Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es te vēl kādas pārdesmit minūtes izklaidējos ar rtr rossija. Nu profi, ko lai saka- šovs lielisks, žurnālisti-profi, mutesbajāri- profi, pats putins- oskara prēmijas pretendents!
18.marts 2018, 23:16 | links
 
Piekrītu, nevajag tādus video likt. Riebjas kā vieni, tā otri
18.marts 2018, 23:11 | links
 
es gan nesaprotu, par ko tur jāpriecājās, kad viens dalbajobs nonāvē citu dalbajobu :( Ulden tu arī esi daržreiz lohs, varbūt vajag mazāk dzert pie interneta :(
18.marts 2018, 23:06 | links
 
nesagāja :P
18.marts 2018, 23:04 | links
 
Vateņiem -1 lidmašīna:DD
18.marts 2018, 22:43 | links
 
Nupat dzirdēju tādu savādu čirkstoņu vēdera labajā sānā- tur nervozi aizsmēķēja mana akna...
18.marts 2018, 22:28 | links
 
Es te parēķināju, ka es dzeru praktiski katru vakaru jau vismaz 26 gadus. Un? :)

raihs, 18.marts 2018, 18:03

Un galvenais neizdomā vienā dienā nomest.

micuks, 18.marts 2018, 22:10


Nekādā gadījumā! Un tad nākamgad varēs svinēt tādu apaļu jubileju, jo 27 točno ir smuks skaitlis.
18.marts 2018, 22:13 | links
 
Es te parēķināju, ka es dzeru praktiski katru vakaru jau vismaz 26 gadus. Un? :)

raihs, 18.marts 2018, 18:03


Un galvenais neizdomā vienā dienā nomest.
18.marts 2018, 22:10 | links
 
Aktivitātes varētu parādīties tad, ja tauta sāks buntoties dēļ kāda iemesla, kaut gan parasti tad aktīvākos nosauc par ārzemju aģentiem un apklusina.
18.marts 2018, 21:40 | links
 
Pašreiz krievs nekur nebruks iekšā (arī tautai sāk piegriezties reālie upuri, kas mirst). Mīcīsies pa to pašu Sīriju (un Donbasu). Jaunākā propogandas taktika ir - nevis kaut kur karot, bet žvadzināt jaunus un nepārspējamus Fau - 3. Paļci veijerom i sopļi puzirjami un visi (gandrīz) dzīvi!

andreiko, 18.marts 2018, 20:50


Jēga no žvadzināšanas, jo neviens tak to neņem nopietni vairs... Jā, savi vēlētāji, piemirsu...
18.marts 2018, 21:02 | links
 
Pašreiz krievs nekur nebruks iekšā (arī tautai sāk piegriezties reālie upuri, kas mirst). Mīcīsies pa to pašu Sīriju (un Donbasu). Jaunākā propogandas taktika ir - nevis kaut kur karot, bet žvadzināt jaunus un nepārspējamus Fau - 3. Paļci veijerom i sopļi puzirjami un visi (gandrīz) dzīvi!
18.marts 2018, 20:50 | links
 
Var lasīt un lasīt, viss jau tāpat skaidrs. Pēc papīriem ar vēlēšanām viss ir kārtībā :)
Tas NATO tiem krieviem šausmīgi riebj, nu ja tam ar tām jaunajām raķetēm uzdotu, tad gan būtu reitings.

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/778198-oficialie_dati_krievijas_prezidenta_velesanas_nobalsojusi_vairak_neka_puse_balsstiesigo

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/778167-krievijas_velesanu_farss_vieni_atskaitas_prieksniekam_citi_iesuta_pasinus_no_iecirkna_un_cer_laimet_iphone_x
18.marts 2018, 20:41 | links
 
Var Vidusāziju paķert, dumpīgo Moldovu, vārduvsakot, "to galu"

raihs, 18.marts 2018, 20:09


Atklāti sakot, nevaru iedomāties nākamos "varoņdarbus", civilizēto pasauli jau gana nokaitinājis, nez vai davilks līdz termiņa beigām...
18.marts 2018, 20:22 | links
 
Var Vidusāziju paķert, dumpīgo Moldovu, vārduvsakot, "to galu"
18.marts 2018, 20:09 | links
 
skutans [11m]: Nez ko šams iesāks, kādi mēsli vēl padomā ? Ka nesanāk no ukraiņa vēl pa dibenu dabūt, dļa polnovo ščastje...Kā pieredze rāda, vatei ļoti labpatīk, kad cars kaut kur iebrūk- pliekanie reitingi tad ceļas debesīs! Tātad recepte skaidra un šai nācijai efektīga! Un skaidrs, ka nākamajos sešos gados sakarā ar švako ekonomiku šādas reitingu uzlabošanas injekcijas būs nepieciešamas...

raihs, 18.marts 2018, 20:01


Kur ?

Haholi ar drusku plintes piebūvējuši, šos tik viegli vairs nepaņemsi...
18.marts 2018, 20:04 | links
 
skutans [18.03.18]: Nez ko šams iesāks, kādi mēsli vēl padomā ? Ka nesanāk no ukraiņa vēl pa dibenu dabūt, dļa polnovo ščastje...
Kā pieredze rāda, vatei ļoti labpatīk, kad cars kaut kur iebrūk- pliekanie reitingi tad ceļas debesīs! Tātad recepte skaidra un šai nācijai efektīga! Un skaidrs, ka nākamajos sešos gados sakarā ar švako ekonomiku šādas reitingu uzlabošanas injekcijas būs nepieciešamas...
18.marts 2018, 20:01 | links
 
Uz dažām minūtēm ieslēdzu ru 1. kanālu. Brzprecendenta augsta vēlētēju aktivitāte! Visi Rietumu neliešu plāni izgāzušies! Ura!

raihs, 18.marts 2018, 19:32



Nez ko šams iesāks, kādi mēsli vēl padomā ? Ka nesanāk no ukraiņa vēl pa dibenu dabūt, dļa polnovo ščastje...
18.marts 2018, 19:51 | links
 
Uz dažām minūtēm ieslēdzu ru 1. kanālu. Brzprecendenta augsta vēlētēju aktivitāte! Visi Rietumu neliešu plāni izgāzušies! Ura!
18.marts 2018, 19:32 | links
 
Man tagad pilnīgi sausais periods, drīz būs trīs mēneši. Nāks siltāks laiks, tad jau pie upes vakarā kaut paņemšu iekšā.
18.marts 2018, 18:20 | links
 
Vienkārši ir tā, ka vieniem drīkst, bet citiem -nedrīkst... Jā, tas bija mājiens:)
18.marts 2018, 18:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager