Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
urmaas [20.02.18]: MJuniors
Manuprāt tādai amatpersonai kā Rimševics, pirms došanās dajebkur, drošības dienesti pārbauda kur un ar ko, kādā kompānijā. Pirms tam KATRU no topošās kompanī pārbaudot pa saviem kanāliem. Nu neticu, ka drošības dienesti to nepārbaudija. Tas mēs ar Tevi varam tikties nejaušā copes tūrē. Bet ne jau tāda ranga amatpersonas.
Doma nav slikta, bet neloģiski ir tas, ka ja reiz DP pārbauda, fad kāda iksa pēc pieļāva tādu copi ar tādiem ļautiņiem?
20.februāris 2018, 23:11 | links
 
Bračku
Kas ir nesaprotams vārdos "tā ir neliela iespējamība"? Bet pie mums tak it kā skaitās nevainības prezumcija, ne?:)

raihs, 20.februāris 2018, 23:08


Tā ir. Krievs ar nav ieņēmis Krimu un nav Donbasā. Pierādiet.
20.februāris 2018, 23:11 | links
 
kas tai bildē par fruktiem, nu gudrīši, stāstiet- vārdi un amati 2010 gads.
20.februāris 2018, 23:10 | links
 
Es nerunāju par bildēm. Es runāju par to, ka šādas kompanī nejauša tikšanās ir neiespējama. Tāda ranga činavnieki ar fedju un vaņu pie viena galda nesēdēs. Tas, ja vaņa un fedja nav līdzvērtīgā činā.

urmaas, 20.februāris 2018, 23:06


Aber es par ko :) Klausat Urmāsu .
20.februāris 2018, 23:09 | links
 
Es nerunāju par bildēm. Es runāju par to, ka šādas kompanī nejauša tikšanās ir neiespējama. Tāda ranga činavnieki ar fedju un vaņu pie viena galda nesēdēs. Tas, ja vaņa un fedja nav līdzvērtīgā činā.

urmaas, 20.februāris 2018, 23:06

Ko varam secināt, ka bildes rada fantāziju. Un fantāzija mums ir bagāta- it seviški pēc tik daudz filmu redzēšanas, ka mēs sabiedrībā vairs nevienam neuzticamies. Es tik saku vajag uz to visu skatīties vēsāk.
20.februāris 2018, 23:09 | links
 
Bračku
Kas ir nesaprotams vārdos "tā ir neliela iespējamība"? Bet pie mums tak it kā skaitās nevainības prezumcija, ne?:)
20.februāris 2018, 23:08 | links
 
MJuniors
Manuprāt tādai amatpersonai kā Rimševics, pirms došanās dajebkur, drošības dienesti pārbauda kur un ar ko, kādā kompānijā. Pirms tam KATRU no topošās kompanī pārbaudot pa saviem kanāliem. Nu neticu, ka drošības dienesti to nepārbaudija. Tas mēs ar Tevi varam tikties nejaušā copes tūrē. Bet ne jau tāda ranga amatpersonas.

urmaas, 20.februāris 2018, 22:59
Izsniedzot krievijas vīzu krievija nezin, kur iegūt šādas bildes!? Un kā vēlāk viņas izmantot!? Un neticu, ka viss ir jāparbauda un vai tas ir maz iespējams.. Arī es ir bijis komerccopē un bijis tv zināmu personāžu kompānijā. Un bildes ar ir...

mjuniors, 20.februāris 2018, 23:03


Junior nesalīdzini sevi,mani vai jebkuru no šejienes. Tie pavisam citi plaukti,pavisam cita veida copes un pavisam cita publika. Tur līdz ir miesassargi,apk.personāls utt. Tā nav parasta mirstīgo cope un kompānija. Neesi naivs.
20.februāris 2018, 23:08 | links
 
pašlaik vēl pa agru spriest kas tur ir un kas būs,bet pat washington post bij raksts,un tā nav dzeltenā prese
20.februāris 2018, 23:08 | links
 
Es nerunāju par bildēm. Es runāju par to, ka šādas kompanī nejauša tikšanās ir neiespējama. Tāda ranga činavnieki ar fedju un vaņu pie viena galda nesēdēs. Tas, ja vaņa un fedja nav līdzvērtīgā činā.
20.februāris 2018, 23:06 | links
 
Par foto. Pievēršat uzmanību kā uzklāts galds. Tā nav viena kompānija. Rimšēvica šķīvis nez kāpēc ir nevis priekšā, bet kreisajā sānā. Cik glāzes ir uz galda? Kompānija izskatās labi iesilusi. Dzer no kakliņa? Rimšēvics bildē izskatās kā cilvēks no malas.
AndrisABC, 20.februāris 2018, 22:40


Apskatīju to bildi. Nekā aizdomīgu neieraudzīju, ar ēnām viss štokos. Tieši ēnas ir vājā vieta foto kompilācijās. Arī krāsu balansā viss ok. Tiesa ļoti meistarīgs foto apstrādes specs var uzcept jebkuru kompilāciju lai izskatās pēc īstenības. Vispār nesaprotu ko var cepties par šo lietu, normāla prakse arī pasaules mērogā. Kompromati pret augstu stāvošiem menedžeriem finansu sfērā, kad vai nu atsacījies pievērt acis uz kadu afēru, vai otrādi pa daudz pieprasījis kad apetīte pieaugusi.
20.februāris 2018, 23:05 | links
 
Bračku
Šis ir tas retais gadījums, kad nan smiekli nāk par krievu sazvērestības teorijām. Krievi gribot pazemot Latviju simtgadē! Nu ko vēl debīlāku var izdomāt?
Bet par copi Kamčatkā- absolūti mierīgi var sanākt tā, ka nezini, ar ko copēsi. Bāze uzņem piemēram 8 cilvēkus, Rinkevičs ar Maliginu ir divi, pārējie hvz kas. Tā ir neliela iespējamība, bet tāda ir! Es esmu atradies ļoti līdzīgā situācijā Kamčatkā- hvz ar ko...

raihs, 20.februāris 2018, 23:00


Aha sagadīšanās . Bleee es domāju ka es esmu naivs - nu ne jau tu kas ir štellermanis . Sagadīšanās vienā kompaškā ar mafioziņikiem,oligarhiem ,banķieriem. Mans puika bērnudārzā pat tādam naivumam netic.
20.februāris 2018, 23:05 | links
 
MJuniors
Manuprāt tādai amatpersonai kā Rimševics, pirms došanās dajebkur, drošības dienesti pārbauda kur un ar ko, kādā kompānijā. Pirms tam KATRU no topošās kompanī pārbaudot pa saviem kanāliem. Nu neticu, ka drošības dienesti to nepārbaudija. Tas mēs ar Tevi varam tikties nejaušā copes tūrē. Bet ne jau tāda ranga amatpersonas.

urmaas, 20.februāris 2018, 22:59

Izsniedzot krievijas vīzu krievija nezin, kur iegūt šādas bildes!? Un kā vēlāk viņas izmantot!? Un neticu, ka viss ir jāparbauda un vai tas ir maz iespējams.. Arī es ir bijis komerccopē un bijis tv zināmu personāžu kompānijā. Un bildes ar ir...
20.februāris 2018, 23:03 | links
 
Un tavu prāt, Brālīt, ja Latvijas pilsoņi neuzticas Latvijas amatpersonām tas nav izdevīgi jebkuram, kas nevēl veiksmi mums?

AndrisABC, 20.februāris 2018, 22:54


Bet Andri tu gribētu strādāt ar cilvēku par kuru kaut vai baumo ka viņš tevi apčakarēs ? Vai kāds gribēs strādāt ar Latviju ja attaisnos Rimšēvicu. 99% domās ka tie tak ir krievu guberņas politiķi - ar tiem nav ko ielaisties. Tās visas ir muļķības par kiberkariem un ka tas ir krievu pirksts. Tieši pretēji .
20.februāris 2018, 23:02 | links
 
Brālīt, jā es pirmkārt gribu tam ticēt. Vēl smieklīgāk ir nomelnot ar "patiesiem faktiem' no attāluma, ja blakus pats neesi stāvējis.- tramvaja sarunas.
20.februāris 2018, 23:00 | links
 
Bračku
Šis ir tas retais gadījums, kad nan smiekli nāk par krievu sazvērestības teorijām. Krievi gribot pazemot Latviju simtgadē! Nu ko vēl debīlāku var izdomāt?
Bet par copi Kamčatkā- absolūti mierīgi var sanākt tā, ka nezini, ar ko copēsi. Bāze uzņem piemēram 8 cilvēkus, Rinkevičs ar Maliginu ir divi, pārējie hvz kas. Tā ir neliela iespējamība, bet tāda ir! Es esmu atradies ļoti līdzīgā situācijā Kamčatkā- hvz ar ko...
20.februāris 2018, 23:00 | links
 
MJuniors
Manuprāt tādai amatpersonai kā Rimševics, pirms došanās dajebkur, drošības dienesti pārbauda kur un ar ko, kādā kompānijā. Pirms tam KATRU no topošās kompanī pārbaudot pa saviem kanāliem. Nu neticu, ka drošības dienesti to nepārbaudija. Tas mēs ar Tevi varam tikties nejaušā copes tūrē. Bet ne jau tāda ranga amatpersonas.
20.februāris 2018, 22:59 | links
 
Brālīt, šeit tikai smaga nopūta. Tu nekad nēesi bijis komercopē?? Tu nopērc visas biļetes un izlases veidā izlasi kompāniju! Vai tu 2010 gadā kad vēl nebija krievija sliktajā sarakstā bildējies ar visiem pēc kārtas var izmantot bildes jau 2018!? Tas ir priekš muļķiem.. Un vēl ja arī tiek veikts tur noziegums, tiek iemūžināts ar bilžu uzņemšanu!? Un kur tā bilde vispār izpeldēja!? Un kāds sakars šodien ar to!? Un bilde pasaka visu, vai tikai tavu fantāziju!?

mjuniors, 20.februāris 2018, 22:51


Domāju ka tā ir tikai viena no simtiem bildēm. Esmu bijis komerccopēs . Neesi nu naivs . Kam tu gribi ticēt? Tam ka viņš nav bandīts vai spiegs? Tu tici ka viņš ir balts un pūkains ? Ja tā tad man tevis ļoti žēl. Pat es kā pēdējais ideālists šādas lietas nepiedodu . Man žēl mūsu valsts . Viņš jebkurā gadījumā ir jāizmet no aprites .Ja paliks tad rietumi ar Latviju vairs toč negribēs sadarboties .
20.februāris 2018, 22:57 | links
 
Un hibrīdkarš jau nenozīmē, ka netiek sniegta patiesa informācija. Bet gan tiek izspēlēta īstajā brīdī, lai arī nav saistīta ar lietu. Vārdu sakot tiek izspēlēts pī-ār. Nomelnošana ar info daudzumu, lai tev nekas daudz nav jādomā.. Bildi redzēji!?> Redzeju.. A es ko teicu!?
20.februāris 2018, 22:56 | links
 
Un tavu prāt, Brālīt, ja Latvijas pilsoņi neuzticas Latvijas amatpersonām tas nav izdevīgi jebkuram, kas nevēl veiksmi mums?
20.februāris 2018, 22:54 | links
 
Un cik sapratu, čalis nenoliedz bildē redzēto, bet noliedz tās spekulācijas, kas tiek pasniegtas pēc tās bildes.
20.februāris 2018, 22:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager