Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Viennozīmīgi ģēniji! Ja viņi bav, tas kurus tad vispār par tādiem var saukt?

raihs, 22.marts 2018, 23:06


Nu manā uztverē ģēniji ir tādi kā Nikola Tesla vai Stīvens Hokings. Saprotams ka lēti elektroauto, kuru uzpildīšanai vairs nevajadzēs valsts subsīdijas, ar pietiekami ietilpīgu bateriju ir nepieciešami lai samazinātu izplūdes gāzes atmosfērā. Bet vai tā koncepcija nu priekš mūsdienām ir ģeniāla? Elektromotors + baterija, nu komon jau novecojusi tehnoloģija. Atspoles raķete ar noder, nu pa lēto varēs sutīt gan kravas gan tūristus kosmosā. Bet vai ideja ir geniāla un jauna? Tak nē, un īstenībā NASU tas nekad neinteresēja, "pa lēto", šatli bija maksimāli dārgi un neefektīgi, lai visi uz to apkalpošanu varētu smuki nopelnīt :) Lūk ja Masks izdomātu kā lidināties pa gaisu ar tumšās matērijas enerģiju, vai teleportēties, tad jā būtu ģēnijs.
22.marts 2018, 23:27 | links
 
Teslu nomušīja tas pidriks ar saviem vadiem - ceru ka Muska idejas ieies tautās. Liela cerība ka tādiem kā viņš izdosies pārvērst šito stagnāciju .

Bralitis, 22.marts 2018, 23:23
jau ir izdevies,jau daudzas valstis nosaukušas konkrētus datumus kad vairs nedrīkstēs pie viņiem tirgot ar dīzeli vai benzinu darbināmus auto
22.marts 2018, 23:26 | links
 
18.marts
22.marts 2018, 23:23 | links
 
Teslu nomušīja tas pidriks ar saviem vadiem - ceru ka Muska idejas ieies tautās. Liela cerība ka tādiem kā viņš izdosies pārvērst šito stagnāciju .
22.marts 2018, 23:23 | links
 
Bračku, 17.lpp
22.marts 2018, 23:22 | links
 
Redzēs cik ilgā laikā viņam izdosies ieviest bezmaksas wifi visai planētai,būtu ļoti labi ja pec 5 gadiem jau būtu.varētu atvadīties no musu telekompanijām:DD
22.marts 2018, 23:20 | links
 
Es nesauktu citu ģeniālo ideju uzodējus/pārpircējus par ģēnijiem, drīzāk enerģiski lietu bīdītāji un veiksmīgi jauno tehnoloģiju tirgotāji un menedžeri. Veiksmē daudz nopelnīt, pirmajam visu pārpirkt un mācēt sevi reklamēt nav nekā ģeniāla. Tas tā manuprāt. Bet saprotams tādi cilvēki ir vajadzīgi progresam.

Sulla, 22.marts 2018, 22:56
te kļudies,būt pirmajam nozarē un izlauzt ceļu ir visgrūtāk,tas kas nāks otrais tam ir daudz vieglāk
.Tie paši Teslas auto,neviens vecais auto gigants neriskēja masveidā sākt ražot elektro auto jo baidijās vai tirgus gribēs tādus auto,uzradās tesla un uztaisīja pamatīgu apversumu autoindustrijā
22.marts 2018, 23:16 | links
 
Raih esmu kaut ko palaidis garām ! Kāds ta ir viņa vārds ,uzvārds ?
22.marts 2018, 23:15 | links
 
Uldēn izrādās tu ar saproti kas ir kapitalizācija !
22.marts 2018, 23:14 | links
 
Bralitis [22.03.18]: Dakter te ir vispusēji izglītoti džeki. Man tikai priecē fakts ka Docentu neredz. Ceru ka saslimis( ar triperi vai nojūdzies- ';aunāk nenovēlu),vai kompis noklājies.
Pazuda, līdz ko te publicēja viņa īsto vārdu! Nožēlojami... Nomīza, norakās... Manuprāt, manu vārdu/uzvārdu un nodarbošanos te zin 90% no tiem, kas te apgrozās, a kas- personiski man nav ko slēpt, bet ar savu darbu es varu tikai lepoties. Tādi kā docents un MartinsSi acīmredzot nevar gan... "Superceltnieks" nav nosaucis ne savu vārdu, ne sava kantora nosaukumu... Par docentu nrmaz nerunāsim. Tpu, ka tik nepiesaucu!
22.marts 2018, 23:13 | links
 
Elektromobiļi un jaunās raķetes tas ir kūl, bet Masks gan ir laikam viens no vairāk parvērtētajiem miljardieriem/ģēnijiem. Es viņu vairāk uzskatu par afēristu. Liela daļa no viņa projektiem nenes nekādu peļņu, tik zaudējumus un tiek pamatīgi subsidēti. Un vēl viņš ļoti veiksmīgi piesavinās citu idejas, izgudrojumus.

Sulla, 22.marts 2018, 22:45
viņs nekad nav slēpis un teicis ka tās ir viņa idejas,par afēristu nekādi viņu nevar nosaukt.Tas ka pilnīgi jaunas idejas uzreiz nenesis peļņu nav nekas neparasts,šeit vairāk uz doto brīdi ir jaskatās uz kapitalizāciju nevis peļņu
22.marts 2018, 23:12 | links
 
Dakter te ir vispusēji izglītoti džeki. Man tikai priecē fakts ka Docentu neredz. Ceru ka saslimis( ar triperi vai nojūdzies- ';aunāk nenovēlu),vai kompis noklājies.

Bralitis, 22.marts 2018, 23:02

Redzot cik bieži jūs to slimnieku(docentu) piesaucat, man domāt, ka paši diez ko veselāki neesat.. :)
22.marts 2018, 23:06 | links
 
Viennozīmīgi ģēniji! Ja viņi bav, tas kurus tad vispār par tādiem var saukt? Ģēniji kaut vai tādēļ, ka domāja "ārpus kvadrāta", redzēja nākotni, redzēja cilvēku vajadzības, redzēja lielas iespējas!
22.marts 2018, 23:06 | links
 
Dakter te ir vispusēji izglītoti džeki. Man tikai priecē fakts ka Docentu neredz. Ceru ka saslimis( ar triperi vai nojūdzies- ';aunāk nenovēlu),vai kompis noklājies.
22.marts 2018, 23:02 | links
 
Ibio, rio...
No elektriķa Ivo un "super" celtnieka Mārtiņa, lidz Stīvam Džobsam un Cukenbergam... :-))

dakterp, 22.marts 2018, 22:56
Kāds izrāviens šovakar ....

valdiszarins, 22.marts 2018, 23:00


:-)) A ha haaa :-))
22.marts 2018, 23:01 | links
 
Ibio, rio...
No elektriķa Ivo un "super" celtnieka Mārtiņa, lidz Stīvam Džobsam un Cukenbergam... :-))

dakterp, 22.marts 2018, 22:56

Kāds izrāviens šovakar ....
22.marts 2018, 23:00 | links
 
Ibio, rio...
No elektriķa Ivo un "super" celtnieka Mārtiņa, lidz Stīvam Džobsam un Cukenbergam... :-))
22.marts 2018, 22:56 | links
 
Es nesauktu citu ģeniālo ideju uzodējus/pārpircējus par ģēnijiem, drīzāk enerģiski lietu bīdītāji un veiksmīgi jauno tehnoloģiju tirgotāji un menedžeri. Veiksmē daudz nopelnīt, pirmajam visu pārpirkt un mācēt sevi reklamēt nav nekā ģeniāla. Tas tā manuprāt. Bet saprotams tādi cilvēki ir vajadzīgi progresam.
22.marts 2018, 22:56 | links
 
Tikāmies ar pilnīgi jaunajiem uzņēmējiem no labi izglītoto kārtas. Zin, līdz kam ir nonākuši? Atrodam VALSTI, kur daudzi ir stulbi... Cik vienkārši un pareizi tajā pašā laikā... Čaļi vairs neredz robežas un faktiski SAPROT planētu.
22.marts 2018, 22:56 | links
 
Sulla, skali un ar soreiz tev negribas piekrist par aferismu. Kaut vai space-x. Rakesu dzineju piezemesanas jau vien ir ko verta, paypal, tad tesla.. Ceru akumulatoru razosana ar bus izraviens utt. Gaidam :)
22.marts 2018, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager