Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Gan jau plesigais sadzēries kandžu un apmizi to akaciju,tapēc šī nokalta.Pats nemaz neatceries

uldens2, 30.janvāris 2018, 21:58


Ja Tu teiktu ka ar elektrību saknes apdedzinaju ( nakteņus dzenajot ) tad varbūt piekristu ! Bet dzer kaņdzu vai nedzer , cilvēka urīns kokam pāri nodarit nevar ! Drīzāk otrādi !
30.janvāris 2018, 22:06 | links
 
Mušmires un suņu sēnes arī neaug, bet tās es neaiztieku un neēdu. ;)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 21:54

Parunājot ar rietumeiropiešīem, viņu jaunieši iet uz mežu tieši pēc "speciālajām" sēnēm...tur tāda gailene nevienu neinteresē...

daddy_j, 30.janvāris 2018, 21:56


Var jau arī kādu trifeli groziņā ielikt, būs i speciālajām sēnēm i meitiešiem:)
30.janvāris 2018, 22:04 | links
 
Mušmires un suņu sēnes arī neaug, bet tās es neaiztieku un neēdu. ;)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 21:54

Tātad ej meža ar vienaldzību un varbut pat sliktā oma !
Neproti pat par tādu skaistuli kā mušmire papriecaties !
Zinātnieki jau sen apstiprinājuši ka augi ļoti labi jūt cilvēka emocionālo stāvokli !
Palasi par Kautrīgo Mimozu !

plesigais, 30.janvāris 2018, 22:00
Kuri zinātnieki to ir apstiprinājuši???Zinu ka ir tādi pētijumi bijuši kā augi reaģe uz mūziku un visādām citādām emocionālām ietekmēm,tikai rezultāti ir bijuši ka neietekmē nekādi
30.janvāris 2018, 22:04 | links
 
Mušmires un suņu sēnes arī neaug, bet tās es neaiztieku un neēdu. ;)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 21:54

Parunājot ar rietumeiropiešīem, viņu jaunieši iet uz mežu tieši pēc "speciālajām" sēnēm...tur tāda gailene nevienu neinteresē...

daddy_j, 30.janvāris 2018, 21:56
cilveki jau gadu tukstošiem meklē veidu ka apdolbities,agrāk sēņu izraisitās halucinacijas uzskatija par tikšanos ar gariem:DDDTa ka nevajag iedomāties ka cilvēka pirmatnejā daba ir kaut kur izzudusi
30.janvāris 2018, 22:00 | links
 
Mušmires un suņu sēnes arī neaug, bet tās es neaiztieku un neēdu. ;)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 21:54


Tātad ej meža ar vienaldzību un varbut pat sliktā oma !
Neproti pat par tādu skaistuli kā mušmire papriecaties !
Zinātnieki jau sen apstiprinājuši ka augi ļoti labi jūt cilvēka emocionālo stāvokli !
Palasi par Kautrīgo Mimozu !
30.janvāris 2018, 22:00 | links
 
Gan jau plesigais sadzēries kandžu un apmizi to akaciju,tapēc šī nokalta.Pats nemaz neatceries
30.janvāris 2018, 21:58 | links
 
Mušmires un suņu sēnes arī neaug, bet tās es neaiztieku un neēdu. ;)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 21:54


Parunājot ar rietumeiropiešīem, viņu jaunieši iet uz mežu tieši pēc "speciālajām" sēnēm...tur tāda gailene nevienu neinteresē...
30.janvāris 2018, 21:56 | links
 
Mušmires un suņu sēnes arī neaug, bet tās es neaiztieku un neēdu. ;)
30.janvāris 2018, 21:54 | links
 
Jā, šitās es neredzēju :)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 21:15


Domaataajs ;) !
Vienkārši no savas pieredzes ! Sēnes jūt ko cilvēks grib , bet nespēj atšķirt cilvēka izjūtas !
Aizej uz mežu vienkārši relaksēties un sēnes augs griezdamas un neliksies par Tevim zinis ! Aizej ar domu par sagadi un pārtikas programu , un visas nikuļos !
Lasi sēnes ar prieku , paslave un pasaki ka skaistas un lieliskas , un sēnes ataugs vēl krašņak ! Bet aizej ar . . . . Un iznicinasi sēņu augšanas vietu !

Man sēta kādreiz auga akācija ! Bijušajiem saimniekiem viņa netraucēja ! Man mazi bērni un savs redzējums ! Tāpēc vienkārši pajautāju , vai kociņš grib augt citā vietā !
Lai dod atvasi , parstadišu un kopšu ! Bet koks izvēlējās vienkārši nokalst !
Tāpēc neklausi ko sāka onkuļi kuri dabā skatās tikai ar vienu aci , un redz tikai labo vai slikto !
30.janvāris 2018, 21:52 | links
 
Jā, šitās es neredzēju :)
30.janvāris 2018, 21:15 | links
 
nu šitām neviens domātājs "porču" nebija uzlicis, tāpēc tik smuki auga... laikam no aizvēja puses kamera bija pielikta
30.janvāris 2018, 20:55 | links
 
30.janvāris 2018, 20:50 | links
 
mja, tikai nez cik reizes ir atstāta sēne paaugties, bet otrā dienā tā ir tāda pati, savukārt blakus pa nakti izaugusi kudiš lielāka.
Kā es tā vienmēr stabili trāpījis uz tik sliktu ģenētisko materiālu? :)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 20:17

Pilnīgas muļķības, mums laukos 50m no mājam ir mazs priežu, bērzu, apšu puduris, tāds minimežiņš 20x50m. Tur jau jūnijā parādās pirmās bekas, arī meža zemenes. Ogu sēņu laikā tur mēdzu izmest apli katru dienu un esmu bijis liecinieks kā sēnes izaug lielākas. Sausā laikā tāda beka var augt pat nedēļu vairāk, ja ļoti lietains un jau daudz savairojušies sēņodiņi, tad 1-3 dienas kamēr izjūk no vecuma.

Sulla, 30.janvāris 2018, 20:24


Veči tak zosi dzen:) Agrāk puišeļu vecumā mazās baraviciņas maskējām un slēpām no pārējiem sēņu večiem ,kam tā labā vieta bij zināma..., šķendējāmies ,ja kāds cits puika bij "tevis" izaudzēto beciņu jau nošņāpis:)
30.janvāris 2018, 20:48 | links
 
Ē vajadzētu uzcept taimlapsi kā izaug sēne, būtu smuk. Lai gan jutubē ir lērums tādu video, dabas filmās ko tādu redzēju jau pirms 30 gadiem.
30.janvāris 2018, 20:44 | links
 
Ogu sēņu laikā tur mēdzu izmest apli katru dienu un esmu bijis liecinieks kā sēnes izaug lielākas.

Sulla, 30.janvāris 2018, 20:24


nav bildes, nav sēnes, vai kā tur bij... vajag gopro kameru nolikt, lai fiimē, kā sēne aug...
30.janvāris 2018, 20:42 | links
 
mja, tikai nez cik reizes ir atstāta sēne paaugties, bet otrā dienā tā ir tāda pati, savukārt blakus pa nakti izaugusi kudiš lielāka.
Kā es tā vienmēr stabili trāpījis uz tik sliktu ģenētisko materiālu? :)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 20:17

Pilnīgas muļķības, mums laukos 50m no mājam ir mazs priežu, bērzu, apšu puduris, tāds minimežiņš 20x50m. Tur jau jūnijā parādās pirmās bekas, arī meža zemenes. Ogu sēņu laikā tur mēdzu izmest apli katru dienu un esmu bijis liecinieks kā sēnes izaug lielākas. Sausā laikā tāda beka var augt pat nedēļu vairāk, ja ļoti lietains un jau daudz savairojušies sēņodiņi, tad 1-3 dienas kamēr izjūk no vecuma.

Sulla, 30.janvāris 2018, 20:24


Nu zinot Tavu atieksmi pret dabu ;) nemaz nebrinišos ! Nebrinišos arī ja nakošseņusezona Tev tur apšu kundziņi uz gailenem un gailenes uz baravikām augs !
Viņas zin Tava foto aparāta zelta aci un visas velas tikt iemūžinātas ! ;)
30.janvāris 2018, 20:36 | links
 
Vai tad durstot pa Gaujmalu riepas autiņiem ,vēl sēnēm laiks pievērsties?
30.janvāris 2018, 20:33 | links
 
mja, tikai nez cik reizes ir atstāta sēne paaugties, bet otrā dienā tā ir tāda pati, savukārt blakus pa nakti izaugusi kudiš lielāka.
Kā es tā vienmēr stabili trāpījis uz tik sliktu ģenētisko materiālu? :)

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 20:17


Pilnīgas muļķības, mums laukos 50m no mājam ir mazs priežu, bērzu, apšu puduris, tāds minimežiņš 20x50m. Tur jau jūnijā parādās pirmās bekas, arī meža zemenes. Ogu sēņu laikā tur mēdzu izmest apli katru dienu un esmu bijis liecinieks kā sēnes izaug lielākas. Sausā laikā tāda beka var augt pat nedēļu vairāk, ja ļoti lietains un jau daudz savairojušies sēņodiņi, tad 1-3 dienas kamēr izjūk no vecuma.
30.janvāris 2018, 20:24 | links
 
Veči varbūt varat izskaidrot vienu lietu?
Tautas ticējums - ja cilvēka acs sēni skatījusi, tā talāk neaug.
Realitatē aug tikai šampinjoni, kaut kādas Šitake, piepes un vēl tur pāris. Bet baravikas, gailenes, apšubekas u.c nu nekādīgi.
Kur tas suns aprakts?
Krievi vainīgi vai amerikāņi?

Domaataajs, 30.janvāris 2018, 20:05


Un māmiņas ar zīdaiņiem ir telepatiska saistībā ! Un kārtīgs copmanis pēc dabas novērojumiem un savām izjūtām , var pateikt , ir vērts uz copi vai nē !

Visu var izskaidrot ! Visu var saprast un pieņemt !
Tikai vai pāreja sabiedrība piekritīs ka Tu sapratīsi kā , un iemācīsies lasīt citu domas ! ?
Vai cilvēki uzspļaus autiņiem un naftai un sāks paši lidot vai vienkārši teleportēties ?
30.janvāris 2018, 20:22 | links
 
sēnes vispār ir "svešie"... Tev liekas, ka Tu viņas lasi... a patiesībā viņas grib nokļūt Tevī... :) sēņotne... visu pasauli aptver... aš zaptes burkā ielien ... un sapelē...
30.janvāris 2018, 20:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager