Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
http://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/laikraksts-latvijas-bankas-darbinieki-pern-sanemusi-varen-brangas-premijas.d?id=49747653

Man jautàjums uzņēmējdarbības veicējiem -
Kāds labums Jums ir no "nodokļu vides konkurētspēju uzlabojošas nodokļu stratēģijas un ekonomisko izaugsmi sekmējošas izglītības reformasierosinājumu izstrādes".

kaputaarps, 15.februāris 2018, 17:51

Labāk es kā demagogs atbildēšu uz šo jautājumu.

1) Ieskaties citātā ko atzīmēju ar trekniem burtiem
2) Izlasot atzīmēto uzreiz sapratīsi ka tā ir kārtējā oficiālā ierēdniecības shēma kā oficiāli piķi atmazgāt.

Tātad: Vārds stratēģija . Kas ir stratēģija . Tā ir teorija kas nekādi negarantē labu gala rezultātu. Tas ir sacerējums kuru kāds ir uzdrukājis lai varētu atmazgāt 8269 eur. Lai būtu zolīdi 1 eur noņemts nost no galvenās summas.

Ekonomiskās izaugsmes sekmējošas izglītības reformas ierosinājums . Šitāds formulējums vispār ir perfekts . Gribu uzsvērt pašu galveno vārdiņu ar kuru var oficiāli atmazgāt piķi - ierosinājums.

Viss ir pa tīro - gan par stratēģijas izstrādi un ierosinājumu var saņemt 8300 eur no Tavas un manas nod.maks.naudiņas.

Bralitis, 15.februāris 2018, 19:17


Skaidrs, ka pa tīro, tik padārgi sanāk tie eposu rakstītāji, to pašu kalnu gāž arī fabulu rakstītāji finanšu , ekonomikas un gan jau ka vēl kādā ministrijā. Tamdēļ jau mans jautājums.
15.februāris 2018, 19:31 | links
 
http://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/laikraksts-latvijas-bankas-darbinieki-pern-sanemusi-varen-brangas-premijas.d?id=49747653

Man jautàjums uzņēmējdarbības veicējiem -
Kāds labums Jums ir no "nodokļu vides konkurētspēju uzlabojošas nodokļu stratēģijas un ekonomisko izaugsmi sekmējošas izglītības reformasierosinājumu izstrādes".

kaputaarps, 15.februāris 2018, 17:51


Labāk es kā demagogs atbildēšu uz šo jautājumu.

1) Ieskaties citātā ko atzīmēju ar trekniem burtiem
2) Izlasot atzīmēto uzreiz sapratīsi ka tā ir kārtējā oficiālā ierēdniecības shēma kā oficiāli piķi atmazgāt.

Tātad: Vārds stratēģija . Kas ir stratēģija . Tā ir teorija kas nekādi negarantē labu gala rezultātu. Tas ir sacerējums kuru kāds ir uzdrukājis lai varētu atmazgāt 8269 eur. Lai būtu zolīdi 1 eur noņemts nost no galvenās summas.

Ekonomiskās izaugsmes sekmējošas izglītības reformas ierosinājums . Šitāds formulējums vispār ir perfekts . Gribu uzsvērt pašu galveno vārdiņu ar kuru var oficiāli atmazgāt piķi - ierosinājums.

Viss ir pa tīro - gan par stratēģijas izstrādi un ierosinājumu var saņemt 8300 eur no Tavas un manas nod.maks.naudiņas.
15.februāris 2018, 19:17 | links
 
Kaputārp,to tu sulīgajam uzprasi,šams maktens specs visos jautājumos...
15.februāris 2018, 18:37 | links
 
http://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/laikraksts-latvijas-bankas-darbinieki-pern-sanemusi-varen-brangas-premijas.d?id=49747653

Man jautàjums uzņēmējdarbības veicējiem -
Kāds labums Jums ir no "nodokļu vides konkurētspēju uzlabojošas nodokļu stratēģijas un ekonomisko izaugsmi sekmējošas izglītības reformas ierosinājumu izstrādes".
15.februāris 2018, 17:51 | links
 
"Russkij mir" visā savā krāšņumā – no sādžām sabraukušo, bez inteliģences pazīmēm degradēto alkānu, kas salīda Latvijā okupācijas laikā, pēcteči.

[url=http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/riga/video-pasazieri-no-22-autobusa-padzen-braucejus-ar-smekiem-un-alkoholu.d?id=49750127[/url]
15.februāris 2018, 16:11 | links
 
Speciāli kinomīļiem.
Vecākā paaudze atcerēsies,jaunākā iepazīsies..

https://www.youtube.com/watch?v=zZ41fqcwrt4
15.februāris 2018, 14:25 | links
 
Mani tak ielika par viņa pārstāvi copmaņu aprindās,kaut kā tak jāatstrādā...Man zemenes garšo...
15.februāris 2018, 12:46 | links
 
Krievija briest pārmaiņām...

https://www.youtube.com/watch?v=IshRFhwEyEQ

Tonis, 15.februāris 2018, 12:00


Toni, tev tie visi feikie klipi līp kā sunim blusas.
Kārtējais sūds par tēmu, liec taču mierā to Gruģininu, tipisks kremļa vertikāles pārstāvis, bez jebkādādām reālām iespējām uz kaut ko pretendēt.

В 2000 году был одним из доверенных лиц Владимира Путина на президентских выборах.

В 2001 году Павел Грудинин был выдвинут избирателями кандидатом в депутаты в Московскую областную думу 3-го созыва. Однако выборы 16 декабря 2001 года в округе не состоялись, так как был зарегистрирован единственный кандидат. В соответствии с избирательным законодательством, выборы были перенесены на более поздний срок. На повторных выборах, состоявшихся 8 сентября 2002 года, Павел Грудинин был избран в одномандатном избирательном округе № 2, получив 44,76 % голосов избирателей.

В 2007—2011 годах — депутат Московской областной думы 4-го созыва, пройдя по списку партии «Единая Россия». Занимал должность заместителя председателя комитета по экономической и инновационной политике.

В 2010 году Павел Грудинин баллотировался на пост главы Ленинского района Московской области в качестве самовыдвиженца. Однако избирком отказал ему в регистрации из-за нарушений, обнаруженных в подписных листах кандидата.
15.februāris 2018, 12:39 | links
 
Galīgi po kādā virzienā viņiem ir pārmaiņas. Jo rezultāts ir salzig!
15.februāris 2018, 12:29 | links
 
Krievija briest pārmaiņām...

https://www.youtube.com/watch?v=IshRFhwEyEQ
15.februāris 2018, 12:00 | links
 
Interesanti,ar ko Putins pirms vēlēšanām atbildēs?
Švaki šamiem iet...

https://www.youtube.com/watch?v=Bkqc0m_uDmk
15.februāris 2018, 10:26 | links
 
Nu tak,garlaicīgi paliek...:)
15.februāris 2018, 10:04 | links
 
Tad jau labāk 'Fortūnas džentelmeņus 'skatīties..:)
Jāmaina sadaļas nosaukusms uz -'Dzīvās bildītes'.

Tonis, 15.februāris 2018, 09:46


Tev docenta pietrūkst?? :DDDDDD
15.februāris 2018, 09:57 | links
 
Tad jau labāk 'Fortūnas džentelmeņus 'skatīties..:)
Jāmaina sadaļas nosaukusms uz -'Dzīvās bildītes'.
15.februāris 2018, 09:46 | links
 
Jā ir pa retam arī letiņu kino pēdējos gadus kas neslikts, kā Melānijas hronika, Vectēvs kas bīstamāks par datoru.

Sulla, 14.februāris 2018, 23:41


Oi, nevajag par to "Vectēvu"...es kino skatos stipri reti, jo kā pareizi teici - liels resurss jāiegulda, lai kaut ko normālu atrastu... tad nu šito vectēvu bērni ieteica un es pazaudēju modrību un noskatījos...

nu fuj un pē... par ko ir šī filma?? NE-PAR-KO...

valkā vecas klišejas - krievi slikti, vara slikta, policija slikta, visi slikti...baudiet

vai tiešām mūs par tādiem muļķiem uzskata?? :(((
15.februāris 2018, 09:17 | links
 
Reiz meiģināju noskatīties sava , pat teiktu viena no mīļākajiem klasiķiem darbu( Igo, Viktors Igo:)), biju uz pakaļas, vienkārši uz pakaļas. Te, kā nodrāztajā teicienā - vienam māte, vienam meita...
15.februāris 2018, 09:14 | links
 
Neesmu baigais kino mīlis,bet šis ir tas retais gadījums,kad ar visām četrām piekrītu Sulas un Raiha viedoklim.
15.februāris 2018, 09:11 | links
 
Labāk tomēr izlasīt grāmatu ,lai nesabojātu priekšstatu par viena vai otra autora darbu. Pats baisākais ir noskatīties filmu iepriekš nelasītam darbam. Protams, tās ir divas nesalīdzināmas lietas
, kur otrais viennozīmīgi nekad un nearkādiem actresēm nesniegs to ko sniedz grāmata. Drīzi uzražos "Dvēseļu puteni" , patīkamu skatīšanos kungi! :)))
15.februāris 2018, 09:04 | links
 
Sulla [14.02.18]: Ir arī tāda mazbudžeta lv filma "Es esmu šeit" (2016) kura dabūja kristāla lāci Berlīnes kinofestiņā. Lielisks piemērs kā ar minimāliem ieguldījumiem uzcept labu aktierdrāmu.
Mazs piemērs no "Nameja"- masu kauju skati. Kas tas bija? Kaujas, kurās piedalās 30 zemgaļi pret 30 krustnešiem??? Smieklīgi! Kad nevarēja cilvēkus dabūt?? Tak katrs otrais letiņš būtu gatavs masu skatos piedalīties, lai pēc tam pateiktu-re, es tur ar biju! Lina maisu pietrūka apģērbam? Izdevumu nebūtu nekādu! Ok, parādi tuvumā tikai tos vispareizāk apģērbtos, tārējos fonā! Bet kāds efekts būtu bijis, ja to karavīru būtu tūkstotis, nevis tie nožēlojamie 30 hipsteri!
15.februāris 2018, 00:05 | links
 
Tai pat laikā, lai būtu objektīvs, es kaifoju no graubas veikuma Jumpravā. Varbūt arī balss nekāda īpašā, bet tas viņa ņaudošais tembrs bija izcils! Man palaimējās kaut kādā vecā čīkstošā CBEMA kasetē dzirdēt to jaunā albūma mēģinājumu ierakstu, ko Jumprava dēļ graubas uzmetiena tā arī neizlaida. Tas bija labākais, kas LV estrādē radīts! Daudzas dziesmas tā arī palika nedzirdētas, dažas pārveidoja uz Grāvera "nekādo" balsi, attiecīgi arī rezultāts "nekāds"...
14.februāris 2018, 23:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager