Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Brālīt, iepriekš aizrautīgi stāstīji, ka Tev armijā 1 gada laikā iemācīja, kas ir komandas darbs. Vai pēcāk dzīvē ar meties, kur daudz cilvēku, vai otrādi?
24.februāris 2018, 08:05 | links
 
Atslodzei...
https://www.youtube.com/watch?v=Zko6BgD88A0
23.februāris 2018, 23:31 | links
 
Bratka,tad jau tev sen bij laiks uz tiem jeņķu fantomiem pieteikties...

Tonis, 23.februāris 2018, 23:22


A kur tad es biju ,kā tu domā ?
23.februāris 2018, 23:29 | links
 
Bratka,tad jau tev sen bij laiks uz tiem jeņķu fantomiem pieteikties...
23.februāris 2018, 23:22 | links
 
Laikam jau ir atšķirība ,vai ir obligātais iesaukums,vai labprātīgais rofesionālais darbs ...
Kā īsti ir?

Tonis, 23.februāris 2018, 23:03


Domāju kā labāk - sanāca -pa nopietno :)

Uldēnam.
Mūsu dienas režīms:
1. 6.00 celšanās
2. 10 min.pamīst un stāties uz rīta rosmi
3. 6.10- 6.40 skrien ,pievelcies ,piepumpējies,skrien

4.6.40-7.00 nomazgāties ,sapucēties,stāties uz brokastīm

5. Brokastis 7 - 7.20
6. 8.00 sākas mācības
7. pa vidu 12 pusdienas
8 .Mācības līdz 15
9. 15-16 brīvais laiks
10. 16.- 18 fiziskā vai šaušana
11. 18-20.30 uz skolu un gatavot mājas darbus vai gatavoties kontroldarbiem.Kontroldarbi bij katru dienu.
12. 20.30-21 brīvs
13. 21- programma "Laiks"
14. 21.30 -21.55 mazgāties pirms čučas
15. 22 čučēt .

Un tā katru dienu .

Protams kad sākās tas kam mācījos - bij vēl intensīvāks dienas grafiks un vēl lielāks besis.
23.februāris 2018, 23:18 | links
 
Mans brāļa dēls ir mūsu bruņotajos un ir pabijis daudzkārt visos karstajos punktos kur pidalās NATO spēki... tagad jau vairāk pa Latviju jo savu jau atskraidījis
23.februāris 2018, 23:13 | links
 
Mēs jau bijām brīvprātīgi piespiedu kārtā bet tagad jau džeki par samaksu to dara... un tā ir liela šķirba...

valdiszarins, 23.februāris 2018, 23:06
tas gan,ne velti profesionālā armija skaitās daudz efektivāka
23.februāris 2018, 23:08 | links
 
Mēs jau bijām brīvprātīgi piespiedu kārtā bet tagad jau džeki par samaksu to dara... un tā ir liela šķirba...

valdiszarins, 23.februāris 2018, 23:06


protams Vatdi ka tās ir dažādas lietas. Nav tikai reizēm saprotams par ko viņiem maksā.
23.februāris 2018, 23:08 | links
 
man labs čoms ir labi uzdienējies armijā,izbraukājies puspasauli mācībās,viņš stāstija ka angļijā,vācijā,asv karaviru dienests ir intensīvs.Tur nekādas runas nevar būt pa laika tērešanu borduru krasošnu vai tamlidzigu huiņu.Dienesta laikā ir japaspēj maksimāli labi apmācīt karavīrs.Tad paši padomajat cik kvalitatīvs karavirs sanāk ja viņam liek nodarboties ar muļķībām tajā laikā kad butu jāmacas militāras lietas

uldens2, 23.februāris 2018, 22:56

Uldēn - tu vēl nesaproti. Visi tie darbiņi ir pēc mācībām ,pēc treniņiem - tieši tad kad tu jau tā esi nobesījies . Tā skoliņa sākas kad diena beigusies. Mūs ar pēc programmas trenkāja no rīta līdz vakaram - tu ko ? iedomājies ka aiz gara laika tas viss notika ??? :)))

Bralitis, 23.februāris 2018, 23:01
es tak nerunāju par tevi,es runāju par vispāreju sistēmu,un ļoti daudzi stāsta ka lielākā daļa laika armijā pagājusi bezjedzigi nositot laiku,parkrāamejot akmeņus no viena pagalma gala uz otru un atpakaļ,protams dāčas ar bijušas jaceļ.
23.februāris 2018, 23:07 | links
 
Bratka,papucis laikam neparakstās,es tik vienreiz uzšaut varu,tā kā laikam tev konkurentu nabūs...:)
23.februāris 2018, 23:07 | links
 
Mēs jau bijām brīvprātīgi piespiedu kārtā bet tagad jau džeki par samaksu to dara... un tā ir liela šķirba...
23.februāris 2018, 23:06 | links
 
man labs čoms ir labi uzdienējies armijā,izbraukājies puspasauli mācībās,viņš stāstija ka angļijā,vācijā,asv karaviru dienests ir intensīvs.Tur nekādas runas nevar būt pa laika tērešanu borduru krasošnu vai tamlidzigu huiņu.Dienesta laikā ir japaspēj maksimāli labi apmācīt karavīrs.Tad paši padomajat cik kvalitatīvs karavirs sanāk ja viņam liek nodarboties ar muļķībām tajā laikā kad butu jāmacas militāras lietas

uldens2, 23.februāris 2018, 22:56


tāpēc jau brālītis krāso vēl šodien;;;)))
23.februāris 2018, 23:05 | links
 
Laikam jau ir atšķirība ,vai ir obligātais iesaukums,vai labprātīgais rofesionālais darbs ...
Kā īsti ir?
23.februāris 2018, 23:03 | links
 
man labs čoms ir labi uzdienējies armijā,izbraukājies puspasauli mācībās,viņš stāstija ka angļijā,vācijā,asv karaviru dienests ir intensīvs.Tur nekādas runas nevar būt pa laika tērešanu borduru krasošnu vai tamlidzigu huiņu.Dienesta laikā ir japaspēj maksimāli labi apmācīt karavīrs.Tad paši padomajat cik kvalitatīvs karavirs sanāk ja viņam liek nodarboties ar muļķībām tajā laikā kad butu jāmacas militāras lietas

uldens2, 23.februāris 2018, 22:56


Uldēn - tu vēl nesaproti. Visi tie darbiņi ir pēc mācībām ,pēc treniņiem - tieši tad kad tu jau tā esi nobesījies . Tā skoliņa sākas kad diena beigusies. Mūs ar pēc programmas trenkāja no rīta līdz vakaram - tu ko ? iedomājies ka aiz gara laika tas viss notika ??? :)))
23.februāris 2018, 23:01 | links
 
Bratka,man zviedros vienai mājai šis tas jāpiekrāso,tagadiņ zināšu ko uz copi aicināt...

Tonis, 23.februāris 2018, 22:53


Toni varu arī ar krīta maisījumu lietus laikā - 20 eur stundā un uzpriekšu ! Un vispār --- cik reizes atspiedies? Diskusa sākuma līku jums ar Raihu pumpēties .
23.februāris 2018, 22:59 | links
 
man labs čoms ir labi uzdienējies armijā,izbraukājies puspasauli mācībās,viņš stāstija ka angļijā,vācijā,asv karaviru dienests ir intensīvs.Tur nekādas runas nevar būt pa laika tērešanu borduru krasošnu vai tamlidzigu huiņu.Dienesta laikā ir japaspēj maksimāli labi apmācīt karavīrs.Tad paši padomajat cik kvalitatīvs karavirs sanāk ja viņam liek nodarboties ar muļķībām tajā laikā kad butu jāmacas militāras lietas
23.februāris 2018, 22:56 | links
 
Iz jaunākiem laikiem.
Dienošs jaunkareivis reiz stāstīja savus piedzīvojumus LV armijā, Sužos šķiet dienēja. Tā kā abi bijām apslimuši, un slimnīcā garš laiks, tad nu bij ar interesanti šo paklausīties. Pats pirmais šķiet bij uz apgrieztas taburetes ar ceļiem un rociņām noturēties un nenokrist, kāmēr otrs slāna ar siksnas sprādzi pa pēcpusi. Populāra arī esot bijusi sniega tīrīšana ar lomiku...
23.februāris 2018, 22:54 | links
 
Bratka,man zviedros vienai mājai šis tas jāpiekrāso,tagadiņ zināšu ko uz copi aicināt...
23.februāris 2018, 22:53 | links
 
Vēl bija ļoti iedarbīgs veids pret jaunajiem protestantiem,ja kāds no 10 gurķiem izdomāja nepakļauties veciem tad vecie kādu no jaunajiem seržantiņiem kopā ar visiem 10 gurķiem uz placi izdzina.... seržantelis protams dusmīgs par atņemto brīvo laiku visus uz plača kārtīgi izdrāž... rezultātā ar laiku 9 gurķi noliek pie vietas nepaklausīgo....

valdiszarins, 23.februāris 2018, 22:42


Tas Valdi ir visās pasaules armijās. Tas ir viens no labākajiem veidiem kā izveidot stipru vienotu komandu. Vai nu tā komanda izveidojas stipra vai tas revolucionārs tiek izspiests no savējo pulciņa. Ja viena dēļ jācieš pārējiem - pārējiem tas vienreiz piegriežas. Dzīves pamatlikumi tur bij ātri apgūstami saspiestā laika sprīdī. To ko dažs labs nespēj visa mūža garumā saprast - to tur ātri - 1 gada laikā :)
23.februāris 2018, 22:52 | links
 
tapēc jau tie krievi ir tik sudigi karotaji ka ar to ģedovščinu ir sevi sapisuši,iet karot tāpēc ka kāds atštaukās ja atteiksies:D
23.februāris 2018, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager