Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
O, te arī ātro kredītu reklāmtroļļi parādījušies, nu jau nepietiek ar to, ka Inboxa kastītē katru dienu parādaās. Kā teica pa radio finansisti nesen vienā raidījumā, tad ātros kredītus var ņemt tikai cilvēki ar stabiliem ienākumiem, pārējie lai nemēģina.

Interesanti, ja nebūtu PSRS izjukusi, vai tad būtu ātrie kredīti?

https://www.youtube.com/watch?v=tgxDGm0ruIw
18.februāris 2018, 21:14 | links
 
ja jāņem kredīts 300 eur, tad tad vajag mierīgi apsēsties un uzdot sev jautājumu - KAS ES ESMU...
18.februāris 2018, 21:04 | links
 
Runājot par ģimenes ekonomiku, esmu atradis labu finansējuma avotu. Links šeit https://www.forsiaizdevumi.lv/aizdevums/latcredit
Bija laba pieredze. Ja nu kādam noder.
18.februāris 2018, 20:58 | links
 
Kā tad, savu kārdinājumu vergi.

Te visu laiku ņemas par armijas tehnoloģijām un lielumiem.

https://www.youtube.com/watch?v=AqIjiozcwn4
18.februāris 2018, 20:50 | links
 
Laipni lūgtu'civilizētajā verdzībā'

https://www.youtube.com/watch?v=DVvay8VZKZM
18.februāris 2018, 20:20 | links
 
Ja uz tāda kalibra puiku kaut kas ir, tad tikai klusi un mierigi kontrolēt un sašņorēt, bet nu pavisam klusi un nedzidami. Ja nu pilnīgākā čerņa, tad paliek sirdslēkmes, insulti un citas lapsenes...

zaraza, 18.februāris 2018, 16:53

Muļķības.
Ja, kāds vēl atcerās SVF prezidentu D. Stross-Kānu (kas bija drusku lielāka kalibra puika) tad šamo sašņorēja ar troksni un mūziku... vēlāk gan no tā čiks vien sanāca, bet kuru gan tas interesē...

daddy_j, 18.februāris 2018, 19:15


Tas nebija nacionālas valsts centrālās bankas prezidents (nu vismaz formāli), attiecīgi tas nevienai valstij īsti ne silts ne auksts, kāda daļa SVF gar kredītreitingiem, investoriem, biržām utt. viņi naudu dod nevis prasa :) No tā ka SVF hotj visu augšgalu pakārs neviens viņiem naudu mazāk neprasīs :D Te bišku cits stāsts, tiešam analogu nezinu....
18.februāris 2018, 19:26 | links
 
Ja uz tāda kalibra puiku kaut kas ir, tad tikai klusi un mierigi kontrolēt un sašņorēt, bet nu pavisam klusi un nedzidami. Ja nu pilnīgākā čerņa, tad paliek sirdslēkmes, insulti un citas lapsenes...

zaraza, 18.februāris 2018, 16:53


Muļķības.
Ja, kāds vēl atcerās SVF prezidentu D. Stross-Kānu (kas bija drusku lielāka kalibra puika) tad šamo sašņorēja ar troksni un mūziku... vēlāk gan no tā čiks vien sanāca, bet kuru gan tas interesē...
18.februāris 2018, 19:15 | links
 
Un kāpēc tā raujas uz to slikto Ameriku, nevis labo Krieviju?

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/772125-bebisturisms_kapec_krievijas_sievietes_dodas_dzemdet_maiamibica
18.februāris 2018, 18:50 | links
 
jā, visur krievi un amerikāņi pie teikšanas.

https://infoagentura.wordpress.com/2014/04/02/asv-agresiju-hronika/
18.februāris 2018, 18:47 | links
 
Blēžu visās bankās pietiek.DNB tagad ar Nordea apvienojās ,ne jau no labas dzīves...Pie apkalpošanas tagad pilnīgs bardaks...
18.februāris 2018, 17:55 | links
 
Zarāzij,man domāt ka tur ir saistība ar AB banku,kurai jeņķi kontus nobloķēja.Tālāk jau aiziet pa ķēdītei...

Tonis, 18.februāris 2018, 17:05


Nu laikam tomēr ar Norvik banku.
18.februāris 2018, 17:46 | links
 
Plēsoni labāk nesāc,savādāk atkal tiksi apsmiets...)
Necel to ,ko nevari panest..

Tonis, 18.februāris 2018, 17:20


A Tu padomā kāpēc apsmej un lamā !

Personīgi man banku darījumos jēgas nekādas , tāpēc šobrīd nav ko teikt ! Bet pārējā ! ;) !
18.februāris 2018, 17:44 | links
 
Jeņķiem ir tāds sakāmais... Volstrītā 8 no rīta superdārgās mašīnās, uzvalkos, apkārušies ar simtos tūkstošos vērtos pulkstieņiem un gadžetiem, ierodas top menedžeri. Un sāk rukāt vaiga sviedros plēšot dirsu un rijot koksu, lai prātā nesajuktu! Bet ~13:00 saplēstos džinsos, 70to gadu vāģos ar hipiju frizūrām slinki piebrauc tie kam tā visa Volstrīta pieder :)
18.februāris 2018, 17:43 | links
 
Atceros, Martinsona jaunākais brālis ar mani vienā grupā mācījās. Šim par to tik bija runas, kā "bračka šo, bračka to..." Īsāk sakot, jau pirms 25 gadiem šim jau bija baigais biznesa ķēriens. Cik nu godīgs, tā cita lieta..
18.februāris 2018, 17:39 | links
 
Tas Martinsons kā 'pelēkais kardināls'valdības un RD struktūrās fīrējas jau sen...Liela daļa kreisās štelles tika kārtotas caur viņu... Man ir savs 'zobs' uz viņu:)

Tonis, 18.februāris 2018, 17:33


Ta tādu pietiek. Visiem spēkiem, kam ir sava nauda un vara ir profesionāli menedžeri, fīrētāji, kasieri, kardināli utt., sauc kā gribi. Tikai ar reālo aizmuguri tam maz sakara, tie cilvēki naudai principiāli nepieskaras, viņiem tas nafig nav vajdzīgs, viņiem domas materiālizējas :)
18.februāris 2018, 17:38 | links
 
Tas Martinsons kā 'pelēkais kardināls'valdības un RD struktūrās fīrējas jau sen...Liela daļa kreisās štelles tika kārtotas caur viņu... Man ir savs 'zobs' uz viņu:)
18.februāris 2018, 17:33 | links
 
Bet nu jā - principā pat LV nav tik dumji lai kaut ko tādi izpildītu, un ar knabu nelāda sakara. Tur bija jābūt dzelzbetona komandai no kaut kā tāda, kam nevar atteikt pat potenciā stipri sagraujot savu ekonomiku. Jā, ticamākais ir jeņķi FRS/SVF ar visiem Toņa mīļajiem židmasoniem , bet nu ir pasaulē ir vēl pāris varas, kas to varēt noorgnizēt.
18.februāris 2018, 17:32 | links
 
Nu ja reiz pati USA pirkstu pakratījusi, tad jau mūsu lemešiem nekas cits neatliek kā "asi reaģēt".
18.februāris 2018, 17:30 | links
 
Bet pilnīgi noteikti pilnīgi jebkurā bankā tādu piķi var uzrakt, vienkārši kaut kur tādu aktīvu % lielāks, kaut kur mazāks...
18.februāris 2018, 17:27 | links
 
Nav noslēpums,ka AB banka ,un ne tikai,nodarbojās ar netīrās naudas atmazgāšanu,Rimša to nevarēja nezināt...

Tonis, 18.februāris 2018, 17:12



Ta kura banka piķi nav grozījusi , nevajag mani smīdināt. Kurš to nezin? OK, ir klasiskākās nerezidentu "moikas" bankas - jā AB, bija Trastene, Rietumu un vēl čupiņa ar specializāciju, dažas aizklapēja, dažas mierīgi strādā. Protams, ka LB un fuktuks to visu zina, īlenu maiša nenoslēpsi.Tikai normāli valstiski domajošiem cilvēkiem pajāt ka krievu, da hotj mozambikas vai kolumbijas piķi dzen cauri, kurš nodokļus un lidzekļus slēpj no savējiem, kurš koksa naudu mazgā un bik atstāj valstī. Uz to Šveice 300 gadus dzīvoja :) Jebkurā gadījumā šaubīgs piķis no viegli pelēka , līdz pilnīgi melnam un asiņainam ir un būs un caur kaut kurieni viņu tāpat dzīs...
18.februāris 2018, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager