Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
to es visu zinu,bet vai tad to var nosaukt par saniegumu???

uldens2, 13.februāris 2018, 09:39

Nu te arī mūsu un krievu viedokļi atšķiras - viņi pilnām mutēm to dēvē par sasniegumu, Staļinu ir reabilitējuši utt... brīvā pasaule saka - tā ir nesamērīga cena par tik štruntīgu rezultatu...

Toņa favorīts Grudiņins jau ir no tās pašas sugas - palasi programmu http://grudininkprf.ru/programma - razkulačivaņije, ekpspropriacija, cenu regulēšana, "garantēts" darbs - ĀAAA, glābiet...krieviem ir paveicies, ka ir tāds Putins par ko balsot...

šis Pavļiks, ja tiktu pie varas, būtu vēl sliktāks par Ļeņinu un Staļinu kopā - Komunistiskās partijas manifetā jau arī bija augstas frāzes par brīvību, vienlīdzību, brālību... tikai nez kāpēc izvērtās asiņainā terorā...

daddy_j, 13.februāris 2018, 09:54


Bet šis Pavļiks (Gruģinins) jāj uz komunistu zirdziņa, bet īstenībā ir sistēmas cilvēks un parasts kapitālists, tik saglabājis nosaukums "Sovhozs", bet būtībā tā ir liela agrofirma.
13.februāris 2018, 11:30 | links
 
Cik nez ilgi cars noturēsies ? Man domāt viņa dienas ir skaitītas .
13.februāris 2018, 10:52 | links
 
to es visu zinu,bet vai tad to var nosaukt par saniegumu???

uldens2, 13.februāris 2018, 09:39


Nu te arī mūsu un krievu viedokļi atšķiras - viņi pilnām mutēm to dēvē par sasniegumu, Staļinu ir reabilitējuši utt... brīvā pasaule saka - tā ir nesamērīga cena par tik štruntīgu rezultatu...

Toņa favorīts Grudiņins jau ir no tās pašas sugas - palasi programmu http://grudininkprf.ru/programma - razkulačivaņije, ekpspropriacija, cenu regulēšana, "garantēts" darbs - ĀAAA, glābiet...krieviem ir paveicies, ka ir tāds Putins par ko balsot...

šis Pavļiks, ja tiktu pie varas, būtu vēl sliktāks par Ļeņinu un Staļinu kopā - Komunistiskās partijas manifetā jau arī bija augstas frāzes par brīvību, vienlīdzību, brālību... tikai nez kāpēc izvērtās asiņainā terorā...
13.februāris 2018, 09:54 | links
 
Plus vēl kara laupījums- vācu rūpnīcas, pārvestas uz psrs...(speciāli ar mazajiem burtiem)
13.februāris 2018, 09:43 | links
 
Un es tā ari nesaprotu ko tad tas staļins tādu izdarija un kā psrs pacēlās???Atiecibā pret ko viņš pacēlās,pret nigēriju??

uldens2, 12.februāris 2018, 23:22

Staļins 30-tajos ar vergu rokām no agrāras valsts izveidoja industriālu valsti un 40-to beigās sāka ražot kodolieročus...

Staļina vadībā ar ārkārtīgi lieliem cilvēku upuriem Krievija-PSRS "pacēlās" no WW1 kara zaudētājas par vienu no pasaules lielvarām WW2 beigās...

daddy_j, 13.februāris 2018, 09:27
to es visu zinu,bet vai tad to var nosaukt par saniegumu???Tie paši amerikāņi arī to visu paveica mazliet agrāk,bez represijām un gulagiem un rezultāts bij daudzas reizes labāks.
Jā,un idustrializaciju psrs jau veica amerikāni,visas rupnicas bij vecās amerikāņu un daļeji britu,sākoties aukstajam karam tā ari viss tur pa lielam palika.
13.februāris 2018, 09:39 | links
 
Un es tā ari nesaprotu ko tad tas staļins tādu izdarija un kā psrs pacēlās???Atiecibā pret ko viņš pacēlās,pret nigēriju??

uldens2, 12.februāris 2018, 23:22


Staļins 30-tajos ar vergu rokām no agrāras valsts izveidoja industriālu valsti un 40-to beigās sāka ražot kodolieročus...

Staļina vadībā ar ārkārtīgi lieliem cilvēku upuriem Krievija-PSRS "pacēlās" no WW1 kara zaudētājas par vienu no pasaules lielvarām WW2 beigās...
13.februāris 2018, 09:27 | links
 
Latvieši nav kalpu tauta, izskalotie musulmaņi un padomijā nebija sociālisms. Vēsturnieka viedoklis http://www.la.lv/austrumnieks-dzivo-sodienai/
13.februāris 2018, 09:21 | links
 
Sulla [12.02.18]: Es nesen noskatījos Staļina nāve "The Death of Stalin" (2017), to kuru činovņiki ruslandē mēģina aizliegt. Tā neko jestra satīra, talantīga.
Paskatījos atsauksmes, vatei nepatīk. Rīt paskatīšos, paldies.
12.februāris 2018, 23:57 | links
 
Es nesen noskatījos Staļina nāve "The Death of Stalin" (2017), to kuru činovņiki ruslandē mēģina aizliegt. Tā neko jestra satīra, talantīga.
12.februāris 2018, 23:39 | links
 
Visa šī toņa tekkamētā delīrija iespaidā šovakar skatos šo filmu. Par staļina/ žukova "varoņdarbiem" pie Rževas
http://kinozal.tv/details.php?id=334384
12.februāris 2018, 23:33 | links
 
Nolikvidējot valsts gaišākos prātus, talantīgākos un uzņēmigākos, laikam var pacelt tikai savu, krimināla un neizglītota elementa, ego..
12.februāris 2018, 23:27 | links
 
Un es tā ari nesaprotu ko tad tas staļins tādu izdarija un kā psrs pacēlās???Atiecibā pret ko viņš pacēlās,pret nigēriju??
12.februāris 2018, 23:22 | links
 
Jau tas kādu partiju šamais pārstāv visu izsaka par viņu, un pārējais ir absolūti lieki. Visa tā ļerināšana kā vajag un kā mēs "atkal celsim". Aha cēlāt (jaucāt un degradējāt) jau 70 gadus un visi bija liecinieki. Par laimi ne visiem tā amnēzija tik izteikta.
12.februāris 2018, 23:16 | links
 
Tonis [12.02.18]: Kas šamam vainas?

https://www.youtube.com/watch?v=q4DXa-wObD4
32:30. Jebkurā Baltijas valstī viņš pēc tādiem vārdiem daudz vairs nepaspētu pateikt...
12.februāris 2018, 23:07 | links
 
Kas šamam vainas?

https://www.youtube.com/watch?v=q4DXa-wObD4
12.februāris 2018, 22:59 | links
 
Tā laikam ir krieviņu nākotnes sapņu karte, kad tie jau ir pievienojušies EU un saņem algu eirikos :)
12.februāris 2018, 22:20 | links
 
 
12.februāris 2018, 22:10 | links
 
Bet vispār forši, ka Raihs ir apakaļam!

Ne Baidies хищник, ticu, ka vari saplosīt Rotkali!

apelsins, 12.februāris 2018, 20:42


Runā jau droši ;) !

Man drukni onkuļi ar pliku pauri un skumjām acīm negaršo ! ;)
12.februāris 2018, 21:47 | links
 
Bet vispār forši, ka Raihs ir apakaļam!

Ne Baidies хищник, ticu, ka vari saplosīt Rotkali!
12.februāris 2018, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager