Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Latvija sāk dalīties 2 ndaļās vieni "par" Rimševicu , otri "pret". Es pie tiem, kuri "par", bet man patika Rimševica apgalvojums (vakar Rēderšovā), ka lielākā daļa Latvijas makšķernieku ir bijuši lašu zvejā Kamčatkā!?
Esmu bijis pulka kur, bet Kamčatkā neesmu. Piederu pie mazākās Latvijas makšķernieku daļas. No maniem čomiem copmaņiem (pulka), tikai divi tur ir bijuši.
Laikam esmu palaidis vai nevaru atrast CL rubriku Kamšatka?
21.februāris 2018, 09:40 | links
 
Lato ir pateicis visprecīzāk par šo tēmu, atkārtoties nav jēgas. Smuki uzrakstīts un precīzi.

https://pietiek.com/raksti/lumigi_lengana_lerpata_vairs_pat_nav_pienaglota_pie_sienas

P.S. Atšķirībā no Guntara man pret Lapsu nekādu iebildumu nav. Un ne jau tāpēc, ka pazīstu personiski, vienkārši esmu pārliecināts, ka viņš pēc savas būtības un pārliecības nespēj būt negodīgs.
Sarīkot kādu apzinātu provāciju (pret seskiem)? O, to - jā. Bet ņemt naudu un par to publicēt melus - nē.
21.februāris 2018, 09:28 | links
 
Esmu neziņā.Neticu nevienam,lai gan gribētos ticēt,ka apsūdzība safabricēta.Par hibrīduzbrukumu lai stāsta pasaciņas nozombētiem prātiņiem.

BrunoL, 21.februāris 2018, 09:05


Tas tāpēc, ka Tu esi tālos laukos :)

Reku piemēram Repše tic abiem - "Līdz šim ļoti cienu gan manu draugu un kolēģi LB Prezidentu Ilmāru Rimšēviču, gan mūsu tiesībsargājošās iestādes. Tagad grūti iedomāties, ka abi varētu arī turpmāk palikt vienā laivā. Ļoti ceru uz drīzu un izsmeļošu situācijas skaidrojumu tiesiskā ceļā ar faktiem un pierādījumiem," rakstīja Repše. (c) Tvnet.

Bet no tā jau problēma mazāka nekļūst, un varam tikai apdomāt, kas ir sliktāk - iespējams, korumpēts bankas vadītājs vai, iespējams, korumpēts drošības iestāžu vadītājs... kod kurā pirkstā gribi, visi sāp...
21.februāris 2018, 09:28 | links
 
Turklāt neticu, ja mūsu KNAB nu būtu tik neatkarīgs, ka bez īpašas atļaujas taisītu tādu jezgu! Tātad tie, kas deva "dobro", zināja, kā tas var izvērsties Latvijai. Dikti jocīgi tas viss
21.februāris 2018, 09:26 | links
 
Esmu neziņā.Neticu nevienam,lai gan gribētos ticēt,ka apsūdzība safabricēta.Par hibrīduzbrukumu lai stāsta pasaciņas nozombētiem prātiņiem.

BrunoL, 21.februāris 2018, 09:05

Tad izstāsti lūdzu savu redzējumu, kāds sakars Rinkeviča bildei (2010) ar šodienas kukuli!? Plus vēl kāda marutka pēc viņš arī nevarētu tikties apzināti ar šiem cilvēkiem 2010. gadā un nebīdītu biznesu!?
21.februāris 2018, 09:21 | links
 
Andreiko, mēģināšu iezīmēt savu redzējumu. Tāda augsta amatpersonas skandālam bija jābūt daudz klusākam, lai neiedragātu valsts tēlu. Ja tas vēl atsaucas uz mūsu ekonomiku. Vai tie 100 000 "kukulis" ar tā vērts!? Pietam vēl tā kukuļa pierādāmība ir tik pat kā neiespējama. Es pat teiktu būtu pareizais gājiens šoreiz pat pievērt acis publiskajā telpā.
Ņemot vērā mūsu valsts izmērus ir diezgan jocīgi, ka pāris dienās ir tik daudz lietu tieši banku sektorā. Tas ir ļoti aizdomīgi, kā arī skaidrs, ka notiek iejaukšanās- jeb hibrīdkarš. Pielieta eļļa ugunij, lai grautu mūsu valsti, lai kāda viņa būtu. Kā redzam, valsti nevar pārvaldīt vien tas ir labs un tas ir slikts..
Šoreiz es neaizstāvu personu, bet valsts prioritātes.
21.februāris 2018, 09:18 | links
 
Esmu neziņā.Neticu nevienam,lai gan gribētos ticēt,ka apsūdzība safabricēta.Par hibrīduzbrukumu lai stāsta pasaciņas nozombētiem prātiņiem.
21.februāris 2018, 09:05 | links
 
Viena no hibrīdkara iezīmēm (rezultātiem) jau ir - aborigēni sāk kašāties savā starpā. Man personiski par to parazītu (L.Lapsas dots apzīmējums) ir pilnīgi nospļauties, es neceltu ne auss galiņu, ja viņu atdotu hiēnām apēšanai. Kāda vella pēc normāliem mirstīgajiem būtu jāuztraucas par viena "establišmenta" lelles neveiksmēm vai bēdām?
Nudien, nesaprotu, kāpēc juniors un daži citi cienījami šejienes ļaudis sāk to putniņu mazgāt baltu. Laiks taču visu saliks pa plauktiņiem.
21.februāris 2018, 09:01 | links
 
Lauris74 [6m]: Tāda līmeņa un amata valsts vīrs jau gan varēja saprast, ka labāk lašus ķert ir Norvēģijā vai Zviedrijā. Galu galā Aļaskā arī var to darīt! Taču, ja "tuvs draugs" Maligins uzsauc, tad Kamčatka arī der... :(
Nav dūmu bez uguns!Labāk? Jarunā par rezultātiem-vidēji viena zivs nedēļā Norvēģijā, vai pārdesmit dienā Kamčatkā

raihs, 21.februāris 2018, 08:55

Un pēc tam streb mēslus pilnām mutēm... Nekad nevar zināt, kādu cūku tev pielipinās. Vēreiz saku, šeit nav runa par ierindas makšķernieku, bet par valsts noslēpuma turētāju.
21.februāris 2018, 09:00 | links
 
Vari dzert, ar ko gribi, toni, kam tu nah esi vajadzīgs...

raihs, 21.februāris 2018, 08:29

Antoha,uz Matīseni logus dauzīt!
21.februāris 2018, 08:56 | links
 
Lauris74 [21.02.18]: Tāda līmeņa un amata valsts vīrs jau gan varēja saprast, ka labāk lašus ķert ir Norvēģijā vai Zviedrijā. Galu galā Aļaskā arī var to darīt! Taču, ja "tuvs draugs" Maligins uzsauc, tad Kamčatka arī der... :(
Nav dūmu bez uguns!
Labāk? Jarunā par rezultātiem-vidēji viena zivs nedēļā Norvēģijā, vai pārdesmit dienā Kamčatkā
21.februāris 2018, 08:55 | links
 
Tāda līmeņa un amata valsts vīrs jau gan varēja saprast, ka labāk lašus ķert ir Norvēģijā vai Zviedrijā. Galu galā Aļaskā arī var to darīt! Taču, ja "tuvs draugs" Maligins uzsauc, tad Kamčatka arī der... :(
Nav dūmu bez uguns!
21.februāris 2018, 08:52 | links
 
Štrunts par krieviem, tie dara ko grib un kā grib. Pēc šī knābja uzbrauciena Rimšam, bez pierādījumiem, bez iepriekšējas diskusijas, ar kratīšanu un arestu, sākotnēji arī ar valdības morālo atbalstu, - te pilnībā atklājas kādas kroplas personības, ar smagiem traucējumiem domāšanā, vada mūsu valsti.
Ir tikai nenormāls kauns par to, ka tā var pazemot, vienkārši ''uzmest'', vienu no valsts svarīgākajām amatpersonām, viņam pat neuzrādot apsūdzību.
Pamatā viņš jau nevar pat aizstāvēties, jo nav jau pat īstas skaidrības par ko, ir tikai tukšas runas, bez pierādījumiem.
Nerunājot nemaz par to, kādu rezonansi šis lētais šovs radīs pasaulē banku sfērā. Kādiem gan tukšgalvjiem jābūt, lai visu šito dabūtu gatavu???

krumujancis, 21.februāris 2018, 00:47
21.februāris 2018, 08:48 | links
 
Vari dzert, ar ko gribi, toni, kam tu nah esi vajadzīgs...
21.februāris 2018, 08:29 | links
 
Nu galīgi muļķīgi ir uz kaut kādas copes dropes tusiņā uzņemtas bildes pamata izdarīt kādus secinājumus.Gan copmaņi un mednieki ir tāda dīvaina tautas daļa,kas sava hobija ietvaros daudz nešķiro,vai tu esi ministrs,vai ministra šoferis...Tā ir brālība kur visi ir puslīdz vienādi.Visi esam COPMAŅI,vai MEDNIEKI...
Es arī esmu gan copējis ,gan ko grādīgāku malkojis i ar to pašu Rimševicu,i Leiškalnu,i Gerkenu,i daudziem citiem bijušajiem čiekuriem.Tad jau mani arī būtu jāpieskaita pie nez kādiem oligarhu un ēnu ekanomikas pārstāvjiem ...
Ja ņe takaja,...:)
21.februāris 2018, 08:06 | links
 
urmaas [20.02.18]: Shmidzis
Ja tas būtu amerikos, tad kautko vēl varētu prognozēt. Bet ruslans ir neprognozējams. Un tas nav labi.
Krievi nāk!!!!!!
:DDDD
Bet patiesība ir tepat:
Noteikti jāatceras, ka šobrīd ir t.s. priekšvēlēšanu laiks, kad katrs cenšas izmantot situāciju sev par labu. Lai arī cik skaļš izvērtīsies “ABLV Bank” un Latvijas Bankas prezidenta skandāls, ļoti ceru, ka tas nenovērsīs mūsu uzmanību no citiem, tikpat būtiskiem jautājumiem, piemēram, par zemnieku elektrības rēķinu pieaugumu par 40% līdz 80%
Pie tā arī krievi vainīgi?
21.februāris 2018, 08:05 | links
 
Pilnībā piekrītu..
21.februāris 2018, 00:56 | links
 
Štrunts par krieviem, tie dara ko grib un kā grib. Pēc šī knābja uzbrauciena Rimšam, bez pierādījumiem, bez iepriekšējas diskusijas, ar kratīšanu un arestu, sākotnēji arī ar valdības morālo atbalstu, - te pilnībā atklājas kādas kroplas personības, ar smagiem traucējumiem domāšanā, vada mūsu valsti.
Ir tikai nenormāls kauns par to, ka tā var pazemot, vienkārši ''uzmest'', vienu no valsts svarīgākajām amatpersonām, viņam pat neuzrādot apsūdzību.
Pamatā viņš jau nevar pat aizstāvēties, jo nav jau pat īstas skaidrības par ko, ir tikai tukšas runas, bez pierādījumiem.
Nerunājot nemaz par to, kādu rezonansi šis lētais šovs radīs pasaulē banku sfērā. Kādiem gan tukšgalvjiem jābūt, lai visu šito dabūtu gatavu???
21.februāris 2018, 00:47 | links
 
p.s. Troļļiem tagad ir auglīga vide komentāros. Vispār uzskatu, ka internetā atļauja komentēšana būtu jāiegūst kā auto tiesības. Anonimitāte pilnīgi jāizslēdz. Tas ir hibrīdkara ierocis nr.1.
21.februāris 2018, 00:36 | links
 
Laikam nav vairs pieejams video par hibrīdkaru, kā iejaucās krievija ASV prezidenta vēlēšanās. Bija baigi labi saprotams, izskaidrotas metodes, un te tieši tas pats novērojams. Rādija LTV1.
21.februāris 2018, 00:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager