Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
cik noprotu Metrs nav Krievijas pilsonis, pārāk labi latviski raksta :)
daddy_j, 12.septembris 2022, 15:56Ka tik nav krumujancis reinkarnējies:D

udens2, 12.septembris 2022, 17:10


vai Pravietis... :)
12.septembris 2022, 17:48 | links
 
Kā redzam, jo vairāk aizrunājas tā vatņiks lien ārā pa visām vilītēm. Latvijas okupantus viņš ciena.
Demokrātiska, deokupācija būs.
Atkrievisko Latviju!
12.septembris 2022, 17:24 | links
 
:D Tieši tā, tavi vārdi ir tukši, bez rīcības. Un Tu ne tikai tukšpļūtis esi, bet arī dirsējs. Neesmu teicis, ka 9. Maijs ir mani svētki. Vienīgi, ka biju vectēvu sveicis. Es cienu savus senčus. Ja tu nē, tad tā ir jau Tava bēda. Nav runa par domāšanu, bet gan par tukšu diršanu forumā… bet Tev to nesaprast, jo redzi tikai to, ko Tu gribi redzēt. Gribi redzēt krievos ienaidniekus, dari tā. Bet Tev tik un tā nāksies ar mums sadzīvot, mēs paliksim Latvijā, jo mēs arī esam šis valsts iedzīvotāji, pilsoņi.

Metr, 12.septembris 2022, 17:00
Tad sanāk ka tavs vectēvs te ieradās okupēt Latviju un tu viņu par to apsveici 9.maijā???
Tieši to dara vatņiki
12.septembris 2022, 17:14 | links
 
cik noprotu Metrs nav Krievijas pilsonis, pārāk labi latviski raksta :)
daddy_j, 12.septembris 2022, 15:56
Ka tik nav krumujancis reinkarnējies:D
12.septembris 2022, 17:10 | links
 
:D Tieši tā, tavi vārdi ir tukši, bez rīcības. Un Tu ne tikai tukšpļūtis esi, bet arī dirsējs. Neesmu teicis, ka 9. Maijs ir mani svētki. Vienīgi, ka biju vectēvu sveicis. Es cienu savus senčus. Ja tu nē, tad tā ir jau Tava bēda. Nav runa par domāšanu, bet gan par tukšu diršanu forumā… bet Tev to nesaprast, jo redzi tikai to, ko Tu gribi redzēt. Gribi redzēt krievos ienaidniekus, dari tā. Bet Tev tik un tā nāksies ar mums sadzīvot, mēs paliksim Latvijā, jo mēs arī esam šis valsts iedzīvotāji, pilsoņi.
12.septembris 2022, 17:00 | links
 
Metr [12.09.22]: Abavnieks… Nē, ne citi, konkrētie šī foruma dalībnieki. Un viņi nav sliktie. Ierobežotie drīzāk. Kāpēc man būtu jānes atbildība par krievu armijas noziegumiem? Lai mainītos kaut kas kur? Krievijā?:D
A ko pats Tu dari Ukrainas labā?
Es gan palīdzu ukraiņiem, kuri bija izdzīti no savām mājām, gan mana darba ietvaros, gan arī brīvprātīgi. Tāpēc man nav patīkami lasīt, ko jūs te rakstat. Jūs tak esiet tukšpļūti… labākajā gadījumā varat kaut ko forumā izdirst un par kaut ko nobalsot.
Nu šaurs skatījums tev ir, ja uzskati, ka tikai forumā cilvēki tā domā.
Bet vispārīgi, nav vēlmes ar tevi diskutēt. Jo 9. maijs tev ir 9. maijs... Pārējie ir ierobežotie...

Bet man krievs paliks krievs, jo manās acīs tas, ko tu raksti ir tukši uzrakstīti teikumi bez rīcības.
12.septembris 2022, 16:21 | links
 
Atkrievisko Latviju!
Krievam šis nav saprotams kā tā? Moj dzed tut zajeval, ja tut radzilsa..
12.septembris 2022, 16:04 | links
 
cik noprotu Metrs nav Krievijas pilsonis, pārāk labi latviski raksta :)

Vienas tautības nostādīšana pret citu nekādus augļus nav nesusi, tikai naidu un vardarbību - ebreji, vācieši, tagad krievi, lai gan orku karaspēkā cīnās arī burjati un čečeni, kuri kā zināms, nav krievi.

Jā, manuprāt ir labie krievi, kuri ukraiņu armijas rindās cīnās pret orku karaspēku, palīdz tieši vai netieši, NOSODA karu.
12.septembris 2022, 15:56 | links
 
Kur labais krievs bija kamēr krievi uzbruka ?Labais krievs priecājās par putlera panākumiem .
Tagad Ukraini uzbrūk un labais krievs saka, fui kāds slikts putlers.
12.septembris 2022, 15:54 | links
 
Jebkurš krievs, kas ir krievijas pilsonis, ir līdzatbildīgs par visu to, kas pašlaik notiek Ukrainā! Vienalga vai viņš ir labais vai sliktais krievs! Krievija ir jūsu valsts, jūsu zeme, un jums par to ir jāatbild! Ejiet un gāziet to pidriku, ja esat pret to, ko viņš pašlaik izpildās. Bet, ja klusi pīpējat maliņā, tad esat līdzatbildīgi. Punkts.
12.septembris 2022, 15:30 | links
 
No citas puses kāda strapība? Jums ir savas domas par krieviem, man ir savas. Bezjēdzīga saruna, jo jūs paliksiet pie sava, es pie sava. Lai laba diena;)
12.septembris 2022, 14:28 | links
 
Abavnieks… Nē, ne citi, konkrētie šī foruma dalībnieki. Un viņi nav sliktie. Ierobežotie drīzāk. Kāpēc man būtu jānes atbildība par krievu armijas noziegumiem? Lai mainītos kaut kas kur? Krievijā?:D
A ko pats Tu dari Ukrainas labā?
Es gan palīdzu ukraiņiem, kuri bija izdzīti no savām mājām, gan mana darba ietvaros, gan arī brīvprātīgi. Tāpēc man nav patīkami lasīt, ko jūs te rakstat. Jūs tak esiet tukšpļūti… labākajā gadījumā varat kaut ko forumā izdirst un par kaut ko nobalsot.
12.septembris 2022, 14:17 | links
 
Ļoti skumji.
jo esmu krievs
Metr, 12.septembris 2022, 12:32


Jau minēju: "neesi tu ne krievs un neesi arī latvietis"!
Pats redzi latviešus tu līdz galam nesaproti un sevi nostādi pat pretī latviešiem, lai arī visu dzīvi dzīvo šeit, tai pašā laikā, ja aizbrauktu uz Krieviju tevi neviens par krievu neuzskatītu.

Uzdod pats sev jautājumu - kas tu esi un kuru pusi izvēlies, un kā sevi pozicionē!
12.septembris 2022, 13:51 | links
 
Ar šādiem "labajiem" vatņikiem bezjēdzīgi diskutēt, jo nekad nesapratīs ne mūs latviešus ne ukraiņus. Labākajā gadījumā viņi plātās ka esot par mieru un nē karam, fui tas slikti. Fui jūs sliktie kas piegādā ukraiņiem ieročus, jo jūs taču atbalstāt karu! Saprotams šie divkoši nekad atklāti nenosodīs patreizējo Krievijas politiku un vairumu krievu tautas, kura atbalsta šo putlera asiņaino karu. Jo krievi tak esot labi, dvēseles cilvēki, nevienam ļaunu nevēl, un ļaujiet tiem turpināt vazāties un smirdēt Eiropā, ak jūs rusofobi nelabie. Tāpēc bezjēdzīgi ar šiem laipotājiem ko sarunāt, viņi pat neizprot dzimtenes un nacionālās piederības jēdzienus. Jo ir tādi kā pamestie bērniņi bez mājām, te nekad nebūs savējie, bet rašā vairs nav vajadzīgi. Kā pareizi teica izcilā Novodvorska, viņiem dzimtene ir padomju tanks. Kur tas apstājas un kur karavīrs noliek kluci, tur šiem labi un uzreiz jūtas kā mājās. Plašā dvēsele, ka viņu rāvis!
12.septembris 2022, 13:45 | links
 
Metr [12.09.22]: Ļoti skumji.
Vatņiks? Subprodukts? Krieviem nav vietas pasaulē? Krievus neieredz? Atkrieviskot? Varbūt esmu slikts, jo esmu krievs. Lai ir. Neviens sevi cienošs inteliģents cilvēks tā neizteiktos… tas norāda uz jūsu neattīstības pakāpi. Interesanti kādā vecuma grupā jūs esiet. Laikam 45-65. Cilvēki, kuri domā, ka ir daudz ko pieredzējuši, gudri, bet īstenībā vnk novecojis “subprodukts”. Jūs tak izklausaties pēc vates, bet ar citu retoriku. Labi ja daži no jums esat kaut ko sasnieguši savā dzīvē… Prieks, ka nevisi latvieši līdzinās jums.
Miers jūsu mājām un kā vācieši saka: Viel Spaß!
Smieklīgi, ka krievs sāk pārmest citiem, īpaši šobrīd, redzot, ko okupanti dara Ukrainā, to, ka rietumu pasaule nesaprot un neredz, ka ir " labie krievi " :D " labie krievi " kuri nedara pilnīgi neko, lai kaut kas mainītos.

Rezumē no visa tava rakstītā - atkal citi ir sliktie, vai ne?
12.septembris 2022, 13:25 | links
 
Ļoti skumji.
Vatņiks? Subprodukts? Krieviem nav vietas pasaulē? Krievus neieredz? Atkrieviskot? Varbūt esmu slikts, jo esmu krievs. Lai ir. Neviens sevi cienošs inteliģents cilvēks tā neizteiktos… tas norāda uz jūsu neattīstības pakāpi. Interesanti kādā vecuma grupā jūs esiet. Laikam 45-65. Cilvēki, kuri domā, ka ir daudz ko pieredzējuši, gudri, bet īstenībā vnk novecojis “subprodukts”. Jūs tak izklausaties pēc vates, bet ar citu retoriku. Labi ja daži no jums esat kaut ko sasnieguši savā dzīvē… Prieks, ka nevisi latvieši līdzinās jums.
Miers jūsu mājām un kā vācieši saka: Viel Spaß!
12.septembris 2022, 12:32 | links
 
Ja nu kādam vēl nebija saprašana par sabiedrotajiem.

12.septembris 2022, 09:45 | links
 
Krievus neieredzu un neieredzēšu. Par viņiem pat runāt vairs negribu. Un devita maija svinētāju pēcteči deokupācija no Latvijas. Punkts.
11.septembris 2022, 22:19 | links
 
Cik gan nožēlojama tā krievu varza - zaudējot kaujas laukā, sākuši bliezt pa TECiem, atstājot pilsetas bez elektrības ! Atspēlējas uz mierīgajiem iedzīvotājiem. Vemt gribas... Metr, komentāri?
11.septembris 2022, 22:03 | links
 
Paldies usim, turam īkšķus :
https://youtu.be/O1KLfZwLldo
11.septembris 2022, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager