Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bralitis [22.02.18]: Neiet runa par to nodarbotos vai nē. Runa iet par attieksmi pret sevi un ,saviem darbiniekiem ,klientiem ... un suņiem :)
Zini ko, bračku, nedirs, ja! Vai tu jebkad dzīvē esi bijis darba devējs? Atbildu tavā vietā- nē! Tad kāda iksa pēc tu man stāstīsi, kā un ko ir jādara, jāciena,utt ??? Paņem savu kaimiņdzērājjanku par pirmo darbinieku un sāc trenēties! Pēc pieciem gadiem parunāsim. A tagad labāk turpini tēlot krievu militārās tehnikas speciālistu, bet par uzņēmējdarbību labāk paklusē, ja!?
22.februāris 2018, 21:03 | links
 
No darbinieka puses ir normāli painteresēties par atalgojumu.Bet, diemžēl reti kurš grib atalgojuma apmēru saistīt ar viņa darba rezultātiem..
22.februāris 2018, 20:54 | links
 
Neiet runa par to nodarbotos vai nē. Runa iet par attieksmi pret sevi un ,saviem darbiniekiem ,klientiem ... un suņiem :)
22.februāris 2018, 20:53 | links
 
Bralitis [22.02.18]: Bralitis [4m]: Bralitis [19m]: Fishmens
Pilnībā piekrītu!

raihs, 22.februāris 2018, 20:17

Raih man tad baigi žēl ka pie tevi jefiņi un lohi strādā. Laba seja tavai kompānijai.Tu to kādā sakarā? Kur es to esmu teicis? Ja es nevaru atrast jaunu normālu darbinieku, tas nenozīmē, ja esošie ir slikti! Šī ir tēma, kur man joki nepatīk. Filtrē, ja!?

raihs, 22.februāris 2018, 20:24

Tu tam ākstam piekriti par tiem jefiņiem un lošiem. Es tam puikam borēju ka jāciena jebkura līmeņa strādnieki bet tu viņam piekriti. Tā kā filtrēju visu ko saku. Līdz ar to tu sevi parādīji ne no tās labākās puses.Nē. Ne katrs darbs ir cienījams, muļķības. Jūsu apspriestais darbs nav cienījams

raihs, 22.februāris 2018, 20:45

Redz. Es ar to saku ka katrs darbs ir cienījams. BET ja tev būtu tā kompānija ? Tad ar teiktu ka tavi darbinieki ir jefiņi? Nē neteiktu - es zinu ka neteiktu.
Esnekad ne ar ko tādu nenodarbotos
22.februāris 2018, 20:49 | links
 
Tonis [22.02.18]: Ja par strādniekiem runājot.Patreiz ar normāliem darbiniekiem ir galīgs vāks..Pirmais viņu jautājums ir -cik jūs maksāsiet! Viņam pilnīgi po.. no kā un par kādu slodzi un atdevi tu viņam maksāsi,bet viņam vajag!
Tā lūk ,un šeitan mazajiem pašmāju darboņiem jevropa nekādu atbalstu nesniegs...
Jautājumi par samaksu ir absolūti normāli. Bieži vien darba devēji to nenorāda. Beigu beigās uztaisa baigo konkursu, prasības uber, bet alga-400€... Es algu norādu uzreiz, lai tīrs bazars...
22.februāris 2018, 20:48 | links
 
Bralitis [4m]: Bralitis [19m]: Fishmens
Pilnībā piekrītu!

raihs, 22.februāris 2018, 20:17

Raih man tad baigi žēl ka pie tevi jefiņi un lohi strādā. Laba seja tavai kompānijai.Tu to kādā sakarā? Kur es to esmu teicis? Ja es nevaru atrast jaunu normālu darbinieku, tas nenozīmē, ja esošie ir slikti! Šī ir tēma, kur man joki nepatīk. Filtrē, ja!?

raihs, 22.februāris 2018, 20:24

Tu tam ākstam piekriti par tiem jefiņiem un lošiem. Es tam puikam borēju ka jāciena jebkura līmeņa strādnieki bet tu viņam piekriti. Tā kā filtrēju visu ko saku. Līdz ar to tu sevi parādīji ne no tās labākās puses.Nē. Ne katrs darbs ir cienījams, muļķības. Jūsu apspriestais darbs nav cienījams

raihs, 22.februāris 2018, 20:45


Redz. Es ar to saku ka katrs darbs ir cienījams. BET ja tev būtu tā kompānija ? Tad ar teiktu ka tavi darbinieki ir jefiņi? Nē neteiktu - es zinu ka neteiktu.
22.februāris 2018, 20:48 | links
 
Bralitis [22.02.18]: Bralitis [19m]: Fishmens
Pilnībā piekrītu!

raihs, 22.februāris 2018, 20:17

Raih man tad baigi žēl ka pie tevi jefiņi un lohi strādā. Laba seja tavai kompānijai.Tu to kādā sakarā? Kur es to esmu teicis? Ja es nevaru atrast jaunu normālu darbinieku, tas nenozīmē, ja esošie ir slikti! Šī ir tēma, kur man joki nepatīk. Filtrē, ja!?

raihs, 22.februāris 2018, 20:24

Tu tam ākstam piekriti par tiem jefiņiem un lošiem. Es tam puikam borēju ka jāciena jebkura līmeņa strādnieki bet tu viņam piekriti. Tā kā filtrēju visu ko saku. Līdz ar to tu sevi parādīji ne no tās labākās puses.
Nē. Ne katrs darbs ir cienījams, muļķības. Jūsu apspriestais darbs nav cienījams
22.februāris 2018, 20:45 | links
 
Bralitis [19m]: Fishmens
Pilnībā piekrītu!

raihs, 22.februāris 2018, 20:17

Raih man tad baigi žēl ka pie tevi jefiņi un lohi strādā. Laba seja tavai kompānijai.Tu to kādā sakarā? Kur es to esmu teicis? Ja es nevaru atrast jaunu normālu darbinieku, tas nenozīmē, ja esošie ir slikti! Šī ir tēma, kur man joki nepatīk. Filtrē, ja!?

raihs, 22.februāris 2018, 20:24


Tu tam ākstam piekriti par tiem jefiņiem un lošiem. Es tam puikam borēju ka jāciena jebkura līmeņa strādnieki bet tu viņam piekriti. Tā kā filtrēju visu ko saku. Līdz ar to tu sevi parādīji ne no tās labākās puses.
22.februāris 2018, 20:42 | links
 
O.K. es to visu saprotu. BBBet valdībai nav savas naudas jeb Valdības naudas. Ta ir arī mana nauda un, ja par to tagadiņā būs jāmaksā vairāk, tad man, kaut kad (vai maniem bērniem) būs par to aizņēmumu ar jāmaksā pulkāk. Tā kā jācieš vien, ja ne tūlīt, tad kaut kad vien pašiem būs. Un Valdība ar jau tad būs cita.

doks1959, 22.februāris 2018, 19:20


Visa tā pārkreditēšanas būtība ir garākā termiņā izstiept to maksājumu. Gadā sanāk mazāk, bet kopumā vienalga vairāk... bet kā Tu pareizi norādi - valdība jau tad būs cita :)
22.februāris 2018, 20:35 | links
 
Ja par strādniekiem runājot.Patreiz ar normāliem darbiniekiem ir galīgs vāks..Pirmais viņu jautājums ir -cik jūs maksāsiet! Viņam pilnīgi po.. no kā un par kādu slodzi un atdevi tu viņam maksāsi,bet viņam vajag!
Tā lūk ,un šeitan mazajiem pašmāju darboņiem jevropa nekādu atbalstu nesniegs...
22.februāris 2018, 20:34 | links
 
Bralitis [22.02.18]: Fishmens
Pilnībā piekrītu!

raihs, 22.februāris 2018, 20:17

Raih man tad baigi žēl ka pie tevi jefiņi un lohi strādā. Laba seja tavai kompānijai.
Tu to kādā sakarā? Kur es to esmu teicis? Ja es nevaru atrast jaunu normālu darbinieku, tas nenozīmē, ja esošie ir slikti! Šī ir tēma, kur man joki nepatīk. Filtrē, ja!?
22.februāris 2018, 20:24 | links
 
Fishmens
Pilnībā piekrītu!

raihs, 22.februāris 2018, 20:17


Raih man tad baigi žēl ka pie tevi jefiņi un lohi strādā. Laba seja tavai kompānijai.
22.februāris 2018, 20:21 | links
 
Bralitis [16m]: Bralitis [11m]: Bralitis [17m]: Bralitis [4m]: Nav viņi āksti -tāds ir viņu darbiņš. Sērfo pa visiem forumiem - gan jau kāds uzrausies.Ok. Ne viss āksti, bet lohi. Ja nebūtu lohi, tad nevajadzētu rāpot pa visādiem forumiem un meklēt kādu kas uzķersies. Ja nebūtu lohi, mācētu nopelnīt arī ar cienijamākām metodēm.

Fishmens, 22.februāris 2018, 19:24

Galvenais lai nav burlaks - lai dara ko dara,katrs darbiņš godā ceļams .Nu i nah... tādu darbiņu! Bāzties virsū ar saviem pakalpojumiem un cerēt ka kāds uzrausies!
Tas pats kas tie nabadziņi, kas zvanās un piedāvā visādus hlamus. Nožēlojami!

Fishmens, 22.februāris 2018, 19:31

Protams ka labāk būt viņu šefam. Tas gan nav nožēlojami ,ne tā ? Ko tu viņiem teiktu kad pieņemtu darbā ? Zini cilvēk , tu strādāsi tik nožēlojamu darbiņu ka raudāsi katru vakaru spilvenā ,būs sevis žēl un domāsi nafig tu nāci pie manis strādāt , tā ja ?Ar viņu šefu viss ir ok. Cepuri nost tādam šefam, kas spēj atrast un piesaistīt tādus uzbāzīgus jefiņus, kas tirgo viņa štruntus!

Fishmens, 22.februāris 2018, 19:55

Redz puis beidzot dabūju ko gribēju. Tu nonāci pamatīgā pretrunā ar sevi. Kā jau teicu - katrs darbiņš godā ceļams . Interesants strādnieku ( pieņemsim tavu) formulējums -jefiņš. Iedomājies tu būtu šefs jefiņiem . Un visiem teiktu ka pie tevis jefiņi strādā . Ko citi biznesa partneri domātu par tavu attīstības līmeni. Man jau tagad ir izveidojies priekštats par tevi .Nezinu kas esi tu puis, jefiņš vai strādnieks, bet pats tu auzās brauc. Vai tik tu pats nēsi tas, kas zem feika nikiem lika tos sludinājumus, ja tik sparīgi to aizstāvi!:)
Kāds te sakars ar mani un tiem kas pie manis strādā? Ar ko tu te salīdzini un kādā sakarā!
Ja tu nespēj izlobīt morāli, tad paskaidrošu, ka lai strādātu tādu uzbāzīgu darbu jābūt loham, kurš citu ne ko nav ienācījies. Bet cepuri nost tam, kas māk tādus lohus sameklēt un savā labā nokalpināt!

Fishmens, 22.februāris 2018, 20:16


Paprasi onuļiem kuriem ir strādnieki .Neatkarīgi profesors vai sētniece - bez kura var iztikt ???
22.februāris 2018, 20:20 | links
 
Fishmens
Pilnībā piekrītu!
22.februāris 2018, 20:17 | links
 
Būs jau labi Raih.
22.februāris 2018, 20:17 | links
 
Bralitis [22.02.18]: Bralitis [11m]: Bralitis [17m]: Bralitis [4m]: Nav viņi āksti -tāds ir viņu darbiņš. Sērfo pa visiem forumiem - gan jau kāds uzrausies.Ok. Ne viss āksti, bet lohi. Ja nebūtu lohi, tad nevajadzētu rāpot pa visādiem forumiem un meklēt kādu kas uzķersies. Ja nebūtu lohi, mācētu nopelnīt arī ar cienijamākām metodēm.

Fishmens, 22.februāris 2018, 19:24

Galvenais lai nav burlaks - lai dara ko dara,katrs darbiņš godā ceļams .Nu i nah... tādu darbiņu! Bāzties virsū ar saviem pakalpojumiem un cerēt ka kāds uzrausies!
Tas pats kas tie nabadziņi, kas zvanās un piedāvā visādus hlamus. Nožēlojami!

Fishmens, 22.februāris 2018, 19:31

Protams ka labāk būt viņu šefam. Tas gan nav nožēlojami ,ne tā ? Ko tu viņiem teiktu kad pieņemtu darbā ? Zini cilvēk , tu strādāsi tik nožēlojamu darbiņu ka raudāsi katru vakaru spilvenā ,būs sevis žēl un domāsi nafig tu nāci pie manis strādāt , tā ja ?Ar viņu šefu viss ir ok. Cepuri nost tādam šefam, kas spēj atrast un piesaistīt tādus uzbāzīgus jefiņus, kas tirgo viņa štruntus!

Fishmens, 22.februāris 2018, 19:55

Redz puis beidzot dabūju ko gribēju. Tu nonāci pamatīgā pretrunā ar sevi. Kā jau teicu - katrs darbiņš godā ceļams . Interesants strādnieku ( pieņemsim tavu) formulējums -jefiņš. Iedomājies tu būtu šefs jefiņiem . Un visiem teiktu ka pie tevis jefiņi strādā . Ko citi biznesa partneri domātu par tavu attīstības līmeni. Man jau tagad ir izveidojies priekštats par tevi .
Nezinu kas esi tu puis, jefiņš vai strādnieks, bet pats tu auzās brauc. Vai tik tu pats nēsi tas, kas zem feika nikiem lika tos sludinājumus, ja tik sparīgi to aizstāvi!:)
Kāds te sakars ar mani un tiem kas pie manis strādā? Ar ko tu te salīdzini un kādā sakarā!
Ja tu nespēj izlobīt morāli, tad paskaidrošu, ka lai strādātu tādu uzbāzīgu darbu jābūt loham, kurš citu ne ko nav ienācījies. Bet cepuri nost tam, kas māk tādus lohus sameklēt un savā labā nokalpināt!
22.februāris 2018, 20:16 | links
 
Bralitis [22.02.18]: Vēl piešpricei. Veikalā vajag administratori. Nu protams, lieku sludinājumu ss.com. Kontingents tāds, ka meitenes nespēj pat motivācijas vēstuli sastādīt, neielaižot katrā teikumā pa pāris kļūdām!!! Bet man tas ir svarīgi, jo šis cilvēks vēlāk sarakstīsies ar klientiem! Diezgan bezcerīga sajūta. Pretīgi to teikt, bet cccp laikos latviešu valodu mācīja daudz labāk!

raihs, 22.februāris 2018, 20:06

Visu laiku tu kaut kur iekulies. Sūdīgi meistari ,nevar jēdzīgu administratori atrast ... viss ir slikti ..
Mjā, bračku, neiet man dzīvē, neiet...
22.februāris 2018, 20:12 | links
 
Vēl piešpricei. Veikalā vajag administratori. Nu protams, lieku sludinājumu ss.com. Kontingents tāds, ka meitenes nespēj pat motivācijas vēstuli sastādīt, neielaižot katrā teikumā pa pāris kļūdām!!! Bet man tas ir svarīgi, jo šis cilvēks vēlāk sarakstīsies ar klientiem! Diezgan bezcerīga sajūta. Pretīgi to teikt, bet cccp laikos latviešu valodu mācīja daudz labāk!

raihs, 22.februāris 2018, 20:06


Visu laiku tu kaut kur iekulies. Sūdīgi meistari ,nevar jēdzīgu administratori atrast ... viss ir slikti ..
22.februāris 2018, 20:11 | links
 
papuci,sen bij laiks apkures sistēmā antifrīzu iepumpēt,tā ir ,kad grib ieekanomēt...:)
22.februāris 2018, 20:11 | links
 
Tēma par "darbiņiem"... Kā reiz man aktuāli vakar bija. Apkures katls atņirdzās. Auksti... Zvanu apkalpotājam, rīt būšot. "Rīt" bija aizaizvakar... Trubu neceļ. Caur Sanistal dabūju citu meistaru. Atbrauca, paknibinājās stundiņu,nomainīja kaut kādu filtru, dīzi, norubīja 95€ un aizbrauca. Parēķināju, ka pa dienu šis kādus piecus salstošos toč paspēj apciemot....Stāstīja, ka laika neesot vispār, pārslogots. Un viss tikai tādēļ, ka izglītība atļauj saprast tos katlus. Nav Latvijā bezdarba un nabadzības, Latvijā ir pilns ar bezatbildīgiem un neizglītotiem idiotiem.

raihs, 22.februāris 2018, 19:59


Ja tev ir gāzes apkure ,es to izdarītu pa 30 eur.:) Kopš pāris reizes biju tavā situācijā - pats taisu apkopes un mazos remontiņus savam gāzes apkures katlam. Paņēmu instrukciju , paskatījos ko mama google saka, atskrūvēju vākus un izgāju visai uzbūvei cauri. Esmu ieekonomējis vismaz pa šiem gadiem jau ciparu ar trīs nullēm. Paldies dievam kompis nav ne reiz nojucis. Vienkāršāk kā iekšdedzes dzinējs . Eļementarno viss.
22.februāris 2018, 20:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager