Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tak āriešu rasi noteica pec ķermeņa parametriem.mērija degunu,skatijas matu krāsu,acu krāsu utt.
Bet interesanti cik nogalinaja hitlers un cik staļins???Domāju ka hitlers pienes ūdeni staļinam
16.marts 2018, 22:27 | links
 
Trakăk par padumjo savienību nekas nevar būt Eiropas izoratnē. Dumjais boļševiks iznicinaja savu lepno Krieviju un sačakarēja daļu ziemeļeiropu un austrumeiropu.
Manā skatījumă visi kas aizstāv padomju laikus ir dumji vai neizglītoti.
16.marts 2018, 22:27 | links
 
Nu ja Krumjanci, par kontad es runaju.. Baltvacieši un viņu uzvārdi ir vieni no izplatītakajiem Latvijā.

Jurcik, 16.marts 2018, 22:12

Drīzāk jau ir tīri latvieši ar vāciskiem uzvārdiem. Man pašam draugu un paziņu lokā var saskaitīt kādus pāris dučus bergu, bergmaņu, grosfeldu, kaufeldu, grosbergu u.tml. Jo bija arī tādi laiki , kad latvietis nevarēja karjeru veidot. Piemēram, viduslaiku Rīgā, lai Raihs iekļūtu cunftē un taptu par zeltkaļu meistaru, viņam točna būtu jāsperas uz baznīckunga zagsu un jāpārtop par vācieti un jāpieņem uzvārds - Raihs. Vai Fīrers. :)

andreiko, 16.marts 2018, 22:20


Mans vecvectēvs nopirka no vācu barona Latvijas zemi par krievu rubļiem.
Manā rīcībā ir šis pirkuma līgums.
Un, lai pirkums varētu notikt, bija ģimenei bija jābūt pareizticīgiem. Nu, nācās visiem kļūt par tādiem, ko citu darīt?
16.marts 2018, 22:26 | links
 
Da labi neiespringstiet !:)Jūs tiešām domājiet ,ka es aiz neziņas nopietni uzdevu to jautājumu !?:)

Man vienkārši pārsteidz viena otra ,,fanošana"...pašam nezinot par ko .Ir viegli manipulēt ar to,ko nevar pierādīt.To pašu vēsturi var grozīt kā labpatīkas,kad pāris paaudzes ir aigājušas viņsaulē.Nākamajiem karini kādus makaronus gribi.
Es esmu par teoriju,kuru reiz klausījos un skatījos discovery...sanāca kopā Čerčils,Ruzvelts un vēl kāds tur ģaģka...rešiļi un pastanaviļi...Baltiju atdodam PSRS,lai tā nelien dziļāk Eiropā.PSRS būs izeja jūrā,a mums labi...karš beidzies !Un šeit nu gan rastos retorisks jautājums :,,Kurš tad mūsu nelaimēs vainīgs...angļi,francūži,amerikāņi...vai krievu tautības cilvēki,kuri te un tagad ir dzimuši un auguši !?"
16.marts 2018, 22:24 | links
 
latviešu mazākums vai bezatmiņas homo sovieticus, nez, kas būtu trakāk...
16.marts 2018, 22:22 | links
 
Uldiņ,domāju ka uz 70% šoreiz nepavilks,kaut kur pie 60 varētu būt,ta jau redzēs...Grudjiks ap 30 varētu salasīt...Ja tāds salikums,iespējams ka Grudjikam piedāvās premjera portfeli...
Vismaz man tā rādās...)
16.marts 2018, 22:22 | links
 
Nu ja Krumjanci, par kontad es runaju.. Baltvacieši un viņu uzvārdi ir vieni no izplatītakajiem Latvijā.

Jurcik, 16.marts 2018, 22:12


Drīzāk jau ir tīri latvieši ar vāciskiem uzvārdiem. Man pašam draugu un paziņu lokā var saskaitīt kādus pāris dučus bergu, bergmaņu, grosfeldu, kaufeldu, grosbergu u.tml. Jo bija arī tādi laiki , kad latvietis nevarēja karjeru veidot. Piemēram, viduslaiku Rīgā, lai Raihs iekļūtu cunftē un taptu par zeltkaļu meistaru, viņam točna būtu jāsperas uz baznīckunga zagsu un jāpārtop par vācieti un jāpieņem uzvārds - Raihs. Vai Fīrers. :)
16.marts 2018, 22:20 | links
 
snipiens [21m]: ,,Pastāstiet lūgtum, kādā ,,avenē" mēs dzīvotu tagadiņ,ja ,,russaki" būtu zaudējuši !?"Lielos vilcienos ar neko neatšķirtos no musdienu Vācijas, Šveices utt.
Mazos vilcienos puse no šī foruma lietotajiem nebutu piedzimuši.
Neatbildets jautajums paliek vai Vacijas uzvaras gadijumā Rietumu sabiedrotie atļautu Latvija vācietim nostabilizēties.
Bet jebkura gadijumā tik liela degredacija pie mums nekad nebutu, kā tagad. Ir diezgan grūti saprast, ka 39 gadā tu vareji ieiet Rigas centra bmw vai Cadillac autosalona un nopirkt jaunu auto, bet pec 10 gadiem stavi vaļinkos un zilâ pufaika ar cerību iestaties zapiņu rindā.

Jurcik, 16.marts 2018, 21:39

Jurcik Tu tā domā !
Palasi Nirnbergas prāvas materiālus ! Un padomā par fašistu plāniem !
Drīzāk būtu ka pie amišiem ar pamat nācijām ! Un latviešu valoda jau septiņdesmitajos gados būtu izmirušo valodu sarakstā !

plesigais, 16.marts 2018, 21:46
Kur tu lasīji Nirnbergas prāvas materiālus,gribētos palasīt.
16.marts 2018, 22:20 | links
 
Nu ja Krumjanci, par kontad es runaju.. Baltvacieši un viņu uzvārdi ir vieni no izplatītakajiem Latvijā.

Jurcik, 16.marts 2018, 22:12


Nenoliedzami, ka vācieši šeit bija, un tiem bija liela teikšana, taču vajag sev uzdot un pēc sirdsapzinās arī atbildēt: ''Ja ir izvēle, kuram saimniekam labāk kalpot? Dzērājam vai lupatlasim, vai bagātam un sakarīgam?''
Katrs var atbildēt pats.
Kam mēs šodien kalpojam, ja ne pastarpināti arī vāciešiem?
16.marts 2018, 22:19 | links
 
To ka paliks laikam šaubu nav,jautājums ar cik % ?
Šoreiz tā konkurence ir sīvāka,it sevišķi no komunistu/nacionāļu puses.

Tonis, 16.marts 2018, 20:57

konkurences tur nav,app 70% sazīmeti bušot,tā kaut kādi eksperti saka
16.marts 2018, 22:14 | links
 
Jā tas "novječoks"ir tīri interesants.Ja jau briti tik ātri noteica tā formulu,tad arī paši varēja uzmeisterot...:)

Tonis, 16.marts 2018, 21:29


Antuān, novičoka pētniecību un ražošanu cēcēcēpē pārtrauca līdz ar deviņdesmito sākumu. Protams, ka sabrukuma laikos pa labi un kreisi tika tirgots viss, ko vien varēja kādam pārdot. Un to, kurš bija novičoka laimīgais pircējs šodien noskaidrot nav iespējams. Tas varētu būt jebkas - ar afgāņu modžahediem sākot un ar papua jaunvinejas monarhijas separātistiem ieskaitot. Un, protams, jebkurš darbīgs un aktīvs specdienests (jebkuras valsts). Interesanti ir tas, ka tas saindētais špieks Krievijā bija pilnīgi reabilitēts (vismaz oficiālās varas līmenī). Tātad nh viņiem vajadzīgs kā stīvais.
16.marts 2018, 22:14 | links
 
Bračiņ,Toru esi lasījis?:)
16.marts 2018, 22:14 | links
 
Nu ja Krumjanci, par kontad es runaju.. Baltvacieši un viņu uzvārdi ir vieni no izplatītakajiem Latvijā.
16.marts 2018, 22:12 | links
 
Bračiņ,tavi teksti ir kaut kur saskanīgi ar kādas citas izredzētās nācijas apsalūtās valdīšanas plāniem...)

Tonis, 16.marts 2018, 22:08


Nejauc Toni. Nācijas un ideoloģijas. Galu galā vinnēja kapitālisms. Piķis ir galvenā pasaules ideoloģija . Domāju ka tas ir labāk kā iepriekšminētie varianti.
16.marts 2018, 22:11 | links
 
Bračiņ,tavi teksti ir kaut kur saskanīgi ar kādas citas izredzētās nācijas apsalūtās valdīšanas plāniem...)
16.marts 2018, 22:08 | links
 
Ak, jūs Brālīši un Jurčiki!
700 gadus latvieši bija zem vācu jūga, tie iemācīja mūsu senčus lasīt un rakstīt, apsaimniekot savu zemi, un daudz ko citu tā, ka daļa Latvijas dēlu vēlāk bija krievu muižnieku daudzu muižu pārvaldnieki.

Kāpēc tad tām ticēt basņām, ka vācietis atgriežoties Latvijā tā nu visus iznīcinātu?

Tikai vācietis jau atnākot skaidri un gaiši pateica uzreiz to, ko nedrīkst darīt. Ja neklausīs - būs represijas.
Domājat visi klausīja? Un kara laikā bija vienkārši - nebija jau daudz laika tur gari kaut ko izmeklēt, kara laikā cilvēktiesību un likuma nav, ja nopietns pārkāpums - tad nošaut, ja maznozīmīgs - Salaspils darba nometne.
Nerunāju pa tukšo - dzimtā bija pieredze.
16.marts 2018, 22:08 | links
 
Snipien es neko nedramatizēju . Es apgalvoju un pat pamatoju. Komunistiem bij tikai mistiska ideoloģija kas neliedza citām nācijām dzīvot bet Hitlera ideoloģija bija - absolūtā tikai vienas nācijas valdīšana. Tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas . T;apat kā mums grūti saprotams ka islāmu valsts bumbieris apkarina sevi ar bumbām un kliegdams allah ahbar uzsper visus ap sevi gaisā un kuriem mēs visi kas neesam musulmaņi esam neticīgie un zemāka šķira . Nesaskati līdzības ar Hitlera ideoloģiju? 1:1.
16.marts 2018, 22:03 | links
 
plesigais [16.03.18]: Palasīju to vēsturi par skripaļa spiega gaitām un nu galīgi neko nesaprotu. Džeks izrādās 90 gadu beigās nostučījis visus savējos ,tad sašņorēts un beigās izlocījies un apmaiņu nodots angļiem. Tagad gribu saprast kāpēc jāgaida 25 gadi lai viņu novāktu.Pēc visiem spiegu kodeksiem viņam jau sen bij jāguļ ar lodi pierē . Kaut kā pēc loģikas nekas nelīmējas kopā .

Bralitis, 16.marts 2018, 20:59

Bratiņ tur vispar nekas nelimejas kopā !
Drīzāk vecītis kamēr darbojās spiegu afera tika pie labam ampuliņam , un tagad izdomāja labi pārdot , bet atpakojot čemodaniņus ( meitas ) atklājas ka pārvadātāji slikti apietas ar bagažu un meita slikti iepakoja !
Pārējais pec scenārija - krievi maitas ! ;)
+100500 , bet kā ar dopinga skandālu - liela brēka, bet faktu ta nav tikai maģiskais vārds: IESPĒJAMS!
:DDD
16.marts 2018, 22:02 | links
 
Snipiens, es ņemu verā Latvijas izaugsmi 30 gados, Baltvaciešu skaitu Latvijā, ražošanas potensiălu pirmskara brīdī.
Neviens nevar pateikt kā būtu bijis, bet 100% var pateikt, ka degredacija kā padumjajā savienībā nebutu bijusi.
16.marts 2018, 21:57 | links
 
Brālīts jau dramatizē.. neņemot vērā, ka Latvija bija daudzi Baltvacieši kuri jau sen bija saparojušies ar latviešiem. Kā ari faktu, ka karu gribeja vinnet, bet Hitleru un viņa utopiju gribeja tikai retais.

Jurcik, 16.marts 2018, 21:47


Baltvāciešiem vispār nekā kopēja nebij ar Hitlera ideoloģiju. Mēs būtu noslaucīti no vēstures. Un ne tikai mēs. Priviliģēti varētu dzīvot tikai tie kam senčī būtu piedalījušies lielajā krusta gājienā jeb 3 reiha radīšanā. Es piem varbūt nebūtu vergs bet iespējams ka vismaz man atļautu gurķus audzēt jo mans vecaistēvs bij leģionārs un antikomuņaga līdz kaulu smadzenēm :) Drīzāk būtu strikta kastu sistēma . Kaut kas līdzīgs jau nacikiem plānā bij. Galvenie -vācieši , nākamie - viņu ideoloģijas atbalstītāji ,tad pārējie . Domāju ka līdz 20 gadsimta beigām no vēstures ebreju nācija vispār būtu pazudusi .
16.marts 2018, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager