Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
RaimisD [30.09.22]: Vīri Jūsu prognozes. Cik balsstiesīgo novēlēs %.
Kurš saraksts savāks visvairāk balsis.
Es lieku uz 60%
Un AS
Tam kurš būs vistuvāk rezultātam. No manis pieci užavnieki, tiks atstāti Rotiņā :) pirmdien
Precīzākās bija Kuha prognozes

,,Kopā nobalsos 60%
JV- 22%''

Tavus užavniekus šodien ievedīšu .
3.oktobris 2022, 10:48 | links
 
Viss beigās sakārtojās labi- A/Par izkrita, iedodot 5 balsis potenciālajai koalīcijai - AS+NA+JV, kas ir absolūti mazākais ļaunums no visiem citiem iespējamajiem. Ja A/Par būtu ticis, viņi būtu jāņem koalīcijā, jo būtu bijis 49 balsis. Tagad 54.
3.oktobris 2022, 09:46 | links
 
Cepuri nost, vajag mācēt- sadalīties un drusku rebrendoties un rezultāts - aizejošajā saeimā bija 11 no ZZS, nupat ievēlētajā jau 31 (ZZS+AS).
3.oktobris 2022, 07:52 | links
 

Velti kko arī šim mēslam, advokāts oicis, ibio, prikormku meistars. Ja ir pamats iesūdzēt mani sametiet advokātam. Ienāksi veikalā, būšu skarbs.
3.oktobris 2022, 00:11 | links
 
Atkal mēs esam ievēlējuši jenotus, šakāļus un piderasus, tā arī dzīvosim. Kā teica kāds viedais, pamēģini no 4 burtiem, divi s, sākumā un beigās, salikt vārdu Laime.
2.oktobris 2022, 22:27 | links
 
Ja Rosoļņikovs uztaisīs koalīciju ar AS, ZZS, Šleseru un progresīvajiem, tad gan būs cirks.

jegersz, 2.oktobris 2022, 21:51


Maz ticams, lai gan interesanti toč būtu :D
Bet jā, jenotiem tagad pašiem būs jāizjūt kā ir, kad tipa esi pirmais, bet reāli esi atkarīgs un ne jau no pierastajiem partneriem. Izskatās, ka daudz kur var nākties pieleikties, kariņš varētu arī rūkdams nolidot no min-preža vietas, ja AS nostāda jautājumu rebrom, diktāts nesanāks... Būs tas pats, ka iepriekšējā sasaukumā, tikai spogulī - beigās ieliks premjeru no pašas mazākās frakcijas, tipa no Progresīvajiem :D Arī būtu interesenti, lai gan, nedo Dies', tad labāk tiešam lai kariņš, nekā kreisie velorasti...
2.oktobris 2022, 22:09 | links
 
Nu gan te sadomazo fantāzijas :) rasoļņikam ar šloseri spīd tikai opozīcija, nekas vairāk. Par 90% esmu pārliecināts ka arī lembja vecie komuņagas dabūs pigu.
2.oktobris 2022, 22:06 | links
 
Bjorgvins [02.10.22]: Nu zēni makšķernieki kā man patīk kā jūs te šūmējaties.3 lapas izlasīju,pat reizēm jautri palika. Tāds politisko zināšanu dziļums,tāds diskusiju spriganums.Man prieks par jums.Bet ja tā objektīvi tad nekas jau nav noticis.Demokrātiskai valstij parasts pasākums.Noteiktā laikā demokrātiskā ceļā atsvaidzināts deputātu korpuss.Vienīgais pozitīvais, ka tie spēki,kas ēda Maskavai no rokas,iedzīti zem grīdlīstes.A tā viss pa vecam.Kā Remarkam - rietumu frontē bez pārmaiņām.Bet varbūt kāds sajūsmā grib popularizēt,ka jaunie tautas kalpi jau rīt apkures cenas nodzīs zem grīdlīstes,benzīnu lies par velti un desu metīs pakaļ?
Ja Rosoļņikovs uztaisīs koalīciju ar AS, ZZS, Šleseru un progresīvajiem, tad gan būs cirks.
2.oktobris 2022, 21:51 | links
 
Nu zēni makšķernieki kā man patīk kā jūs te šūmējaties.3 lapas izlasīju,pat reizēm jautri palika. Tāds politisko zināšanu dziļums,tāds diskusiju spriganums.Man prieks par jums.Bet ja tā objektīvi tad nekas jau nav noticis.Demokrātiskai valstij parasts pasākums.Noteiktā laikā demokrātiskā ceļā atsvaidzināts deputātu korpuss.Vienīgais pozitīvais, ka tie spēki,kas ēda Maskavai no rokas,iedzīti zem grīdlīstes.A tā viss pa vecam.Kā Remarkam - rietumu frontē bez pārmaiņām.Bet varbūt kāds sajūsmā grib popularizēt,ka jaunie tautas kalpi jau rīt apkures cenas nodzīs zem grīdlīstes,benzīnu lies par velti un desu metīs pakaļ?
2.oktobris 2022, 21:14 | links
 
raihs Vari atkorķēt paristiem 4 gadu atvaļinājums
2.oktobris 2022, 21:13 | links
 
Banān, neesi tik lecīgs! Ja esi kārtīgs latgalietis un latvietis vienā personā, man prieks par to. Bet Tev jāatzīst, ka tādu Latgalē ir pārliecinošs mazākums. Diemžēl. Draudēšana man un lamāšanās rupjiem vārdiem to situāciju neuzlabos. Labāk sadod pa purnu kādam krievam vai nodevējam.
2.oktobris 2022, 20:08 | links
 
Kuha [02.10.22]: Nu redzi,dabūji sev sodu par to ka nonicini latgaļus! Gribēju jau ar tevi sarunāt tikšanos un sadot pa muti par neglaimojošiem vārdiem par latgaļiem! Bet lasu ka savu sodu jau esi saņēmis! Viena miesta apmeklēšana nedrīkst veidot priekšstatu par visiem pārējiem! Vēl viens uzdirsiens par Latgali un pohuj ka esi 60+ bet pa muti dabūsi un būs ne tikai izmežģīti pirksti!!!





Par Latgali nekādu ilūziju man nekad nav bijis. Latgale ir pilnīgi sarkana un bezcerīga. Un lai man kāds nemēģina iestāstīt pretējo. Krievu midzenis, kvēli putinieši. Un tie retie čangaļi arī nav daudz labāki. Vicina savu pretīgo karoģeli, nevis tur godā Latvijas. Ar krieviem pazemīgi runā krieviski bez akcenta, bet ar latviešiem demonstratīvi savā valodā. Donbasa republika, ktm!
Nu redzi,dabūji sev sodu par to ka noniecini latgaļus! Gribēju jau ar tevi sarunāt tikšanos un sadot pa muti par neglaimojošiem vārdiem par latgaļiem! Bet lasu ka savu sodu jau esi saņēmis! Viena miesta apmeklēšana nedrīkst veidot priekšstatu par visiem pārējiem! Vēl viens uzdirsiens par Latgali un pohuj ka esi 60+ bet pa muti dabūsi un būs ne tikai izmežģīti pirksti!!!
2.oktobris 2022, 19:47 | links
 
vienkars [02.10.22]: Izskatās ka Paristi ar pār bortu.
Cerams! 0,01%!
2.oktobris 2022, 19:32 | links
 
Izskatās ka Paristi ar pār bortu.
2.oktobris 2022, 18:23 | links
 
Karlis_K [02.10.22]: jegersz es jau neteicu ka visi 100% ir vates un rašistu mīļi, diemžēl vairākums gan, uz ko skaidri norāda vēlēšanu rezultāti: visas prokremliskās partijas kopā ~ 70% balsu! Tas ir baiss cipars! Un vēl uzdirsi Rīgai, kur JV uzvarēja ar 20,5% un rosļikovieši tikai ar 9% seko. Rīga ir pamatīgi augusi pēdējos 4 gadus.
Domāju, dod rezultātus arī tas, ka vates kanāli ir slēgti.
2.oktobris 2022, 17:50 | links
 
jegersz es jau neteicu ka visi 100% ir vates un rašistu mīļi, diemžēl vairākums gan, uz ko skaidri norāda vēlēšanu rezultāti: visas prokremliskās partijas kopā ~ 70% balsu! Tas ir baiss cipars! Un vēl uzdirsi Rīgai, kur JV uzvarēja ar 20,5% un rosļikovieši tikai ar 9% seko. Rīga ir pamatīgi augusi pēdējos 4 gadus.

Karlis_K, 2.oktobris 2022, 16:45


Rīgā par Saskaņu un LKS nobalsoja 31k - Latgalē 20,7k tai pat laikā Latgalē NA,AP,JV 19,7k
Jā proporcionāli no iedzīvotāju skaita Latgalē vairāk LKS un Saskaņas atbalsts! Un ņem vērā, ka Latgale vienmēr ir bijusi tāda pabērna lomā atstāta, gan no politiskā, gan no ekonomiskā viedokļā, arī Latraps minerālmēslus piegādā pēc Kurzemes un Zemgales, apdalot ka uz katru zemnieku sanāk mazāk, daudz esi dzirdējis ka sūdzamies - nē, tai pat laikā Kurzemē, Zemgalē uzlīst lietus, iedomājies lietus Latvijā un uzreiz kviec pēc kompensācijām!
Bet kā tur bija tas teiciens par to skabargu un baļķi ...
Besī man, ka zīmogu uzliek un cits vēl par separātistiem atļaujās nosaukt!
2.oktobris 2022, 17:18 | links
 
Tiešām esi tik naivs? Latgales vatei desmitiem gadu smadzeni skaloja kremļa mediji, tie cilvēki ir zuduši, nekāda mūsu nacionāļu vai centristu aģitācija šamos nepāraudzinās. Viņi nīst visu latvisko, NATO tiem bubulis, fano par putleru un tarakānu jau entos gadus. J
Karlis_K, 2.oktobris 2022, 15:57[/quote]

Nemuldi. Šodien papļāpāju ar uzņēju no Latgales. pasmējāmies. Viņi, un daudzi citi balsoja par personālijām Vadoties no savām interesēm. Tās bija latviskas partijas. un aizbrauc, paskaties, cik Latgale ir ok. Rīgā esi aizsēdējies....
2.oktobris 2022, 17:14 | links
 
jegersz es jau neteicu ka visi 100% ir vates un rašistu mīļi, diemžēl vairākums gan, uz ko skaidri norāda vēlēšanu rezultāti: visas prokremliskās partijas kopā ~ 70% balsu! Tas ir baiss cipars! Un vēl uzdirsi Rīgai, kur JV uzvarēja ar 20,5% un rosļikovieši tikai ar 9% seko. Rīga ir pamatīgi augusi pēdējos 4 gadus.
2.oktobris 2022, 16:45 | links
 
Andreiko.
Paldies par labiem vārdiem! Es ilgus gadus gan copēju, gan spēlēju basīti. Bet 9.maijā un Audā gan neesmu spēlējis. Laikam, mani jauc ar kādu. Nu jau labu laiku cīnos veterānu līgā. Šogad pat Latvijas čempionu titulu izcīnīju kopā ar Ķekavas komandu 60-gadīgo grupā. Diemžēl, tagad nevaru ne basīti spēlēt, un pat ne copēt. Smagi nomaucos ar moci, salauzu kaulus un izmežģīju pirkstus... Labākajā gadījumā, uz lašu sezonu mēģināšu būt uz strīpas.
2.oktobris 2022, 16:31 | links
 
Tiešām esi tik naivs? Latgales vatei desmitiem gadu smadzeni skaloja kremļa mediji, tie cilvēki ir zuduši, nekāda mūsu nacionāļu vai centristu aģitācija šamos nepāraudzinās. Viņi nīst visu latvisko, NATO tiem bubulis, fano par putleru un tarakānu jau entos gadus. Jā ir daļa tādi škrobīgi par raškas uzbrukumu Ukrainai, jo paši ar putām uz lūpām vēl pirms gada aizstāvēja viedokli ka nekāda kara nebūs, tā esot rietumu histērija. Bet tas taču nieks, ātri aizmirst savas kļūdas. Es to publiku arī pazīstu līdz mielēm, visi radi no turienes un daudz draugu, paziņas.

Karlis_K, 2.oktobris 2022, 15:57


https://www.delfi.lv/saeimas-velesanas-2022/rezultati/?region=latgale

Tie kas balsoja par NA, JV, AS, ZZS arī visi ir Vate un fano par Putinu?

Es ar teicu, ka karš nebūs, jo tas neizskatījās racionāli, papildus bija skaidrs, ka ar 200k ir par maz, lai ieņemtu Ukrainu.
2.oktobris 2022, 16:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager