Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un tavu prāt, Brālīt, ja Latvijas pilsoņi neuzticas Latvijas amatpersonām tas nav izdevīgi jebkuram, kas nevēl veiksmi mums?

AndrisABC, 20.februāris 2018, 22:54


Bet Andri tu gribētu strādāt ar cilvēku par kuru kaut vai baumo ka viņš tevi apčakarēs ? Vai kāds gribēs strādāt ar Latviju ja attaisnos Rimšēvicu. 99% domās ka tie tak ir krievu guberņas politiķi - ar tiem nav ko ielaisties. Tās visas ir muļķības par kiberkariem un ka tas ir krievu pirksts. Tieši pretēji .
20.februāris 2018, 23:02 | links
 
Brālīt, jā es pirmkārt gribu tam ticēt. Vēl smieklīgāk ir nomelnot ar "patiesiem faktiem' no attāluma, ja blakus pats neesi stāvējis.- tramvaja sarunas.
20.februāris 2018, 23:00 | links
 
Bračku
Šis ir tas retais gadījums, kad nan smiekli nāk par krievu sazvērestības teorijām. Krievi gribot pazemot Latviju simtgadē! Nu ko vēl debīlāku var izdomāt?
Bet par copi Kamčatkā- absolūti mierīgi var sanākt tā, ka nezini, ar ko copēsi. Bāze uzņem piemēram 8 cilvēkus, Rinkevičs ar Maliginu ir divi, pārējie hvz kas. Tā ir neliela iespējamība, bet tāda ir! Es esmu atradies ļoti līdzīgā situācijā Kamčatkā- hvz ar ko...
20.februāris 2018, 23:00 | links
 
MJuniors
Manuprāt tādai amatpersonai kā Rimševics, pirms došanās dajebkur, drošības dienesti pārbauda kur un ar ko, kādā kompānijā. Pirms tam KATRU no topošās kompanī pārbaudot pa saviem kanāliem. Nu neticu, ka drošības dienesti to nepārbaudija. Tas mēs ar Tevi varam tikties nejaušā copes tūrē. Bet ne jau tāda ranga amatpersonas.
20.februāris 2018, 22:59 | links
 
Brālīt, šeit tikai smaga nopūta. Tu nekad nēesi bijis komercopē?? Tu nopērc visas biļetes un izlases veidā izlasi kompāniju! Vai tu 2010 gadā kad vēl nebija krievija sliktajā sarakstā bildējies ar visiem pēc kārtas var izmantot bildes jau 2018!? Tas ir priekš muļķiem.. Un vēl ja arī tiek veikts tur noziegums, tiek iemūžināts ar bilžu uzņemšanu!? Un kur tā bilde vispār izpeldēja!? Un kāds sakars šodien ar to!? Un bilde pasaka visu, vai tikai tavu fantāziju!?

mjuniors, 20.februāris 2018, 22:51


Domāju ka tā ir tikai viena no simtiem bildēm. Esmu bijis komerccopēs . Neesi nu naivs . Kam tu gribi ticēt? Tam ka viņš nav bandīts vai spiegs? Tu tici ka viņš ir balts un pūkains ? Ja tā tad man tevis ļoti žēl. Pat es kā pēdējais ideālists šādas lietas nepiedodu . Man žēl mūsu valsts . Viņš jebkurā gadījumā ir jāizmet no aprites .Ja paliks tad rietumi ar Latviju vairs toč negribēs sadarboties .
20.februāris 2018, 22:57 | links
 
Un hibrīdkarš jau nenozīmē, ka netiek sniegta patiesa informācija. Bet gan tiek izspēlēta īstajā brīdī, lai arī nav saistīta ar lietu. Vārdu sakot tiek izspēlēts pī-ār. Nomelnošana ar info daudzumu, lai tev nekas daudz nav jādomā.. Bildi redzēji!?> Redzeju.. A es ko teicu!?
20.februāris 2018, 22:56 | links
 
Un tavu prāt, Brālīt, ja Latvijas pilsoņi neuzticas Latvijas amatpersonām tas nav izdevīgi jebkuram, kas nevēl veiksmi mums?
20.februāris 2018, 22:54 | links
 
Un cik sapratu, čalis nenoliedz bildē redzēto, bet noliedz tās spekulācijas, kas tiek pasniegtas pēc tās bildes.
20.februāris 2018, 22:53 | links
 
Brālīt, šeit tikai smaga nopūta. Tu nekad nēesi bijis komercopē?? Tu nopērc visas biļetes un izlases veidā izlasi kompāniju! Vai tu 2010 gadā kad vēl nebija krievija sliktajā sarakstā bildējies ar visiem pēc kārtas var izmantot bildes jau 2018!? Tas ir priekš muļķiem.. Un vēl ja arī tiek veikts tur noziegums, tiek iemūžināts ar bilžu uzņemšanu!? Un kur tā bilde vispār izpeldēja!? Un kāds sakars šodien ar to!? Un bilde pasaka visu, vai tikai tavu fantāziju!?
20.februāris 2018, 22:51 | links
 
Brālīt, piedod, bet tavas analītiķa spējas nav diez ko augsti vērtējamas.
Par foto. Pievēršat uzmanību kā uzklāts galds. Tā nav viena kompānija. Rimšēvica šķīvis nez kāpēc ir nevis priekšā, bet kreisajā sānā. Cik glāzes ir uz galda? Kompānija izskatās labi iesilusi. Dzer no kakliņa? Rimšēvics bildē izskatās kā cilvēks no malas. Un vispār visā taijā skaļajā trādi rīdi ir tikai jautājumi. NEVIENAS atbildes kas PIERĀDA vainu. Vismaz pagaidām.

AndrisABC, 20.februāris 2018, 22:40


Andri arī tu ieslēdz tv3 ziņu atkārtojumu. Apnika atkārtoties. Viņš apstiprina ka ir tai bildē kopā ar tiem cilvēkiem. To viņš publiski apstiprināja . Viņš ieslēdza muļķi ka nepazīstot viņus. Tur jau tā lieta.
20.februāris 2018, 22:50 | links
 
LV seja jau tagad ir sašmucēta. Ja sāk tādu sviestu dzīt ka tas ir izdevīgi krievijai un Rimševics piemēram paliek amatā domā ka mēs būsim ieguvēji ,būsim attaisnojušies. Muļķības. Tieši krievijai ir izdevīgi lai viņš un citi politiķi kas sašmucējušies vai sadarbojas ar krieviju paliek amatos. Kam ir izdevīgi ka Rimšēvics tagad paliek amatā ? Kam? Tikai ne Latvijas valstij. Es viņam neticu ,sevišķi pēc viņa intervijas par copi kur viņš nenoliedza ka bijis kopā ar tiem cilvēkiem. Viņš noliedza tikai to ka pazīstot viņus. Paskaties vēlreiz ziņas. Iedomājies mēs savācamies uz copi Sibīrijas džungļos nemaz nezinot kādi cilvēki tur būs. Tas izklausās pēc bērnudārznieka ,maza bērna naiviem meliem . Nauda un tāda vara kā viņam rada lielas šmuces smadzenēs un darbībās. Mēdijos raksta ka aizsardzības ministrija esot izteikusi versiju ka tā krievu provokācija. Parādiet man to mūli no aizsardzības ministrijas kas ir tādu versiju izdomājis. Tam ir jābūt izcili tupam analītiķim. Ja citu neko nevar izdomāt kā bandītu attaisnot tad protams kā vienmēr krievi vainīgi. Netici -Raiham paprasi :) Krievi vienmēr vainīgi - tā tagad lielajā politikā pieņemts.
20.februāris 2018, 22:47 | links
 
Brālīt, piedod, bet tavas analītiķa spējas nav diez ko augsti vērtējamas.
Par foto. Pievēršat uzmanību kā uzklāts galds. Tā nav viena kompānija. Rimšēvica šķīvis nez kāpēc ir nevis priekšā, bet kreisajā sānā. Cik glāzes ir uz galda? Kompānija izskatās labi iesilusi. Dzer no kakliņa? Rimšēvics bildē izskatās kā cilvēks no malas. Un vispār visā taijā skaļajā trādi rīdi ir tikai jautājumi. NEVIENAS atbildes kas PIERĀDA vainu. Vismaz pagaidām.
20.februāris 2018, 22:40 | links
 
Brālīt, padomā taču vairāk, kam tas ir izdevīgi'? :) Es zinu, ka tu zini. Es zinu, ka es zin ;).
Kas tad nomelno viņu? Cilvēks kurš ir parādā un grib piedzīt naudu. Kāpēc vienā dienā arī parādās provokatīva bilde, kam nav reāli faktu kā tikai bilde. Jāprasa Tonim, Raiham,cik bildēs ir ar tādiem cilvēkiem kur var dzejot pasakas..
20.februāris 2018, 22:35 | links
 
Lembergs ar tāds mīļš ,Šķēle tāds feins un kautrīgs, Godmanis tāds škobīgi nevainīgs , ....tā var ilgi turpināt ...
20.februāris 2018, 22:24 | links
 
Es to bildi papētīju tuvāk un man kā galīgam neprofiņam tu ir redzams kā ļoti slikti montēta bilde...
20.februāris 2018, 22:20 | links
 
Pēc Rinkeviča intervijas varu teikt, ka viņš nav vainīgs.

mjuniors, 20.februāris 2018, 22:12


Man mamma teica ka melo tad ausis kustās. Rinkēvičam bij ventilatori ausu vietā.
20.februāris 2018, 22:20 | links
 
par kadu bildi iet runa??

uldens2, 20.februāris 2018, 21:54


Par to, kurā viņš Kamčatkā sēž pie galda ar šobrīd nepareizajiem cilvēkiem.
20.februāris 2018, 22:15 | links
 
Pēc Rinkeviča intervijas varu teikt, ka viņš nav vainīgs.
20.februāris 2018, 22:12 | links
 
par kadu bildi iet runa??
20.februāris 2018, 21:54 | links
 
Jautājums vietējiem gudriniekiem.kāds var veciem āžiem paskaidrot, kas tā pakriptovalūtu tāda ir,un ar ko viņu ēd.Vai tas ir Krievzemes izdomājums lai ieriebtu vecajām valūtām, vai kas nopietnāks?

Tonis, 20.februāris 2018, 21:11
Tīrākā bandītu nauda blēžiem un krāpniekiem...

valdiszarins, 20.februāris 2018, 21:15
muļķibas
20.februāris 2018, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager