Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ir arī tāda mazbudžeta lv filma "Es esmu šeit" (2016) kura dabūja kristāla lāci Berlīnes kinofestiņā. Lielisks piemērs kā ar minimāliem ieguldījumiem uzcept labu aktierdrāmu.
14.februāris 2018, 23:54 | links
 
Redz bračku, paskaidrošu ar, domāju, tev sirdij tuvu piemēru. Ir jāizdzer n-tās mucas ar viskiju(var attiecināt arī uz vīnu), lai saprastu , kurš viskijs ir labs, un kurš- mēsls! Tas pats ar grāmatām! Ja tu reizi divos gados aizej uz kino, un pārējā laikā skaties "Lielisko gadsimtu" pa LTV, tad tev nav variantu objektīvi novērtēt graubas veikumu! Easy- peasy...
14.februāris 2018, 23:45 | links
 
Raih jau teicu tev ka par Nameju tev piekrītu. Tas bij lēti un neiedvesmojoši - kaut gan arī tajā lētumā pavisam nedaudz pietrūka līdz pacēlumam - kulminācija bij pārāk pliekana ,tieši finālam vajadzēja būt pārākam ,bet atkal tika ievīta politiskā maucība ,nodevība utt. Tas bij par daudz . Tā vietā lai nedaudz piefantazētu un beidzot parādītu ka zemgaļi bij vienoti - atkal panesās ņaudēšana . Tas derēja mūslaiku vēsturei nevis Namejam.
14.februāris 2018, 23:43 | links
 
Holivuda pārsvarā ražo tādus pat mēslus, smuki iesaiņoti bezsaturiski grāvēji. Pārsvarā izvēlos Eiropas kino, režisoru autorprojektus, kurus neietekmē producentu šķēres (lai izsistu maksimālu peļņu). Arī Amerikā ir gana daudz neatkarīgo režisoru, katru gadu ir kas interesants. Ir arī tādi frukti kā Sodenbergs, Nolans, Aronovskis u.c. kuri spēj nez kā parliecināt holivudas bosus lai iegulda naudu viņu ambiciozajos mākslas projektos, kuri absolūti nav meinstrīms. Ja esi kino gurmāns tad var atrast labu filmu pat katrai dienai (vidēji katru nakti noskatos kādu jaunu), un nevajadzēs slavēt tādas Graubas lažas. Jā ir pa retam arī letiņu kino pēdējos gadus kas neslikts, kā Melānijas hronika, Vectēvs kas bīstamāks par datoru. Pat komēdija Džimlai Rūdi Rallallā bija tīri neko, vecie aktieri ne pa jokam izālējās, brīvi nepiespiesti spēlēja. Jā saturs nekāds, bet skatīties bija viegli, bez kauna sajūtas ;)
14.februāris 2018, 23:41 | links
 
Nu latviešiem nav nevienas normālas filmas,no jaunajām.Man pat nevajag specefektus lai filma patiktu,pilna pasaule ir ar filmām kur specefektu nav vispār,bet filma ir interesanta,latviešiem tāda vēl neviena nav izdevusies kuru gribetos otreiz noskatities
14.februāris 2018, 23:40 | links
 
taisniba par tām filmām,laikam 97.gada bij filma ''Neatkaribas diena" reāli kruta filma,pagajušo gad uztaisija otro daļu,kamēr gaidiju kad varēs noskatīties,nolūrēju pirmo,pat pec 20 gadiem tā filma ir grandioza.Tad nu sagaidiju jauno daļu,sapirku riekstiņus ko grauzt,bet tāds aplauziens,pat beigas nenoskatijos.Specefekti tik vāji ja salīdzina ar 20 gadus veco filmu
14.februāris 2018, 23:36 | links
 
Kāda, hren, te saistība ar Holivudu? Holivuda nav kvalitātes indikātors!!! Pilns ar labām Eiropas filmām! Un te nav arī nekādas saistības ar miljoniem- ja graubam iedos 5x vairāk miljonus, viņš vienkārši uztaisīs 5x dārgāku mēslu! Un tici, arī man no šīs filmas gribējās nacionālu jūtu uzplūdumu, bet nekas no tā nesanāca, galvu saķēris tā arī nosēdēju visu filmu ..
14.februāris 2018, 23:34 | links
 
Redz, Sulla, tādēļ jau teicu, ka šādām filmām vajadzīgi "bračkas"- vienkārši lauku vīri, kam patīk vienkāršas lietas, vienkāršs humors ar torti sejā! Tādi arī uztur pasaules filmu industriju!

raihs, 14.februāris 2018, 23:22


Tieši tu tāds esi , nevis es. Virtuves,dīvāna kritiķis .Labāk vervelē par saviem krieviem un slavini sevi - tas tev labāk padodas.
14.februāris 2018, 23:31 | links
 
Salīdzināji Raih Holivudu vai lielbudžeta bagātu valstu kino industriju ar mūsējo. Tas kas mums ir ,ir pat ļoti labs - domāju par pirmajām Graubes filmām. Man patīk un tu vari gudri vervelēt cik gribi. Tās iepriekšējās filmas man nacionālo pašapziņu ir pacēlušas bet no Nameja to nedabūju .Lēti ? Jā ,varbūt bet galveno es dabūju . Arī es esmu pieradis pie Holivudas - bet no LV kinomotogrāfiem man nevajag Holivudu -man vajag nacionālo pacēlumu kas tev Raih ir sveša sajūta . Tādam kā tev viss ir slikti,visi ir loši ,tikai tu esi tas kings ....
14.februāris 2018, 23:29 | links
 
Kā man patīk šitais šarlatāns.Fantāzijas un iztēles aprobežotajiem skatīties nav ieteicams...
https://www.youtube.com/watch?v=8AJKWHwBhko
14.februāris 2018, 23:28 | links
 
Redz, Sulla, tādēļ jau teicu, ka šādām filmām vajadzīgi "bračkas"- vienkārši lauku vīri, kam patīk vienkāršas lietas, vienkāršs humors ar torti sejā! Tādi arī uztur pasaules filmu industriju!
14.februāris 2018, 23:22 | links
 
Tev taču, bračku, nav pamata man neticēt , vai ne? Nu tad lūk, notici arī šoreiz- VISAS GRAUBAS FILMAS IR MĒSLS! Noskaties kaut vai tos pašus "Vikingus" un skaties to "Nameju" vēlreiz! Ja arī tad nreredzi starpību, skaties vēlreiz! Ja arī tad neredzi, tad vari arī vairāk neskatīties...
14.februāris 2018, 23:19 | links
 
Redziet pašlaik pasaules kinoindustrijā valda baisākā bezgaumība, tik traki nekad nav bijis. Ja paskatās top 10 gada populārākās, pelnošākas filmas tad šausmas gribas galvu saķert. Kaut kādi sviestaini komiksu ekranizējumi, betmeni ar supermeniem un brīnumvecenēm bienā putrā. Totāli vājiem aktierdarbiem un tikai pliki datorefekti, nekā vairāk. Jēziņ nu var tikai nostaļģēt pec 15-20 gadus pagātnes kad topā kā kases grāvēji bija Kamerona un Spīlberga megaprojekti. Jā arī tie nebij nekādi gardumi kino feinšmekeriem, bet nu tomēr ne jau tāads lažas kā pašlaik. Un tāpec nebrīnās ka arī Ēķis & Grauba vēlas nokosties no tā pirāga uzcepot kaut kādu pseidovesturisku komiksu.
p.s. Baiga vasara bija tik slikta ka man bija reāli kauns skatities, sarku un bālēju! Rīgas sargi nebija labāka, aktieri nežēlīgi halturēja, papilnam idiotiskas scēnas, tik vien kā urrāpatriotismu pacēla. Bet tādam nav jābūt mākslas kino. Sapņu komanda atkal pilnīgs guano, pat komentēt negribas.
14.februāris 2018, 23:17 | links
 
Nesatraucies, bračku, sabiedrībai ir vajadzīgi tādi kā tu! Kurš tad pirks visus tos lētos džinsus, krekliņus ar uzrakstu Nike? Kurš skatīsies seriālus pa TV? Lūk! Lepojies!
14.februāris 2018, 23:14 | links
 
Tādēļ jautu esi lēts kā tāds ķīniešu zābaks,bračku... Skaties vairāk filmu, lasi grāmatas...

raihs, 14.februāris 2018, 23:05


Āksti jūs abi ar mega mākslinieku esat . Jūsu kritika ir pilnīgi garām Graubes filmām . Par Nameja gredzenu gan piekrītu - bet ne tik kategoriski. Grāmatas lasu daudz un daudz filmu skatos.
14.februāris 2018, 23:08 | links
 
Tādēļ jautu esi lēts kā tāds ķīniešu zābaks,bračku... Skaties vairāk filmu, lasi grāmatas...
14.februāris 2018, 23:05 | links
 
Nu nevar no Graubas gaudīt labu filmu ja visas iepriekšējās bija izgāšanās, atklāti vāji darbi. Nu nemāk viņš strādāt ar aktieriem, pie tam labiem aktieriem, kuri citās filmās spēj lieliski tēlot. Bet viņa filmās aktieri ir kā plikas dekorācijas, kuri bez emocijām deklamē stulbus tekstus nedabīgā intonācijā.

Sulla, 14.februāris 2018, 22:36


Man gan ļoti patīk Baiga vasara , Rīgas sargi un sapņu komanda. Ļoti patīk.
14.februāris 2018, 23:02 | links
 
Kādu vakaru, kad būšu tā pavairāk ierāvis, izstāstīšu patiešām lielisku stāstu, kā šie no manis Nameja gredzenus filmēšanas vajadzībām pirka... Lieliski ataino filmas budžetu un attieksmi vispār...
14.februāris 2018, 23:00 | links
 
Kā jau parasti, Fotokarls(Sulla) pasaka visu īsi un skaidri. Filma pilna ar daudzkārt redzētiem šabloniem un pafosa pārpildītiem tukšiem nedabīgiem tekstiem. Un tā angļu valoda? Kam tā? Viņi vēl grib apkaunoties arī ārpus Latvijas?? Pārdot kādai ārzemju TV??? Nedo dies tādu kaunu vēl pa pasauli izvazāt!
14.februāris 2018, 22:57 | links
 
Nu nevar no Graubas gaudīt labu filmu ja visas iepriekšējās bija izgāšanās, atklāti vāji darbi. Nu nemāk viņš strādāt ar aktieriem, pie tam labiem aktieriem, kuri citās filmās spēj lieliski tēlot. Bet viņa filmās aktieri ir kā plikas dekorācijas, kuri bez emocijām deklamē stulbus tekstus nedabīgā intonācijā.
14.februāris 2018, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager