Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kas nupat visus nodoklus samazinās un viesiem algas lielas taisīs.No kā?Cilvēkam kam ir kaut drusku smadzeņu saprot kad radikāli necelot nodokļus neko tādu nav iespējams izdarīt.T

udo733, 27.septembris 2022, 18:26


Var to izdarīt neceļot nodokļus. Visi tiek piespiesti godīgi maksāt nodokļus un neļauj izzagt iekasētos nodokļus.
27.septembris 2022, 21:14 | links
 
A tu nevari savā galvā saprast, ka man tas PATĪK UN INTERESĒ? Un tādēļ savulaik koroporatīvo karjeru pret "šķūni" nomainīju :D Vismaz daru to, ko tiešām gribu darīt un uz darbu eju ar prieku, daudzi i to nespēj.
A IT projektus ar palielām naudiņām un to visu liekulīgo un rijīgo politiski/ierēdniecisko čūsku midzeni esmu savulaik pabīdījis diezgan, nu viņus nafig...

zaraza, 27.septembris 2022, 12:01[/quote]
Nu, tieši šo es saprotu un par to var arī cienīt. Nav daudz tādu cilvēku, kas tiešām dara to, kas patīk.
Bet vienalga, atgādināšu tev: gudri dirst nav malku cirst :)
27.septembris 2022, 20:50 | links
 
9+10-8, el, ss apkure, silts ūdens. 8 pakas valsts atdod

usis, 27.septembris 2022, 20:38


vot, kad atdos... un vēlāk pēc pārbaudes neatņems...uz kāda marzma pamata, ka kāds marķējums vai sertifikāts neatbilst vtml.... Lai veicas! Pilnīgi no sirds bez sarkasma! Es tādas spēles nespēlēju, bet man savi tarakāni...
27.septembris 2022, 20:46 | links
 
9+10-8, el, ss apkure, silts ūdens. 8 pakas valsts atdod
27.septembris 2022, 20:38 | links
 
Nav pohu, esmu trenēts. :)
A kas tavuprāt ir ārprātīgs ja pa 5000 eiro man gadā sarażos 8000-9000kwh.un tā katru gadu, hvz cik 15-20 pēc kārtas, kā ekonomists vari izkalkulēt to ārprātu.

usis, 27.septembris 2022, 19:35


nu es kaut kādu ciparu dzirdēju mazliet citu, nebija gluži 5 pakas, bet 20+... Bet nu OK, nav principiāli, skaidrs, ka kaut kādā laika periodā ap 10 gadiem tas pasākums teorētiski atsitas. Nu OK, forši, tikai mājsaimniecības līmenī man tā pasākuma ROI škiet tā kā par ilgu.. Bet nu arī OK... Ja ir brīva nauda tad var i tā, galu galā tā tomēr ir zināma neatkarības garantija... Bet man, kā ekonomistam, pirmais jautājums rodas mazliet cits - a kas notiks tai brīdī kad tās saules baterterejas būs tiešām daudz un tiešām ražos... Kurš ir ieinteresēts mazos, neatkarīgos, privileģetos ražotājos? Kas tad rēķinus energokompānijām maksās, ja visi tik ražos? Attiecīgi neizbēgami jābūt tālākai shēmai kā tos ražotājus "attutot"... Vai nu infrastruktūras lietošanas ciparu pacelt kosmosā vai visas priviļēģijas noairēt kā tipa ar OIK, mazajiem hesiem utt. Nu a nopārdot saules baterejas, to uzstādīšanu utt. tagad un uzreiz, uz ažiotāžu, pa dārgu ciparu, tā , protams ir laba shēma, daudzi uz to labi nopelna. Malači! Tā kā, ja uz to skatās kā investīciju savā potenciālā neatkarībā , tad es ar visām četrām par, bet kā daži (Tu laikam nē) sagrābties uz kredīta tās baterejas ar domu, ka nu tik ar to pelnīs, tad par to esmu skeptisks.
27.septembris 2022, 20:35 | links
 
usis [27.09.22]: Viss bija, ir un būs slikti ir dzīvotspējīgākās atziņas. :)
Nē, nē vajag domāt pozitīvi. Lai viss izdodas!
27.septembris 2022, 20:22 | links
 
Viss bija, ir un būs slikti ir dzīvotspējīgākās atziņas. :)
27.septembris 2022, 19:59 | links
 
usis [27.09.22]: Nav pohu, esmu trenēts. :)
A kas tavuprāt ir ārprātīgs ja pa 5000 eiro man gadā sarażos 8000-9000kwh.un tā katru gadu, hvz cik 15-20 pēc kārtas, kā ekonomists vari izkalkulēt to ārprātu.
Ja parēķina ierīces nolietojumu, proprcionāli efektivitātes zudumu nez vai pēc 20gadiem tāds baigais veiksmes stāsts sanāks.
27.septembris 2022, 19:45 | links
 
Nav pohu, esmu trenēts. :)
A kas tavuprāt ir ārprātīgs ja pa 5000 eiro man gadā sarażos 8000-9000kwh.un tā katru gadu, hvz cik 15-20 pēc kārtas, kā ekonomists vari izkalkulēt to ārprātu.
27.septembris 2022, 19:35 | links
 
Aiz gara laika palasījos, nu zarazijs vakar minēja padirsyo baltijas atomstaciju, igauņu pirmrindnieki to jau pirms 2 gadiem kancelēja kā nesapratīgu reğionam, un Maltas veiksmes stāsts pievikts no Sudrabas partijas LSD vai kadi tur burti feisbuka reklāmrakst, zarazij mēğini vēl, man 2 dienas laiks kasīties. :)

usis, 27.septembris 2022, 18:31


Usi, poha pēc dzimenes, nav miera, uz kašķi velk? :D Vells viņu zina kas ir Sudrabas rakstos, mūžā neesmu redzējis. A par reaktoru, tad pirms 2 gadiem, kad pandēmijas laikā patēriņš kritās un naftu meta pakaļ ar piemaksu, tad protams loģiski, ka šķita nerentabli un energoresursi būs lēti mūžīgi. Nu tagad kož pirkstos, paši sevi nodrošināt nevar, pat Usim par ārprātīgu kāpostu saules paneļi jāliek. No vienas puse pareizi - laiki nāk un ieta, a enerģētiskā neatkarība ir vešc... arī valstij... Bet stāsts jau daudz senāks, noraka to pasākumu jau sen, kaut kad "otrajos Godmaņlaikos" tupa ES ņēma un uzmeta, tobiš neļāva... Pa lielam jau savulaik bija viss apsolīts, valdību līmenī bija vienošanās, ka būs Baltijas atoms, savādāk leiši Ignalinu nebūtu klapējuši ciet... Aizklapēja, a tad pateica ka ņizzzjaa, ļaunais bīstamais atoms... Lai gan ar to atomenerģijas noliegšanu hvz kā ir... Ir versija, ka tupa bagātināta urāna nepietiek, lielie spēlētāji ne jau aiz zaļās ideoloģijas neļauj , bet tāpēc ka pašiem vajag...
27.septembris 2022, 18:58 | links
 
Tulit palaidīs poļu-norvēğu gāzes vadu, a te hlibick, 3 sprādzieni blakus, pilnigi nejauši, sukas.

usis, 27.septembris 2022, 18:47

Hlabic uz kremli 3 bumbas.
27.septembris 2022, 18:52 | links
 
Tulit palaidīs poļu-norvēğu gāzes vadu, a te hlibick, 3 sprādzieni blakus, pilnigi nejauši, sukas.
27.septembris 2022, 18:47 | links
 
Vajadzetu pie katra vēlēšanu iecirkņa salikt krievu noslepkavoto Ukrainu līķu foto, varbūt kādam kas par tiem urlām taisās balsot tomēr raisa pārdomas.
27.septembris 2022, 18:42 | links
 
Aiz gara laika palasījos, nu zarazijs vakar minēja padirsyo baltijas atomstaciju, igauņu pirmrindnieki to jau pirms 2 gadiem kancelēja kā nesapratīgu reğionam, un Maltas veiksmes stāsts pievikts no Sudrabas partijas LSD vai kadi tur burti feisbuka reklāmrakst, zarazij mēğini vēl, man 2 dienas laiks kasīties. :)
27.septembris 2022, 18:31 | links
 
jegersz [17:04]: cibins [13:34]: AS ne ar ko neatšķiras no ZZS vai LPV tikai bez Lemberga vai Šlesera izkārtnes, par viņiem balsot, manuprāt, ir kaitīgāk nekā par Jerofejevu vai Kramiņu, jo tie vismaz netiks iekšā un par viņiem nodotās balsis pacels latiņu Stabilitātei, Krievu savienībai utmldz.Kau kā gribētos dzirdēt argumentus? Kas AS ir tāds ZZSisks?

raihs, 27.septembris 2022, 17:00

Paklausoties reklāmas, jau skaidrs kuram cik pilns rublis un par kādām aitām uzskata vēlētājus un kā attiecas pret konkurentiem!
Kas attiecas uz "Kas AS ir tāds ZZSisks?" tad Tavars, Silenieks ...Bergmanis, Kučinskis, Līdaka... Tak visi vecie zzsņiki

Hamurapi, 27.septembris 2022, 17:12

Līdaks jau nu galigi ar putniem.Ar zvēriem pat stradāt nemāk.-D
27.septembris 2022, 18:28 | links
 
Man liekas kad būs vien jāpaliek pie JV.Kasjaki jau protams bija bet nu neko citu kā tukšu di..anu es tajās citās neredzu.Nirga nāk par tām rus un pārējām vates laižu partijām kas nupat visus nodoklus samazinās un viesiem algas lielas taisīs.No kā?Cilvēkam kam ir kaut drusku smadzeņu saprot kad radikāli necelot nodokļus neko tādu nav iespējams izdarīt.Tam lembim un šleseram vispār ir pilnigi pie kājas valsts un cilvēki.Šleseram jālien valdibā lai piesegtu savu pakaļu un provētu ko mainīt lai vatņikus kuriem izgādāja uzturēšanās atļaujas neizmet no valsts.
27.septembris 2022, 18:26 | links
 
RaimisD [27.09.22]: usis [34m]: a hvz, bet par visiem sarakstiem var kasīties.Vecais labais stāsts par mazāko ļaunumu :)
Jā, šajā nekas nemainās.
27.septembris 2022, 18:20 | links
 
usis [27.09.22]: a hvz, bet par visiem sarakstiem var kasīties.
Vecais labais stāsts par mazāko ļaunumu :)
27.septembris 2022, 18:16 | links
 
Pīlēns pats stāv malā, lokomotīve, Šķēles partijas valdes loc. Ievelkot visus minētos ar ko veidos koalīciju, a hvz, bet par visiem sarakstiem var kasīties.
27.septembris 2022, 17:46 | links
 
Rajevs, Barča, Didzis.
27.septembris 2022, 17:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager