Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tad kāpēc aicini vairākus.Un vai tie aicinātie nav bijuši no unversiālo kārtas.
Visgrūtāk ir tad,kad šādi cilvēki kā Brālītis,aicina vienu,otru,trešo.Un pēc tam aicina ceturto,kam jācenšās to visu novest līdz galam.Visnepateicīgākais darbs no visiem.

marcinsch, 22.marts 2018, 20:37


Viņi nokomentē visu. Tai skaitā arī manu darbu:)
22.marts 2018, 20:38 | links
 
Tad kāpēc aicini vairākus.Un vai tie aicinātie nav bijuši no unversiālo kārtas.
Visgrūtāk ir tad,kad šādi cilvēki kā Brālītis,aicina vienu,otru,trešo.Un pēc tam aicina ceturto,kam jācenšās to visu novest līdz galam.Visnepateicīgākais darbs no visiem.
22.marts 2018, 20:37 | links
 
Jūs elektriķi vispār esat unikāli radījumi. Cik esmu elektriķus aicinājis - pilnīgi vienmēr katrs elekriķis ir teicis : Kurš idiots pirms tam tev ievilcis un saslēdzis šitā !! Pilnīgi visi elektriķi otru elektriķi uzskata par aunu un duriku. Tas laikam elektriķa gēns .

Bralitis, 22.marts 2018, 20:27


Nav tā!:)
Man visu specialitāšu Meistari (bez ironijas un sarkasma), ir nolikuši iepriekšējos līdz ar zemi!
:))
Bet tas attiecas uz profiem:)
22.marts 2018, 20:35 | links
 
Bralitis [22.03.18]: Jūs elektriķi vispār esat unikāli radījumi. Cik esmu elektriķus aicinājis - pilnīgi vienmēr katrs elekriķis ir teicis : Kurš idiots pirms tam tev ievilcis un saslēdzis šitā !! Pilnīgi visi elektriķi otru elektriķi uzskata par aunu un duriku. Tas laikam elektriķa gēns .
Ne tikai elektriķi, visi ar celtniecību saistītie "speci" dara 100% tāpat! Un katrs šķiet tik gudrs un pieredzējis līdz brīdim, kad jāparāda rezultāts! Ne velti es to deģenerāciju pieminēju!
22.marts 2018, 20:34 | links
 
Urmās nav parasts elektriķis. Viņš ir tas kas padod špni elektriķiem pa lielajiem vadiem . Viņš kaprālis bet parastie elektriķi -ierindnieki .Kaut kā tā.
22.marts 2018, 20:32 | links
 
marcinsh
Ai, nu beidz- nav tādu "supermeistaru", nav! Dabā neeksistē! 90% nemāk pat to pašu vienu darbu, ko dara visu dzīvi! Santehnika, apdare, sētas, jumti, utt- es varētu feļetonus rakstīt par to visu, ko esmu redzējis!
NartinsSi ir pārelpojies putekļus, reģipsi slīpējot un sapņojot par darbinirkiem, kuriem maksā 3k pirms nodokļiu nomaksas! Bet atlika man forumā pateikt , ka atdošu samu kātus par brīvu, tā solījās jau nākamajā rītā būt pakaļ! A kur tad palika tie n-to tūkstošu pasūtījumi? Nav jātaisa? Tā ka relax, tam vīram ir laba fantāzija...
22.marts 2018, 20:31 | links
 
Jūs elektriķi vispār esat unikāli radījumi. Cik esmu elektriķus aicinājis - pilnīgi vienmēr katrs elekriķis ir teicis : Kurš idiots pirms tam tev ievilcis un saslēdzis šitā !! Pilnīgi visi elektriķi otru elektriķi uzskata par aunu un duriku. Tas laikam elektriķa gēns .

Bralitis, 22.marts 2018, 20:27


Labs !:)))
22.marts 2018, 20:30 | links
 
Bralit, no Urmasa norausies.. :)
22.marts 2018, 20:28 | links
 
Jūs elektriķi vispār esat unikāli radījumi. Cik esmu elektriķus aicinājis - pilnīgi vienmēr katrs elekriķis ir teicis : Kurš idiots pirms tam tev ievilcis un saslēdzis šitā !! Pilnīgi visi elektriķi otru elektriķi uzskata par aunu un duriku. Tas laikam elektriķa gēns .
22.marts 2018, 20:27 | links
 
Ja viņš dara visu,tad lielākie darbu pasūtītāji ir privātie.Vai viņi visi maksā oficiāli,nu nez nez.Neattiecinu to uz Martinsi(varbūt viņš ir labs meistars,jo nezinu viņu),bet bieži pēc šādiem universāliem meistariem ir nācies krietni pasvīst,lai izlabotu viņu izdarīto elektrībā.Tādi brīnumi redzēti,ka tik turies.
Lielākā problēma celtniecībā ir tā nemaksāšana par padarīto.Ģenerālis neparaksta pienod aktu.Ieganstus,ka neparaksta,var izdomāt bezgalīgi.Un viss,neko tu nevari viņam izdarīt.Un tā velk laiku cik ilgi iespējams.Pēc gadiem pasaka,ka maksās pusi,vai neko.
22.marts 2018, 20:22 | links
 
Ir ierosinājums. Nosaucam tās profesijas (nu, kuras nav Jūsu), kuras arī netiek pieklājīgi atalgotas. Izņemot valsts apmaksātās, protams. Sāk celtnieki! :)
22.marts 2018, 20:20 | links
 
Kā analītiķis pateikšu ekonomiskās krīzes pazīmes. Tas ir tad kad palīgstrādnieks pieprasa algu lielāku kā augsti kvalificētam dakterim ,uzreiz iebrauc krītos - jauns džips un māja pa pa 200 štukām ,protams no tā krīta vēl izbraukā ceļojumos . Krīti pilna pakaļa un laimīgais sapnis par tādu algu uz mūžīgiem laikiem . Protams kad viss sabrūk un darba devējs nomet algu 3x tad nekas cits neatliek kā braukt uz ārzemēm strādāt lai nomaksātu tos krītus vai pateikt galīgi atā dzimtajai zemei un pamest visu ko iegādājies. Tāds bij iepriekšējās krīzes storrijs . Tagad jau ir nonācis līdz tam ka "meistaram"ar 3 klašu izglītību ir jāsāk daktera alga maksāt - tas ir sākums beigām. Labi ka bankas tagad gudrākas palikušas un vairs tā nedod katram dornim astronomiskos krītus jo pēc iepriekšējiem notikumiem pašām vēl pilns ar pamestajām kokiem aizaugušajām jaunbūvēm un sēnītēm pa 200 štukām. Skatīsies kā būs . Es Raih teiktu ka krīzis būs 21 gadā jo līdz 20 vēl izdala 4 ļimardi - citādi padirsīs . Sāksies stresiņs - sāks drīz piķi piedāvāt katram daunim ,bet tas ir bīstami.
22.marts 2018, 20:19 | links
 
Cik zinu pvd brauc ciemos reizi trijos gados. Uz pvd ciemosanos jaizmazga telpa, tantinjas gadijuma ta varetu but virtuve. Tas no pvd puses. Tantinjai reizi gada jaaiznes medus paraugs uz analizem. Summu nosaukt precizi nevaresu no padsmit lidz 40€. Plus udens paraugs.
Tas ja oficiali, ja viens stropinjs domaju medus realizacijas apjomi nav tadi, lai butu nepieciesams tirgus.

mjuniors, 22.marts 2018, 19:57


Nu tīra paradīze Mjuniors , nu tīra ! ;)
Tikai tie slinkie Latviešu tantuki . . . . ! ;)
22.marts 2018, 20:02 | links
 
Cik zinu pvd brauc ciemos reizi trijos gados. Uz pvd ciemosanos jaizmazga telpa, tantinjas gadijuma ta varetu but virtuve. Tas no pvd puses. Tantinjai reizi gada jaaiznes medus paraugs uz analizem. Summu nosaukt precizi nevaresu no padsmit lidz 40€. Plus udens paraugs.
Tas ja oficiali, ja viens stropinjs domaju medus realizacijas apjomi nav tadi, lai butu nepieciesams tirgus.

mjuniors, 22.marts 2018, 19:57


PVD brauc 4x gadā:(
22.marts 2018, 19:59 | links
 
Martins zem lielajiem arī ej?

marcinsch, 22.marts 2018, 19:51


Neiet , neiet ;) !
Viņam papucis pietiekoši spējīgs , gan sievišķu gan biznesa ziņā ! ;)
22.marts 2018, 19:58 | links
 
Tikko pazvaniiju paziistamam celtniekam. Esot minjimalka plus skaidraa, bet runaa, ka driiz buushot viss oficiaali. Labi ejot tjipa.

Cits shodien staastiija, ka par 4 objektiem 15 000 veel karaajoties nenomaksaatas. Izmeteeji tjipa
22.marts 2018, 19:57 | links
 
Cik zinu pvd brauc ciemos reizi trijos gados. Uz pvd ciemosanos jaizmazga telpa, tantinjas gadijuma ta varetu but virtuve. Tas no pvd puses. Tantinjai reizi gada jaaiznes medus paraugs uz analizem. Summu nosaukt precizi nevaresu no padsmit lidz 40€. Plus udens paraugs.
Tas ja oficiali, ja viens stropinjs domaju medus realizacijas apjomi nav tadi, lai butu nepieciesams tirgus.
22.marts 2018, 19:57 | links
 
Martins zem lielajiem arī ej?
22.marts 2018, 19:51 | links
 
MartinsSi [22.03.18]: Vēlies nākt strādāt? Bet slinki rešņi man nederēs. :(
Tu neatbildēji! Tā vietā sāc apsaukāties. Kaut kas pazīstams...
22.marts 2018, 19:51 | links
 
marcinsch [22.03.18]: A kas ir universālais meistars?Viņš dara visu?Santehniku,elektrību,ventilāciju u.t.t.?
22.marts 2018, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager