Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Daddy
No manis poltiķis nekad nevar sanākt... nemāku muldēt.... kas galvā tas uz mēles un tādus tur neviens netura un tautai arī tādi Es nepatīk jo pārāk tieši un žuļikus acu galā neciešu....4 gadus, pašvaldībā pēdējais pirms novadiem labi pstrādāju daudzi bijušie pagasta darboņi joprojām nesveicinās vai iet ar lķumu....
8.marts 2018, 10:54 | links
 
Daddy
Es to daru jau no pad laikiem un esmu viens no kas jau 88 par Valsti domāju un darīju... par to jau tad visa prese rakstīja un arī TV .....

valdiszarins, 8.marts 2018, 10:46


Nu redzi - tātad arī esi jau 30 gadus, ja ne pie "siles", tad "kūtsdurvīm" stāvējis... un tas ka kūtī slikta smaciņa, varbūt ir arī Tava neizdarība??

Baigi naskie visi citu kažokos utis meklēt...
8.marts 2018, 10:53 | links
 
Daddy
Es to daru jau no pad laikiem un esmu viens no kas jau 88 par Valsti domāju un darīju... par to jau tad visa prese rakstīja un arī TV .....
8.marts 2018, 10:46 | links
 
Daudz no šīs naudiņās nonāk otkatos par to, ka viņi ir tajā vietā. Vēlēšanām naudiņu vajag, blēdībām, vienkārši uzdzīvei.

A man uzņēmumam jādarbojas pēc standarta. Akreditācija + uzraudzība katru gadu. Agrāk bija tā - veici kādas izmaiņas, skatīja tikai izmaiņas, maksāji dažus simtus gadā. Tagad veic kaut mazāko izmaiņu eksperts lasa VISU no gala + praktiskā puse atkal viens un tas pats katru gadu. 2 grāmatas, 20 eksperta stundas stundas cena 50 ēriki. + vēl maksas. Maksā labu četrciparu skaitli, turklāt to neapliek ar PVN.
Ārzemēs attiecīgajā nozaŗē ir dažas lapaspuses.
Kontroles institūcija zem EM padomes. No klienta man ir jānoplēš papildus vairķa ka 20 ēriki lai es to balagānu varētu apmaksāt.

Un kā jums škiet, cik es tā varētu nopelnīt, ja vēl kaut ko gvelž par datu aizsardzības nodrošināšanu nākotnē. Tie iespējams, ka varētu būt 10-20 ēriki vēl no klienta.

Izdzīvo tas, kuram jau pirmajā gadā ir liels apgrozījums. Vai arī ir iespējas pašam subsidēt.
8.marts 2018, 10:44 | links
 
Skaisti raksti .... tikai tajā gadījumā ja viņi rūpējas par Valsts atītību nevis izlaupīšanu.... par to ko viņi patreiz darā viņi nav pelnījuši to ko pašreiz saņem ....

valdiszarins, 8.marts 2018, 10:17


Paldies par novērtējumu :)

Saki, vai pats esi rūpējies par valsts attīstību, nu teiksim savā pagastā? Ja jā, cepuri nost Tavā priekšā, un mēģini augstāk, rudenī vēlēšanas :)

Ja nē - pamēģini, daudz jauna par sevi uzzināsi...
8.marts 2018, 10:40 | links
 
Daddy
Kam tu to pufaiku mēģini iebāzt ......
8.marts 2018, 10:40 | links
 
Vai tu pats filtrē ko raksti ... Tu prasīji par tiem kas 20 un vairāk gadu pie siles un es dažus nosaucu... man nav tādu fobiju kā tev un nbija runas par bagātību vai noziedzību......

valdiszarins, 8.marts 2018, 10:13


Nē, Tu pieminēji dažus, kuri PIRMS 20 gadiem bija "pie siles", piemēram Šķēle bija premjers 1995-1997 un 1999-2000.

Tautas folklorā Tevis pieminētie uzvārdi ir dēmonizēti, ka viņi nu ir pie visa vainīgi, ka neiecēla visus saulītē utt.
8.marts 2018, 10:37 | links
 
Labiem speciālistiem ir jāsaņem labs atalgojums. Paskatoties atalgojumu listē, tā vien tik šķiet, ka pie mums LV ir ari super speciālisti. :)
8.marts 2018, 10:32 | links
 
Paskatiet valsts akciju sabiedrību (AB, Latvenergo, LV meži u.c.) menedžmenta algas un pajautājiet sev kā var būt, ka vienas organizācijas vadītāja alga (piem AB) ir 20x liekāka nekā nozares ministram?? Un padomājiet par sekām tādai politikai

daddy_j, 8.marts 2018, 10:03[/quote]
Skaisti raksti .... tikai tajā gadījumā ja viņi rūpējas par Valsts atītību nevis izlaupīšanu.... par to ko viņi patreiz darā viņi nav pelnījuši to ko pašreiz saņem ....
8.marts 2018, 10:17 | links
 
Daddy
Nē, nu var jau dzīvot ar pārliecību, ka visa vara ir slikta un katrs, kurš bagātāks par Tevi, ir noziedznieks...

Vai tu pats filtrē ko raksti ... Tu prasīji par tiem kas 20 un vairāk gadu pie siles un es dažus nosaucu... man nav tādu fobiju kā tev un nbija runas par bagātību vai noziedzību......
8.marts 2018, 10:13 | links
 
Un te apstiprinājums tā veiksmīgi sagadijies - raksts:
http://m.nra.lv/latvija/238957-nra-peta-par-cik-audzis-saeimas-deputatu-un-ministru-atalgojums-cetru-gadu-laika.htm?utm_campaign=inboxlvNews&;utm_medium=button&utm_source=inboxlv

Docents, 7.marts 2018, 23:28


Un? Tās tādas drusku advancētāka programmētāja aldziņas... Ministri valsti vada, tāpēc tām algām būtu jāaug reizes 5-10, lai normāli veči/vecenes ministru krēslos iesēstos dēļa algas...

Paskatiet valsts akciju sabiedrību (AB, Latvenergo, LV meži u.c.) menedžmenta algas un pajautājiet sev kā var būt, ka vienas organizācijas vadītāja alga (piem AB) ir 20x liekāka nekā nozares ministram?? Un padomājiet par sekām tādai politikai
8.marts 2018, 10:03 | links
 
Daddy
Ko teiksi par Godmanis,Aināriņš Aivariņš,Šēle un tādu vēl visādās padomēs ir loti daudz.....

valdiszarins, 7.marts 2018, 17:41


Nē, nu var jau dzīvot ar pārliecību, ka visa vara ir slikta un katrs, kurš bagātāks par Tevi, ir noziedznieks...
8.marts 2018, 09:54 | links
 
Un kas Tev traucē tādu naudu saņemt? Populārākais ņaudētāju alibi. Prātiņš šķībs, izglītības nav, rokas līkas, bet valsts pie visa vainīga.

Vigulis, 8.marts 2018, 08:40


Ja šitā runā, tad jau pats būsi kāds augsti atalgots deputāts!
8.marts 2018, 09:17 | links
 
Vigulis [08.03.18]: Un kas Tev traucē tādu naudu saņemt? Populārākais ņaudētāju alibi. Prātiņš šķībs, izglītības nav, rokas līkas, bet valsts pie visa vainīga.
Tas ir retorisks jautājums?
8.marts 2018, 09:05 | links
 
Un kas Tev traucē tādu naudu saņemt? Populārākais ņaudētāju alibi. Prātiņš šķībs, izglītības nav, rokas līkas, bet valsts pie visa vainīga.
8.marts 2018, 08:40 | links
 
Docents [07.03.18]: daddy_j [15:50]: Interesanti tikai kas to ,, sistēmu sadirsa,, vai ne tie kas pie teikšanas 25us gadus un joprojām. Un kuri brēc par lielākām algām sev. Un nez vai SC un krievi pie vainas.
:DDD

Docents, 7.marts 2018, 14:34

Tukša muldēšana. Parādi kaut vienu, kurš "pie teikšanas" bijis "25 gadus un ir joprojām"??
Burkāns amatā ir 20, Rimšēvičs 17 gadus... šitie ir ilgākie ko zinu, bet vari paspīzdēt :

Manuprāt tā ir lielākā LV problēma, ka nav pēctecības, viss ātri mainās un politiķi domā tikai kategorijās "līdz nākamajām vēlēšanām"... līdz ar to politikāņu ir daudz, bet valstsvīri (-sievas) nepaspēj nobriest! Ieceļ jaunu ministru, viņš tik pēc pusgada ir lietas sapratis, vēl pēc pusgada var kaut ko sākt mainīt...kamēr visas bērnu laites izslimo, tikmēr jau cita koalīcija un jauns ministrs...

Tāpēc arī mīcāmies, 2 soļi atpakaļ, 1 uz priekšu...Te domāts bija ,, latviešu partijas,, . :) jo sadaļas vadmotīvs pie visām mūsu nelaimēm vainīgi krievi.
Tagad pēc būtības :
Nez vai citās valstīs ministri pa desmit gadiem ,, kalpo,, , bet attīstība un sasniegtais pavisam citā līmenī .
Un te apstiprinājums tā veiksmīgi sagadijies - raksts:
http://m.nra.lv/latvija/238957-nra-peta-par-cik-audzis-saeimas-deputatu-un-ministru-atalgojums-cetru-gadu-laika.htm?utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button&utm_source=inboxlv
7.marts 2018, 23:28 | links
 
Pa radio arī kaut ko teica, dvieļagalvas tagad ķerstot transportlidmašīnas, jo tas esot lēnākas.
7.marts 2018, 22:57 | links
 
 
Jā jā ... džigiti jau pieteicās ka ar puļimjotu nobliezuši to putnu tā esot kompensācija par uzlidojumiem....
7.marts 2018, 20:57 | links
 
Domàtàj,man tagadiñ nav lìdz taj poĺitikai,sniegs zviedros jàrok...
7.marts 2018, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager