Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu un ko tad tās zinātnes tādu grandiozu ir izdarījušas pēdējā laikā?Izskatās,ka ir apmaldījušās trijās priedēs.Jautājumu rodas arvien vairāk,a atbilžu arvien mazāk.Īpaši sakarīgu atbilžu.Bieži vien šodienas atklājumi apgāž vakardienas. Diezgan putraini viss.

Bjorgvins, 9.marts 2024, 23:41
kO tad nu esi atkal sadzēries??
Pateicoties zinātnei,tu sēdi mājās un vari savas domās translēt pa visu pasuli,nevis gaidīt kad atnesīs vai aiznesīs pasta balodis.Bildi ar vari aizsūtīt kaut uz austrāliju dažu sekunžu laikā,un tā var turpināt par zinatenes sasniegumiem
10.marts 2024, 09:46 | links
 
Mjā.Pāvests māk pārsteigt.Mani ir grūti pārsteigt,bet šitas ir izdevies.Interesanti,kad viņu savervēja VDK ?Bet baznīcas nav vienīgie objekti, kas pārpildīti ar krievu aģentiem.Ja paskatās uz ANO darbību pēdējos gados,tad tur arī viss ir skaidrs.Kamēr Rietumu lielvaras ir sutinājušas faberžē,Krievija ir čakli strādājusi.Augļi ir nogatavojušies.A grupiņa mūsu foruma dalībnieku par galveno vainīgo ir atzinusi tikai un vienīgi Grabovski.Sapņaini.
10.marts 2024, 09:37 | links
 
armani [10.mar]: Baznīca kārtējo reizi parāda savu nostāju: gļēvulību un nodevību!
Baznīca varēja piedāvāt putiniešiem saņemt drosmi un atkāpties!
Mjā. Nav labi, ja pedofīlijas realizētāji un piesedzēji, nevis sēž būrī, bet izsaka vērtīgus padomus. Pretīgi
10.marts 2024, 09:36 | links
 
Baznīca kārtējo reizi parāda savu nostāju: gļēvulību un nodevību!
Baznīca varēja piedāvāt putiniešiem saņemt drosmi un atkāpties!
10.marts 2024, 06:46 | links
 
Romas papa ilgojas pēc tā, lai šim kāds balta karoga kātu iestumtu pakaļgalā:

https://www.delfi.lv/46713439/arzemes/120002516/pavests-francisks-aicina-ukrainu-atrast-drosmi-baltajam-karogam-un-sakt-sarunas-ar-krieviju

andreiko, 10.marts 2024, 04:40
10.marts 2024, 06:42 | links
 
Romas papa ilgojas pēc tā, lai šim kāds balta karoga kātu iestumtu pakaļgalā:

https://www.delfi.lv/46713439/arzemes/120002516/pavests-francisks-aicina-ukrainu-atrast-drosmi-baltajam-karogam-un-sakt-sarunas-ar-krieviju
10.marts 2024, 04:40 | links
 
Nu un ko tad tās zinātnes tādu grandiozu ir izdarījušas pēdējā laikā?Izskatās,ka ir apmaldījušās trijās priedēs.Jautājumu rodas arvien vairāk,a atbilžu arvien mazāk.Īpaši sakarīgu atbilžu.Bieži vien šodienas atklājumi apgāž vakardienas. Diezgan putraini viss.
9.marts 2024, 23:41 | links
 
aigarsa2 [9.mar]: Man ir atbildes! Piemēram.
Protams, ka iedos “tauruss”, bet tikai tad, kad krieviju jau vairs nevarēs aizsniegt!!!
Trollis....
9.marts 2024, 23:39 | links
 
Man ir atbildes! Piemēram.
Protams, ka iedos “tauruss”, bet tikai tad, kad krieviju jau vairs nevarēs aizsniegt!!!

aigarsa2, 9.marts 2024, 16:33
taurus jau var iedot,bet viņas varot palaist tikai no eirofaitera vai gripena:Dtā kā tā ņemšanās ap tiem taurusiem ir kaut kāda uzmanības novēršana
9.marts 2024, 19:30 | links
 
Man ir atbildes! Piemēram.
Protams, ka iedos “tauruss”, bet tikai tad, kad krieviju jau vairs nevarēs aizsniegt!!!

aigarsa2, 9.marts 2024, 16:33


Ja jau tev ir atbildes, tad kad tas būs?
Un tad jau sanāk ka Kijeva būs jau okupēta.
9.marts 2024, 17:32 | links
 
Man ir atbildes! Piemēram.
Protams, ka iedos “tauruss”, bet tikai tad, kad krieviju jau vairs nevarēs aizsniegt!!!

aigarsa2, 9.marts 2024, 16:33

Neviens jau labu laiku neafišē baigi ko un cik piegādā.Tas ko te pļerkst katrs āzis kas iedomājies sevi par baigo ekspertu nav jāņem nopietni.
9.marts 2024, 17:15 | links
 
Man ir atbildes! Piemēram.
Protams, ka iedos “tauruss”, bet tikai tad, kad krieviju jau vairs nevarēs aizsniegt!!!
9.marts 2024, 16:33 | links
 
Politikas eksperti!!!! Man bija tikai 3 jautājumi!!!
9.marts 2024, 12:55 | links
 
Uz šitās planētas vairs nekas nenotiek loģiski un sakarīgi.

Bjorgvins, 9.marts 2024, 12:27


Kurā mirklī zinātnes atcēla?
9.marts 2024, 12:53 | links
 
Bjorgvins [9.mar]: Uz šitās planētas vairs nekas nenotiek loģiski un sakarīgi.
Pārāk daudz kņadas lidojot uz akmens nekurienē.
9.marts 2024, 12:46 | links
 
Nu ja.Runāt un gudri runāt jau var cik grib un ko grib.Tāpat nekas nemainās.Uz šitās planētas vairs nekas nenotiek loģiski un sakarīgi.
9.marts 2024, 12:27 | links
 
Sveiki,pārdomas,Kamēr orki,jutīs ka viņus viņu teritorijā netramda,vi;nam pie pakaļas ,atkopsies un mēģinās plesties.Bet,ja brūnam lācim no visām pusēm sāktu brukt virsū,kaut pa kodienam.Nebaida mani kaut kodolkarš,sāksies evolūcija no jauna.Piekrītu FishM-mēs,letiņi,pēc skaita viena paliela viesnīca Ķīnā.Jā,arī par tām partijām un ko vēlēt.Dirsā galīgā,būtu kā pie jeņķiem ,man nebūtu iebildumu.Džeki,jāsaprot ka puse mūsu zemītē nedomā kā mēs.Lūk,pareizi šeit viens čalis teica,ka Ulmanis izdarīja korekcijas .Kaut nāktu viņa vietā kāds prātīgs.Ne asakas visiem.
9.marts 2024, 11:11 | links
 
Ja māk slēpties, tad apmēram var, ja neslēpjas, un neko pretlikumīgu nedara, tad sanāk pilnīgs ārprāts. Pavļiks Morozovs.
9.marts 2024, 09:23 | links
 
ASV prioriates!!!! - kam, mums vai vniemi

aigarsa2, 9.marts 2024, 01:21


No kurienes tu ASV izlobīji? Vai tev kāda paranoja?
9.marts 2024, 08:51 | links
 
ASV prioriates!!!! - kam, mums vai viņiem



aigarsa2, 9.marts 2024, 01:21
9.marts 2024, 01:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager