Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un vispār, labējās partijas pašas vainīgas, jo viņas Latgalē neaģitē un neko nepiedāvā!
NA vispār neesmu redzējis nevienā gadatirgū, toties Saskaņa un LKS mēģina piedziedāt pilnas ausis itsevišķi vecāka gada gājuma cilvēkiem.

jegersz, 2.oktobris 2022, 15:36


Tiešām esi tik naivs? Latgales vatei desmitiem gadu smadzeni skaloja kremļa mediji, tie cilvēki ir zuduši, nekāda mūsu nacionāļu vai centristu aģitācija šamos nepāraudzinās. Viņi nīst visu latvisko, NATO tiem bubulis, fano par putleru un tarakānu jau entos gadus. Jā ir daļa tādi škrobīgi par raškas uzbrukumu Ukrainai, jo paši ar putām uz lūpām vēl pirms gada aizstāvēja viedokli ka nekāda kara nebūs, tā esot rietumu histērija. Bet tas taču nieks, ātri aizmirst savas kļūdas. Es to publiku arī pazīstu līdz mielēm, visi radi no turienes un daudz draugu, paziņas.
2.oktobris 2022, 15:57 | links
 
Un vispār, labējās partijas pašas vainīgas, jo viņas Latgalē neaģitē un neko nepiedāvā!
NA vispār neesmu redzējis nevienā gadatirgū, toties Saskaņa un LKS mēģina piedziedāt pilnas ausis itsevišķi vecāka gada gājuma cilvēkiem.
2.oktobris 2022, 15:36 | links
 
Manas saknes ir Latgalē, un pēdējo reizi tur biju pirms gada. Tā kā labi zinu, ko runāju. Visu cieņu Latvijas karogiem tur, bet tādu ir ļoti maz.

Kuha, 2.oktobris 2022, 14:57



Kuham.
Man ļoti patīk tavējie raksti CL. Neesam personiski pazīstami, taču zinu tādu lietu - basītis. Atceros tevi 9. maijā un Audā. Es spēlēju ķeļefonkā (lielajos mačos lielākoties sēdēju uz beņķīša blakus Putniņam). Treneris - nu, protams, ka Leons Grašiņs. Ļoti iespējams, ka esam laukumā saskrējušies.
Pērn Janku Balodi aizvadīja, mācītājs bija ... Tālis Freimanis. Es pats tagad tikai copēju (basīti esmu nospēlējis 36 gadēnus), nodod sveicienus Mārim.
Speciāli diskusijai un Kuham.

http://tehvi.dv.lv/
2.oktobris 2022, 15:27 | links
 
Kādi stereotipi? Latgalē 4 populārākās partijas Stabilitātei, ZZS, Saskaņa un LKS. Kopā nepilni 52%. Jāatzīst, ka esam uzaudzinājuši seperātistus savā azotē, kas balso tikai par pretvalstiskiem elementiem, vai zagļiem.

leeevis, 2.oktobris 2022, 14:59


Vēl viens, kas gudri irst māk!
Pēc hoķa vēlu vakarā ar Latvijas karogu vari iziet cauri visai Rēzeknei pa taisno pa Atbrīvošanas aleju, neviens tev pirkstu nepiedurs, Izdari to pašu Rīgā - Boldarajā, Ķengaragā, Sarkandaugavā ... redzēsi kur separātisti dzīvo!
2.oktobris 2022, 15:12 | links
 

Kuha, 2.oktobris 2022, 13:34

Kā man besī šādi umņiki ar stereotipiem, kad tu pēdējo reizi esi bijis Latgalē un pabraukājis riņķī? Ja māja ir paugurā, tur ir amber garie masti ar Latvijas karogiem, jā ir arī Latgales! Nepatīk zilais Latgales karogs, apskaties uz Rīgas, maz zini kā izskatās?
Daugavpilī, jā daudz krievi, nu bet tad paņem Ulbroku, Sarkandaugavu... skaita ziņā būs vēl vairāk krievu un to mikrorajonu balsojumus un tad runā cik kurš sarkans vai trikolora cienītājs.
Dzīvojot Rīgā domā esi kāda izredzētā suga, pastrādā laukos, sajūti ko darbs un tā augļi nozīmē!

jegersz, 2.oktobris 2022, 14:53[/quote]

Kādi stereotipi? Latgalē 4 populārākās partijas Stabilitātei, ZZS, Saskaņa un LKS. Kopā nepilni 52%. Jāatzīst, ka esam uzaudzinājuši seperātistus savā azotē, kas balso tikai par pretvalstiskiem elementiem, vai zagļiem.
2.oktobris 2022, 14:59 | links
 
Manas saknes ir Latgalē, un pēdējo reizi tur biju pirms gada. Tā kā labi zinu, ko runāju. Visu cieņu Latvijas karogiem tur, bet tādu ir ļoti maz.
2.oktobris 2022, 14:57 | links
 
Ulbrokas vietā Bolderāju gribēju teikt, jūk man tie rajoni, tā par kā Purciemu no Pļavniekiem neatšķiru, kurš ir kurš, bet viens pīpis tais bloku mājās vate caurmērā dzīvo, tā pat kā Daugavpilī, Rēzeknē ...
2.oktobris 2022, 14:57 | links
 
pusdienlaiks [02.10.22]: andreiko [12:16]: usis [21m]: roslikovs un šlesers izvēles ziņā virs progresivajiem, interesantiAk jā, vēl ir variants Progresīvie. Bet viņi arī riebjas visiem.

raihs, 2.oktobris 2022, 11:55

Progresīvie paliks aiz ratiem. Viņi riebj visiem un ir pilnīgi liekie. Šīs koalīcijas sarunas būs baigi interesantās. Teorētiski pastāv iespēja, ka aiz borta paliek vienotība vai nacionāļi, bet domāju, ka līdz tādām galējībām nenonāks.Smagi lieto? Kāda JV ārpus koalīcijas? :D
JV+NA+AS+AP+P
Apar, domāju, ka netiks. Bet nezinu, vai par to japriecajas. Lai vai kā viņi man riebtos, alternatīva koalīcijā zzs vai progresīvie ir vēl sliktāka.
P. S. Saskaņai arī vēl ir izredzes. Kaut kā tūļīgi tās balsis tiek skaitītas
2.oktobris 2022, 14:57 | links
 
Par Latgali nekādu ilūziju man nekad nav bijis. Latgale ir pilnīgi sarkana un bezcerīga. Un lai man kāds nemēģina iestāstīt pretējo. Krievu midzenis, kvēli putinieši. Un tie retie čangaļi arī nav daudz labāki. Vicina savu pretīgo karoģeli, nevis tur godā Latvijas. Ar krieviem pazemīgi runā krieviski bez akcenta, bet ar latviešiem demonstratīvi savā valodā. Donbasa republika, ktm!

Kuha, 2.oktobris 2022, 13:34


Kā man besī šādi umņiki ar stereotipiem, kad tu pēdējo reizi esi bijis Latgalē un pabraukājis riņķī? Ja māja ir paugurā, tur ir amber garie masti ar Latvijas karogiem, jā ir arī Latgales! Nepatīk zilais Latgales karogs, apskaties uz Rīgas, maz zini kā izskatās?
Daugavpilī, jā daudz krievi, nu bet tad paņem Ulbroku, Sarkandaugavu... skaita ziņā būs vēl vairāk krievu un to mikrorajonu balsojumus un tad runā cik kurš sarkans vai trikolora cienītājs.
Dzīvojot Rīgā domā esi kāda izredzētā suga, pastrādā laukos, sajūti ko darbs un tā augļi nozīmē!
2.oktobris 2022, 14:53 | links
 
andreiko [02.10.22]: usis [21m]: roslikovs un šlesers izvēles ziņā virs progresivajiem, interesantiAk jā, vēl ir variants Progresīvie. Bet viņi arī riebjas visiem.

raihs, 2.oktobris 2022, 11:55

Progresīvie paliks aiz ratiem. Viņi riebj visiem un ir pilnīgi liekie. Šīs koalīcijas sarunas būs baigi interesantās. Teorētiski pastāv iespēja, ka aiz borta paliek vienotība vai nacionāļi, bet domāju, ka līdz tādām galējībām nenonāks.
Smagi lieto? Kāda JV ārpus koalīcijas? :D
JV+NA+AS+AP+P
2.oktobris 2022, 14:31 | links
 
ū-ja,ū-ja.
2.oktobris 2022, 13:38 | links
 
Par Latgali nekādu ilūziju man nekad nav bijis. Latgale ir pilnīgi sarkana un bezcerīga. Un lai man kāds nemēģina iestāstīt pretējo. Krievu midzenis, kvēli putinieši. Un tie retie čangaļi arī nav daudz labāki. Vicina savu pretīgo karoģeli, nevis tur godā Latvijas. Ar krieviem pazemīgi runā krieviski bez akcenta, bet ar latviešiem demonstratīvi savā valodā. Donbasa republika, ktm!
2.oktobris 2022, 13:34 | links
 
Turklāt nākamajai varai (kura sanāks kopā tikai pēc mēneša un tikai tad sāks mežģīties) ir viens interesants variants. Pašreizējais parlaments pieņēma likumu. Kuru, pat pavirši pārlasot, var izmantot, lai izsviestu ķemertiņā "stabilitāti" ar gauleiteru rosļikovu . Kurš tad draudēja Latvijas valstij (latviešiem) - ja kāds pieliks kaut pirksta galiņu klāt krievu Fallam, tad tas bez atbildes nepaliks, un viss notikšot ļoti skarbi.
Jaunā likuma kontekstā šāda partija būtu aizliedzama, un tātad vēlēšanu rezultāti būtu mazliet jāpārskata. Tomēr šāda precedenta nav bijis un nākamie varas vīri un bābas vairāk kausies par ērtāko vietu pie tā zinātniskā veidojuma, kurš ir templis radībām sus domesticus. Kaimiņtauta tos dēvē vienkāršāk - par hrjušām.
2.oktobris 2022, 13:26 | links
 
Daugavpils - Stabilitāte - 26%, Saskaņa 16,89%, LKS -10,95%, SV - 7,53%, Šlesers - 5,63% un Gobzems - 5,5%.
Tas viss kopā 72,51%
putinam nemaz nebūtu jāmuhļījās ar "referenduma" rezultātiem...

raihs, 2.oktobris 2022, 12:55


Pretīgs vatņiku midzenis, lai piedod tie nedaudzie letiņi kuri nolemti tur nīkt.
2.oktobris 2022, 13:19 | links
 
usis [44m]: un progresīvie pa galvaspilsētu tīri knasi sadarbojas ar jv , na utt, nekādas riebuma pazīmesPašvaldība jau tomēr saimnieciska būšana, Saeimā jau tomēr politika

raihs, 2.oktobris 2022, 12:29


Jankam atbildot. Pašvaldības nekad nav tikai saimnieciskas būšanas. Tajās, veiksmīgi strādājot (tiešais kontakts ar cilvēkiem), partija sev var iegūt vēlētāju cieņu, uzticību - un tātad potenciālās vēlētāju balsis parlamenta vēlēšanās. Tieši to pierāda realitāte. Lembergs, Mitrēvics savās kņazistēs ir gaužām cienīti ļautiņi.
Jokam pievienoju Dēpils komisāru Elksniņu. Pamēģini viņu noraut no krēsla, vismaz puse dinabuģiešu izleks no posķeļiem un ar mietiem saujās jozīs pretī jebkuram valsts ierēdnim, kas šādu būšanu mēģinās veikt.
2.oktobris 2022, 13:11 | links
 
Vēl ir viens kantoris, kura darbinieki pašreiz joņo kā piesvilušas un pusapdirsušās žurkas. Valsts prezidenta kanceleja.
Nākamgad ir vp vēlēšanas. Un Levija kungs pēdējā laikā esošajai koalīcijai mēģināja ielīst tajā zemākajā atverē. Tagad var izrādieties ka darbelis izpurkšķināts vējā. Tomēr topošajās koalīcijas sarunās tas būs viens no (aptuveni ceineris) nosacījumu galvenajiem punktiem. Skaidrs, ka neviens no koalīcijas partneriem nepieļaus vp krēslā iesēdināt citas partijas pārstāvi. Tātad - loģiskie varianti paliek divi. Vai nu kāds politiski neitrāls cilvēks, vai arī atstājam amatā veco latviešu izcelsmes žīdiņu.
2.oktobris 2022, 13:00 | links
 
Daugavpils - Stabilitāte - 26%, Saskaņa 16,89%, LKS -10,95%, SV - 7,53%, Šlesers - 5,63% un Gobzems - 5,5%.
Tas viss kopā 72,51%
putinam nemaz nebūtu jāmuhļījās ar "referenduma" rezultātiem...
2.oktobris 2022, 12:55 | links
 
nu ja, kamēr tu aplido dāmu, politika, kad augšpēdus ,tīri praktiska rosība :)
2.oktobris 2022, 12:37 | links
 
usis [02.10.22]: un progresīvie pa galvaspilsētu tīri knasi sadarbojas ar jv , na utt, nekādas riebuma pazīmes
Pašvaldība jau tomēr saimnieciska būšana, Saeimā jau tomēr politika
2.oktobris 2022, 12:29 | links
 
Izbrīns ka ZZS tik daudz balsu dabuja,bet caurmērā ir ok
2.oktobris 2022, 12:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager