Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas par bankām krievijā ir pilnīgs fufelis.Neviens tur vairs negrib banku taisīt,kaut vai naudas atmazgāšanai.Krievijā jau pāris gadus bankas kā riekstus taisa ciet.Visiem ir žēl savas naudas.
24.februāris 2018, 20:17 | links
 
Voldiņ ,jēga tāda,ka nav pa tukšo jāskribelē...
24.februāris 2018, 20:15 | links
 
Voldiņ,pats esi sapratis ko tur saļarkstēji?
Par Rimšu.Svētu cilvēku nav...Visi kas ir pie šprices ,izmantos savas iespējas...Mums atliek tikai paskauzt un paļarkstēt...
Un vispār,-runā ka šams ir pediņš..

Tonis, 24.februāris 2018, 19:42

Anton
Un kāda jēga no šā Tava skibelējuma ????
24.februāris 2018, 20:09 | links
 
Nu tak...

Tonis, 24.februāris 2018, 20:05


Triju bērnu tēvs - un pediņš. Filtrē ko runā.
24.februāris 2018, 20:09 | links
 
Nu tak...
24.februāris 2018, 20:05 | links
 
Un vispār,-runā ka šams ir pediņš..

Tonis, 24.februāris 2018, 19:53[/quote]

Nu Tavs tak kopā copējis esot, tad jau labāk tā kā zini nekā mēs :)
24.februāris 2018, 20:02 | links
 
Es nekad tukši nediršu un nebaumoju.Ir viedoklis...
Bet vispār, kā jau copmanis...:)
24.februāris 2018, 19:53 | links
 
Voldiņ,pats esi sapratis ko tur saļarkstēji?
Par Rimšu.Svētu cilvēku nav...Visi kas ir pie šprices ,izmantos savas iespējas...Mums atliek tikai paskauzt un paļarkstēt...
Un vispār,-runā ka šams ir pediņš..

Tonis, 24.februāris 2018, 19:42


Nu gan nolaidi! Nesapratu? Bija kaut kad saskare ar Rimsi, nevajag baumot.
24.februāris 2018, 19:45 | links
 
Voldiņ,pats esi sapratis ko tur saļarkstēji?
Par Rimšu.Svētu cilvēku nav...Visi kas ir pie šprices ,izmantos savas iespējas...Mums atliek tikai paskauzt un paļarkstēt...
Un vispār,-runā ka šams ir pediņš..
24.februāris 2018, 19:42 | links
 
Nu ja pa teļļuku stāsta, ka māja arī izdemolēta ne tikai mantas izvestas, tad varbūt arī drauds, bet varbūt arī apzinoties, ka nu ir sūdi un būs mantas konfiskācija, tad nozagts ir nozagts un to neaprakstīs. To tad var noglabāt nebaltām dienām.

Domaataajs, 24.februāris 2018, 19:33


Ir jau vēl viena lieta, Langstiņos tās mājas visas sargā. Jautājums - kas varēja tik naglo tur izrīkoties? Vai nerodas tikai viens atbildes variants?
24.februāris 2018, 19:38 | links
 
Nu ja pa teļļuku stāsta, ka māja arī izdemolēta ne tikai mantas izvestas, tad varbūt arī drauds, bet varbūt arī apzinoties, ka nu ir sūdi un būs mantas konfiskācija, tad nozagts ir nozagts un to neaprakstīs. To tad var noglabāt nebaltām dienām.
24.februāris 2018, 19:33 | links
 

Kas notiek ja visu savu naudu glabā vienā krieva bankā Latvijā - to pajautājiet maestro Paulam.
Parasti lielu naudu glabā vairākās bankās, tieši šo risku dēļ.
krumujancis, 24.februāris 2018, 19:16[/quote]


Krājbanka bija ļoti laba tautas banka LĪDZ to mūsu veiklie darboņi (aināriņs) nostūma V Antonovam mahinācijām ja vien leiši nebūtu laicīgi uzrāvuši tad dies vien zin ko būtu sadarījuši.....
24.februāris 2018, 19:31 | links
 
Bet varbūt Rimšam brīdinājums no tās puses nesarunāt ko tādu nevēlamu....

valdiszarins, 24.februāris 2018, 18:21
Arī varbūt. Bet tad Ilmāriņš ir nopietnās ziepēs. Un skaidrs, ka tīrs nav un nebūs.

Domaataajs, 24.februāris 2018, 19:20


Es nu gan nebūtu tik pārliecināts.Ja jau būtu tam knābim kas nopietns ko uzrādīt - ietupinātu ka skan. Bet tur jau tā lieta, šovs kārtīgs, aizķert neko nopietnu nesanāca - tā ka vairāk šķiet ka knābis ir ieknābis mēslu čupā. Un nesaprot kā nu notīrīt savu s.daino degunu.
Bet dzīvosim redzēsim. Jo Rimsis ir finansists - tātad vecis ar nopietnām smadzenēm, pie kam pārzināja visus sābus, dpus un knābja darīšanas un metodes, tā ka arī zināja kā attiecīgi rīkoties.
Domāju, ka tādu straumi viņš spēj apspēlēt kā dēlu.
24.februāris 2018, 19:27 | links
 
skaidrs ir viens,ja saistisies ar krieviem tad agri vai vēlu sāk smirdēt:D
Kapēc viņam savā krievija negribējās banku???Man domāt ka mērķis no sākuma jau bij mazgāt piķi

uldens2, 24.februāris 2018, 18:17

Atbildi lūdzu uz jautājumu - ja Tev būtu vismaz miljons, pilnīgi vienalga vai godīgi nopelnīts vai zagts, vai Tu to glabātu Latvijas bankā?

Ne krievi, ne amerikāņi, ne ķīnieši ne jebkurš kam ir liela nauda to pilnīgi noteikti neglabā vienā valstī (un savā jau vismazāk, jo savam pilsonim vienmēr riski lielāki).

zaraza, 24.februāris 2018, 19:12
kads sakars kur ko glabāt??
24.februāris 2018, 19:26 | links
 
Bet varbūt Rimšam brīdinājums no tās puses nesarunāt ko tādu nevēlamu....

valdiszarins, 24.februāris 2018, 18:21

Arī varbūt. Bet tad Ilmāriņš ir nopietnās ziepēs. Un skaidrs, ka tīrs nav un nebūs.
24.februāris 2018, 19:20 | links
 
skaidrs ir viens,ja saistisies ar krieviem tad agri vai vēlu sāk smirdēt:D
Kapēc viņam savā krievija negribējās banku???Man domāt ka mērķis no sākuma jau bij mazgāt piķi

uldens2, 24.februāris 2018, 18:17

Atbildi lūdzu uz jautājumu - ja Tev būtu vismaz miljons, pilnīgi vienalga vai godīgi nopelnīts vai zagts, vai Tu to glabātu Latvijas bankā?

Ne krievi, ne amerikāņi, ne ķīnieši ne jebkurš kam ir liela nauda to pilnīgi noteikti neglabā vienā valstī (un savā jau vismazāk, jo savam pilsonim vienmēr riski lielāki).

zaraza, 24.februāris 2018, 19:12


Kas notiek ja visu savu naudu glabā vienā krieva bankā Latvijā - to pajautājiet maestro Paulam.
Parasti lielu naudu glabā vairākās bankās, tieši šo risku dēļ.
24.februāris 2018, 19:16 | links
 
skaidrs ir viens,ja saistisies ar krieviem tad agri vai vēlu sāk smirdēt:D
Kapēc viņam savā krievija negribējās banku???Man domāt ka mērķis no sākuma jau bij mazgāt piķi

uldens2, 24.februāris 2018, 18:17


Atbildi lūdzu uz jautājumu - ja Tev būtu vismaz miljons, pilnīgi vienalga vai godīgi nopelnīts vai zagts, vai Tu to glabātu Latvijas bankā?

Ne krievi, ne amerikāņi, ne ķīnieši ne jebkurš kam ir liela nauda to pilnīgi noteikti neglabā vienā valstī (un savā jau vismazāk, jo savam pilsonim vienmēr riski lielāki).
24.februāris 2018, 19:12 | links
 
Arī varbūt, ka teātris, bet iespējams, ka paslēpa ko citu, kas varētu atklāties vēlāk.

Domaataajs, 24.februāris 2018, 17:51

Bet varbūt Rimšam brīdinājums no tās puses nesarunāt ko tādu nevēlamu....
24.februāris 2018, 18:21 | links
 
Andreiko..
Par FIB man ir skaidrs Es biju domājis par to ka amīši pieskatīs procesu ņemot vērā ka tas ir tieši saistīts ar lielā kaimiņa sankcijām un patreiz jautājumu ir daudz vairāk kā atbilžu un lielākā daļa amatpersonu to viļā kā karstu kartupeli bet domāju kašis vairs nav tik vienkārši norokams kā līdz šim ... tagad vis notiks pavisam nopietni man tā gribas domāt ....
24.februāris 2018, 18:18 | links
 
skaidrs ir viens,ja saistisies ar krieviem tad agri vai vēlu sāk smirdēt:D
Kapēc viņam savā krievija negribējās banku???Man domāt ka mērķis no sākuma jau bij mazgāt piķi
24.februāris 2018, 18:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager