds savējais atkal nopērk tas ir Liepājas Met..... tā kā padomā ko tu respektē ??????
(es respektēju tos, kas PROT, MĀK, UZŅEMAS, RISKĒ UN DARA, paši nodrošina savu nākotni un negaida ka ar karoti mutē kāds iebāzīs un viņu vietā kāds parūpēsies.)
2.aprīlis 2018, 10:23 | links
 
Viss ir diezgan vienkārši, jo Latvijā pēc 1991.gada valsts uzņēmumus neviens netaisījās ne glābt, ne pārstrukturizēt.
....
Mūsu direktors brauca skaidroties pie Gogmena uz Rīgu.
.....
Tikai mēs, tie muļķīši, vēl toreiz nesapratām, ka var tik nekaunīgi zagt. Bet bija tādi, kuri saprata pirmie.
Un tie tagad ir miljonāri, kā nekā cienījami ļaudis.

krumujancis, 1.aprīlis 2018, 22:22

Nu Godmanis galu galā ir fizmats, viņš lieliski saprata, ka fizikas un arī ekonomikas likumi un lietu kārtība nemainīsies no tā, kādus lozungus apkārt kāds nebļautu. Ja nevarēja to pasākumu izcelt, tad bija jāgrābj ko var , loģiski un pragmatiski.

Zini, jā, es personīgi tiešām uzskatu tos, kas macēja toreiz paņemt savu daļu (ja nepārkāpa strīpu un nesasmērējās asinīs) par cienījamiem un respektējamiem cilvēkiem. Pats pie viņiem galīgi nepiederu un nekādas saistības nav, biju par jaunu, un mani vecāki kā reizi bija pie "mulķīšiem" kas tiem laikiem milzīgus un tiešām godīgi nopelnītus iekrājumus ap 40000 rubuļiem zaudēja vienā brīdī. Tā kā man it kā būtu jājūtas apbižotam. Bet ne vella, es respektēju tos, kas PROT, MĀK, UZŅEMAS, RISKĒ UN DARA, paši nodrošina savu nākotni un negaida ka ar karoti mutē kāds iebāzīs un viņu vietā kāds parūpēsies.
A tie, kas i toreiz i tagad gaudoja un gaudo, ka viss slikti, ka par viņiem nerūpējas (da ka kam viņi vajadzīgi, lai kāds rūpētos, izņemot pašus?!!), ka viņus "uzmeta" utt . arī neko citu nav pelnījuši. Katrs šai dzīvē maksā to ko maksā un ko Dies' nav devis to bodē nenopirksi....

zaraza, 2.aprīlis 2018, 09:33

Pilnigi piekritu tev zaraza.
2.aprīlis 2018, 10:10 | links
 
Viss ir diezgan vienkārši, jo Latvijā pēc 1991.gada valsts uzņēmumus neviens netaisījās ne glābt, ne pārstrukturizēt.
....
Mūsu direktors brauca skaidroties pie Gogmena uz Rīgu.
.....
Tikai mēs, tie muļķīši, vēl toreiz nesapratām, ka var tik nekaunīgi zagt. Bet bija tādi, kuri saprata pirmie.
Un tie tagad ir miljonāri, kā nekā cienījami ļaudis.

krumujancis, 1.aprīlis 2018, 22:22


Nu Godmanis galu galā ir fizmats, viņš lieliski saprata, ka fizikas un arī ekonomikas likumi un lietu kārtība nemainīsies no tā, kādus lozungus apkārt kāds nebļautu. Ja nevarēja to pasākumu izcelt, tad bija jāgrābj ko var , loģiski un pragmatiski.

Zini, jā, es personīgi tiešām uzskatu tos, kas macēja toreiz paņemt savu daļu (ja nepārkāpa strīpu un nesasmērējās asinīs) par cienījamiem un respektējamiem cilvēkiem. Pats pie viņiem galīgi nepiederu un nekādas saistības nav, biju par jaunu, un mani vecāki kā reizi bija pie "mulķīšiem" kas tiem laikiem milzīgus un tiešām godīgi nopelnītus iekrājumus ap 40000 rubuļiem zaudēja vienā brīdī. Tā kā man it kā būtu jājūtas apbižotam. Bet ne vella, es respektēju tos, kas PROT, MĀK, UZŅEMAS, RISKĒ UN DARA, paši nodrošina savu nākotni un negaida ka ar karoti mutē kāds iebāzīs un viņu vietā kāds parūpēsies.
A tie, kas i toreiz i tagad gaudoja un gaudo, ka viss slikti, ka par viņiem nerūpējas (da ka kam viņi vajadzīgi, lai kāds rūpētos, izņemot pašus?!!), ka viņus "uzmeta" utt . arī neko citu nav pelnījuši. Katrs šai dzīvē maksā to ko maksā un ko Dies' nav devis to bodē nenopirksi....
2.aprīlis 2018, 09:33 | links
 
Esam ģeogrāfiski pateicīgā vietā...,gaidam bānīti, tas ienesīs rubli ne tikai piparbodēm.
1.aprīlis 2018, 23:04 | links
 
zaraza [01.04.18]: Matemātiski bilance neiet kopā, ja savelk galus, tipa visi atdotu visiem visu, paliek, vēl n-tie triljoni ko nav kam un no kā atdot :) Mistika, ne? Nu ja nopietni, tad , protams, tāpat kā bankās, saražota un sadrukāta nauda, kurai reāla seguma nav un būt nevar, pliki teorētiski cipari...
Jebkuri cipari lai cik mistiski, tiklīdz saražoti, ir kādam bilancē. Ja runā par ārējo parādu no viedokļa ka ir planēta zeme kurai viss ir kopīgs, tad piemēro konsolidācijas principu un viss iekšējais parāds dzēšas. Zeme nevar būt parādā zemei. Tu nevari būt parādā pats sev. Tava nauda ir tava.
1.aprīlis 2018, 23:00 | links
 
Matemātiski bilance neiet kopā, ja savelk galus, tipa visi atdotu visiem visu, paliek, vēl n-tie triljoni ko nav kam un no kā atdot :) Mistika, ne? Nu ja nopietni, tad , protams, tāpat kā bankās, saražota un sadrukāta nauda, kurai reāla seguma nav un būt nevar, pliki teorētiski cipari...
1.aprīlis 2018, 22:37 | links
 
[quote=524593]<
Nav tāds planētas zeme ārējais parāds - tāds ir tikai katrai valstij pret citām valstīm. Ja skaties no planētas zeme viedokļa, tad ārējais parāds nav, jo viss parāds ir iekšējs.
1.aprīlis 2018, 22:36 | links
 
Viss ir diezgan vienkārši, jo Latvijā pēc 1991.gada valsts uzņēmumus neviens netaisījās ne glābt, ne pārstrukturizēt.
Pats tolaik strādāju uzņēmumā, kurš piegādāja citam uzņēmumam izejvielas par simtiem tūkstošiem rubļu, tolaik, mēnesī.
Šis cits uzņēmums sāka nemaksāt par piegādēm. Mūsu direktors brauca skaidroties pie Gogmena uz Rīgu.
Un tas, uzskatāmi mūsējam paskaidroja: Tu esi valsts uzņēmuma direktors, tev ir norīkojums piegādāt - tad piegādā! Ja nepiegādāsi - rīt vairs nebūsi direktors.
Kādu laiku vēl piegādājām, bet tad uzzinājām, ka šis uzņēmums saņēmējs jau kādu laiku skaitās bankrotējis. Naudu no tā nesaņēmām. Tikai izejvielas atpakaļ arī nē.
No šejienes tad arī sākās mūsu valsts pirmie miljonāri, jo mūsu piegādes aizgāja pāri dīķim un nauda privātās kabatās, jo 1 dolārs bija 160 - 180 rbļ.
Tā ka nevajag dzīvot ilūzijās, ka kāds kaut ko gribēja attīstīt. Tikai mēs, tie muļķīši, vēl toreiz nesapratām, ka var tik nekaunīgi zagt. Bet bija tādi, kuri saprata pirmie.
Un tie tagad ir miljonāri, kā nekā cienījami ļaudis.
1.aprīlis 2018, 22:22 | links
 
Šis pastāsts par 100 eirikiem ir labs piemērs mūsdienu ekonomikai.....saražots nav pilnīgi nekas bet 600 eiriku apgrozījums saucās u pakalpojumu rēķina.... bet kādam kaut kas ir jāražo jeb vismaz par 300 jāpārdod pakalpojums ārzemiekam lai ienāktu piķis ko iepirkt importu...

valdiszarins, 1.aprīlis 2018, 19:59

A priekš kam? Nē, protams, ja var un ir kas uzražo un no kā utt., tad tik uz priekšu, pilsēta augs un attīstīsies. Bet ja tur, kā anekdotē ir viesnīca, miesnieks, fermeris, austoserviss, veikals un viena ma.ka, tad uz pēdējo laikam ir vienīgā cerība pakapoljumu (ar ausgtu pievienoto vērtību!) eksportam! A tā viņi apgrozīja to tūrista sotaku un visi palika apmieriņati ar dzīvi un sociālo vidi...

Es jau te kādu bŗīdi atpakaļ raskstīju - tāpat visi visiem ir parādā, planētas Zeme valstu kopējais āŗejās parāds sastāda kaut kur ap 170 triljinoniem USD! Jautājums uz Nobela prēmiju - kam planēta Zeme tos triljonus galu galā ir ir parādā?! Marsiešiem?

zaraza, 1.aprīlis 2018, 20:11


Par banku - kā jau minēju, signāli ir bijuši ilgstoši, tikai neviens uz tiem nereaģēja. Respektīvi iespēja pamatīgi sodīt to banku par pārkāpumiem bija jau sen. To neizdarīja ne tad, ne arī tagad (ja neskaita nebūtiskus pāris milj. sodus, kas izgāja visām bankām 2016.g). Pamatā jau iemesls likvidācijai ir tas, ka cieta reputācija un klienti izvāca naudu. Tur nav sakars ar tiesām vai nevainības prezumpciju.

Par tiem apgrozījumiem un parādiem - nesaprotu, par ko ir cepiens? Ja stāsti kā anekdoti, tad ok - var pasmieties. Bet neviens ekonomists šos datus tādā veidā realitātē neskatās un neanalizē.

Piemēram tas pats apgrozījums iet roku rokā ar parādu. Ja reizē aug apgrozījums un klienta parāds pret tevi, tad tu esi pārdevis, bet neesi saņēmis par to naudu. Ja tas notiek ilgstoši, tad neviens tev naudu neaizdos, jo skaidrs ka nespēsi atdot.

Nav tāds planētas zeme ārējais parāds - tāds ir tikai katrai valstij pret citām valstīm. Ja skaties no planētas zeme viedokļa, tad ārējais parāds nav, jo viss parāds ir iekšējs.

Nav viss tik melns, kā to daži mēģina uzzīmēt.
1.aprīlis 2018, 21:42 | links
 
A priekš kam? Nē, protams, ja var un ir kas uzražo un no kā utt., tad tik uz priekšu, pilsēta augs un attīstīsies. Bet ja tur, kā anekdotē ir viesnīca, miesnieks, fermeris, austoserviss, veikals un viena ma.ka, tad uz pēdējo laikam ir vienīgā cerība pakapoljumu (ar ausgtu pievienoto vērtību!) eksportam! A tā viņi apgrozīja to tūrista sotaku un visi palika apmieriņati ar dzīvi un sociālo vidi...

Es jau te kādu bŗīdi atpakaļ raskstīju - tāpat visi visiem ir parādā, planētas Zeme valstu kopējais āŗejās parāds sastāda kaut kur ap 170 triljinoniem USD! Jautājums uz Nobela prēmiju - kam planēta Zeme tos triljonus galu galā ir ir parādā?! Marsiešiem?

zaraza, 1.aprīlis 2018, 20:11[/quote]
Varam jau neražot pie nosacījuma ka lielāko daļu pakalpojumu eksportējam tas ir pārdodam ārzemniekiem tad mums ir nauda par ko importēt
1.aprīlis 2018, 20:38 | links
 
Šis pastāsts par 100 eirikiem ir labs piemērs mūsdienu ekonomikai.....saražots nav pilnīgi nekas bet 600 eiriku apgrozījums saucās u pakalpojumu rēķina.... bet kādam kaut kas ir jāražo jeb vismaz par 300 jāpārdod pakalpojums ārzemiekam lai ienāktu piķis ko iepirkt importu...

valdiszarins, 1.aprīlis 2018, 19:59


A priekš kam? Nē, protams, ja var un ir kas uzražo un no kā utt., tad tik uz priekšu, pilsēta augs un attīstīsies. Bet ja tur, kā anekdotē ir viesnīca, miesnieks, fermeris, austoserviss, veikals un viena ma.ka, tad uz pēdējo laikam ir vienīgā cerība pakapoljumu (ar ausgtu pievienoto vērtību!) eksportam! A tā viņi apgrozīja to tūrista sotaku un visi palika apmieriņati ar dzīvi un sociālo vidi...

Es jau te kādu bŗīdi atpakaļ raskstīju - tāpat visi visiem ir parādā, planētas Zeme valstu kopējais āŗejās parāds sastāda kaut kur ap 170 triljinoniem USD! Jautājums uz Nobela prēmiju - kam planēta Zeme tos triljonus galu galā ir ir parādā?! Marsiešiem?
1.aprīlis 2018, 20:11 | links
 
"Vai tad kādam ir šaubas ka tā banka atmazgāja naudu? Nav."

Ta nav šaubu, protams, atmazgāja, tāpat kā 90+% banku to dara un darīs visā pasaulē, šādā vai tādā veidā, šādas vai tādas puses naudu, kurā vietā "pareizo", kuŗa vietā "nepareizo", pareizais un nepareizais atkarīgs kas kur pie teikšanas...

Ne par to stāsts... Stāsts ir par to ka nekādas manas vai Tavas "nav šaubas", ne arī jebkura trešās puses "svilpiens" tiesiskā valstī nevar būt par iemeslu kaut kam tādam, kas notiek.. Tas saucas tiesiskais nihilisms... Nevainības prezumpcija demokrātijā - neviens nevar tikt atzīts par vainīgu, kamēr to nav lēmusi tiesa. Pat ja viņs miljona liecinieku klātbūtnē uzspridzinājis parlamentu!

A par to nerizedentu piķi, nupat Facebook atradu vienkārši ideālu anekdoti...



Tieši tā kā Latvijā... Tikai tagad shēma mainījās - atnāca šerifs un tūristam "pie.isās" vai tik viņs tos 100EUR nav nospēris kaimiņu pilsētas benzīntankā, un kamēr nepierāda, vinš tos konfiscē... Nu i pilsētīņā 100EUR pa riņki neapskrien, visi šēz deprešnakā vien otram parādā :(

zaraza, 1.aprīlis 2018, 19:25

Šis pastāsts par 100 eirikiem ir labs piemērs mūsdienu ekonomikai.....saražots nav pilnīgi nekas bet 600 eiriku apgrozījums saucās u pakalpojumu rēķina.... bet kādam kaut kas ir jāražo jeb vismaz par 300 jāpārdod pakalpojums ārzemiekam lai ienāktu piķis ko iepirkt importu...
1.aprīlis 2018, 19:59 | links
 
<
Ražot Latvijā var un veiksmīgi arī to daži dara. Pārsvarā tie ir komponenti lielajās ražošanas ķēdēs. Auto detaļas piemēram.

Kāpēc to dara Latvijā? Dēļ tā ka darbaspēks ir kvalitatīvs un ir iespējams veiksmīgi organizēt un plānot ražošanu, dabūt vajadzīgo kvalitāti.

Jo lēts darbaspēks un slikta kvalitāte tāpat nozīmē izmaksas, jo patērē vairāk izejvielas, daudz prece nav lietojama, ir lielas garantiju izmaksas.

showtime, 1.aprīlis 2018, 19:09


Jā, tā var ražot. Tikai viens āķis, tā ir kapitālietilpīga, tehnoloģijietiplpīga un un galu galā zināšanu/kompetences ietilpīga ražotne, kurā parasti ir ļoti maz nodarbināto cilvēku vienību un darba spēka izmaksas vispār neko nesastāda. Lielisks bizness īpašniekiem, gandrīz pilnīgi bezjēdzīgs bizness valstij un iekšejam tirgum - daudz darba vietas neģenerē, darba spēka nodokļus attiecīgi arī nē, attiecīgi arī masu ar labi atalgotu un maksātspējīgu patērētāju arī nē, sociāli-ekonomiskais pienesums minimāls. Nu nodarbina mož maksimums 100 cilvēkus... Un? Te jau tauta cepās par ražotnēm, kas nodarbinātu un barotu vismaz desmitus tūkstošu... Varbūt, lai gan STIPRI šaubos, godīgi maksā UIN un dividenšu nodoķlus ŠAJĀ valstī...
1.aprīlis 2018, 19:37 | links
 
"Vai tad kādam ir šaubas ka tā banka atmazgāja naudu? Nav."

Ta nav šaubu, protams, atmazgāja, tāpat kā 90+% banku to dara un darīs visā pasaulē, šādā vai tādā veidā, šādas vai tādas puses naudu, kurā vietā "pareizo", kuŗa vietā "nepareizo", pareizais un nepareizais atkarīgs kas kur pie teikšanas...

Ne par to stāsts... Stāsts ir par to ka nekādas manas vai Tavas "nav šaubas", ne arī jebkura trešās puses "svilpiens" tiesiskā valstī nevar būt par iemeslu kaut kam tādam, kas notiek.. Tas saucas tiesiskais nihilisms... Nevainības prezumpcija demokrātijā - neviens nevar tikt atzīts par vainīgu, kamēr to nav lēmusi tiesa. Pat ja viņs miljona liecinieku klātbūtnē uzspridzinājis parlamentu!

A par to nerizedentu piķi, nupat Facebook atradu vienkārši ideālu anekdoti...



Tieši tā kā Latvijā... Tikai tagad shēma mainījās - atnāca šerifs un tūristam "pie.isās" vai tik viņs tos 100EUR nav nospēris kaimiņu pilsētas benzīntankā, un kamēr nepierāda, vinš tos konfiscē... Nu i pilsētīņā 100EUR pa riņki neapskrien, visi šēz deprešnakā vien otram parādā :(
1.aprīlis 2018, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager