Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Re kur, Google Lens
29.septembris 2022, 11:21 | links
 
raihs [8:39]: 18 vates cepamie aparāti dodas uz Ukrainu. Šobrīd Ukrainā ir 16 gab...Pasūtīti ražot, cik sapratu. Bilde varētu būt no pavasara, rumāņu pasūtījums

usis, 29.septembris 2022, 09:10


Bildē 18 gab.
29.septembris 2022, 10:59 | links
 
usis [29.09.22]: raihs [35m]: 18 vates cepamie aparāti dodas uz Ukrainu. Šobrīd Ukrainā ir 16 gab...Pasūtīti ražot, cik sapratu. Bilde varētu būt no pavasara, rumāņu pasūtījums
Bet varbūt barters, rumāņu uz Ukrainu, pasūtītie pēc tam atdoti rumāņiem, tas gan labs scenārijs.
29.septembris 2022, 09:16 | links
 
raihs [34m]: 18 vates cepamie aparāti dodas uz Ukrainu. Šobrīd Ukrainā ir 16 gab...Pasūtīti ražot, cik sapratu. Bilde varētu būt no pavasara, rumāņu pasūtījums

usis, 29.septembris 2022, 09:10


Varēja tak sakasīt pa visu pasauli un sūtīt uz Ukrainu!! Kam tie aparāti rumāņiem šajā brīdī??
29.septembris 2022, 09:14 | links
 
raihs [29.09.22]: 18 vates cepamie aparāti dodas uz Ukrainu. Šobrīd Ukrainā ir 16 gab...
Pasūtīti ražot, cik sapratu. Bilde varētu būt no pavasara, rumāņu pasūtījums
29.septembris 2022, 09:10 | links
 

18 vates cepamie aparāti dodas uz Ukrainu. Šobrīd Ukrainā ir 16 gab...
29.septembris 2022, 08:39 | links
 
Maksātnespējas process tik tiešām nav par velti. Nu un vēl tādas nevērtas opcijas - laiks,stress,rūpes un raizes.A tā labie zēni piesolīja tā uzreiz neko nedarot brīvs no parādiem.Sapņaini.
29.septembris 2022, 08:19 | links
 
Mans teksts bija par ko citu.Par to, ka deputātu kandidāti zvejoja balsis izmantojot radušos situācija ar nodokļu parādiem. Pat pa TV daži burbuļoja.Un,ka ja tos klaunus ievēlētu un tik tiešām tos nodokļu parādus atlaistu,visai latvju tautai zustu motivācija nodokļus maksāt.

Bjorgvins, 29.septembris 2022, 06:15


Nu tad tas ir tīrais populisms, tikpat labi varēja solīt, ka pēc 7 mēnešiem sāksies vasara (konkrētās partijas nopelns), un apkuri varēs izslēgt un citu bla-bla-bla, kas tautai patīk :)

Jau šodien izejot maksātnespējas procesu (ok, process nav gluži par velti), var tikt vaļā no nodokļu parādiem.
29.septembris 2022, 07:50 | links
 
Daddy.Nu protams,ka es neko nejēdzu nodokļos. Es taču nestrādāju VID un neslaucu no uzņēmējiem kukulīšus.Nu bet daddy.Tās lietas ko tu savā tekstā pieminēji pat bērnu dārza bērneļi zina.Nu pat tāds dinozaurs kā es arī.Es par tādiem sīkumiem pat neiespringstu.Mans teksts bija par ko citu.Par to, ka deputātu kandidāti zvejoja balsis izmantojot radušos situācija ar nodokļu parādiem.Pat pa TV daži burbuļoja.Un,ka ja tos klaunus ievēlētu un tik tiešām tos nodokļu parādus atlaistu,visai latvju tautai zustu motivācija nodokļus maksāt.
29.septembris 2022, 06:15 | links
 
Nu vismaz beidzot punkts ir pielikts, un nav vairs nekādu diskusiju- krievu gāzes vairs nav un nebūs.

raihs, 28.septembris 2022, 16:56


28.septembris 2022, 22:40 | links
 
Negribētos tos miljonus
28.septembris 2022, 21:46 | links
 
Finks. Sākums.

"Kā reiz sabruka cariskā Krievija, tā sabruks komunistu Krievija…
Tu pats redzēsi-varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli.
Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku aizies bojā."

raihs, 28.septembris 2022, 15:58

Maskava jau nogrima. Melnajā jūrā.
28.septembris 2022, 21:37 | links
 
Dienas joks: Pasažieri Krievijā tagad aplaudē pēc lidmašīnas pacelšanās.
28.septembris 2022, 16:59 | links
 
udens2 [28.09.22]: vēl jau variants ar to gāzes vadu,dabūt kaut kādu apdrošināšanas naudu
Viens no variantiem, uzspridzināja, lai nebūtu soda sankciju par nepiegādāto gāzi. Bet nu, negribas iemiesoties Toņa ādā, bet nu amīšiem šis ir ļoti izdevīgi. Norvēģijai un Katarai gan arī:)
Nu vismaz beidzot punkts ir pielikts, un nav vairs nekādu diskusiju- krievu gāzes vairs nav un nebūs.
28.septembris 2022, 16:56 | links
 
vēl jau variants ar to gāzes vadu,dabūt kaut kādu apdrošināšanas naudu
28.septembris 2022, 16:42 | links
 
Sekli domā, kā reiz ļoti ieinteresēti, tipiski vatņiku stilā, iebaidīšana ;) Tik stulbi jau viņi nav lai nesaprastu ka tie gāzes vadi ir nolemti un viņiem vairs nebūs vajadzīgi. Nu izplūda tur daži tūkstoši kubi, phe, šie katru dienu nosvilina gaisā vēl vairāk, sīkums! Pie tam tā ir arī ekoloģiska katastrofa Dānijas ūdeņos, neaizmirstiet par to.

Karlis_K, 28.septembris 2022, 15:14


Piekrītu - vatņiku iebaidīšanas stils - re ko mēs varam izdarīt - labi, nelietojama gāzes truba...

bet tāpat pāri jūrai iet interneta kabeļi, elektrības kabeļi, 101 stratēģiski svarīga, bet neaizsargāta lieta... ja viņi sadomās kaitēt, ui, viegli nebūs...
28.septembris 2022, 16:12 | links
 
Arī tu, Brut? Sāc aizrauties ar misticismu?
28.septembris 2022, 16:10 | links
 
Finks. Sākums.

"Kā reiz sabruka cariskā Krievija, tā sabruks komunistu Krievija…
Tu pats redzēsi-varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli.
Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku aizies bojā."
28.septembris 2022, 15:58 | links
 
RaimisD [28.09.22]: Būtu kaut Trīs draugus pārlasījis tak nē, slinkums.
Vo vo... Es ar nopirku Liepnieka "Mans nabaga pirāts", domāju beidzot kaut ko palasīšu. Hui, tā arvien knibinos telefonā... Pašam riebjas
28.septembris 2022, 15:27 | links
 
Preteji, krievi ir pēdējie, kas būtu ieinteresēti spridzināt savu gāzesvadu.
RaimisD, 28.septembris 2022, 14:11


Sekli domā, kā reiz ļoti ieinteresēti, tipiski vatņiku stilā, iebaidīšana ;) Tik stulbi jau viņi nav lai nesaprastu ka tie gāzes vadi ir nolemti un viņiem vairs nebūs vajadzīgi. Nu izplūda tur daži tūkstoši kubi, phe, šie katru dienu nosvilina gaisā vēl vairāk, sīkums! Pie tam tā ir arī ekoloģiska katastrofa Dānijas ūdeņos, neaizmirstiet par to.
28.septembris 2022, 15:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager