Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tonis [18.02.18]: Bruno,bet mēs tak kā vasaļi vienmēr esam bijuši paklausīgi kungu kalpi...
Krievu tēma!? Kam tad esat tagad kalpi ?
Bet tikmēr pie mums iet pavisam jautri. Interesanti, ko dala vai grib kam iekost?
http://jauns.lv/raksts/zinas/270529-rimsevicu-un-martinsonu-izlemts-neapcietinat?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
18.februāris 2018, 17:23 | links
 
Plēsoni labāk nesāc,savādāk atkal tiksi apsmiets...)
Necel to ,ko nevari panest..
18.februāris 2018, 17:20 | links
 
Plēsoni,negvelz blēņas. Runa ir par to,cik vieglprātīgi un bezatbildīgi valsts var attiekties pret saviem pilsoņiem.Par krievzemes tehnoloģisko atpalicību un pohujisko attieksmi ,divu domu būt nevar.
Šis ir garš,bet tīri ticams un reāls ,jānoskatās līdz galam.Raihveidīgie varbūt saskatīs tālos radu rakstus:)

https://www.youtube.com/watch?v=Ee5Uo8N5ZcM

Tonis, 18.februāris 2018, 14:31


Toni kāda valstij daļa gar kautkadiem algotņiem , privātās militārās struktūras ! ?
Un tehno attīstība , nu cik tad mēs tālu esam tikuši ?
Kad krievu bus tik pat cik ķīniešu , tad arī tehnoloģijas būs ka ķīniešiem !
18.februāris 2018, 17:16 | links
 
Bruno,bet mēs tak kā vasaļi vienmēr esam bijuši paklausīgi kungu kalpi...
18.februāris 2018, 17:13 | links
 
Vēl Toni tev pēdējā nagliņa šai jaukajā svētdienā . Atšķirība no Krievu biznesa domāšanas un Rietumu. Krievijā vissvarīgākais ir sakari ar svarīgiem cilvēkiem " nužnije,važnije ljudi utt"termini. Tas ir līdz kaulu smadzenēm un tikai krievijā .Ja tev nav kam dot kukuļus tad tu nevienu savu sapni nesasniegsi biznesā . Pie kam būs pavisam citi lēmēji vai tev ir labs bizness vai nē. Rietumos svarīgākais ir tava ideja kas nesīs peļņu . Nauda ir ,vajag tikai labu ideju .

Bralitis, 18.februāris 2018, 16:32


Mulķības pilnīgas, visur ir tieši tas pats... Jebkurā lielā biznesā tāpat visu nosaka nauda, sakari, klani utt. Labas idejas ļauj dzemdēt un kultivēt, bet reāli tikai tik ilgi kamēr tās attīsta un riskē vai pārāk sīka atdeve, līdzko tas sasniedz perspektīvas līmeni, kas interesē "haizivis", tā labākajā gadījumā nopērk, sliktakajā gadījumā nokopē un uzmet. Nopirkšanas gadījumā paliksi par pasaules līmenī turīgu cilvēku, bet nu līdz lielam biznesam tāpat būs kā līdz Maskavai četrrāpus. Nauda pelna naudu, nabagie kļūst nabagāki, bagātie bagātāki, brīvā tirgus strupceļš...

Izņēmumi, protams, ir, bet nu ļoooooti maz...

Tas ja globāli par lielo biznesu... A lokāli par mazo biznesu, tad tur atšķirība ir tikai līmenī kurā tam ļauj elpot , tajās nišās kas lielajiem nav interesantas. Lielos tirgos, kur pietiek tautas un attiecīgi nodokļu bāzes (piem ASV) slieksnis ir lielāks, tur līdz 10 ļimoniem oborota gadā vispār nevienu neinteresē - izej uz ielas, pienaglo šilti pie stūra un tu jau esi uzņēmums :) Principā Krievijā arī ļimons ir tā robeža, līdz kurai stipri var darīt ko grib. Pie mums, kā jau mazā valstī ar briesmīgu sabiedrības vecuma struktūru un nenormālu infrastruktūru uz smieklīgu iedzīvotāju skaitu, grib izģērbt visus sākot no bomža, savādāk kritj ņēcem.
18.februāris 2018, 17:13 | links
 
Zarāzij,man domāt ka tur ir saistība ar AB banku,kurai jeņķi kontus nobloķēja.Tālāk jau aiziet pa ķēdītei...

Tonis, 18.februāris 2018, 17:05


Ja tā ir un Rimševics ir pievēris acis un piepras;ijis dalīties tad viņam ir kirdik,jo cik sapratu asv specdienesti ar te pat šiverē . Tur ir lielākas likmes kā vienas mikro valsts bankas prezidents. Z korejas piķis ,terorisma finansēšanas shēmas ,krievijas piķis . Tā protams ir tikai informācija no preses bet kaut kādus secinājumus no tā ar var izdarīt.
18.februāris 2018, 17:13 | links
 
Nav noslēpums,ka AB banka ,un ne tikai,nodarbojās ar netīrās naudas atmazgāšanu,Rimša to nevarēja nezināt...
18.februāris 2018, 17:12 | links
 
Saistība ta saistība,bet tie “slīcēni jākucina” biku savādāk.
18.februāris 2018, 17:10 | links
 
Zarāzij,man domāt ka tur ir saistība ar AB banku,kurai jeņķi kontus nobloķēja.Tālāk jau aiziet pa ķēdītei...
18.februāris 2018, 17:05 | links
 
Urmaas,Nu nemaz neskaužu,vismaz savas domas varu ārpus noteiktajiem "rāmjiem'izteikt,viņam jau savādāk runāt nemaz nav brīv...

Tonis, 18.februāris 2018, 16:29


Tonis , Tu saki ?
Un nesapratu kur onkulis ar skumjām acīm , uzvedās ka klauns ?
;)
18.februāris 2018, 17:04 | links
 
Rimšēviča tēma,protams, būtu aktuālāka par vatņiku ieroču apspriešanu, bet nekas taču nav zināms!
Seja jau tam Rimšēvičam tāda godīga, godīga.
18.februāris 2018, 17:04 | links
 
Vispār esmu pilnīgā ohujā par to zooparku ar Rimšēvicu... Pesec pilnīgs, bālēliņi galīgi krastus pazaudējuši, un tas LV var ļoti smagi atkosties... Nu nezinu nevienu precedentu civilizētā pasaulē, kad valsts centrālās bankas prezidentu kāds "ņemtu" pa nakti, kratītu un pratinātu... Nu nedara tā, tāpēc ka darīt nedrīkst, pat ja tas ir maniaks-cilvēkējs-terorists vai hotj citplanētietis... Tas ir VALSTS CENTRĀLĀS BANKAS PREZIDENTS, jebkura kustība a viņu grauj investīciju indeksus, kredītreitingus,refinansēšanas likmes un vēl miljons faktoru... LV sev ar lielgabalu šauj kājā...

Tāda figūra pat grūši nopūsties nedrīkst publiski, uzreiz var ļimoni nosvārstīties, arī pati no amata var atteikties tikai ja nu reāla slimība (īsta vai izdomāta) vai beidzies pilnvaru termiņš...

Ja uz tāda kalibra puiku kaut kas ir, tad tikai klusi un mierigi kontrolēt un sašņorēt, bet nu pavisam klusi un nedzidami. Ja nu pilnīgākā čerņa, tad paliek sirdslēkmes, insulti un citas lapsenes...

zaraza, 18.februāris 2018, 16:53

+++++
18.februāris 2018, 17:03 | links
 
Bračiņ,cik noprotu tu aulekšo uz priekšu kā Ukraina...:)

Tonis, 18.februāris 2018, 16:55


Drīzāk kā Masks uz Marsu :)
18.februāris 2018, 17:00 | links
 
Nu nezin Zaraza . Cik sapratu tur ir baigi stipras liecības pret viņu. Tur ir stundu jautājums lai galus nepaspētu noslīcināt. Visvairāk mani izbrīna tas ka valdība viņu var atlaist tikai ja viņš uzraksta atlūgumu !! Vot tas gan ir sviests ! Lai knabs dara savu darbu. Tāpat nekas nenotiek . Tā nav nekāda patvaļa no knaba puses - pārāk augstas likmes ,tātad arī ļoti spēcīgi argumenti droši ka ir lai tādu vīriņu sašņorētu.
18.februāris 2018, 16:58 | links
 
Bračiņ,cik noprotu tu aulekšo uz priekšu kā Ukraina...:)
18.februāris 2018, 16:55 | links
 
Vispār esmu pilnīgā ohujā par to zooparku ar Rimšēvicu... Pesec pilnīgs, bālēliņi galīgi krastus pazaudējuši, un tas LV var ļoti smagi atkosties... Nu nezinu nevienu precedentu civilizētā pasaulē, kad valsts centrālās bankas prezidentu kāds "ņemtu" pa nakti, kratītu un pratinātu... Nu nedara tā, tāpēc ka darīt nedrīkst, pat ja tas ir maniaks-cilvēkējs-terorists vai hotj citplanētietis... Tas ir VALSTS CENTRĀLĀS BANKAS PREZIDENTS, jebkura kustība a viņu grauj investīciju indeksus, kredītreitingus,refinansēšanas likmes un vēl miljons faktoru... LV sev ar lielgabalu šauj kājā...

Tāda figūra pat grūši nopūsties nedrīkst publiski, uzreiz var ļimoni nosvārstīties, arī pati no amata var atteikties tikai ja nu reāla slimība (īsta vai izdomāta) vai beidzies pilnvaru termiņš...

Ja uz tāda kalibra puiku kaut kas ir, tad tikai klusi un mierigi kontrolēt un sašņorēt, bet nu pavisam klusi un nedzidami. Ja nu pilnīgākā čerņa, tad paliek sirdslēkmes, insulti un citas lapsenes...
18.februāris 2018, 16:53 | links
 
Šmiga,kāpēc man būtu jārada kaut kas tāds ,lai varētu kāds noelsties? Kas mani zin,prot arī novērtēt.Es tak nav jauneklīgais raihupaps,kas elzdams samus stīvē...
18.februāris 2018, 16:53 | links
 
Toni es neapstrīdu tavu biznesa pieredzi . Zinu ka tā ir liela un veiksmīga. Bet tu esi apstājies laikā tāpat kā krievija :)
18.februāris 2018, 16:44 | links
 
Tonis [18.02.18]: Bračiņ,atkal sasmīdināji,neba tu būsi tās 'pēdējās nagliņas'iedzinējs...Es biju savā biznesā jau tad ,kad tu tikai sapņoji kā krievu ļotenē iekāpt...:)
Un ko tu esi tādu radījis, lai visi apbrīnā noelstos: jā, Tonis, tas ir monstrs?
18.februāris 2018, 16:42 | links
 
Bračiņ,atkal sasmīdināji,neba tu būsi tās 'pēdējās nagliņas'iedzinējs...Es biju savā biznesā jau tad ,kad tu tikai sapņoji kā krievu ļotenē iekāpt...:)

Tonis, 18.februāris 2018, 16:38


Te tu smagi maldies . Es krievu ļotenē iekāpu jau kad mammai biju vēderā . Tad tu toč vēl pumpas spaidīji pie spoguļa :)
18.februāris 2018, 16:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager