Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Sūds ar to krieviju & putinu, tāpat viss skaidrs, bet mums tak ar rudens tuvojas! Kādus vēžus lai šoreiz ievēl? Es neko citu bez JKP pašreiz neredzu
18.marts 2018, 14:32 | links
 
raihs [17.03.18]: Ja reiz tā žīdene izdomājusi no ES superalgas mesties atpakaļ LV miesta līmeņa priekšvēlēšanu cīņās, tātad zin, ka variants ir drošs! Tonis apstiprinās!
Nu re,beidzot raihu paps sàk pareizi domàt...
18.marts 2018, 14:16 | links
 
Juris_O [18.03.18]: Daudzi man par viņu stāstījuši, reāli slims un neadekvāts cilvēciņš. Bet jūs te pilnīgā nopietnībā diskutējat ar tādu....
15.03.2013, 19:24 Bebrs rakstīja parcopi.lv
"Šodien biju pēc ilgāka laika Vārmē, iebraucu pie draugiem, vēl šur tur, beigās piebraucu pie Šķēdes dzirnavezera apskatīties kā tur izskatās. Ejot uz ezeru drošvien jau ka tikai izlikās ka kāds zem aizsprosta aizjož pa krūmiem, redzēt neredzēju, apgalvot nevaru. Cilvēku nevienu neredzēju uz ezera, kaut kur tālāk viens sauca suni. Copmaņu ar ko parunāt nebija, nofotografēju pāris bilde braucu mājās. Mājupbraucot ievēroju ka ka man "astē" iesēžas viens auto, un tā sekodams nobrauca līdz Kuldīgai 30 km. Parinķoju pa Kuldīgu, secināju ka auto tiešām sēž astē, apstājos pie policijas, auto minstinādamies iebrauca pakaļ. Automašīnā sēdēja cilvēks ko sastapu otro reizi, Runcis71 no CL jeb Aivars Luters, neadekvāti bļāva "Tu mani nefotografēsi", es piegāju pie auto klāt lai varētu saprast ko viņš grib, šis centās izraut fotoaparātu. Laikam domāja ka es šo pieķēru makšķerējot lieguma zonā, psihiski slims cilvēks. Šādus kadru valsts bija pilnvarojusi kontrolēt makšķerniekus"
http://parcopi.lv/forum/36-48-424
Haha! Cik episki. :)))
18.marts 2018, 14:12 | links
 
Pareizi saki ;) ! Unikāla nācija !

;) !

Lai gan man vecāki arī mācīja , negribi nonakt ar valsti , vai sliktiem onkuļiem attiecības , nelielies ar maciņa biezumu ! ;)
18.marts 2018, 13:56 | links
 
 
https://m.facebook.com/home.php
Man reiz Kolas pussalā bija precīza kopija šim jociņam- kāds krievu copmsnis man kaismīgi stāstā, kā USAi tūlīt būs kapec- ārējais parāds, dolāra vērtības mākslīga noturēšana,utt. Es viņam ieteicu paskatīties uz savu ekipējumu- SAGE kāts, Loop spole, Simms jaka, Patagonia mugursoma... Unikāla tauta!
18.marts 2018, 13:18 | links
 
 
18.marts 2018, 12:48 | links
 
Nu kas i ,novèlèjàt?
18.marts 2018, 12:32 | links
 
Daudzi man par viņu stāstījuši, reāli slims un neadekvāts cilvēciņš. Bet jūs te pilnīgā nopietnībā diskutējat ar tādu....
15.03.2013, 19:24 Bebrs rakstīja parcopi.lv
"Šodien biju pēc ilgāka laika Vārmē, iebraucu pie draugiem, vēl šur tur, beigās piebraucu pie Šķēdes dzirnavezera apskatīties kā tur izskatās. Ejot uz ezeru drošvien jau ka tikai izlikās ka kāds zem aizsprosta aizjož pa krūmiem, redzēt neredzēju, apgalvot nevaru. Cilvēku nevienu neredzēju uz ezera, kaut kur tālāk viens sauca suni. Copmaņu ar ko parunāt nebija, nofotografēju pāris bilde braucu mājās. Mājupbraucot ievēroju ka ka man "astē" iesēžas viens auto, un tā sekodams nobrauca līdz Kuldīgai 30 km. Parinķoju pa Kuldīgu, secināju ka auto tiešām sēž astē, apstājos pie policijas, auto minstinādamies iebrauca pakaļ. Automašīnā sēdēja cilvēks ko sastapu otro reizi, Runcis71 no CL jeb Aivars Luters, neadekvāti bļāva "Tu mani nefotografēsi", es piegāju pie auto klāt lai varētu saprast ko viņš grib, šis centās izraut fotoaparātu. Laikam domāja ka es šo pieķēru makšķerējot lieguma zonā, psihiski slims cilvēks. Šādus kadru valsts bija pilnvarojusi kontrolēt makšķerniekus"
http://parcopi.lv/forum/36-48-424
18.marts 2018, 01:29 | links
 
Pameklēju google, tur par viņu ir daudz info. Žēl, ka šādi personāži tiek pie interneta. Bet diagnoze jau sen viņam ir skaidra, tikai žēl, ka pašam nav..
18.marts 2018, 01:14 | links
 
Google izmeta vecu ierakstu no motopower par Docentu:
"...Es manu, ka jau daudziem tas sūdabrālis zivjēdājs ir apnicis... laikam, jālūdz, kādam viņu šeit vairs nenākt - iesvērt kilo banu..."
Izskatās, ka Docentam ir īpaša "aura un šarms", ka cilvēkiem viņš tā "patīk". :):):)
18.marts 2018, 00:58 | links
 
Rižajai gan jau dots jauns uzdevums. Un ko tu viņa darīs ES? Lielo pensiju nopelnija, tagad gaisu jauks šeit, jo kā nekā ruki proč at naši škol ir labs jājamzirdziņs..
17.marts 2018, 23:12 | links
 
Ja reiz tā žīdene izdomājusi no ES superalgas mesties atpakaļ LV miesta līmeņa priekšvēlēšanu cīņās, tātad zin, ka variants ir drošs! Tonis apstiprinās!
17.marts 2018, 22:42 | links
 
Bij, bārda bij, nu trakas lietas mūsmājās, a mēs tik par tiem krieviem vien...:) Ar to finansējumu jau ar rādās tik spoži vairs nebūs, nils vismaz ko ieķer no rīdziniekiem tēla spozmei, a ko šie nabagi. Ak Dies, ar visu kaķi tu saki...

skutans, 17.marts 2018, 21:40


Nu jā, cik saprotu, meitenes puisim laikam nav, tad kaķis vismaz lai nav garlaicīgi ...
17.marts 2018, 21:56 | links
 
Šiem bij vēl tāds spindermans, vai kā līdzīgi vārdā, kur šams noziedējis ? Ar melniem mateļiem tāds.

skutans, 17.marts 2018, 20:35
Vai tik vēl tāda bārdele nebija? Pēdējā informācija, ka šis no īrēta dzīvokļa izlikts kopā ar kaķi.

Domaataajs, 17.marts 2018, 21:29


Bij, bārda bij, nu trakas lietas mūsmājās, a mēs tik par tiem krieviem vien...:) Ar to finansējumu jau ar rādās tik spoži vairs nebūs, nils vismaz ko ieķer no rīdziniekiem tēla spozmei, a ko šie nabagi. Ak Dies, ar visu kaķi tu saki...
17.marts 2018, 21:40 | links
 
Šiem bij vēl tāds spindermans, vai kā līdzīgi vārdā, kur šams noziedējis ? Ar melniem mateļiem tāds.

skutans, 17.marts 2018, 20:35

Vai tik vēl tāda bārdele nebija? Pēdējā informācija, ka šis no īrēta dzīvokļa izlikts kopā ar kaķi.
17.marts 2018, 21:29 | links
 
Uldi ,skatos baigi pardzīvo

vienkars, 17.marts 2018, 20:30


Neņem galvā ! Viņam jau sen tā !
Fanatiķis ! ;)
17.marts 2018, 21:16 | links
 
Uldi ,skatos baigi pardzīvo

vienkars, 17.marts 2018, 20:30

???
17.marts 2018, 20:52 | links
 
Šiem bij vēl tāds spindermans, vai kā līdzīgi vārdā, kur šams noziedējis ? Ar melniem mateļiem tāds.
17.marts 2018, 20:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager