Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Man vairāk bail no tā, ka tiks meklēti kompromisi uz Ukrainas rēķina, jo nu jau arī Baidens, pāris dienas atpakaļ, runā par Armagedonu, pieminēja "putina seju"...

daddy_j, 10.oktobris 2022, 08:29


Ja nebūs pučs raškā vai kāds nenovāks punduru, tad agri vai vēlu kaut kādus kompromisus būs jāmeklē, jo māc šaubas ka Krievija piekritīs kapitulēt pat tad, kad Ukraina atkaros teritorijas!
Protams pundura rīcības scenārijus grūti paredzēt, jo tie nav racionāli, bet man šķiet kodolieroču pielietošana nav plānā, jo sekas tam būs katastrofālas, kā to minēja ASV un UK, vienīgais satrauc tas, ka pundurs to var izmantot, kā ieganstu iekšēji teikt, ka mēs zaudējām NATO nevis Ukrainai, ka Ukraina nepieliek punktu.
10.oktobris 2022, 09:20 | links
 
Man vairāk bail no tā, ka tiks meklēti kompromisi uz Ukrainas rēķina, jo nu jau arī Baidens, pāris dienas atpakaļ, runā par Armagedonu, pieminēja "putina seju"...
10.oktobris 2022, 08:29 | links
 
Vai tik tagad nebūtu prātīgi joda tabletes sapirkties? Ja bliezīs, tad kad kad, ja ne tagad?

raihs, 8.oktobris 2022, 09:14


Priekš kam joda tabletes?

Ja iebliezīs ar taktiskajiem pa kādu lielpilsētu (nesaukšu vārdā), kas atrodas no Rīgas 800-1000km attālumā, tad radioaktīvo putekļu mākonis pie mums pēc diennakts atnāks, pie nelabvēlīga vēja. Paspēsi logu šķirbas aizlīmēt, vai notīties uz Vāciju.

Ja būs stratēģiskie (megatonnas), vai tuvumā, tad nekādas tabletes nepalīdzēs...
10.oktobris 2022, 08:20 | links
 
Man ir tā lieliskā īpašība, ka pat pēc 0,7l es rakstu bez kļūdām. Tik vien cik reizēm pirksts par lielu telefona klaviatūrai...

raihs, 8.oktobris 2022, 20:39


Toties es nedzeru jau 234 dienas!
Bet tas nav pēc kārtas. :)
10.oktobris 2022, 08:12 | links
 

Jā. Par šo vislabāk izteicies mūsu kluba biedrs Kārlis jau tālajā 2016ajā
9.oktobris 2022, 19:10 | links
 
Vienmēr esmu bijis rusofobs. Vienmēr ir riebusies krievija kā valsts. Nekad nsv bijis nekādu ilūziju par krieviem kā nāciju. Bet tas, ko viņi dara Ukrainā, šokē pat mani. Kaut vai šī nakts - atriebties par tiltu, spridzinot mierīgo iedzīvotāju mājas! Kaujas laukā neko nespēj, tādēļ atriebjas sievietēm un bērniem. Tas ir TIK nožēlojami pretīgi, vismaz manam prātam neaptverami...

raihs, 9.oktobris 2022, 15:40

To vislaik vēl samērā nesen te katram trešajam centās karināt klāt nenomierināmie "netuneļveida domāšanas" sludinātāji)))
"Rusofobija" ir kas cits- ja tev būtu irracionālas bailes no viņiem)) Tavā gadījumā ir tas, ko laikam Ņevzorovs bija teicis- ka no viņiem nebaidās, bet gan nicina("prezirajut"), nu, tā, kā tas būtu, ja uz ielas kāds ierauga sūdu. Bet baidīšanās būtu pārāk liels dāsnums.
9.oktobris 2022, 17:54 | links
 
Vienmēr esmu bijis rusofobs. Vienmēr ir riebusies krievija kā valsts. Nekad nsv bijis nekādu ilūziju par krieviem kā nāciju. Bet tas, ko viņi dara Ukrainā, šokē pat mani. Kaut vai šī nakts - atriebties par tiltu, spridzinot mierīgo iedzīvotāju mājas! Kaujas laukā neko nespēj, tādēļ atriebjas sievietēm un bērniem. Tas ir TIK nožēlojami pretīgi, vismaz manam prātam neaptverami...

raihs, 9.oktobris 2022, 15:40
Kopš otrā pasaules kara viņi ne kripatu nav mainījušies,kā ir slepkavu,izvarotāju un zagļu nācija,tā ir
9.oktobris 2022, 17:10 | links
 
Vienmēr esmu bijis rusofobs. Vienmēr ir riebusies krievija kā valsts. Nekad nsv bijis nekādu ilūziju par krieviem kā nāciju. Bet tas, ko viņi dara Ukrainā, šokē pat mani. Kaut vai šī nakts - atriebties par tiltu, spridzinot mierīgo iedzīvotāju mājas! Kaujas laukā neko nespēj, tādēļ atriebjas sievietēm un bērniem. Tas ir TIK nožēlojami pretīgi, vismaz manam prātam neaptverami...
9.oktobris 2022, 15:40 | links
 
Jātrākai svētdienai.

,,Pēc internetā notikuša referenduma Čehijas Republika paziņojusi par Krievijas apgabala Kaļiņingradas pievienošanu Čehijai, pārdēvējot to par Kralovecu."

https://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/sensacijas/lai-gutu-pieeju-jurai-cehija-anekte-kaliningradu-pavests-neiebilst.d?id=54824600
9.oktobris 2022, 13:06 | links
 
Ideālais variants jau, protams, būtu, ja raķetes. Tas nozīmētu, ka krievi PGA ir nulle+ perfekts signāls krieviem, ka ukraiņi spēs adekvāti atbildēt uz iespējamo kodolieroču izmantošanu.

raihs, 8.oktobris 2022, 17:53
Tagad jau speci saka ka nevarot būt no kravas auto,jagaida vēl laiks,lai saprastu kā tur uzspridzinājuši to tiltu
8.oktobris 2022, 23:18 | links
 
Man pirksti lieli, nevar reizēm trāpīt, un negribas ne ar vienu kasīties, Slava Latvijai,,,
8.oktobris 2022, 20:54 | links
 
Šovakar pirmo reizi kopš kara sākuma skatīšos Feiganu & Arestoviču tiešraidē
8.oktobris 2022, 20:41 | links
 
Man ir tā lieliskā īpašība, ka pat pēc 0,7l es rakstu bez kļūdām. Tik vien cik reizēm pirksts par lielu telefona klaviatūrai...
8.oktobris 2022, 20:39 | links
 
Man patīk ka csdd nav ar atbildēt par atstarotājiem Slava mūsu Csdd
8.oktobris 2022, 20:19 | links
 
Vienā joslā jau atvēruši tiltu (bija 4x), sola itkā arī dzelzceļa satiksmi atvērt, bet nu tas dzelzceļa tilts izskatījās labi padedzis. Tagad prasās dublis 2. un tad tiltam būs visi gali ūdenī.
8.oktobris 2022, 19:30 | links
 
Ideālais variants jau, protams, būtu, ja raķetes. Tas nozīmētu, ka krievi PGA ir nulle+ perfekts signāls krieviem, ka ukraiņi spēs adekvāti atbildēt uz iespējamo kodolieroču izmantošanu.
8.oktobris 2022, 17:53 | links
 
Interesanti zināt, ko Ukrainas puse tādu saņēmusi lai tā tiltu pārrautu. Kā Aristovičs teica, tur ar reaktīvajiem lādiņiem būs par maz, vajag daudz jaudīgākas lietas. Vēl trāpīt vilcienam kas 100 punkti bija plānā paredzēts. Es pat necerēju ka sanāks. Vēl pa baltkrievu atbalsta punktiem jāsamet.

snitraM, 8.oktobris 2022, 10:06
pašlaik izskatās ka fūre piekrauta ar sprāgstvielām bijusi
8.oktobris 2022, 17:32 | links
 
Tas, manuprāt, nav tik būtiski, ka nenodega viss vilciens. Svarīgakais ir tas, ko tā uguns izdarija ar dzelzceļa tilta posmu, kur dega! Dega labi, temperatūra noteikti bija ahūna. Betonam dikti nepatīk tādas degšanas.
8.oktobris 2022, 15:09 | links
 
Sveiciens dzimenē, lieliski.
8.oktobris 2022, 10:57 | links
 
Žēl, ka viss vilciens tomēr nenodega
8.oktobris 2022, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager