Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Cien., spaiņagalva, tikai der atcerēties, ka vācieši par nacistu zvērībām atrāvās pēc pilnas programmas, bet krievi par savām zvērībām, kas daudzkārt skaitliski lielākas, palika varoņu godā.
20.februāris 2018, 12:11 | links
 
raihs [20.02.18]: Jā, visas pārējās nācijas ir altruisti
Īpaši vācieši, kas nevarēja ar ieročiem iekarot eiropu nu ar € to veiksmīgi realizē un neviens te neaceras gestapo zvērības un darbu Vācijas nometnēs.
:DDD
20.februāris 2018, 11:58 | links
 
Zaraza
Uzsveru, ļoti subjektīvi! Ja tā ir USAs spēle, lai jau darbojas. USA ir monstrs ar intekektu, un manis pēc, ja tā monstra ietekmē LV atbrīvojas no visiem krievu mēsliem, lai notiek tā! Par to, ka LV nevar nestāties nevienam rakursā, par to mēs te jau sen esam vienojušies! Un labāk, lai tā ir USA, nevis smirdīga pufaika!

raihs, 19.februāris 2018, 23:18
Man arī jau visa tā herņa ko te andrīši,aivariņi,aināriņi un citi te ievārījuši jau labu laiku ir kā liels akmens uz pleciem un šoreiz man arī ir vienalga kas to akmeni likvidēs un ceru uz visiem laikiem.... laiks rādīs kam taisnība...

valdiszarins, 19.februāris 2018, 23:57

Par "andrīšiem" tur nav, ko piebilst, tracina laukā.... Bet tas, starp citu, ir tieši tas, uz ko cer "opozīcijas" un tamlīdzīgie. Šamiem neinteresē, lai valdība(da vienalga kas) normāli kaut ko darītu, jo tad būs grūtāk tikt krēslos. Viņiem galvenais ir kā napoleona teicienā- netraucēt, kad pretinieks izdara kļūdu. Tik jāpaciešas, kamēr andrīšu/aivaru&co pievārīto sūdu līmenis būs pietiekami augsts, jo tad tautu pierunāt/pārliecināt nevajadzēs- tauta būs tik nogurusi un izbesījusies, ka pati atnāks lūgt pēc "glābēja" un te nu "pļineri" ar "ždanokām" būs klāt kā saukti. Viņi ta zina, ka liela daļa tautas vēl atceras verdzības saldmi (lasi - "bezmaksas izglītību un medicīnu+"u vsex vsjo bylo"). Tā ir viena no tām lietām, kas mani ļoti tracina - savējo "darbošanās" panāk to, ka tauta sāk domāt un nostaļģēt par bijušo maizes riecienu ar garantēto pātagu- sak, ja tā padomā, tas rieciens vairs neliekas tik ciets un tā pātaga tik asa jau ar' nebija. Un tad jau i uzliekam sev klapes un skrienam pakaļ visvisādiem ļeņiniem, zīgeristiem, ehh.
Par augstākminēto laikam vēl kaitinošāka priekš manis ir doma, ka Latvija nevarot nestāties kādam no lielajiem rakursā (kā par to ar kaut ko jau sen te esot vienojies raihs).
20.februāris 2018, 11:53 | links
 
Redz, andreiko, tad, kad tev paurī ir tik daudz viskija, tu vairs pat puzakstīt neko nevari, bet es tikai ķeros pie spalvas(oi, nē, pie klaviatūras). Bet no rīta pārlasot, nekad neesmu nožēlojis uzrakstīto.
Īpaši neinteresē USAs politika, bet uzskatu to par finansiālu un intelektuālu "sverhģeržavu"(diez, šie angliski ir izdomājuši šādu apzīmējumu?ar 23% pasaules kopprodukta, kas atšķirībā no vatlandes (1%)var atļauties uzvesties, kā labpatīk. Pretējā gadījumā- kāda jēga būt "sverhģeržavai"?

raihs, 20.februāris 2018, 08:16

Nu tad būtu piedāvājuši kļūt par 51 štatu un āmen (nu hotj par indiāņu rezervātu!), refrendums notiktu pārliecinošāk kā Krimā, pie tam pilnīgi tīri :) 90%+ auseklīšus, pastalas, latviešu valsts valodu, Dziesmusvētkus un citus nacionālpatriotiskos pontus azimirstu. Tikai neņem, nafig viņiem. A vot nopostīt to pašu neesošo ekonomiku, ielikt marionešu valdību, sliktākajā gadījumā lai radītu vienkārši tukšu un sabrukušu buferzonu, gan mierīgi var izdomāt. Bet nu alternatīva - krievi - ir vēl lielāki sū... . Amerikāņi nelien dvēselē un neprasa lai viņus mīl, a vot krieviem tas ir svarīgi...

zaraza, 20.februāris 2018, 09:26


Tu kopīgi ar Toni skaties visādus youtube sūdus par sazvērestības teorijām???
"....A vot nopostīt to pašu neesošo ekonomiku, ielikt marionešu valdību, sliktākajā gadījumā lai radītu vienkārši tukšu un sabrukušu buferzonu, gan mierīgi var izdomā..."
Jā amīšiem par visu svarīgāk ir kaut kāda niecīga Latvija ar 2 milj. iedz. un tagad viņi metuši visus spēkus, lai "radītu vienkārši tukšu un sabrukušu buferzonu" :):):)
20.februāris 2018, 11:41 | links
 
Zarāzijam nedaudz piekrītot (par ģenerāldomu), tomēr nedaudz apšaubu sīkumos. Jeņķiem ir pilnīgi pie kreisas pakaļkājas mazā nadziņa ir kaut kāds kuģis kāpās vai šmucīgs dzelzceļnieks. Ar tādiem sīkumiem neviens neķēpāsies pat sīkā diplomātiskā līmenī (USA vēstnieka). Savukārt speciāli uzspēlēta varas palielināšanas misija gan ir acīmredzama.

andreiko, 20.februāris 2018, 06:14

Es jau nesaku, ka jeņķi paši meklē kuģmājas, tas tiešām viņiem par sīku. Taču ieniegt ģenerālu rekomendējamo personu a la Magņitska sarakstu, kas "jāizsit" no politiskās spēles vēlēšanās un kādi piķa avoti janogriež saknē, ir pilnīgi reāli . A tālāk jau paši bāleliņi rok. Izņemot Rimšēvicu - tādu idiotismu valsts nu tiešām, manuprāt, var izpildīt tikai ja brutāla komanda.
Nu nākošajai teorētiksi būtu jākrīt Rietumu Bankai, tur, atškirībā no tās nelaimīgās AB, tiešām
ir tīra veļasmasīna.


Lato Lapsa savā pietiek.com rakstā atkal visu pārgriezis pilnīgi otrādi -ideja tā pati, tikai kājām gaisā - krievu hibrīdkara uzbrukums, jeņķi tupa apčakarēti ar dezinformāciju un izprovocēti uz Latvijai naidīgām darbībām. Principā loģiski un argumentēti, rižais purns tomēr ir īsts professionālis, taču pilnīgi droši zinu, kas tas cilvēks raksta nopietnas lietas tikai uz pasūtījuma par naudu, viss sienā skrējēja un patiesības meklētāja imidžs ir tīrākā fikcija. Tā kā es palieku tomēr pie savas versijas....

zaraza, 20.februāris 2018, 07:30


Jā, bled, jeņķiem nav ko darīt un viņiem ir svarīgāk kaut kāda smerdeļa kāpu zonā uzcelta māja, ka notikumi pasaulē. Padomā kādriez ar galvu, nevis pakaļu...
20.februāris 2018, 11:37 | links
 
zaraza [9:26]: Redz, andreiko, tad, kad tev paurī ir tik daudz viskija, tu vairs pat puzakstīt neko nevari, bet es tikai ķeros pie spalvas(oi, nē, pie klaviatūras). Bet no rīta pārlasot, nekad neesmu nožēlojis uzrakstīto.
Īpaši neinteresē USAs politika, bet uzskatu to par finansiālu un intelektuālu "sverhģeržavu"(diez, šie angliski ir izdomājuši šādu apzīmējumu?ar 23% pasaules kopprodukta, kas atšķirībā no vatlandes (1%)var atļauties uzvesties, kā labpatīk. Pretējā gadījumā- kāda jēga būt "sverhģeržavai"?

raihs, 20.februāris 2018, 08:16

Nu tad būtu piedāvājuši kļūt par 51 štatu un āmen (nu hotj par indiāņu rezervātu!), refrendums notiktu pārliecinošāk kā Krimā, pie tam pilnīgi tīri :) 90%+ auseklīšus, pastalas, latviešu valsts valodu, Dziesmusvētkus un citus nacionālpatriotiskos pontus azimirstu. Tikai neņem, nafig viņiem. A vot nopostīt to pašu neesošo ekonomiku, ielikt marionešu valdību, sliktākajā gadījumā lai radītu vienkārši tukšu un sabrukušu buferzonu, gan mierīgi var izdomāt. Bet nu alternatīva - krievi - ir vēl lielāki sū... . Amerikāņi nelien dvēselē un neprasa lai viņus mīl, a vot krieviem tas ir svarīgi...Amerikāņiem svarīgākais ir tikai $ un nedod dievs nonàkt to ,, tiešà pakļautībā,, tad mūsu nodokļu politika izskatīsies kā nevainīgs zīdainis.

Docents, 20.februāris 2018, 11:22


Kad "eksperts" ūdensgalva Docents savu vārdu teica :):):).
20.februāris 2018, 11:35 | links
 
Jā, visas pārējās nācijas ir altruisti
20.februāris 2018, 11:29 | links
 
zaraza [20.02.18]: Redz, andreiko, tad, kad tev paurī ir tik daudz viskija, tu vairs pat puzakstīt neko nevari, bet es tikai ķeros pie spalvas(oi, nē, pie klaviatūras). Bet no rīta pārlasot, nekad neesmu nožēlojis uzrakstīto.
Īpaši neinteresē USAs politika, bet uzskatu to par finansiālu un intelektuālu "sverhģeržavu"(diez, šie angliski ir izdomājuši šādu apzīmējumu?ar 23% pasaules kopprodukta, kas atšķirībā no vatlandes (1%)var atļauties uzvesties, kā labpatīk. Pretējā gadījumā- kāda jēga būt "sverhģeržavai"?

raihs, 20.februāris 2018, 08:16

Nu tad būtu piedāvājuši kļūt par 51 štatu un āmen (nu hotj par indiāņu rezervātu!), refrendums notiktu pārliecinošāk kā Krimā, pie tam pilnīgi tīri :) 90%+ auseklīšus, pastalas, latviešu valsts valodu, Dziesmusvētkus un citus nacionālpatriotiskos pontus azimirstu. Tikai neņem, nafig viņiem. A vot nopostīt to pašu neesošo ekonomiku, ielikt marionešu valdību, sliktākajā gadījumā lai radītu vienkārši tukšu un sabrukušu buferzonu, gan mierīgi var izdomāt. Bet nu alternatīva - krievi - ir vēl lielāki sū... . Amerikāņi nelien dvēselē un neprasa lai viņus mīl, a vot krieviem tas ir svarīgi...
Amerikāņiem svarīgākais ir tikai $ un nedod dievs nonàkt to ,, tiešà pakļautībā,, tad mūsu nodokļu politika izskatīsies kā nevainīgs zīdainis.
20.februāris 2018, 11:22 | links
 
Nu, par "pontiem" es valodu gan nesauktu, tas viss ir ponti tiem, kam to vajag piesegam tikšanai pie siles. Vai arī gandrīz neredzamai, sīkai grupiņai ļaužu, kas domā, ka latvieši ir ūbernacionalitāāt. Referendumam es nedotu tos 90+%, 70 varbūt jā
20.februāris 2018, 11:14 | links
 
Ūja, ūja, tā jau izklausās pēc Toņa cienīgas sazvērestības teorijas no tēmas "ksm tas ir izdevīgi":)
20.februāris 2018, 10:44 | links
 
Redz, andreiko, tad, kad tev paurī ir tik daudz viskija, tu vairs pat puzakstīt neko nevari, bet es tikai ķeros pie spalvas(oi, nē, pie klaviatūras). Bet no rīta pārlasot, nekad neesmu nožēlojis uzrakstīto.
Īpaši neinteresē USAs politika, bet uzskatu to par finansiālu un intelektuālu "sverhģeržavu"(diez, šie angliski ir izdomājuši šādu apzīmējumu?ar 23% pasaules kopprodukta, kas atšķirībā no vatlandes (1%)var atļauties uzvesties, kā labpatīk. Pretējā gadījumā- kāda jēga būt "sverhģeržavai"?

raihs, 20.februāris 2018, 08:16


Nu tad būtu piedāvājuši kļūt par 51 štatu un āmen (nu hotj par indiāņu rezervātu!), refrendums notiktu pārliecinošāk kā Krimā, pie tam pilnīgi tīri :) 90%+ auseklīšus, pastalas, latviešu valsts valodu, Dziesmusvētkus un citus nacionālpatriotiskos pontus azimirstu. Tikai neņem, nafig viņiem. A vot nopostīt to pašu neesošo ekonomiku, ielikt marionešu valdību, sliktākajā gadījumā lai radītu vienkārši tukšu un sabrukušu buferzonu, gan mierīgi var izdomāt. Bet nu alternatīva - krievi - ir vēl lielāki sū... . Amerikāņi nelien dvēselē un neprasa lai viņus mīl, a vot krieviem tas ir svarīgi...
20.februāris 2018, 09:26 | links
 
Zini, Raih, kad rakstīt visgrūtāk? Kramā var un, ja vari trāpīt pa taustiņiem (jo dažkārt viss visītis ir satecējis pirkstu galos), tad reizēm pat kaut kas sanāk, un pat ir lasāms. Uzrakstīt visgrūtāk ir uz paģirām, tad nu gan ir elle un indija...
20.februāris 2018, 08:25 | links
 
Redz, andreiko, tad, kad tev paurī ir tik daudz viskija, tu vairs pat puzakstīt neko nevari, bet es tikai ķeros pie spalvas(oi, nē, pie klaviatūras). Bet no rīta pārlasot, nekad neesmu nožēlojis uzrakstīto.
Īpaši neinteresē USAs politika, bet uzskatu to par finansiālu un intelektuālu "sverhģeržavu"(diez, šie angliski ir izdomājuši šādu apzīmējumu?ar 23% pasaules kopprodukta, kas atšķirībā no vatlandes (1%)var atļauties uzvesties, kā labpatīk. Pretējā gadījumā- kāda jēga būt "sverhģeržavai"?
20.februāris 2018, 08:16 | links
 
Re, Guntar, Bens necīņā par to mērkaķi Rimševiču (nekad neesmu varējis viņu ciet, smējos, kad no viņa aizmuka itin glītā un sakarīgā sieva Līga) raksta līdzīgi:

http://nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/237585-viena-uzpusta-balona-gals.htm
20.februāris 2018, 07:40 | links
 
Zarāzijam nedaudz piekrītot (par ģenerāldomu), tomēr nedaudz apšaubu sīkumos. Jeņķiem ir pilnīgi pie kreisas pakaļkājas mazā nadziņa ir kaut kāds kuģis kāpās vai šmucīgs dzelzceļnieks. Ar tādiem sīkumiem neviens neķēpāsies pat sīkā diplomātiskā līmenī (USA vēstnieka). Savukārt speciāli uzspēlēta varas palielināšanas misija gan ir acīmredzama.

andreiko, 20.februāris 2018, 06:14


Es jau nesaku, ka jeņķi paši meklē kuģmājas, tas tiešām viņiem par sīku. Taču ieniegt ģenerālu rekomendējamo personu a la Magņitska sarakstu, kas "jāizsit" no politiskās spēles vēlēšanās un kādi piķa avoti janogriež saknē, ir pilnīgi reāli . A tālāk jau paši bāleliņi rok. Izņemot Rimšēvicu - tādu idiotismu valsts nu tiešām, manuprāt, var izpildīt tikai ja brutāla komanda.
Nu nākošajai teorētiksi būtu jākrīt Rietumu Bankai, tur, atškirībā no tās nelaimīgās AB, tiešām
ir tīra veļasmasīna.


Lato Lapsa savā pietiek.com rakstā atkal visu pārgriezis pilnīgi otrādi -ideja tā pati, tikai kājām gaisā - krievu hibrīdkara uzbrukums, jeņķi tupa apčakarēti ar dezinformāciju un izprovocēti uz Latvijai naidīgām darbībām. Principā loģiski un argumentēti, rižais purns tomēr ir īsts professionālis, taču pilnīgi droši zinu, kas tas cilvēks raksta nopietnas lietas tikai uz pasūtījuma par naudu, viss sienā skrējēja un patiesības meklētāja imidžs ir tīrākā fikcija. Tā kā es palieku tomēr pie savas versijas....
20.februāris 2018, 07:30 | links
 
Zarāzijam nedaudz piekrītot (par ģenerāldomu), tomēr nedaudz apšaubu sīkumos. Jeņķiem ir pilnīgi pie kreisas pakaļkājas mazā nadziņa ir kaut kāds kuģis kāpās vai šmucīgs dzelzceļnieks. Ar tādiem sīkumiem neviens neķēpāsies pat sīkā diplomātiskā līmenī (USA vēstnieka). Savukārt speciāli uzspēlēta varas palielināšanas misija gan ir acīmredzama, un ABLV ir tikai viens no pierādījumiem. Vienkārši aiz dīķa klusējošais goblins par sevi ik pa mirklim atgādina - es tepat vien esmu, manas rokas ir garas, ja vajag, pārsoļošu dīķim un jūs tur visus sabradāšu.
Atšķirībā no mistera Raiha, nekad neesmu jūsmojis par amīšiem. Protams, ka politiskajā ziņā neieredzu Krieviju, tas ir tikai normāli. Bet slavēt amīšus par viņu piekopto starptautisko politiku - nē, tik daudz viskija man paurī neievietojas...
20.februāris 2018, 06:14 | links
 
Zaraza
Uzsveru, ļoti subjektīvi! Ja tā ir USAs spēle, lai jau darbojas. USA ir monstrs ar intekektu, un manis pēc, ja tā monstra ietekmē LV atbrīvojas no visiem krievu mēsliem, lai notiek tā! Par to, ka LV nevar nestāties nevienam rakursā, par to mēs te jau sen esam vienojušies! Un labāk, lai tā ir USA, nevis smirdīga pufaika!

raihs, 19.februāris 2018, 23:18

Man arī jau visa tā herņa ko te andrīši,aivariņi,aināriņi un citi te ievārījuši jau labu laiku ir kā liels akmens uz pleciem un šoreiz man arī ir vienalga kas to akmeni likvidēs un ceru uz visiem laikiem.... laiks rādīs kam taisnība...
19.februāris 2018, 23:57 | links
 
 
Zaraza interesanti noskaldija...Skatīsimies, laiks rādīs.
19.februāris 2018, 23:22 | links
 
Zaraza
Uzsveru, ļoti subjektīvi! Ja tā ir USAs spēle, lai jau darbojas. USA ir monstrs ar intekektu, un manis pēc, ja tā monstra ietekmē LV atbrīvojas no visiem krievu mēsliem, lai notiek tā! Par to, ka LV nevar nestāties nevienam rakursā, par to mēs te jau sen esam vienojušies! Un labāk, lai tā ir USA, nevis smirdīga pufaika!
19.februāris 2018, 23:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager