Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šaubos ka neviens nezina kur tas pundurs slēpjas. Kas tad būs ja nožmiegs uzreiz, nebūs interesanti. ASV pirms kara bija gaidāms defolts, tagad ekonomika atkopjas, pretēji Eiropai, nemaz nerunājot par Latviju. Kam tas ir izdevīgi?

FishMV, 7.oktobris 2022, 08:53


Kurā mirklī ASV pirms kara bija gaidāms defolts, vari pamatot savu apgalvojumu, jeb tas ir izrauts no pro-kremliskām ziņām?
7.oktobris 2022, 09:57 | links
 
Kkā viss nesaiet. Ukrainā strādā gan usa gan uk izlūkdienesti. Visu zin. Tāpat reedz ka krievijā militāro tehniku pārvieto. Bet kur ir putins neiens neredz un nezin.to maziem bērniem var mēģināt iestāstīt.

aluspinte, 6.oktobris 2022, 22:07


Šaubos ka neviens nezina kur tas pundurs slēpjas. Kas tad būs ja nožmiegs uzreiz, nebūs interesanti. ASV pirms kara bija gaidāms defolts, tagad ekonomika atkopjas, pretēji Eiropai, nemaz nerunājot par Latviju. Kam tas ir izdevīgi?
7.oktobris 2022, 08:53 | links
 
aluspinte [06.10.22]: RaimisD [Vakar]: Oktobris [20:09]: Lielvarām vēsturiski ir bijis raksturīgs arī šovinisms.Tas protams !
Bet, ko vietējie krieviņi pūš punķu burbuļus :)? Pielīdzina , identifice sevi kā varenā uzvarētāju tauta . Biju par šo iepriekš rakstījis. Betona staba kontekstā.
Vispār vietējie putinisti ir pa galam sašļukuši.
Uz manu jautājumu, kā sokas otrajai labākajai armijai ? Negribēja īsti runāt.
Te viens rakstiņš.

,,Putins apgalvo, ka Krievija vienmēr esot cienījusi ukraiņu tautu, kultūru un valodu "

Man kkā atmiņā viņa frāzes, ka Ukraiņu valoda ir izkropļota krievu un, ka viņiem nav nekādas savas kūltūras.
Bled šitā liekulība un nebeidzamā ...iršana.

https://www.apollo.lv/7621263/video-putins-apgalvo-ka-krievija-vienmer-esot-cienijusi-ukrainu-tautu-kulturu-un-valoduReti rakstu, bet sacepās šoreiz. Nebūtu man meitas viena 1.klasē otra 3.klasē... es būtu Ukrainā.
Ja Daugavā neķertos zandarts un laukos āboli nebūtu jālasa, es .....:)
7.oktobris 2022, 05:50 | links
 
Lūk! Man dēļ tādiem kā Tu šopavasar nācās vimbu ar trotuāra sālāmo sāli voblās laist :D
Vismaz zināšu kam prasīt, ja atkal vakums iestāsies ;)

Janis96, 6.oktobris 2022, 22:10


Sāli vai nevari atļauties vai slinkums līdz veikalam aiziet bija?
6.oktobris 2022, 23:19 | links
 
RaimisD [06.10.22]: RaimisD [19:32]: Man ir sliktas ziņas, mēs visi lielā mērā esam ietekmējami un manipulējami. Un, ka tā ir mūsu brīvā griba, tā ir tikai ilūzija.Es piemēram sev nevaru atbildēt.
Kāda velna pēc man virtuvē stāv 5kg vārāmā sāls ? To lietojam ļoti maz, labi ja kilogramu pa gadu. Un tā kaudze griķiem, ko praktiski neēdu ?

,, vējā plīvo ausis, sejā dzīvo govs" :)))
Lūk! Man dēļ tādiem kā Tu šopavasar nācās vimbu ar trotuāra sālāmo sāli voblās laist :D
Vismaz zināšu kam prasīt, ja atkal vakums iestāsies ;)
6.oktobris 2022, 22:10 | links
 
Kkā viss nesaiet. Ukrainā strādā gan usa gan uk izlūkdienesti. Visu zin. Tāpat reedz ka krievijā militāro tehniku pārvieto. Bet kur ir putins neiens neredz un nezin.to maziem bērniem var mēģināt iestāstīt.
6.oktobris 2022, 22:07 | links
 
Starpcitu sievastēvs baltkrievs sievasmāte ukrainiete. Bet ne tas. Mani veciesenči sibīrijā pietiekoši padzīvojuši, lai es krievu degošu redzētu.
6.oktobris 2022, 21:56 | links
 
RaimisD [06.10.22]: Oktobris [20:09]: Lielvarām vēsturiski ir bijis raksturīgs arī šovinisms.Tas protams !
Bet, ko vietējie krieviņi pūš punķu burbuļus :)? Pielīdzina , identifice sevi kā varenā uzvarētāju tauta . Biju par šo iepriekš rakstījis. Betona staba kontekstā.
Vispār vietējie putinisti ir pa galam sašļukuši.
Uz manu jautājumu, kā sokas otrajai labākajai armijai ? Negribēja īsti runāt.
Te viens rakstiņš.

,,Putins apgalvo, ka Krievija vienmēr esot cienījusi ukraiņu tautu, kultūru un valodu "

Man kkā atmiņā viņa frāzes, ka Ukraiņu valoda ir izkropļota krievu un, ka viņiem nav nekādas savas kūltūras.
Bled šitā liekulība un nebeidzamā ...iršana.

https://www.apollo.lv/7621263/video-putins-apgalvo-ka-krievija-vienmer-esot-cienijusi-ukrainu-tautu-kulturu-un-valodu
Reti rakstu, bet sacepās šoreiz. Nebūtu man meitas viena 1.klasē otra 3.klasē... es būtu Ukrainā.
6.oktobris 2022, 21:52 | links
 
Oktobris [06.10.22]: Lielvarām vēsturiski ir bijis raksturīgs arī šovinisms.
Tas protams !
Bet, ko vietējie krieviņi pūš punķu burbuļus :)? Pielīdzina , identifice sevi kā varenā uzvarētāju tauta . Biju par šo iepriekš rakstījis. Betona staba kontekstā.
Vispār vietējie putinisti ir pa galam sašļukuši.
Uz manu jautājumu, kā sokas otrajai labākajai armijai ? Negribēja īsti runāt.
Te viens rakstiņš.

,,Putins apgalvo, ka Krievija vienmēr esot cienījusi ukraiņu tautu, kultūru un valodu "

Man kkā atmiņā viņa frāzes, ka Ukraiņu valoda ir izkropļota krievu un, ka viņiem nav nekādas savas kūltūras.
Bled šitā liekulība un nebeidzamā ...iršana.

https://www.apollo.lv/7621263/video-putins-apgalvo-ka-krievija-vienmer-esot-cienijusi-ukrainu-tautu-kulturu-un-valodu
6.oktobris 2022, 20:43 | links
 
Lielvarām vēsturiski ir bijis raksturīgs arī šovinisms.
6.oktobris 2022, 20:09 | links
 
RaimisD [06.10.22]: Man ir sliktas ziņas, mēs visi lielā mērā esam ietekmējami un manipulējami. Un, ka tā ir mūsu brīvā griba, tā ir tikai ilūzija.
Es piemēram sev nevaru atbildēt.
Kāda velna pēc man virtuvē stāv 5kg vārāmā sāls ? To lietojam ļoti maz, labi ja kilogramu pa gadu. Un tā kaudze griķiem, ko praktiski neēdu ?

,, vējā plīvo ausis, sejā dzīvo govs" :)))
6.oktobris 2022, 20:04 | links
 
08:43filmas gan taisa tādas,lai varētu nopelnīt lielo kāpostu ,pec režisoru vēlmēm kā viņš to redz,vienīgi krievijā valsts finansē briesmīgu kino štancēšanu

udens2, 6.oktobris 2022, 13:09

Turklāt tādā kvalitātē, kas der tikai vietējam patērētājam.
6.oktobris 2022, 19:52 | links
 
Sabiedrības uzvedību lielā mērā raksturo veca Gobziņa joka dziesma.
Dziesma joka, bet viens pantiņš ar dziļāku domu kā var šķist.

Barā silda mēsli
Barā doma zūd
Laimīgāks kā barā nevar būt

https://youtu.be/OFdqgLtRHGw
6.oktobris 2022, 19:34 | links
 
Jā, kino, propagandai visās tās izpausmēs ir liels spēks. Krievijā un netikai, strādā institūti pētot šo sociuma manipulāciju. Dzirdēts, ka KGB piekopj šo psiholoģisko ietekmi, ieskaitot hipnozi. Pat ierindas izmeklētājus apmāca, kā strādāt ar aizdomās turamo.
Pagājušā gadsimta vidū Amērikā, šķiet psihologs Zālemans Ašs veica eksperimenu.
Aptuveni izstāstīšu ideju.
Paņēma 10 aktierus un vienu no malas.
Rāda baltu bumbu. 10 atbild, ka tā ir melna.
Tas viens saka, ka balta. Visi ķiķina. Tas dažādās variācijās atkārtojas.
Finālā tas viens redzot baltu bumbu saka, ka tā ir melna, jo tā saka visi.
Pat vienatnē esot viņam jautā:,, kādā krāsā bumba? " rādot baltu. Viņš atbild melna.
Jūs noteikti padomājāt, kas par muļķībām. Es 100 punkti nepakļautos vairākumam.
Man ir sliktas ziņas, mēs visi lielā mērā esam ietekmējami un manipulējami. Un, ka tā ir mūsu brīvā griba, tā ir tikai ilūzija.
Sākot no veikala plauktiem, preču izvēles, beidzot ar politiskām izvēlēm un nostāju pret notiekošo.
6.oktobris 2022, 19:32 | links
 
Lielvalstu varenības sindroms.Īpaši populārs kino jomā.Galvenais varonis skrien šaudams.Šāvienu skaits vairākkārt pārsniedz ieroča aptveres kapacitāti.Visi sliktie nošauti.Pašam ne skrambiņas. Varonis dāvanā saņem smukāko vieglas uzvedības meiteni.forši,vai ne.Publika no priekiem apčurājas un tic,ka dzīvo varenākajā valstī.Nu tāds kino raksturīgs krieviem un amīšiem.Kad Lielbritānija sabruka kā impērija,parādījās lieliskais Džeimss Bonds.Kaut kā jāsaldina publikas dzīve un jāuztur impērijas gars.Krieviem tāds kino tagad lieti noder.

Bjorgvins, 6.oktobris 2022, 08:43
filmas gan taisa tādas,lai varētu nopelnīt lielo kāpostu ,pec režisoru vēlmēm kā viņš to redz,vienīgi krievijā valsts finansē briesmīgu kino štancēšanu
6.oktobris 2022, 13:09 | links
 
Lielvalstu varenības sindroms.Īpaši populārs kino jomā.Galvenais varonis skrien šaudams.Šāvienu skaits vairākkārt pārsniedz ieroča aptveres kapacitāti.Visi sliktie nošauti.Pašam ne skrambiņas. Varonis dāvanā saņem smukāko vieglas uzvedības meiteni.forši,vai ne.Publika no priekiem apčurājas un tic,ka dzīvo varenākajā valstī.Nu tāds kino raksturīgs krieviem un amīšiem.Kad Lielbritānija sabruka kā impērija,parādījās lieliskais Džeimss Bonds.Kaut kā jāsaldina publikas dzīve un jāuztur impērijas gars.Krieviem tāds kino tagad lieti noder.
6.oktobris 2022, 08:43 | links
 
Čalim saprāts atdalījās no realitātes. Daudziem tā ir, bet vai tāpēc viņi no alko atturas?
Šodienas Arestovičs un Feigins.
Krieviem vienkārši nav ko ēst frontē
https://www.youtube.com/watch?v=KonS4Nh1xwM
5.oktobris 2022, 22:43 | links
 
Ja cilvēks 24/7 dzird , ka viņš labi dzīvo varenā valstī kuru visi apskauž ,viņš to pieņem par realitāti.
Stāsts no dzīves.
Sen tas bija.
Sēžam paliela kompānija krogā.
Man blakus sēž viens purns, kas visu laiku dzen sviestu. Kasās ar klātesošajiem, ķerās pie vārdiem, brauc virsū maniem draugiem. Dzeram stipri.
Vienu brīdi neizturu un ar elkonīti uzšauju.
Pēc kāda brīža čalis attopas un saka. Sorry bišķi iemigu. Eu no kā man sāp žoklis
Visi barā. Tu nokriti pa trepēm.
Ik pēc brīžā jautā wtf. Atbilde-tu nokriti pa trepēm.
Ok. Patusējām un devāmies mājās.
Nākošā dienā viņu satieku un jautāju : ,,kā ballīte ? "
Bija normāli, tik pa trepēm nopisos, vēl tagad žoklis sāp.
5.oktobris 2022, 22:19 | links
 
Kas ieborējis? Pareizi pats teici, kino un pats galvenais mediji.
Viens no retorikas pamatlikumiem saucas - atkārto bieži vienu un to pašu un cilvēki sāks tam ticēt pat tad, ja tās ir pilnīgas muļķības.
Arī labiem darbiem tas der.
https://www.youtube.com/watch?v=stquwHxZg2w
5.oktobris 2022, 21:16 | links
 
RaimisD [05.10.22]: Man patīk šīs filmas
Nesmejaties. Es tik pirms pāris gadiem pēc skapja revīzijas izmetu ārā bordo krāsas žaketi :)))
Ko darīt, sens es esmu
5.oktobris 2022, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager