Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Domaataajs [22.03.18]: Jā, es zinus kādus tādus 3 tūkstošniekus. Vienā dienā pameta esošos darbus, uzmetot darba devēju, pasakot, ka šodien ir citur un vairāk neparādīsies, aizskrēja celtniecībā, jo tur vairāk maksā, kaut gan labakajā gadījumā mācēja līmēt tapetes un iedzīt naglu sienā. Šodien sēž uz pabalstiem vai par kaut kādu tur algu ko dara.
Protams, tie, kuri ir sava amata meistari, kas atbild par kvalitāti, attiecīgi arī saņem, un tas ir pareizi.
Ja Jānis maksā štuku, bet Juris divas, tad ir tikai loģiski, ka Ivars strādās pie Jura. Bet Jānis pēc tam vaimanās, ka Ivars ir uzmetējs, bet Juris čakarē tirgu. :D
22.marts 2018, 17:21 | links
 
plesigais [22.03.18]: Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33

Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?

aldis70, 22.marts 2018, 16:40

Ar to viņš gribēja teikt ka es Latvijas zemnieks esmu sliktaks pilsonis un cilvēks nekā viņš !
Jo es strādāju sev, savai ģimenei , un arī valstij !
Un tāpēc nesaņemu tos tukstošus ( un nemaksaju valstij tik ) cik viņš !
Stradajot par šloseri ( ķieģeļu nēsātāju ) , būvējot kārtējo krievu miljonara ( bijušā komunista ) daču !
No tevis zemnieks kā no manis kosmonauts. :)
1 govs un 1kazas turēšana tā nav lopkopība un 3 biešu vagas brāgas raudzēšanai tā nav zemkopība, bet gan māžošanās.
Es nevaimanāju, ka man ES dzīvot neļauj, jo savas fēces vairs nedrīkstēs liet kaimiņa grāvī :)
22.marts 2018, 17:12 | links
 
aldis70 [28m]: Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33

Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?Es ar to gribēju teikt, tie kuri toreiz spēja 1000 nopelnīt, tagad noteikti jau pelna 3 un no tādiem valstij ir lielāks labums ka no šiem cietējiem.

Tie kuri viņus piesauc vienkārši ir skaudīgi neveiksminieki. :)

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:46


Es gan esmu sastapies ar citu realitāti. Viņu šeit vairs nav. Kopš 2009., ..10, utt.
Un šobrīd notiek tieši tas pats.
:D
22.marts 2018, 17:09 | links
 
Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33

Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?

aldis70, 22.marts 2018, 16:40


Ar to viņš gribēja teikt ka es Latvijas zemnieks esmu sliktaks pilsonis un cilvēks nekā viņš !
Jo es strādāju sev, savai ģimenei , un arī valstij !
Un tāpēc nesaņemu tos tukstošus ( un nemaksaju valstij tik ) cik viņš !
Stradajot par šloseri ( ķieģeļu nēsātāju ) , būvējot kārtējo krievu miljonara ( bijušā komunista ) daču !
22.marts 2018, 17:02 | links
 
Jā, es zinus kādus tādus 3 tūkstošniekus. Vienā dienā pameta esošos darbus, uzmetot darba devēju, pasakot, ka šodien ir citur un vairāk neparādīsies, aizskrēja celtniecībā, jo tur vairāk maksā, kaut gan labakajā gadījumā mācēja līmēt tapetes un iedzīt naglu sienā. Šodien sēž uz pabalstiem vai par kaut kādu tur algu ko dara.
Protams, tie, kuri ir sava amata meistari, kas atbild par kvalitāti, attiecīgi arī saņem, un tas ir pareizi.
22.marts 2018, 16:52 | links
 
aldis70 [22.03.18]: Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33

Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?
Es ar to gribēju teikt, tie kuri toreiz spēja 1000 nopelnīt, tagad noteikti jau pelna 3 un no tādiem valstij ir lielāks labums ka no šiem cietējiem.

Tie kuri viņus piesauc vienkārši ir skaudīgi neveiksminieki. :)
22.marts 2018, 16:46 | links
 
Tā kā LV gadās dažādas copes interesentu grupas internetā, bet tikai vienā lapā ir šādas te kvalitātes diskusijas, tad man reizēm šķiet, ka te troļļi tīšām tup un cenšas sabojāt vienu no retajiem mazajiem prieciņiem dzīvē, kas cilvēkiem pieejami.
22.marts 2018, 16:43 | links
 
Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...

MartinsSi, 22.marts 2018, 16:33


Ko, MartinsSi, ar to gribēji teikt?
22.marts 2018, 16:40 | links
 
No tāda ar ruberoidu apsistā mājā dzīvojoša, pašbrūvētu ļergu strēbjoša pajoliņa neko citu nevar sagaidīt, kā pašslavinošas vaimanas par baiso pienesumu Latvijas labklājībai. :D

Te pat nav jēgas skaidrot, kāpēc ķieģeļu pienesējs ar 1000 eiro kabatā valstij ir noderīgāks...
22.marts 2018, 16:33 | links
 
Plēsīgais, ne jau taisnoties, bet izvairīties no kara.
Viņiem tad ir vai nu jākaro ar sevi, vai jāmeklē kāds cits ar ko karot un pierādīt savu patiesību.
Vo;)
22.marts 2018, 16:31 | links
 
Plēsīgais.
Vienīgi tie citi reizēm uzskata, ka ir vislabākie.
Bet tas, ka viņi iespējams, ir vislabākie savā nozarē nedod viņiem tiesības uzskatīt sevi par vislabākajiem vispār, jo citās nozarēs, kur vislabākie ir citi, viņi, iespējams, ka ir analfabēti. Lūk to viņi neapjēdz un sauc citus par stulbiem.

Domaataajs, 22.marts 2018, 15:07


Nu tad nevajag taisnoties nejegu priekšā !
Tādi gaudotaji un krievu miskastes ruņči sāk Tevi Latvieti saukat par dīvāna pirdeju un Tu vieņiem mieru piedāvā ?
Krievu lamu vārdu lietotāji dzied slavas dziesmiņas paši sev un nicina visus ! Un Tev viņi jāatbalsta ?
22.marts 2018, 15:59 | links
 
Dziļa doma! :) Man piemēram nav vislabākais traktors, ir tāds - ķīnietis... arī autiņš nav BMW, tāpēc es arī daudz nelecos :)
22.marts 2018, 15:59 | links
 
Plēsīgais.
Vienīgi tie citi reizēm uzskata, ka ir vislabākie.
Bet tas, ka viņi iespējams, ir vislabākie savā nozarē nedod viņiem tiesības uzskatīt sevi par vislabākajiem vispār, jo citās nozarēs, kur vislabākie ir citi, viņi, iespējams, ka ir analfabēti. Lūk to viņi neapjēdz un sauc citus par stulbiem.
22.marts 2018, 15:07 | links
 
Esi kādreiz nesīs ķieģeļus? Paņem panēsa ķieģeļus visu dienu teiksim pa 600eiro mēnesī. Redzēsim cik ilgi tu to būsi gatavs darīt un vai vispār fiziski spēsi izturēt.
Tad man ir Tev jautājums. Kas tā par debīlu modi, tādiem krēslā bezdētājiem kā Tev, visu laiku piesaukt celtniekus.
Celtniecība ir fiziski smags darbs kurā var nopelnīt ļoti daudz, ja zina ko un kā dara.
Uz doto momentu 1000eiro mēnesī tā ir bomžalga celtniecības nozarē.

MartinsSi, 22.marts 2018, 11:48

Kas tā par debilu modi visus saukt par krēslā un dīvānā bezdētājiem?
Zini, vecīt, man ir traktors, mēslu dakšas,maisi ar kartupeļiem, kaudzes ar malku, sapista mugura, sūdīgs motors, sāpošas kājas, un NEVIENAS brīvdienas. Un laiku pa laikam kāds uzprasa - piemēram, kāpēc es nenēsāju ķieģeļus vai neizvadāju preces, vai nekrāmēju dēļus? Bet kartupeļu maisus es nēsāju kopš neatkarības atgūšanas. Protams, ka tagad es to daru ievērojami mazāk, jo kaut kur citur arī kas jāpadara. Tā kā ne tam bezdētājam pieķēries.

Nē, nu laucinieki ir stulbi, nu tas ir fakts.

Miers?

Domaataajs, 22.marts 2018, 14:24


Domaataajs :( !

Kāpēc ?

Kāpēc laucinieki ir stulbi ?

Tāpēc ka uzticas savai valstij un cienī savu zemiti !

Tāpēc ka strādā 24 * 7 * 31 un nepardod zemiti ārzemju miljonariem ?
Tie kas Tevi , mani un citus atļaujas saukat par dīvāna pirdejiem , paši tādi ir ! Un par klaviatūras spaidišanu un klanišanos eiro priekšā , neko citu nezin !

Un ar tiem slavenajiem ( tūkstoši ķieģeļu nēsātājiem ) , tas pats pašreklamas un sevis slavināšanas variants ka vienam otram rotkalim tik sanāk !
22.marts 2018, 14:51 | links
 
Esi kādreiz nesīs ķieģeļus? Paņem panēsa ķieģeļus visu dienu teiksim pa 600eiro mēnesī. Redzēsim cik ilgi tu to būsi gatavs darīt un vai vispār fiziski spēsi izturēt.
Tad man ir Tev jautājums. Kas tā par debīlu modi, tādiem krēslā bezdētājiem kā Tev, visu laiku piesaukt celtniekus.
Celtniecība ir fiziski smags darbs kurā var nopelnīt ļoti daudz, ja zina ko un kā dara.
Uz doto momentu 1000eiro mēnesī tā ir bomžalga celtniecības nozarē.

MartinsSi, 22.marts 2018, 11:48


Kas tā par debilu modi visus saukt par krēslā un dīvānā bezdētājiem?
Zini, vecīt, man ir traktors, mēslu dakšas,maisi ar kartupeļiem, kaudzes ar malku, sapista mugura, sūdīgs motors, sāpošas kājas, un NEVIENAS brīvdienas. Un laiku pa laikam kāds uzprasa - piemēram, kāpēc es nenēsāju ķieģeļus vai neizvadāju preces, vai nekrāmēju dēļus? Bet kartupeļu maisus es nēsāju kopš neatkarības atgūšanas. Protams, ka tagad es to daru ievērojami mazāk, jo kaut kur citur arī kas jāpadara. Tā kā ne tam bezdētājam pieķēries.

Nē, nu laucinieki ir stulbi, nu tas ir fakts.

Miers?
22.marts 2018, 14:24 | links
 
Redz, mācīšanās ir patīkami un derīgi pavadīts laiks.

Dažreiz gan tikai patīkami, un tad ko - par patīkami pavadītu laiku vēl samaksa pienākas?? :DDDD
22.marts 2018, 12:53 | links
 
Domaataajs [9:57]: Mēs arī paspējam pēdējā brīdī izraut 90% kokteili no BB.
Bet bija tādi, kas domaja, ka varēs dzīvot uz procentiem, tāpat kā bija tādi, kas treknajos gados nēsājot ķieģeļus jaunbūvēs par 1000 mēnesī, domāja, ka tā būs vienmēr.Esi kādreiz nesīs ķieģeļus? Paņem panēsa ķieģeļus visu dienu teiksim pa 600eiro mēnesī. Redzēsim cik ilgi tu to būsi gatavs darīt un vai vispār fiziski spēsi izturēt.

Tad man ir Tev jautājums. Kas tā par debīlu modi, tādiem krēslā bezdētājiem kā Tev, visu laiku piesaukt celtniekus.

Celtniecība ir fiziski smags darbs kurā var nopelnīt ļoti daudz, ja zina ko un kā dara.

Uz doto momentu 1000eiro mēnesī tā ir bomžalga celtniecības nozarē.

MartinsSi, 22.marts 2018, 11:48


Savdabīgai tēmai pieskāries.
Pirms gadiem 10 man bija reāla škrobe, kā var "celtnieks", kuru man jāmāca un jārāda (pats digitālā pasaulē rosījos), kas ir jādara, saņem reāli vairāk nekā cilvēki, kas mācījušies oi, oi, oi...piem., ārsts.
Šobrīd, re, ku štuka esot bomžalga. Zin, es to zinu, jo pašam vajag palīgu, kas man apmēram ķieģeļus padod (manā būvē). Realitātē sapratu, ka es esmu laikam stulbs.
22.marts 2018, 12:42 | links
 
Domaataajs [22.03.18]: Mēs arī paspējam pēdējā brīdī izraut 90% kokteili no BB.
Bet bija tādi, kas domaja, ka varēs dzīvot uz procentiem, tāpat kā bija tādi, kas treknajos gados nēsājot ķieģeļus jaunbūvēs par 1000 mēnesī, domāja, ka tā būs vienmēr.
Esi kādreiz nesīs ķieģeļus? Paņem panēsa ķieģeļus visu dienu teiksim pa 600eiro mēnesī. Redzēsim cik ilgi tu to būsi gatavs darīt un vai vispār fiziski spēsi izturēt.

Tad man ir Tev jautājums. Kas tā par debīlu modi, tādiem krēslā bezdētājiem kā Tev, visu laiku piesaukt celtniekus.

Celtniecība ir fiziski smags darbs kurā var nopelnīt ļoti daudz, ja zina ko un kā dara.

Uz doto momentu 1000eiro mēnesī tā ir bomžalga celtniecības nozarē.
22.marts 2018, 11:48 | links
 
Banku skaits Latvijā bija 1993.gadā, kad vienlaicīgi darbojās 63 bankasLīdz 1993.gada martam, lai banka varētu uzsākt darbību, bija nepieciešams piecu miljonu rubļu (Ls 25 000) pamatkapitāls, un likums noteica, ka Latvijas Bankai licence jāizsniedz 30 dienu laikā
izmantot banku sfēru savtīgam labumam, kā arī netīrās naudas “atmazgātājus”.
Diemžēl šos negatīvos elementus atpazina pārāk vēlu.
Tagad tas vis izskatās smieklīgi... bet tad tas bija normāli jo vis plūda vēl atgūtas brīvības eiforijā....
22.marts 2018, 11:37 | links
 
Cik tad toreiz vispār bija nopietnu banku??

Šodien jau visi gudri, bet var palasīt, kā banku veidošanās sākumi LV izskatījās (tas ar 1996. gada acīm) https://www.vestnesis.lv/ta/id/28460
22.marts 2018, 11:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager