Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu nezinu, nezinu... Man nav atbildes. Bet tie tukšie skatlogi centrā izskatās gaužām depresīvi...

raihs, 14.marts 2018, 00:14


Man tā domāt ka tā veikalu rotācija un tukšie skatlogi ir dēļ ilgtermiņa domāšanas trūkuma dēļ.
14.marts 2018, 00:23 | links
 
14.marts 2018, 00:22 | links
 
Nu nezinu, nezinu... Man nav atbildes. Bet tie tukšie skatlogi centrā izskatās gaužām depresīvi...
14.marts 2018, 00:14 | links
 
raihs [13.03.18]: shmidzis
Latviešiem vienmēr pārmet ambīciju trūkumu- re, jūs te tādi viensētnieki- piparbodnieki bez mērķa uz globāliem tirgiem! Ok, lai būtu tā! Bet izskatās, ka neesam pat piparbodnieki! Cik foršas ir daudzas Eiropas pilsētas ar maziem suvenīru, kruasānu un citu sīkumu veikaliņiem! Tur, redz, globalizācija netraucē!
Ja jau tas būtu tik ienesīgi, tad būtu visas telpas aizņemtas...
14.marts 2018, 00:12 | links
 
Un uzliek tak 3 mēn puscen, lai jaunajiem aiziet bizīc... :)
14.marts 2018, 00:10 | links
 
raihs [13.03.18]: shmidzis
Latviešiem vienmēr pārmet ambīciju trūkumu- re, jūs te tādi viensētnieki- piparbodnieki bez mērķa uz globāliem tirgiem! Ok, lai būtu tā! Bet izskatās, ka neesam pat piparbodnieki! Cik foršas ir daudzas Eiropas pilsētas ar maziem suvenīru, kruasānu un citu sīkumu veikaliņiem! Tur, redz, globalizācija netraucē!
Nu nesaki, tiem pašiem pārtikušajiem somiem Helsinkos, tikko no centrālajām skudru takām pašā centrā nost, tā visa veikaliņu dzīvība beidzas.
14.marts 2018, 00:10 | links
 
Nu, ja i duš, ta jātirgo ūdens. Ar atmiņ. Vai dzīvīb.
14.marts 2018, 00:07 | links
 
Nevajag man nekādu pumpīti .Pietiek. Es viņam saku pietiek , bet viņš tik galvu augšā. Pietiek.Tikai darbs un cope un punkts.
14.marts 2018, 00:05 | links
 
Bralitis [13.03.18]: Bračku, tev uztriepi uz trihomonām & hlamīdijām nevaig?:)

raihs, 13.marts 2018, 23:47

Toč triperārsts !_:) Tagad jau vajag citām kaitēm ziedes. Tās jaunības slimības mani vairs nesatrauc :)
Ā, nu ja, impotence... Ehh! Bet nesatraucies, man viens copmanis- urologs stāstīja, ka tagad esot izdomāts pumpītis! Ieliek implantu, un kā savaigas, tā piepumpē! Vienīgi jāuzmanās, lai izejot no mājas, sieva pumpīti neatņem!
14.marts 2018, 00:00 | links
 
shmidzis
Latviešiem vienmēr pārmet ambīciju trūkumu- re, jūs te tādi viensētnieki- piparbodnieki bez mērķa uz globāliem tirgiem! Ok, lai būtu tā! Bet izskatās, ka neesam pat piparbodnieki! Cik foršas ir daudzas Eiropas pilsētas ar maziem suvenīru, kruasānu un citu sīkumu veikaliņiem! Tur, redz, globalizācija netraucē!
13.marts 2018, 23:57 | links
 
Bračku, tev uztriepi uz trihomonām & hlamīdijām nevaig?:)

raihs, 13.marts 2018, 23:47


Toč triperārsts !_:) Tagad jau vajag citām kaitēm ziedes. Tās jaunības slimības mani vairs nesatrauc :)
13.marts 2018, 23:55 | links
 
raihs [13.03.18]: Uz Matīsenes mašīnu var vienmēr novietot, turklāt zaļos vīriņus redz gaužām reti. Tā ka var pat nemaksāt:)
Bet tam veikalam ir jātirgo kaut kas tāds, lai cilvēki speciāli brauktu uz to.
Kaut vai paskatoties uz Avotenes starp Čaka un Lāčplēša ielām - vieni kāzu saloni + apğērbi un skaistumkopšana, topošās līgaviņas pilns pa brīvdienām tusē
13.marts 2018, 23:54 | links
 
Bračka sen nav bijis vēdzelēs :(
13.marts 2018, 23:50 | links
 
Bračku, tev uztriepi uz trihomonām & hlamīdijām nevaig?:)
13.marts 2018, 23:47 | links
 
Uz Matīsenes mašīnu var vienmēr novietot, turklāt zaļos vīriņus redz gaužām reti. Tā ka var pat nemaksāt:)
13.marts 2018, 23:45 | links
 
Bračku, tev pirms gada rādījās muslimu invāzija Latvijā, tagad jau ukraiņu...:) Tā saucas šizofrēnija, to es tev kā ārsts saku!

raihs, 13.marts 2018, 23:06


Kā venerologs tu esi labs bet ne kā psihiatrs . Musļiki mūs ielenc - Somija,Zviedrija ,Norvēģija,Vācija . Būtu mums pabalsti viņiem - būtu te jau vairāk kā urlas. Mums būs patreiz tikai urlu papildinājums .
13.marts 2018, 23:45 | links
 
krumujancis [13.03.18]: Ko runāt par Angels Studio? Daudz tukšu telpu šobrīd ir Čaka, arī Stabu ielās, tāpat Kr Barona ielā. Tātad gandrīz centrā - bet tukšas. Žēl, protams, gan izīrētāju, gan īrnieku.
Optimistu jau ir pietiekoši, bet fakti ir un paliek fakti, acīmredzami.
Fakti ir un paliek fakti - interneta veikalu uzvaras gājiens, lielveikali un pašas šīs ielas. Padomā, liela daļa maksātspējīgo ir pārcēlušies uz mājām pieRīgā vai arī jebkurā gadījumā pārvietojas ar auto. Pastāsti, kurā vietā uz Barona ielas sākumā vai Čaka, Brīvības ielas var piestāt pie veikala?
Kā potenciālie pircējie atliek tikai tie, kas dzīvo rajonā vai pa ceļam uz/no darba iet garām un acīmredzot, tas ir nepietiekoši, ja nav kaut kāds specifisks veikals, uz kuru speciāli cilvēki brauc vai veiksmīga apmeklēta kafene.
13.marts 2018, 23:42 | links
 
Raih Docentam nav laika ar tavām problēmām te nodarboties. Viņam ir jatirgo rīsi, griķi un šmiga Putinam :)
13.marts 2018, 23:41 | links
 
Ja par idiotismu maksātu naudu -tad dažs labs šajā tusiņā ,jau būtu milijonāri :)

bums, 13.marts 2018, 23:20

Bet vai bumam ir zināms, ka tā nav?
13.marts 2018, 23:29 | links
 
Sūds ar to manu telpu, gan jau beigās izīrēšu, bet tēma man ir interesanta pati par sevi. Nu kā tas var būt? Cilvēkiem nav ideju? Lielveikalu uzvara?(tur īre ir n-tie tūkstoši mēnesī un vietu nav iespējams dabūt, zinu no savas pieredzes) I- veikalu uzvara? Bet i- veikalam tak ar vajag fizisku telpu! Veikals dzīvokļa cenā- nonsenss!
Docent, veikals nevaig? Vai arī tev pietiek ar mazturīgā pabalstu+troļļa jūdas grašiem?
:DDD
13.marts 2018, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager