Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
MartinsSi [22.03.18]: Man pāri paliks peļņa mīnus 15 procenti UIN un 10 procenti IIN. Bet sākot ar 2018 gada jūliju 20 procenti UIN no koef. 0.8 :)

Tieši tik man paliks pāri, un ne centa vairāk, uvažajemij gospaģin. :)
Vēlu veiksmi! Tikai atceries nomaksāt atkatus tiem, kas tev iedos tādu darbu, lai to samaksātu! Bet pagaidām davai darīsim katrs savu darbu- tu skrūvēsi reģipsi(vai nu ko tu tur dari), bet es taisīšu gredzentiņus,ja?
22.marts 2018, 18:20 | links
 
MartinsSi [22.03.18]: Man pāri paliks peļņa mīnus 15 procenti UIN un 10 procenti IIN. Bet sākot ar 2018 gada jūliju 20 procenti UIN no koef. 0.8 :)

Tieši tik man paliks pāri, un ne centa vairāk, uvažajemij gospaģin. :)
Vēlu veiksmi! Tikai atceries nomaksāt atkatus tiem, kas tev iedos tādu darbu, lai to samaksātu! Bet pagaidām davai darīsim katrs savu darbu- tu skrūvēsi reģipsi(vai nu ko tu tur dari), bet es taisīšu gredzentiņus,ja?
22.marts 2018, 18:20 | links
 
Vismaz tai pašā celtniecībā manuprāt 90% strādā vispār bez nodokļiem! Es nezinu nevienu cilvēku, kurš mājās taisot remontu, ir saņēmis čeku no celtniekiem:)) Tev nevajadzētu martinsi, no sākuma paskatīties, cik tu pats esi godīgs nodokļu maksātājs, skrūvējot savus reģipšus?
22.marts 2018, 18:17 | links
 
Vismaz tai pašā celtniecībā manuprāt 90% strādā vispār bez nodokļiem! Es nezinu nevienu cilvēku, kurš mājās taisot remontu, ir saņēmis čeku no celtniekiem:)) Tev nevajadzētu martinsi, no sākuma paskatīties, cik tu pats esi godīgs nodokļu maksātājs, skrūvējot savus reģipšus?
22.marts 2018, 18:17 | links
 
Man pāri paliks peļņa mīnus 15 procenti UIN un 10 procenti IIN. Bet sākot ar 2018 gada jūliju 20 procenti UIN no koef. 0.8 :)

Tieši tik man paliks pāri, un ne centa vairāk, uvažajemij gospaģin. :)
22.marts 2018, 18:13 | links
 
Interesanti.Cik saņemot 3000 uz rokas ir jāatskalda valstij.Un vai tas uberkrutais profesionālis to izdara.Un ja kādam profesionālim tas izdodas,tad kā parasti viss ir cashā.
22.marts 2018, 18:12 | links
 
MartinsSi [22.03.18]: Saraksts, kurā publicēti uzņēmumi, kuru darbinieku vidējā izpeļņa ir vienāda ar minimālo algu.

Kāds sakars tam ar nodokļu parādiem?
Novēlu tev martinsi, samaksāt kaut vienu mēnesi kaut pāris cilvēkiem pilnas algas, lai viņiem uz rokas paliek tā pati tevis pieminētā bomžalga-1000€, un tad paskatīties, kas tev paliks pāri :) Dirst jau tu māki, izdari kaut ko no sākuma!
22.marts 2018, 18:07 | links
 
MartinsSi [22.03.18]: Saraksts, kurā publicēti uzņēmumi, kuru darbinieku vidējā izpeļņa ir vienāda ar minimālo algu.

Kāds sakars tam ar nodokļu parādiem?
Novēlu tev martinsi, samaksāt kaut vienu mēnesi kaut pāris cilvēkiem pilnas algas, lai viņiem uz rokas paliek tā pati tevis pieminētā bomžalga-1000€, un tad paskatīties, kas tev paliks pāri :) Dirst jau tu māki, izdari kaut ko no sākuma!
22.marts 2018, 18:07 | links
 
Saraksts, kurā publicēti uzņēmumi, kuru darbinieku vidējā izpeļņa ir vienāda ar minimālo algu.

Kāds sakars tam ar nodokļu parādiem?
22.marts 2018, 18:03 | links
 
Dzīvē ir novērots, iesācēji kas izdomājuši atvērt veikalu un nomaksāt visus nodokļus driz vien arī beidz eksistēt pēc nodokļu nomaksas. Tā, ka lūdzu nevajag pārspīlēt ar to nodokļu nepieciešamību. Tāpēc nevaru izbrīnīties par ko ierēdņi saņem tik lielas algas. Lai saņemtu es tādas es zinu, cik liels darba apjoms ir jāizdara. Agrāk valsts pirmsākumos privātā sektorā bija lielākas algas. Tagad ir otrādi, un tas nav normāli, ja darba devējs saņem mazāk. Tas jau ir pirmais iemesls kāpēc nemaksāt nodokļus.
22.marts 2018, 18:02 | links
 
Kas tie tev par tādiem slepeniem tikai tev pieejamiem vid sarakstiem?:) Nekad neesmu bijis tādos, cik es zinu. Bet tev jau kā aģentam zināms vairāk- gan docenta īstais vārds, gan nodokļu parādnieku slepenie saraksti! :)
22.marts 2018, 18:01 | links
 
Bija domāts vid sarakstā :)
22.marts 2018, 17:57 | links
 
Kur tad tu ņem to naudu, lai maksātu uz rokas?

Lai tas būtu izdevīgi, ir jābūt neuzrāditai skaidrai naudai.

Ja tu maksā no personīgā labuma, tad atšķirība ir 20 procenti. Kas, pieņemsim, uz kādiem 800eiro nav tā lielākā summa, lai nonāktu visā shitlistā. :)
22.marts 2018, 17:56 | links
 
MartinsSi [22.03.18]: Nesatraucies Raih, nāks arī Tava kārta, šie vīri tevi arī labprāt paņems priekšā. Īpaši viņiem patīk paplosīt tos, kuri saviem darbiniekiem maksā minimālās un atrodami šādos tādos vid sarakstos, bet internetā lielās cik samaksājuši nodokļos. :)
Samaksā kaut vienreiz dzīvē kādam "pilnu" algu, un tad *irs! Visās mazajās firmās maksā minimālās algas, citādi izvilkt nevar! Un to zin arī VIDs:) Pilnās algas maksāt var tikai tie, kuri dabon valsts pasūtījumus par dubultām tāmēm.
22.marts 2018, 17:49 | links
 
Nesatraucies Raih, nāks arī Tava kārta, šie vīri tevi arī labprāt paņems priekšā. Īpaši viņiem patīk paplosīt tos, kuri saviem darbiniekiem maksā minimālās un atrodami šādos tādos vid sarakstos, bet internetā lielās cik samaksājuši nodokļos. :)
22.marts 2018, 17:39 | links
 
Šķiet, ka tev,MartinSi, vīri ir trāpījuši uz sāpīgas vietas:) Vismaz manā pieredzē sūdīgus celtniekus aizstāv tikai citi sūdīgi celtnieki:)
Cik dzīvē esmu kaut ko cēlis, nekad un nekur neesmu redzējis TĀDU deģenerācijas līmeni kā celtniecībā! Un ir muļķīgi domāt, ka tie šķībo reģipšu licēji tagad ir sākuši tos likt taisni, nē:) Tādi cilvēki nemainās- ja viņi toreiz tik primitīvu darbu nemācēja darīt, tad nemāk arī tagad. Jauni deģenerāti vienkārši pārvērtušies par veciem...
22.marts 2018, 17:33 | links
 
Nu jūs atkal panesāties... nu īsteni latvieši ka tikai kādam kājā iekost.....
MartinsSi
Tie kas dzīvo laukos un strādājot nodrošina savas ģimenes iztikšanu jau ir sasniegums pie mūsu valdības attieksmes pret tautu jo viņi no valst neko neprasa un iztiek ar to kas pašiem ir bet tie ar lielajām algām bieži šēž un valst budžeta.... slimības lapas ,bezdarbnieki.... tukšajos perjodos tak tā izdevīgi...
22.marts 2018, 17:33 | links
 
Ja Jānis maksā štuku, bet Juris divas, tad ir tikai loģiski, ka Ivars strādās pie Jura. Bet Jānis pēc tam vaimanās, ka Ivars ir uzmetējs, bet Juris čakarē tirgu. :D

MartinsSi, 22.marts 2018, 17:21


Un ne Jānis, ne Juris vairs nemaksā, a par smuko tačku ta Ivaram jāmaksā joprojām, veroties bezgalīgajās sēņu galerijās Londonas pievārtē:D
Bet ir cerība viņus abus satikt ir, nākošajā sēņu galerijā:)))
22.marts 2018, 17:31 | links
 
plesigais [22.03.18]: plesigais [18m]: Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33

Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?

aldis70, 22.marts 2018, 16:40

Ar to viņš gribēja teikt ka es Latvijas zemnieks esmu sliktaks pilsonis un cilvēks nekā viņš !
Jo es strādāju sev, savai ģimenei , un arī valstij !
Un tāpēc nesaņemu tos tukstošus ( un nemaksaju valstij tik ) cik viņš !
Stradajot par šloseri ( ķieģeļu nēsātāju ) , būvējot kārtējo krievu miljonara ( bijušā komunista ) daču !No tevis zemnieks kā no manis kosmonauts. :)
1 govs un 1kazas turēšana tā nav lopkopība un 3 biešu vagas brāgas raudzēšanai tā nav zemkopība, bet gan māžošanās.
Es nevaimanāju, ka man ES dzīvot neļauj, jo savas fēces vairs nedrīkstēs liet kaimiņa grāvī :)

MartinsSi, 22.marts 2018, 17:12

Protams Tu nevaimana ! ;)

Tu tikai klanies un gaudo !

Klanies tiem kam biezāks maciņš ! Un gaudo ka apkart visi dīvāna pirdeji ! ;)
Tev govs kūtī mauj. Skaties ka pienu nenorauj, kamēr te raksti internetā savas bezjēdzīgās vārsmas. :D
22.marts 2018, 17:31 | links
 
plesigais [18m]: Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33

Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?

aldis70, 22.marts 2018, 16:40

Ar to viņš gribēja teikt ka es Latvijas zemnieks esmu sliktaks pilsonis un cilvēks nekā viņš !
Jo es strādāju sev, savai ģimenei , un arī valstij !
Un tāpēc nesaņemu tos tukstošus ( un nemaksaju valstij tik ) cik viņš !
Stradajot par šloseri ( ķieģeļu nēsātāju ) , būvējot kārtējo krievu miljonara ( bijušā komunista ) daču !No tevis zemnieks kā no manis kosmonauts. :)
1 govs un 1kazas turēšana tā nav lopkopība un 3 biešu vagas brāgas raudzēšanai tā nav zemkopība, bet gan māžošanās.
Es nevaimanāju, ka man ES dzīvot neļauj, jo savas fēces vairs nedrīkstēs liet kaimiņa grāvī :)

MartinsSi, 22.marts 2018, 17:12


Protams Tu nevaimana ! ;)

Tu tikai klanies un gaudo !

Klanies tiem kam biezāks maciņš ! Un gaudo ka apkart visi dīvāna pirdeji ! ;)
22.marts 2018, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager