Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jebkurā gadījumā, MartinsSi, ir pelnījis gratulāciju.
Bomžalga=1000Eur.

Ne katram tas izdodas (c) Bulgakovs

:D
22.marts 2018, 19:12 | links
 
Raih, es ar ko līdzīgu esmu nosapnjosis.. Bet veel papildus redzeju, ka lidz 2024.g jaanoturas, lai krievs te neielien. Putina sapnis kaa neka atjaunot psrs teritoriju.
22.marts 2018, 19:12 | links
 
Es kā jau nasļedstvennijs ekstrasenss pareģoju, ka 2020. gadā būs jauna krīze. Tā ka krājiet kešu!
22.marts 2018, 19:09 | links
 
raihs [22.03.18]: mjunior, ja tev nepieciešamas konsultācijas, kā sasniegt tādu apgrozījumu un nomaksāt visus nodokļus, lai nebankrotētu pirmajā mēnesī, MartinsSi par nelielu, bet godīgu samaksu noteikti tev palīdzēs! Viņš zin!
Nafig man tas konsultacijas, dod man labak regipsi un skruvi maucam :). Sobrid buvnieciba atkal ir treknie gadi.. Tapec varbut ir tada eiforija un idille.
Katra zinja Martin, lai tev izdodas.
22.marts 2018, 19:03 | links
 
Un lai saprastu, kas notiek LV uzņēmējdarbībā, varu piebilst, ka arvien nevaru izīrēt veikala telpas Rīgas centrā pat par 300€/mēn!!! Tādēļ pieļauju, ka konteoles/represiju orgāni to redz un ļauj strādāt tiem , kas vispār kaut ko vēl dara, pieverot acis uz to, ka viņi nespēj nomaksāt visu no visa paredzētā!
22.marts 2018, 19:02 | links
 
Neesmu neesmu Raih... :D
Tā ir visvieglāk tikt galā ar nevēlēšanos pierādīt to kas ir acīmredzams.
22.marts 2018, 18:59 | links
 
Skutan, ticu ka ir cilveku, kas ari nopelna godam, bet soreiz es minu pagasta ierednus.. Lab, sikak nediskutes par to. Es zinu un zinu, ka tu zini. :)
22.marts 2018, 18:58 | links
 
Sorry 5 štukas nevis 10
22.marts 2018, 18:56 | links
 
Ar tādu kā tu nav produktīva, jā! Jo tu neesi bijis uzņēmējs, un visdrīzākais, nekad arī nebūsi. Vienu mēnesi damaksāsi visus nodokļus, otrā- meklēsi jaunus darbiniekus, jo būsi viņus apčakarējis ar algām:)
Ja par PVN, tad protams, tā ir neapspriežama komponente, bet! Tas 21% ietekmē preces/pakalpojuma gala cenu, un pieliekot tos, cena var kļūt neinteresanta klientam.
22.marts 2018, 18:55 | links
 
jā,pa to PVN gan uzņemejiem nebutu jaraud,tas uzcenojums nevienā brīdī nav bijis paredzēts uzņemeja kabatai.Daudzi iztērē to PVN naudu savām vajadzībām un tad liekas ka jaatdod sava nauda:DDD
22.marts 2018, 18:55 | links
 
Un tas, ka tev Raih, pērkot smilšpapīru, vīli, un palējamo pastu Depo veikalā kā uzņēmējam par šīm precēm NAV jāmaksā PVN, to tu protams esi aizmirsis piebilst.

Vai arī pērkot sev auto par summu līdz 50tk tu saņem atpakaļ gandrīz 10štukas.
Un lejot degvielu, uz katru litru 12 centus...
22.marts 2018, 18:55 | links
 
[quote=522873]Skutan, es laukos dzivojot laikam esmu izgajis no aprites. Ja 1500 lidz 2500€ neskaitas lielas algas. Lai sanemtu es tadas un nomaksatu visus nodoklus. 60 000€ pie izciliem radutajiem jabut apgrozijums. Ar nosacijumu ja man nav veel razojoso kreditu.

mjuniors, 22.marts 2018, 18:40[/quote

Tie ir aptuvenie cipari, atkarībā no ranga un ministrijas. Zinot kā manējā rukā un kāda šai attieksme pret darbu, tās ir kapeikas, ja paskatās ,cik citronus caur savām programmām šī izsitusi ar savu darbiņu Latvijai. To pašu varu teikt arī par dažu draugu un paziņu no ierēdniecības loka.
22.marts 2018, 18:53 | links
 
Nu, smagāka iršana sennau redzēta. Galvenais, ka nevar saprast - kuršta? :))) Lai gan jā, cehā pēdējos 12 mēnešu laikā izskatās, ka varētu izspiest pat 1000+, bet nu mēs taču zinām, kas notika 2008-tajā, vai ne? Tas skats, ka tev nahren atņem X5-to, nu, medusmaize... :)))
22.marts 2018, 18:50 | links
 
raihs [22.03.18]: Pieņemsim, firmā strādā 5 cilvēki un grib saņemt "bomžalgu"-1000€. Uz papīra tas ir 1700€.
5x700=3500€ mēnesī tikai soc. nodokļos, neskaitot PVN! Plus pašas algas-5000€! Narkotikas, ieroči? Kas ir jātirgo, lai to visu nomaksātu??? Vismaz noteikti ne reģipša likšanas pakalpojumi, un gredzentiņi arī ne...
Kāds sakars ar PVN?

PVN maksā tavi klienti, kas pērk tavu ražoto preci. Tu esi tikai starpnieks, kas veic PVN pārskaitījumu valsts kasē.

Tu laikam vēl gribētu iebāzt kabatā tavu klientu samaksāto PVN, pareizi sapratu? :)))

Bravo! - skandē lumpeņproletariāts no aizgalda. :)

Ok te šī diskusija nav produktīva, pats uzņēmējs arī vairs laikam nerubī ko raksta. :)
22.marts 2018, 18:48 | links
 
mjunior, ja tev nepieciešamas konsultācijas, kā sasniegt tādu apgrozījumu un nomaksāt visus nodokļus, lai nebankrotētu pirmajā mēnesī, MartinsSi par nelielu, bet godīgu samaksu noteikti tev palīdzēs! Viņš zin!
22.marts 2018, 18:46 | links
 
Skutan, es laukos dzivojot laikam esmu izgajis no aprites. Ja 1500 lidz 2500€ neskaitas lielas algas. Lai sanemtu es tadas un nomaksatu visus nodoklus. 60 000€ pie izciliem radutajiem jabut apgrozijums. Ar nosacijumu ja man nav veel razojoso kreditu.
22.marts 2018, 18:40 | links
 
Pieņemsim, firmā strādā 5 cilvēki un grib saņemt "bomžalgu"-1000€. Uz papīra tas ir 1700€.
5x700=3500€ mēnesī tikai soc. nodokļos, neskaitot PVN! Plus pašas algas-5000€! Narkotikas, ieroči? Kas ir jātirgo, lai to visu nomaksātu??? Vismaz noteikti ne reģipša likšanas pakalpojumi, un gredzentiņi arī ne...

raihs, 22.marts 2018, 18:30


Bravo Raihs !
22.marts 2018, 18:38 | links
 
Pieņemsim, firmā strādā 5 cilvēki un grib saņemt "bomžalgu"-1000€. Uz papīra tas ir 1700€.
5x700=3500€ mēnesī tikai soc. nodokļos, neskaitot PVN! Plus pašas algas-5000€! Narkotikas, ieroči? Kas ir jātirgo, lai to visu nomaksātu??? Vismaz noteikti ne reģipša likšanas pakalpojumi, un gredzentiņi arī ne...
22.marts 2018, 18:30 | links
 
raihs [22.03.18]: Vismaz tai pašā celtniecībā manuprāt 90% strādā vispār bez nodokļiem! Es nezinu nevienu cilvēku, kurš mājās taisot remontu, ir saņēmis čeku no celtniekiem:)) Tev nevajadzētu martinsi, no sākuma paskatīties, cik tu pats esi godīgs nodokļu maksātājs, skrūvējot savus reģipšus?
Nu kā. Es nosūtu piedāvājumu. Tad es nosūtu priekšapmaksas rēķinu. Pēcāk nodošanas pieņemšanas aktu, kuru paraksta abas puses. Naudu par sniegto pakalpojumu klients 20 darba dienu laikā ieskaita rēķinā norādītajā uzņēmuma kontā.
Attiecīgos nodokļus es nomaksājuši katra mēneša 15 datumā likumā par nodokļiem un nodevām noteiktajā kārtībā.
22.marts 2018, 18:23 | links
 
Dzīvē ir novērots, iesācēji kas izdomājuši atvērt veikalu un nomaksāt visus nodokļus driz vien arī beidz eksistēt pēc nodokļu nomaksas. Tā, ka lūdzu nevajag pārspīlēt ar to nodokļu nepieciešamību. Tāpēc nevaru izbrīnīties par ko ierēdņi saņem tik lielas algas. Lai saņemtu es tādas es zinu, cik liels darba apjoms ir jāizdara. Agrāk valsts pirmsākumos privātā sektorā bija lielākas algas. Tagad ir otrādi, un tas nav normāli, ja darba devējs saņem mazāk. Tas jau ir pirmais iemesls kāpēc nemaksāt nodokļus.

mjuniors, 22.marts 2018, 18:02


Nav jau šiem tik lielas tās algas, vidēji tie ir 1500-2500€ uz ķetnas pēc nodokļu nomaksas . Privāts kantoris labam darbiniekam tak var kādu rubli vairāk piemest ,vai ne tā ?
22.marts 2018, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager