Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
jenots13 [8.mar]: Enkurs40 [Vakar]: jegersz [Vakar]: Sazinājos ar Bez tabu, par ne visai labu , Lv pilsoņa , attieksmi. Atrodoties Maskavas pilsētā... Laikam Putlera informators...
Ja viņam anulētu pilsonību....
Uh Normunds, māki Tu savu vārdu dubļos mīt...

Enkurs40, 7.marts 2024, 21:22

Pilsonību var anulēt, ja ir divas pilsonības, ja ir tikai viena, tad nedrīkst un atbilstoši starptautiskajām tiesībām nevar anulēt!Ļoti žēl... A vajadzētu uz robežas apcietināt, kā Valsts nodevēju...Cilveks jau atvainojās vienreiz. Tagad visu dzīvi viņam uz ceļiem jārāpo? Pilsonības atņēmējs te atradies. Mudaks. Nomaini niku uz Cirvis 40 labāk piestāves.
Tavs Nika vārds un bilde, 100% atbilst Tavām prāta spējām un intelektam.
8.marts 2024, 07:59 | links
 
Nu, kas par murgu. Pēc analoģijas - sadarbojos ar "gestapo", jo vajag naudu, un vispār esmu par tautu draudzību.
8.marts 2024, 07:56 | links
 
Enkurs40 [7.mar]: jegersz [Vakar]: Sazinājos ar Bez tabu, par ne visai labu , Lv pilsoņa , attieksmi. Atrodoties Maskavas pilsētā... Laikam Putlera informators...
Ja viņam anulētu pilsonību....
Uh Normunds, māki Tu savu vārdu dubļos mīt...

Enkurs40, 7.marts 2024, 21:22

Pilsonību var anulēt, ja ir divas pilsonības, ja ir tikai viena, tad nedrīkst un atbilstoši starptautiskajām tiesībām nevar anulēt!Ļoti žēl... A vajadzētu uz robežas apcietināt, kā Valsts nodevēju...
Cilveks jau atvainojās vienreiz. Tagad visu dzīvi viņam uz ceļiem jārāpo? Pilsonības atņēmējs te atradies. Mudaks. Nomaini niku uz Cirvis 40 labāk piestāves.
8.marts 2024, 07:50 | links
 
Apskatāties uz Daugavpils un Rēzeknes novada domēm un citām, kur rašisti pie teikšanas, un tad sāciet cepties. Rīgā Ušakova sasniegumus esiet aizmirsuši, bedres vairāk kā pat Latgalē!
7.marts 2024, 23:32 | links
 
usis [40m]: Nu, man apkārt 8 mājas, 16 mazie, un būs vēl. Skola papildus piebūvēta un jau pārpildita.Ļoti super, diemžēl citur ir smagāk...

Enkurs40, 7.marts 2024, 22:56

Acīmredzot tad pašaldībā ievēlat tos kas tikai dirš nevis dara.
7.marts 2024, 23:12 | links
 
usis [7.mar]: Nu, man apkārt 8 mājas, 16 mazie, un būs vēl. Skola papildus piebūvēta un jau pārpildita.
Ļoti super, diemžēl citur ir smagāk...
7.marts 2024, 22:56 | links
 
Nu, man apkārt 8 mājas, 16 mazie, un būs vēl. Skola papildus piebūvēta un jau pārpildita.
7.marts 2024, 22:30 | links
 
Sasodīts,bija filma ,,Atpakaļ nākotnē,, ,aizšaut gadsimtu uz priekšu,palūrēt vai runā kāds mūsu mēlē.Šeit,leišmalē,rudenī pamatskolu bliež ciet,tuvējās vidusskolas spēkojas,kura izdzīvos.Likumsakarīgi-jaunie tēti un mammas līgani aizslīd ar savām atvasēm.Aizmuldējos,pat piemirsu ko gribēju vēstīt.Ak jā,vai liela jēga spriedelēt par šā brīža notikumiem,ja mūsu jaunatne kniebjās,bet nākamās paaudzes ražo dikti slinki.
7.marts 2024, 22:21 | links
 
jegersz [7.mar]: Sazinājos ar Bez tabu, par ne visai labu , Lv pilsoņa , attieksmi. Atrodoties Maskavas pilsētā... Laikam Putlera informators...
Ja viņam anulētu pilsonību....
Uh Normunds, māki Tu savu vārdu dubļos mīt...

Enkurs40, 7.marts 2024, 21:22

Pilsonību var anulēt, ja ir divas pilsonības, ja ir tikai viena, tad nedrīkst un atbilstoši starptautiskajām tiesībām nevar anulēt!
Ļoti žēl... A vajadzētu uz robežas apcietināt, kā Valsts nodevēju...
7.marts 2024, 22:00 | links
 
Sazinājos ar Bez tabu, par ne visai labu , Lv pilsoņa , attieksmi. Atrodoties Maskavas pilsētā... Laikam Putlera informators...
Ja viņam anulētu pilsonību....
Uh Normunds, māki Tu savu vārdu dubļos mīt...

Enkurs40, 7.marts 2024, 21:22


Pilsonību var anulēt, ja ir divas pilsonības, ja ir tikai viena, tad nedrīkst un atbilstoši starptautiskajām tiesībām nevar anulēt!
7.marts 2024, 21:31 | links
 
Sazinājos ar Bez tabu, par ne visai labu , Lv pilsoņa , attieksmi. Atrodoties Maskavas pilsētā... Laikam Putlera informators...
Ja viņam anulētu pilsonību....
Uh Normunds, māki Tu savu vārdu dubļos mīt...
7.marts 2024, 21:22 | links
 
...tūdaliņi ko tik nedarīja, lai ar lāci iedraudzētos - Jaunos Viļņus rīkoja, KHLā hoķi spēlēja, pa spalvai glaudīja, un visādi čubinājās, ka tik neaizvainotu "maigo lāča sirdi"...

un tikai pēc 2022. gada februāra acis atvērās
7.marts 2024, 20:56 | links
 
Kāda tautu draudzība, kādi naidīgie aborigēni, ja krievijas tv regulāri rāda ziņās naidpilnus sižetus par to, ka jāiznīcina Latvija, Polija, utt??!

jurciks66, 7.marts 2024, 19:40

Ar tiem ru orkiem nekāda draudzība nav vajadzīga.
7.marts 2024, 20:52 | links
 
Kāda tautu draudzība, kādi naidīgie aborigēni, ja krievijas tv regulāri rāda ziņās naidpilnus sižetus par to, ka jāiznīcina Latvija, Polija, utt??!
7.marts 2024, 19:40 | links
 
Baltijas Jūra pārtapa par NATO ezeru.

7.marts 2024, 19:39 | links
 
Esam naidigi aborigēni. Tā jau laba zeme, tik mūsu par daudz. Priekšskars.
7.marts 2024, 19:13 | links
 
Es jebkad esmu bijis par tautu draudzību,jo draudzība ir forši,tā nes līdzi prieku un laimi,bet ne jau ar agresorvalsts pilsoņiem,Zetņikiem šādos laikos
7.marts 2024, 19:12 | links
 
Vēl var arī teikt to stulbo frāzi-ka esmu neitrāls

janeks.d, 7.marts 2024, 19:00


Lielākoties tā ir sevis un citu mānīšana.
Protams var būt situācija, kad tev prasa par divu Āfrikas valstu karu, par ko tu nezini nu galīgi neko un tu atbildi esmu neitrāls šo divu valstu konfliktā, jo nezinu neko, bet esmu pret karu!
Bet ja iet runa par tavu kaimiņvalsti, tad vai nu tu esi par vai pret.
7.marts 2024, 19:09 | links
 
udens2 [7.mar]: Tāpat kā briedis,esmu pret karu,bet puitn huilo(jeb ieņemt konkrētu pozīciju) nespēj pateikt
Vēl var arī teikt to stulbo frāzi-ka esmu neitrāls
7.marts 2024, 19:00 | links
 
Tāpat tie krievi,kuri grib lai ātrāk karš beidzas,tikai dēl sankcijām,savādāk lai ukraiņus šauj,un ja pajautātu čei krim,atbildi jau zinat.Tak 90% viņi tur krievijā ir nacisti un imperiālisti totālākie.
7.marts 2024, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager