Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Mans jaunības draugs,arī bijušais bokseris,kurš nevarēja paciest nekādu pazemojumu,ticis strojbatā pie čurkām tik tālu bija psihiski nospiests,ka sāka griezt vēnas pušu.Tad viņu pēc otrās reizes demobilizēja....Arī tāds ceļš bija ejams...
23.februāris 2018, 21:38 | links
 
Ar ko ?
Toni atvaino , nebūs runa par Tevi !

Ulden , ar ko tie kas dienēja ir sliktāki par tiem kas nē ?

plesigais, 23.februāris 2018, 20:25neko nav sliktāki,situācijas ķīlnieki.Vienkārši tie kas macēja izvairities baigie malači

uldens2, 23.februāris 2018, 20:35

Tā ;) ! Laikam ne no tās puses !
Ok !
Ko esam devuši mēs dienējušie un ko devuši nedienejušie Latvijai !

plesigais, 23.februāris 2018, 21:20
Pēc starptautiskiem likumiem psrs nedrikstēja iesaukt okupētas teritorijas iedzivotajus savā armijā.
Ko deva vai nedeva dienējušie...Tas jau atkarīgs no individa konkrētā,liela daļa atgriezās ar sapistu psihi
23.februāris 2018, 21:29 | links
 
Plēsoni,runa nav par to kurš labāks vai sliktāks,runa par to, ka ir dažādi cilvēki un dažāds skatījums uz apkārt notiekošo...Vieni bez ierunām pildīja un pilda sistēmas uzspiesto kārtību ,citi vadījās un vadās no saviem priekštatiem...
23.februāris 2018, 21:29 | links
 
Ar ko ?
Toni atvaino , nebūs runa par Tevi !

Ulden , ar ko tie kas dienēja ir sliktāki par tiem kas nē ?

plesigais, 23.februāris 2018, 20:25neko nav sliktāki,situācijas ķīlnieki.Vienkārši tie kas macēja izvairities baigie malači

uldens2, 23.februāris 2018, 20:35


Tā ;) ! Laikam ne no tās puses !
Ok !
Ko esam devuši mēs dienējušie un ko devuši nedienejušie Latvijai !
23.februāris 2018, 21:20 | links
 
Tiko noskatījos Domburu un Latkovski.... ja Latkovskis pacentīsies un amīši vēl piesviedīs info tad te ie tīri karsti un (kritušo) būs diezgan daudz....
23.februāris 2018, 21:16 | links
 
usi,mana māte strādāja rūpnīcā par prostu strādnieci un nu nekadīgi nevarēja mani kaut kādi atšūt no armijas...Es jau no 15 gadiem strādāju un funktierēju,unī ar laiku arī izfunktierēju kā to režīmu ap..ist. Tādēļ es nemaz tik slikti neatsaucos par tiem laikiem,tiem kam bija funktieris un uzņēmība, varēja labi izdzīvot.Ja es aizgāju pie kāda majora uz pieņemžanas punktu un tā draudzīgi uzliku armēņa konjku,vai vēl ko piesolīju,varēja čomiski vienoties.Tīri cilvēcīgas attiecības.Protams ka likums tika apiets,bet cilvēcīgās attiecības tomēr eksistēja.Ja kāds domā ,ka likums ir visam pāri,tad tas ir nožēlojams sistēmas vergs...
23.februāris 2018, 21:08 | links
 
zinu ka atmodas sākumā bij čaļi kas bēguļoja un dzivoja mežā un visādi slapstijās lai nebūtu krievos jāiet,un izdevās,psrs sabruka tikmēr
23.februāris 2018, 20:50 | links
 
uldens2 [23.02.18]: Ar ko ?
Toni atvaino , nebūs runa par Tevi !

Ulden , ar ko tie kas dienēja ir sliktāki par tiem kas nē ?

plesigais, 23.februāris 2018, 20:25neko nav sliktāki,situācijas ķīlnieki.Vienkārši tie kas macēja izvairities baigie malači
pa lielam malači bija vecāki, ne jau 18 gadīgam puikam bij tie gali, es gāju biku vēlāk, mēģināju caur dakteriem, no 4iem neviens neriskēja ,teica cietumā negrib, BET- tā jau ir zināma statistika, iespējams daļa no tiem,kas lepojas ar psihenēm uttutjp, nemaz tik veseli ar nebija, kādu diagnozi varēja paplašināt.
23.februāris 2018, 20:44 | links
 
Ar ko ?
Toni atvaino , nebūs runa par Tevi !

Ulden , ar ko tie kas dienēja ir sliktāki par tiem kas nē ?

plesigais, 23.februāris 2018, 20:25
neko nav sliktāki,situācijas ķīlnieki.Vienkārši tie kas macēja izvairities baigie malači
23.februāris 2018, 20:35 | links
 
Ar ko ?
Toni atvaino , nebūs runa par Tevi !

Ulden , ar ko tie kas dienēja ir sliktāki par tiem kas nē ?
23.februāris 2018, 20:25 | links
 
Ja kas,man vispār nav ko atcerēties,krievos nedienēju aiz pārliecības,biju disidents...:)

Tonis, 23.februāris 2018, 19:43
par šito respekts Toni,saprotu ka bij grūti izvairities no dienēšanas okupantu armijā,bet tie kas mācēja izlīferēt baigie malači
23.februāris 2018, 20:07 | links
 
Ja kas,man vispār nav ko atcerēties,krievos nedienēju aiz pārliecības,biju disidents...:)
23.februāris 2018, 19:43 | links
 
Bet vispār -s prazdņečkom ,tovārišči!
Bratkam un Plēsonim jau laikam ragi dūņās..:)

Tonis, 23.februāris 2018, 18:45


Atceramies kopā !
Ragi dūņas !
Gadus desmit , tā nav bijis ;) !
23.februāris 2018, 19:13 | links
 
Bet vispār -s prazdņečkom ,tovārišči!
Bratkam un Plēsonim jau laikam ragi dūņās..:)
23.februāris 2018, 18:45 | links
 
Nākotne ir Homo Erektus normālu darbinieku vietā!)))

willijs, 23.februāris 2018, 13:07

Da nē, nākotne ir roboti. Japānā viņi jau soc nodokli maksā :) A cilvēki, tie kam pietiks spēju utt, strādāt puslīdz radošu un kvalifcētu darbu, strādās un labi pelnīs, pārējiem būs soc minimums ko tie roboti nopelnīs (tas ja civilizēti, ja pēc ļunākiem antiutopiju scenārijiem, tad pārējos vienkārši kirdik vai sadzīs kādā a ļa Mongolijā vai Grenlandē, lai paši p..as kā māk). Skarbi :(

JIG.LV, 23.februāris 2018, 13:47


Man kā jau neandertālietim derētu Jukona!)))
23.februāris 2018, 17:02 | links
 
Redz, ka mākam.
Un robotu olimpiādēs arī labi turamies, cik gadījies lasīt.
http://www.tvnet.lv/sports/olimpiskas_speles/774954-latviesu_buvetas_snovborda_trases_lidz_sim_iespaidigakas_olimpiade
23.februāris 2018, 15:42 | links
 
Kāmer robotiem vēlēšanās nebūs balss tiesības, pārējos nekur nedzīs, labi baros, izklaidēs un uzturēs :)

AndrisABC, 23.februāris 2018, 14:00


nu tas ja izdomās šito izgāzušos jauno sociālo eksperimentu (sūda 100 gadi pa lielam uz vismaz 10000 gadiem apzinātās vēstures) zem nosaukuma "demokrātija" ar tādiem bezjēdzīgiem atribūtiem kā vēlēšanas, uzturēt vispār :)
23.februāris 2018, 14:05 | links
 
Kāmer robotiem vēlēšanās nebūs balss tiesības, pārējos nekur nedzīs, labi baros, izklaidēs un uzturēs :)
23.februāris 2018, 14:00 | links
 
Nākotne ir Homo Erektus normālu darbinieku vietā!)))

willijs, 23.februāris 2018, 13:07


Da nē, nākotne ir roboti. Japānā viņi jau soc nodokli maksā :) A cilvēki, tie kam pietiks spēju utt, strādāt puslīdz radošu un kvalifcētu darbu, strādās un labi pelnīs, pārējiem būs soc minimums ko tie roboti nopelnīs (tas ja civilizēti, ja pēc ļunākiem antiutopiju scenārijiem, tad pārējos vienkārši kirdik vai sadzīs kādā a ļa Mongolijā vai Grenlandē, lai paši p..as kā māk). Skarbi :(
23.februāris 2018, 13:47 | links
 
Nu ka nevaig, ta nevaig... Tomēr, kas tas par kaktu kantori, kur močīs bankratu, ja tā izdevīgāk?

abrakadabra, 23.februāris 2018, 12:35


Ar tādiem "kaktu kantoriem" pilna Latvija, reāli paskaties jebkura otrā, neskaitot katru pirmo, maza uzņēmuma (nu teiksi līdz 20000 štukām gada apgrozījuma) bilanci, pat piedomājot visu mello, kas "aiz iekavām" (a to normāli var lielos vilcienos nolasīt pēc visādiem kritērijiem), secinājums ir viens - DE FACTO MAKSĀTNESPĒJA PĒC VISĀM PAZĪMĒM - pašu kapitāls mīnusā, likviditāde dibenā, apgrozāmie līdzekļi nesedz īstermiņa saistības utt. pēc programmas. Realitāte. Bet visi kaut kā dzīvo, velk, kruķī, met utt. , rīt ta gribas. A vot ar galvu domāt ne vienmēr sanāk :( Un no tā neviens nav pasargāts, pat visgudrākais, objektīvā realitātei bieži ir īpašība strādāt pēc Mērfija likumiem, nevis pēc loģikas.
23.februāris 2018, 13:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager