Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldeens
Man krievos nebij pindosu stroķu. Tā kā no tās sērijas nebij ar ko salīdzināt. akm bij labāks par sks. rpd maita karsa un bij smags. 30km maršbrasokā plecu spieda.
Tavā ieliktajā video ari var būt zemūdens akmeņi. Lāb, es par ieročiem off.

urmaas, 18.februāris 2018, 15:50
nu,lūk,lai noteiktu kas ir labāks ir jasalidzina.Balstities uz propagandu ir muļķīgi
18.februāris 2018, 15:52 | links
 
junior,atļaušos pasmaidīt,tik pat labi un ar vēl lielākām tiesībām es varētu teikt,-zaļais gurķi,ko tu saproti ,jaunībā man arī bija citas domas galvā...BET es to nedaru...Tādēļ piebremzē...

Par tiem nelaimīgajiem krieviem,kuri vairumā nav nemaz īstie krievi...Nu ir viņi tādi kādi patreiz ir,bet laiki mainās un arī šie pamazām mainīsies.Žēl tik tās nomaldījušās avis,kas ciest dabon...)
18.februāris 2018, 15:52 | links
 
Uldeens
Man krievos nebij pindosu stroķu. Tā kā no tās sērijas nebij ar ko salīdzināt. akm bij labāks par sks. rpd maita karsa un bij smags. 30km maršbrasokā plecu spieda.
Tavā ieliktajā video ari var būt zemūdens akmeņi. Lāb, es par ieročiem off.
18.februāris 2018, 15:50 | links
 
Bralitis [9m]: Bračku, tu tiešām tici, ka 150 miljonu valsts absolūti visus gudros prātus savāc militārajām vajadzībām, neatstājot nevienu zobubirstēm??? Tu nopietni???

raihs, 18.februāris 2018, 15:26

Raih krievs normālā tirgus apritē ir iegājis tikai pēdējos nieka 15-20 gados. Kaut ko jau ražo un cenšas ielīst pasaules tirgos ar kaut ko. Pirms tam bij gan savas zobu birstes gan žiguļi gan vefiņi ,zili, belarusi utttt.Tās bija preces, kuras cccp deficīta apstākļos un bez ārvalstu konkurences gāja uz urrrā. Atlika sabrukt tam monstam, lai visi tie atpalikušie grausti pašlikvidētos.
Par neseno ieiešanu tirgū varētu piekrist, bet ņemot vērā krieviem pieejamos prātam neaptveramos naudas resursus, tas neskan kā attaisnojums. Par tiem miljardiem varētu nopirkt da jebko- tehnoloģijas, smadzenes, utt. Bet viņi to nedara, viņiem "krimnaš" prātā...

raihs, 18.februāris 2018, 15:40


Redz cik labi ka beidzot sākam saprasties.
18.februāris 2018, 15:48 | links
 
Bralitis [7m]: Bračku, tu tiešām tici, ka 150 miljonu valsts absolūti visus gudros prātus savāc militārajām vajadzībām, neatstājot nevienu zobubirstēm??? Tu nopietni???

raihs, 18.februāris 2018, 15:26

Raih krievs normālā tirgus apritē ir iegājis tikai pēdējos nieka 15-20 gados. Kaut ko jau ražo un cenšas ielīst pasaules tirgos ar kaut ko. Pirms tam bij gan savas zobu birstes gan žiguļi gan vefiņi ,zili, belarusi utttt.Tās bija preces, kuras cccp deficīta apstākļos un bez ārvalstu konkurences gāja uz urrrā. Atlika sabrukt tam monstam, lai visi tie atpalikušie grausti pašlikvidētos.
Par neseno ieiešanu tirgū varētu piekrist, bet ņemot vērā krieviem pieejamos prātam neaptveramos naudas resursus, tas neskan kā attaisnojums. Par tiem miljardiem varētu nopirkt da jebko- tehnoloģijas, smadzenes, utt. Bet viņi to nedara, viņiem "krimnaš" prātā...

raihs, 18.februāris 2018, 15:40
par to naudu ko abramovičš un tamlidzigie izterē tikai jahtās,Elans Masks jau butu nosēdies uz saules,protams naktī,kā Zkorejieši to darija:D
18.februāris 2018, 15:44 | links
 
Brachiņ
But karam gataviem un būs jākaro ir divas dažādas lietas. Katra lielvalsts militārajām vajadzībām piķi no budžeta nežēlo.
Uldēns
Kalaš ir ne tikai lēts, bet iztur apstākļos kur līdzīgi noķīlē. Man par to ir galīgi po. Jo netaisos karot. Man tāpat ir forši. :)

urmaas, 18.februāris 2018, 15:19
urmass iepriekseja lapa iemetu video kur testē tieši to ka kalaš dubļos noķilē,kamer pindosu ierocim poh dubļi,tā ka šitas viss ir nācis no krievu propogandas par kalaša uzticamibu
18.februāris 2018, 15:40 | links
 
Bralitis [18.02.18]: Bračku, tu tiešām tici, ka 150 miljonu valsts absolūti visus gudros prātus savāc militārajām vajadzībām, neatstājot nevienu zobubirstēm??? Tu nopietni???

raihs, 18.februāris 2018, 15:26

Raih krievs normālā tirgus apritē ir iegājis tikai pēdējos nieka 15-20 gados. Kaut ko jau ražo un cenšas ielīst pasaules tirgos ar kaut ko. Pirms tam bij gan savas zobu birstes gan žiguļi gan vefiņi ,zili, belarusi utttt.
Tās bija preces, kuras cccp deficīta apstākļos un bez ārvalstu konkurences gāja uz urrrā. Atlika sabrukt tam monstam, lai visi tie atpalikušie grausti pašlikvidētos.
Par neseno ieiešanu tirgū varētu piekrist, bet ņemot vērā krieviem pieejamos prātam neaptveramos naudas resursus, tas neskan kā attaisnojums. Par tiem miljardiem varētu nopirkt da jebko- tehnoloģijas, smadzenes, utt. Bet viņi to nedara, viņiem "krimnaš" prātā...
18.februāris 2018, 15:40 | links
 
Sen neesmu ko drukajis. Bet bralitim ir ok domu gajiens. Skiet saprotu ko doma.
Par Toni... Nekada naida, bet vecums dara savu.. Reizi, tiksi reizi atveru video. Sapratu man ir citaa orbita domu gajiens.
18.februāris 2018, 15:35 | links
 
Bračku, tu tiešām tici, ka 150 miljonu valsts absolūti visus gudros prātus savāc militārajām vajadzībām, neatstājot nevienu zobubirstēm??? Tu nopietni???

raihs, 18.februāris 2018, 15:26


Raih krievs normālā tirgus apritē ir iegājis tikai pēdējos nieka 15-20 gados. Kaut ko jau ražo un cenšas ielīst pasaules tirgos ar kaut ko. Pirms tam bij gan savas zobu birstes gan žiguļi gan vefiņi ,zili, belarusi utttt.
18.februāris 2018, 15:34 | links
 
Bračku, tu tiešām tici, ka 150 miljonu valsts absolūti visus gudros prātus savāc militārajām vajadzībām, neatstājot nevienu zobubirstēm??? Tu nopietni???
18.februāris 2018, 15:26 | links
 
Man personīgi kalaš nepatika. Pēc pirmiem šāvieniem kad izšāvu ar M16 sapratu ka tas ir mersis pret žiguli. Protams mersis arī prasa bišku rūpīgāku attieksmi. Un ņefig dubļos mest savu plinti galu galā ..
18.februāris 2018, 15:23 | links
 
Zobu birstes krievs var nopirkt pa to nudu, ko dabon no dabas resursiem...Un tā ir viņu lielākā vēsturiskā kļūda,-parazitēt no tā, ko devusi daba...Tā arī vēsturiski veidojusies viņu pohujistiskā attieksme pret visu apkārtējo.Bet tā nav bijis vienmēr,īstie krievi un baltkrievi ir dziļi tikumiski cilvēki ,tādēļ jau vecie staroveri dzīvo nošķirti no šīs sātanisma pārņēmtās pasaules.Gaiši cilvēki,nav dzērāji un ciena darba tikumu.Cik daudz gudru un uzņēmīgu prātu nav pametuši Krieviju? To kas patreiz valda un darās krievijā var izpras arī iedziļinoties tā paša"šarlatāna' D.Aika pētījumos...Protams,ne visam var un vajag piekrist,bet iepazīties un paplašināt domu apvārsni pa ļaunu nebūs.Vai nu turpināt dzīvot 'burbuļa' iekšienē,nezinot un priekšlaicīgi noliedzot visu to ,kas atrodas 'burbuļa' ārienē...
Mēs ļoti maz zinām par redzamo un neredzamo pasaules esību...
18.februāris 2018, 15:20 | links
 
Brachiņ
But karam gataviem un būs jākaro ir divas dažādas lietas. Katra lielvalsts militārajām vajadzībām piķi no budžeta nežēlo.
Uldēns
Kalaš ir ne tikai lēts, bet iztur apstākļos kur līdzīgi noķīlē. Man par to ir galīgi po. Jo netaisos karot. Man tāpat ir forši. :)
18.februāris 2018, 15:19 | links
 
Nu nu. Kalašņikovs ir viens no atzītakajiem stroķiem pasaulē.
Tas gan laikam dēļ "slavenās" pielaides. Pus mm tur vai šur lomu nespēlējot.

urmaas, 18.februāris 2018, 15:07

kurš tad to kalašu ir atzinis???Tikai dēļ tā ka viņš ir lēts un to var nopirkt katra diktatoriska valstiņa,nevienā attistitā valstī viņš nav bruņojumā,kā ari neviena cita militārā tehnika ko ražojuši krievi.Tā ka varat atslābt un beidzat skatities kā krievi paši slavina savus sūdus
18.februāris 2018, 15:15 | links
 
Brachiņ
Jebkurā auto rūpnīcā ir militārie cehi. Tā kā nevajag te atkal savu praporščika demagoģiju izplatīt. Savulaik Gorkijā (GAZ rūpnīcā) praksē biju. Tur ne tikai auto, bet ari zemūdenēm detaļas ražoja.

urmaas, 18.februāris 2018, 15:10


Urmās es jau tieši to pašu saku. Demagoģijā tev mani nepārspēt bet šoreiz tās nebij . Viņu politika ir - nekad neaizmirsti ka būs jākaro. Nevis būs vai nebūs karš ,bet - būs jākaro.
18.februāris 2018, 15:14 | links
 
Brachiņ
Jebkurā auto rūpnīcā ir militārie cehi. Tā kā nevajag te atkal savu praporščika demagoģiju izplatīt. Savulaik Gorkijā (GAZ rūpnīcā) praksē biju. Tur ne tikai auto, bet ari zemūdenēm detaļas ražoja.
18.februāris 2018, 15:10 | links
 
krievi visu iegulda ieroču izstrādē,bet ari tie viņiem nesanāk:D

uldens2, 18.februāris 2018, 15:04
\

Uldēn ierunā savu tekstu jūtubē un liecies blakus krieveļiem kas to pasū dziesmu dzied. Jau trešo dienu dzirdu vienu un to pašu.
18.februāris 2018, 15:08 | links
 
Nu nu. Kalašņikovs ir viens no atzītakajiem stroķiem pasaulē.
Tas gan laikam dēļ "slavenās" pielaides. Pus mm tur vai šur lomu nespēlējot.
18.februāris 2018, 15:07 | links
 
Raih .Tu vēl mani nesaprati . Pati būtība ,pašā nacionālajā gēnā ir ierakstīts ja ir izvēle starp zobu birsti un piščuku - viņi izvēlēsies piščuku ražot ko savukārt atbalstīs un pat finansēs valsts. Viņu valstī ir cita politika uz gudrajām galvām. Ja tu esi labs inženieris un tavs dzīves sapnis ir ražot foršas mašīnas - militārā industrija tev saskalos smadzenes un tu vairs negribēsi savu sapņu mašīnu konstruēt - tu iesi izgudrot piščukus .Laba alga,privilēģijas utt. un uzreiz tu ārā realitātes kas notiek aiz institūta sētas.
18.februāris 2018, 15:07 | links
 
krievi visu iegulda ieroču izstrādē,bet ari tie viņiem nesanāk:D
18.februāris 2018, 15:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager