Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bračka,Siguldā tik lēti pakalpojumi?
22.marts 2018, 21:29 | links
 
aldis70 [7m]: nja, un Raihs netic, ka 3k mēnesī nevar nopelnīt celtnieks. Jasaka, ka ko tādu es nebiju redzējis, saku kā ir.Vienu mēnesi var... Es neticu ap*isieniem! Apčakarē vienu otru, un pēc pāris gadiem sēdi netā un lamā valdību...

raihs, 22.marts 2018, 21:24


Varētu tā nopelnīt tad visi narko tirgoņi un maukas pārkvalificētos par mūrniekiem.
22.marts 2018, 21:27 | links
 
aldis70 [22.03.18]: nja, un Raihs netic, ka 3k mēnesī nevar nopelnīt celtnieks. Jasaka, ka ko tādu es nebiju redzējis, saku kā ir.
Vienu mēnesi var... Es neticu ap*isieniem! Apčakarē vienu otru, un pēc pāris gadiem sēdi netā un lamā valdību...
22.marts 2018, 21:24 | links
 
Sulla [22.03.18]: Vot tā ir elektriķu aroda vislielākā sāpe.Šitādu krānu dēļ ,visi uzskata,ka visi elektriķi ir šitādi Ivo.

marcinsch, 22.marts 2018, 20:59

Iemetīšu kādu bildi ar, lai būtu priekšstats, labprāt dzirdētu speciālista komentāru, vai TAS ir normāli.
Es par 600 varētu pārtaisīt:))))))
22.marts 2018, 21:22 | links
 
marcinsch [10m]: Nu tad pajautā būvaldē,kādi papīri ir vajadzīgi,lai ēku nodotu ekspluatācijā?pirms 5 gadiem bija vajadzīgas 30 naudas, tas frukts elektriķis ,kad zvanīju, apvaicājās kur man ērtāk elektrības aktu taisīt, Rīgā, vai Ikšķilē, teicu pofig, viņš - man ar, nu tad rīt tiekamies ps vidu ,pie Zoom, vot tāda pieņemšana.

usis, 22.marts 2018, 21:15

Redz kā, daudzi atbildēja,, :-)
Es māju nodevu vienpadsmit gadi atpakaļ, man tadas prasības nebija vispār
22.marts 2018, 21:22 | links
 
Bralitis [5m]: Es varu labi laminātu uzlikt. Tas man baigi iepatikās un feini sanāca. Apmācīja Depo pārdevējs un krievs jūtubē. Priecē tas ka visi prasa kurš tik labi ielika :) Atbilde vienmēr ir "Nedirs ka pats liki" - tad veru bildes vaļā kā tas notika .bračku, pēc 2 mēnešiem darbu gribi? pa diagonāli 85m2 ?

usis, 22.marts 2018, 21:17


Sorry.Man pašam viena istaba pa vasaru vēl jāpabeidz + uz copi vēl jāpabraukā . Būs jauns izaicinājums - gribu jumta istabā mazās malas ar mālu aplipināt.Tagad studēju Kā taisa māla apmetumu .Man tas baltais baigi patīk un gribas ar tādiem kā nelīdzenumiem kā Lidiņā uztaisīt. Apnikušas tās taisnās sienas.
22.marts 2018, 21:21 | links
 
nja, un Raihs netic, ka 3k mēnesī nevar nopelnīt celtnieks. Jasaka, ka ko tādu es nebiju redzējis, saku kā ir.
22.marts 2018, 21:20 | links
 
mjuniors [22.03.18]: Sulla, upes ar nav taisnas.. Ir seeklisi un bedrites.. Elektriba ir? ir..
:)
22.marts 2018, 21:19 | links
 
Vot tā ir elektriķu aroda vislielākā sāpe.Šitādu krānu dēļ ,visi uzskata,ka visi elektriķi ir šitādi Ivo.

marcinsch, 22.marts 2018, 20:59

Iemetīšu kādu bildi ar, lai būtu priekšstats, labprāt dzirdētu speciālista komentāru, vai TAS ir normāli.




Sulla, 22.marts 2018, 21:09


Mja , te nu es arī izsaku lidzjutibu mamuļai !
22.marts 2018, 21:18 | links
 
Sulla, upes ar nav taisnas.. Ir seeklisi un bedrites.. Elektriba ir? ir..
22.marts 2018, 21:18 | links
 
Nu varbūt jaunas vēsmas elektrifikācijā, nu jauna mode tā likt, es jau dunduks.. Saprotams es pats nebūtu samaksājis par šādu haltūru (300 šams paprasījis kā priekšapmaksu, materiāliem, tik sasodīts vai tādi mēsli maksā pat 100?!), bet nu muterītei bija neērti. Viņai vairāk kauns bija nesamaksāt, nekā tam māsteram tā lažot.
22.marts 2018, 21:18 | links
 
Bralitis [22.03.18]: Es varu labi laminātu uzlikt. Tas man baigi iepatikās un feini sanāca. Apmācīja Depo pārdevējs un krievs jūtubē. Priecē tas ka visi prasa kurš tik labi ielika :) Atbilde vienmēr ir "Nedirs ka pats liki" - tad veru bildes vaļā kā tas notika .
bračku, pēc 2 mēnešiem darbu gribi? pa diagonāli 85m2 ?
22.marts 2018, 21:17 | links
 
Es saku - za..i..bis :)
22.marts 2018, 21:16 | links
 
marcinsch [22.03.18]: Nu tad pajautā būvaldē,kādi papīri ir vajadzīgi,lai ēku nodotu ekspluatācijā?
pirms 5 gadiem bija vajadzīgas 30 naudas, tas frukts elektriķis ,kad zvanīju, apvaicājās kur man ērtāk elektrības aktu taisīt, Rīgā, vai Ikšķilē, teicu pofig, viņš - man ar, nu tad rīt tiekamies ps vidu ,pie Zoom, vot tāda pieņemšana.
22.marts 2018, 21:15 | links
 
Sulla,
un par to tiešām samaksāji 800 Eur?
22.marts 2018, 21:14 | links
 
Viss Sulla, iešu par elektriķi, šādi es ar varētu sameistarot, dodi tik avansā man tos eurikus:) Vienreizēji !
22.marts 2018, 21:14 | links
 
Sulla.
Par tādu mākslas šedevru,parasti,nemaksā.
22.marts 2018, 21:13 | links
 
Interesanti, ko skolotājs ierakstīs CV - visu mūžu mācu? Intersanti, ko brokeris ierakstīs CV - visu mūžu taisu dīlus? Interesanti, ko loģistikas speciālists ierakstīs CV - visu mūžu vedu no punkta A uz punktu B? Intersanti... Tiešām interesanti... Kas tās par padomju paliekām, ka nevar būt objektīvu mehānismu, kā noteikt vai kāzu muzikants vai rokstārs?
22.marts 2018, 21:13 | links
 
Sulla
Es kā juvelieris varu pateikt tikai to, ka tas ir šķībi!:)
22.marts 2018, 21:13 | links
 
Es varu labi laminātu uzlikt. Tas man baigi iepatikās un feini sanāca. Apmācīja Depo pārdevējs un krievs jūtubē. Priecē tas ka visi prasa kurš tik labi ielika :) Atbilde vienmēr ir "Nedirs ka pats liki" - tad veru bildes vaļā kā tas notika .
22.marts 2018, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager