Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Stīvs Džobss arī esot idejas fenderējis, Bils Geitss savukārt Džobsa nofenderēto fenderēja no Džobsa. Cukerbergs facebooku arī nofenderēja. Un? Tas viņus padara mazāk ģeniālus? Manuprāt, nē!
22.marts 2018, 22:51 | links
 
PayPal?????:)

raihs, 22.marts 2018, 22:46


Nē nu PayPal peļņu nes, bet Masks nav idejas autors, tikai viens no līdzdibinātājiem, ideju viņi nopirka.
22.marts 2018, 22:50 | links
 
Nepiekrītu Sulla .Afērists viņš toč nav. Kādam tak reiz bij tas stagnējošais progress jāpabīda uz priekšu . Ir tak jau 21 gadsimts .Iedomājies ,jau no 19 gadsimta mēs braucam ar iekšdedzes dzinējiem !!! Tā ir totāla atpalicība un regress. Sen jau vajadzēja uz copi uz Marsu lidot.
22.marts 2018, 22:49 | links
 
Sulla [22.03.18]: Elektromobiļi un jaunās raķetes tas ir kūl, bet Masks gan ir laikam viens no vairāk parvērtētajiem miljardieriem/ģēnijiem. Es viņu vairāk uzskatu par afēristu. Liela daļa no viņa projektiem nenes nekādu peļņu, tik zaudējumus un tiek pamatīgi subsidēti. Un vēl viņš ļoti veiksmīgi piesavinās citu idejas, izgudrojumus.
Tu par PayPal?????:)
22.marts 2018, 22:46 | links
 
Elektromobiļi un jaunās raķetes tas ir kūl, bet Masks gan ir laikam viens no vairāk parvērtētajiem miljardieriem/ģēnijiem. Es viņu vairāk uzskatu par afēristu. Liela daļa no viņa projektiem nenes nekādu peļņu, tik zaudējumus un tiek pamatīgi subsidēti. Un vēl viņš ļoti veiksmīgi piesavinās citu idejas, izgudrojumus.
22.marts 2018, 22:45 | links
 
Par PayPalu (Maska produkts) es arvien nevaru vien nopriecāties! Ārti, ērti un stabils garants pret appisējiem!
22.marts 2018, 22:43 | links
 
Tesla ir vispar zveers. Njem un masinu uzlaiz kosmosa. Gaidu ar nepacietibu reali vinju elektro auto, kad saaks izspiest naftu.. Un veel taa atra uzlade!
22.marts 2018, 22:39 | links
 
Kas te šovakar notiek? Muskam pašam bija miljardi, ko investējis Teslā? :)

abrakadabra, 22.marts 2018, 22:35


Nē , Muska idejas ir miljardu vērtas.
22.marts 2018, 22:37 | links
 
Kas te šovakar notiek? Muskam pašam bija miljardi, ko investējis Teslā? :)
22.marts 2018, 22:35 | links
 
Krūmainais, tas ir manas muterītes vecais dzīvoklis, nu tajā uzturas 3-4 mēnešus pa vasaru, pārējā laikā dzīvo pie meitas UK. Nekāds ģenerālremonts ar flīžu maiņu nav ieplānots, bet vadus tomēr gribēja nomainīt, drošāk kā nekā. Tās flīzes virtuvē lika pati muterīte pirms 40 gadiem, tolaik pāris rozetes bija gar durvju stenderēm. Un atšķirībā no tā meistara mana muterīte tomēr ir goda cilvēks, pat domās nepieļauj iespēju kādam nesamaksāt apsolīto. Laikam tādiem haltūristiem ir jūtīgs radars uz iespēja pamatīgi ietaupīt un appist pasūtītāju.
22.marts 2018, 22:34 | links
 
Lūk te ir respect! Te arī ir ASV spēks!
http://m.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/778936-tesla_ilonam_maskam_apsola_visu_laiku_lielako_premiju

raihs, 22.marts 2018, 22:24
'vīns jau tur ari investeja ne vienu vien miljardu
22.marts 2018, 22:26 | links
 
 
Ir facbooka tads live ibf. Lv. Interesantas lietas reizem runa. Par biznesa iespejam interneta utt. Un ari par kriptovalutam utt. Nereklameju, bet tur mineja vakar par auto lidmasinu, ka audi tagad investe taa izstrade utt. Lido kadi 10m virs zemes. Iedomajaties celi kaa tadi nebus vairs jaasfalts, vienigi gaisa bedres utt. :))

mjuniors, 22.marts 2018, 22:13


Labi ,atved man tādu auto un friču ceļu būvētāji tad var nebraukt.
22.marts 2018, 22:16 | links
 
Palasu un nespēju vien saprast! Nu ir taču cilvēki, kuri arī par brāķi maksā, un neadekvāti daudz.
Kaut gan, varbūt, nevar nemaz tik ļoti vainot elektriķi, ja kāds vispirms uzliek flīzes, un tikai tad atceras, ka nepieciešami bija arī kontakti.
Tātad vispirms jau jāsāk ar vadiem zem flīzēm, tad sienā iegremdētās kontaktu ligzdas, nerunājot par to pareizu orientāciju.
Pārējās foto nav pat komentu vērtas. Ja par šādu darbu kāds vēl piemaksā, tad labāk klusēju.
Bet nu katram jau savs piegājiens.
Piedodiet par viedokli.
22.marts 2018, 22:14 | links
 
Ir facbooka tads live ibf. Lv. Interesantas lietas reizem runa. Par biznesa iespejam interneta utt. Un ari par kriptovalutam utt. Nereklameju, bet tur mineja vakar par auto lidmasinu, ka audi tagad investe taa izstrade utt. Lido kadi 10m virs zemes. Iedomajaties celi kaa tadi nebus vairs jaasfalts, vienigi gaisa bedres utt. :))
22.marts 2018, 22:13 | links
 
Sorry.Man pašam viena istaba pa vasaru vēl jāpabeidz + uz copi vēl jāpabraukā . Būs jauns izaicinājums - gribu jumta istabā mazās malas ar mālu aplipināt.Tagad studēju Kā taisa māla apmetumu .Man tas baltais baigi patīk un gribas ar tādiem kā nelīdzenumiem kā Lidiņā uztaisīt. Apnikušas tās taisnās sienas.

Bralitis, 22.marts 2018, 21:21



vari pat nedomāt par mālu,tādas lietas ar celtniecības ģipsi dara,ja gibi kā pie Ķirsona

cojs, 22.marts 2018, 22:01[/quote]

Ups !! Gaidi PM no manis. Man vajag padomu .
22.marts 2018, 22:02 | links
 
Vēlmes un iespējas dažādas. Vasarā no lidostas uz Jūrmalu vedu flīzētāju no Itālijas+tulku,lai īstenotu projektu kādā privātīpašumā.

BrunoL, 22.marts 2018, 21:53


Atved lūdzu Vācu ceļu būvētājus lai saremontē ceļu no Garkalnes līdz Siguldai. Mūsu ceļu būvētāji ir vēl skarbākus vārdus par elektriķiem . Ā un vēl - lūdzu līdz satiksmes ministrijai arī vācu ministrus atved bet mūsējos aizsūti ..... nakuj :)
22.marts 2018, 22:01 | links
 
Sorry.Man pašam viena istaba pa vasaru vēl jāpabeidz + uz copi vēl jāpabraukā . Būs jauns izaicinājums - gribu jumta istabā mazās malas ar mālu aplipināt.Tagad studēju Kā taisa māla apmetumu .Man tas baltais baigi patīk un gribas ar tādiem kā nelīdzenumiem kā Lidiņā uztaisīt. Apnikušas tās taisnās sienas.

Bralitis, 22.marts 2018, 21:21[/quote]


vari pat nedomāt par mālu,tādas lietas ar celtniecības ģipsi dara,ja gibi kā pie Ķirsona
22.marts 2018, 22:01 | links
 
Kāda tur fiziska ietekmēšana mūsdienās, esiet nu reālisti, tas lai paliek luteriem, publiski mahači un pēčāk ķēpa ar policiju.
Pret rukožopniem māsteriem vislabākās zāles ir antireklāma. Laikam jāiemet bildes ar aprakstu kādos citos forumos, pa celtniecības/remonta tēmām.

Sulla, 22.marts 2018, 21:44nu par 800 eiriki viņš varētu izbaudīt kadu sitienu pa korpusu:DD

uldens2, 22.marts 2018, 21:50


Vai tāds vispār var acīs cilvēkam paskatīties, pēc šedevra nodošanas... Diezgan zemiski jāsaka.
22.marts 2018, 22:01 | links
 
Vēlmes un iespējas dažādas. Vasarā no lidostas uz Jūrmalu vedu flīzētāju no Itālijas+tulku,lai īstenotu projektu kādā privātīpašumā.
22.marts 2018, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager