Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Rašisti uzspridzinājuši cietumu kurā turēja Azoviešus

udens2, 29.jūlijs 2022, 22:17


Turēja vai aizveda un nošāva, un pēc tam aizdedzināja, un pēc tam ar grad noklāja?
29.jūlijs 2022, 23:11 | links
 
Rašisti uzspridzinājuši cietumu kurā turēja Azoviešus
29.jūlijs 2022, 22:17 | links
 
aigarsa2 [29.07.22]: raihs [Vakar]: Avatars [Vakar]: Jāpasmejas par sevi ar.. desmit gadu garumā iesmējām par penšiem, kas šeit cīksteja.. Šodien jūtams, mūsu vecuma slieksnis! :))
Cerams tas ir tikai uz kara fona.Esmu gatavs izklupienā nocelt cepuri un pieņemt cīkstošā pensionāra statusu šajā forumā. Bet varu apzvērēt, ka mana ģimene bija spiesta pamest Latviju tikai un vienīgi dēļ totāli debilās izglītības sistēmas. Pārāk ilgi būtu jāstāsta, un pārāk personiski publiskai apspriešanai, bet 100% varu pateikt, ka variantu nebija. Nebija vispār nekādu. Nu nahuja man tāda valsts? Un lai es vēl ietu to aizstāvēt, un vēl jo vairāk mirtu dēļ tās? Kāda vella pēc?Spānija?
ASV
29.jūlijs 2022, 21:54 | links
 
raihs [28.07.22]: Avatars [Vakar]: Jāpasmejas par sevi ar.. desmit gadu garumā iesmējām par penšiem, kas šeit cīksteja.. Šodien jūtams, mūsu vecuma slieksnis! :))
Cerams tas ir tikai uz kara fona.Esmu gatavs izklupienā nocelt cepuri un pieņemt cīkstošā pensionāra statusu šajā forumā. Bet varu apzvērēt, ka mana ģimene bija spiesta pamest Latviju tikai un vienīgi dēļ totāli debilās izglītības sistēmas. Pārāk ilgi būtu jāstāsta, un pārāk personiski publiskai apspriešanai, bet 100% varu pateikt, ka variantu nebija. Nebija vispār nekādu. Nu nahuja man tāda valsts? Un lai es vēl ietu to aizstāvēt, un vēl jo vairāk mirtu dēļ tās? Kāda vella pēc?
Spānija?
29.jūlijs 2022, 19:30 | links
 
Bebrs [29.07.22]: Okupanti brutāli spīdzina ukraiņu karagūstekņus
11:08
Internetā parādījies šokējošs video, kurā redzams, kā krievu karavīrs brutāli spīdzina un pēc tam ar kancelejas nazi kastrē ukraiņu karagūstekni.

Pēc provizoriskiem datiem, spīdzināšanu veicis Vitālijs Arošanovs, algotnis no "Ahmat" vienības.
Iepriekš iemetu linku, kur bija video. Iesaku gan neskatīties. Personība it kā noskaidrota.. dabūt dzīvu...
29.jūlijs 2022, 19:01 | links
 
Okupanti brutāli spīdzina ukraiņu karagūstekņus
11:08
Internetā parādījies šokējošs video, kurā redzams, kā krievu karavīrs brutāli spīdzina un pēc tam ar kancelejas nazi kastrē ukraiņu karagūstekni.

Pēc provizoriskiem datiem, spīdzināšanu veicis Vitālijs Arošanovs, algotnis no "Ahmat" vienības.
29.jūlijs 2022, 12:29 | links
 
 
un kas tad to režīmu tur mainīs?

udo733, 29.jūlijs 2022, 11:36


...latvieši, kā 1917. gadā un vēl pirms tam...
Maz-Kāva... :)
29.jūlijs 2022, 11:38 | links
 
Nu gan Krautmanis nolaidis... https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/387724-atskirt-labos-no-sliktajiem-krieviem-latvija-to-varetu-prast

tur mums nav ko šķirot, lai Pēteris debesīs šķiro...

problēma tā, ka antiPutinists vienalga ir šovinists un imperiālists, kas slimo ar "vecākā brāļa" sindromu... tāpēc, manuprāt, mums vajadzētu pilnībā slēgt šādu iespēju vēl pasliktināt nacionālo sastāvu Latvijā.

daddy_j, 29.jūlijs 2022, 10:48

No tās barbaru valst nedrīkstētu nevienam ļaut izbraukt un visiem kas to izdarijuši vajag anulēt vīzas un citas uzturēšanās atlaujas.Pretējā gadijumā tas vatniku režīms tu vēl ilgi pastāvēs jo visi kam ir kaut drusku smadzenes būs izbraukusi un kas tad to režīmu tur mainīs?
29.jūlijs 2022, 11:36 | links
 
Nu gan Krautmanis nolaidis... https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/387724-atskirt-labos-no-sliktajiem-krieviem-latvija-to-varetu-prast

tur mums nav ko šķirot, lai Pēteris debesīs šķiro...

problēma tā, ka antiPutinists vienalga ir šovinists un imperiālists, kas slimo ar "vecākā brāļa" sindromu... tāpēc, manuprāt, mums vajadzētu pilnībā slēgt šādu iespēju vēl pasliktināt nacionālo sastāvu Latvijā.
29.jūlijs 2022, 10:48 | links
 
udo733 [Vakar]: Šo jau redzējāt?
https://twitter.com/KristineKomente/status/1552653988142518275?t=7z1Qkso5y19_XqgLPcUhaw&;;;s=19

Avatars, 28.jūlijs 2022, 21:59
Nu tādiem te vatnikiem šlesers un un citi urlas sagādāja uzturēsanās atlaujas.Interesanti cik auni būs kas par to idiņu kompāniju balsos.Paga paga, beba nu šlesers tās TUA gādāja! Es vispār nesaprotu, kurš bīda šo afēru - vai nu Rinkevičs, vai nu Riekstiņš, bet ir *izģec ar to urlu uzplūdumu! Tas ir absolūti skaidrs, ka tur baigais piķis pat tām TUA grozās... Tpubļa

raihs, 28.jūlijs 2022, 22:23

Tas nebija slesers kas pilnu Jūrmalu ar krieviem savilka?
29.jūlijs 2022, 09:54 | links
 
Pf viss nosauktais ir ierasti iekšējie idiotismi pilnīgi jebkurā valstī, arī rietumu demokrātijās. Johaidī ko man māsa stāsta par UK var pārrēkties! Vai savulaik nu jau mirusī tante par ASV. Nekur neizmuksi no politiķu idiotismiem, nav tādas valsts, visur gāna valdības! Bet kad briest atomkarš vai vismaz kārtējā okupācija, tad svarīgāki ir globāli fundamentāli jautājumi! Man iekšpolitikas ķibeles jau sen neinteresē, pat nepievēršu tām vairs uzmanību.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 19:05


Tā vis nesaki. Austrālijā viņi ir lepni par savu valdību. Nu, disidenti atrodas visur, bet nevar būt disidenti 99% iedzīvotāju, kā Latvijā...

Jau rakstīju, ka man simpātisks PM kandidāts šķiet U.Mitrevics...

bet vai tāpēc par NA jābalso?? ..piemērs ar Kariņu rāda, ka drīzāk ne - lai tik Naciķi tiek pāri strīpai... Bet varbūt pat to nevajag, ja atceramies senākus laikus un Šķēles ienākšanu politikā...
:)
29.jūlijs 2022, 09:31 | links
 
Cik slimam jābūt, ko tādu tiražējot
usis, 29.jūlijs 2022, 00:05

Tas ir pierādījums rašistu armijas zvērībām, tādas lietas ir jāpublisko, lai cik nepatīkami. Jo vairāk šādu liecību, jo vairāk valstis atzīs rašku par teroristu valsti un pārtrauks ar tiem auklēties un tirgoties. Lūk skatīties gan katram nav obligāti, bet video vai foto pierādījumi tomēr ir 100reiz ticamāki nekā baumas "ka tā dara".

Karlis_K, 29.jūlijs 2022, 01:17


Ja zinātu kā, tad vajadzētu nosūtītu ASV kongresa apakš palātai, lai ātrāk pieņem to lēmumu par teroristu valsti!
29.jūlijs 2022, 08:06 | links
 
Karlis_K [29.07.22]: Cik slimam jābūt, ko tādu tiražējot
usis, 29.jūlijs 2022, 00:05

Tas ir pierādījums rašistu armijas zvērībām, tādas lietas ir jāpublisko, lai cik nepatīkami. Jo vairāk šādu liecību, jo vairāk valstis atzīs rašku par teroristu valsti un pārtrauks ar tiem auklēties un tirgoties. Lūk skatīties gan katram nav obligāti, bet video vai foto pierādījumi tomēr ir 100reiz ticamāki nekā baumas "ka tā dara".
Piekrītu
29.jūlijs 2022, 07:00 | links
 
Cik slimam jābūt, ko tādu tiražējot
usis, 29.jūlijs 2022, 00:05


Tas ir pierādījums rašistu armijas zvērībām, tādas lietas ir jāpublisko, lai cik nepatīkami. Jo vairāk šādu liecību, jo vairāk valstis atzīs rašku par teroristu valsti un pārtrauks ar tiem auklēties un tirgoties. Lūk skatīties gan katram nav obligāti, bet video vai foto pierādījumi tomēr ir 100reiz ticamāki nekā baumas "ka tā dara".
29.jūlijs 2022, 01:17 | links
 
Cik slimam jābūt, ko tādu tiražējot
29.jūlijs 2022, 00:05 | links
 
Cerams ka ukraiņi ar tiem sadistiem izrīkosies identiski. Izcili pretīgs video, līdz šim tikai vēl viens bēdīgi slavens video man izraisīja vemšanas refleksu, tas no 90.tajiem, kur čečeni grieza galvas sagūstītiem krievēniem.
28.jūlijs 2022, 23:11 | links
 
OzoluEdgars [28.07.22]: raihs [29m]: OzoluEdgars [16m]: udo733 [11m]: Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45

Jā šausmas! Kā arī nepartraukti laiž atpūsties uz kūrortiem, brīžiem liekas strādāt vairs nevajag, ik pa pāris mēnešiem kur ietusē :) kā no ķēdes norāvušies! Un te es nerunāju par biznesmeņiem, bērnudārza audzinātājas, grāmatvedes, šoferīši, celtnieki.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 22:01
Neņem pierē šitos vaukšētājus vēlēšanu kampana sākusies.No Ukrainas.
Vājiem nerviem neskatīties!
Vismaz seja fiksēta.
https://mobile.twitter.com/InnaSovsun/status/1552725872725073920Es nevarēju noskatīties, izslēdzu. Visus tos urlas ir jāiznīcina.Publiski identitāte laikam atrasta... Vai - gan jau atradīs. Ceru ļoti, ka dzīvu dabūs gūstā
Tas tak jau sen bija skaidrs par to, ka cilvēka vērtība ar Putina domāšanu apsēstam krievam ir tuvu nullei. Ja vēl tas ir viņu pašpasludinātais nacists, tad vajag vēl pielietot īpašu nežēlību, lai visi nacisti redz to, kas viņus sagaida.
Tas ko tie čečeni izdarīja pārkāpj jebkuras robežas. Tiešām jācer, ka tos "varoņus" noķers dzīvus un pēc dokumentiem norakstīs par kritušajiem, lai ukraiņu armijnieki izrēķinās ar viņiem bez jebkādiem ierobežojumiem.
Dievs dod izturību ukraiņiem, jo tur jau vairs nav karadarbība, bet ir palikusi vienkārša izrēķināšanās ar cilvēkiem bez jebkāda pamatojuma. Laikam Putina krievus un Kadirova čečenus par cilvēkiem vairs nevar uzskatīt ne mazākajā mērā.
28.jūlijs 2022, 23:11 | links
 
raihs [28.07.22]: OzoluEdgars [16m]: udo733 [11m]: Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45

Jā šausmas! Kā arī nepartraukti laiž atpūsties uz kūrortiem, brīžiem liekas strādāt vairs nevajag, ik pa pāris mēnešiem kur ietusē :) kā no ķēdes norāvušies! Un te es nerunāju par biznesmeņiem, bērnudārza audzinātājas, grāmatvedes, šoferīši, celtnieki.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 22:01
Neņem pierē šitos vaukšētājus vēlēšanu kampana sākusies.No Ukrainas.
Vājiem nerviem neskatīties!
Vismaz seja fiksēta.
https://mobile.twitter.com/InnaSovsun/status/1552725872725073920Es nevarēju noskatīties, izslēdzu. Visus tos urlas ir jāiznīcina.
Publiski identitāte laikam atrasta... Vai - gan jau atradīs. Ceru ļoti, ka dzīvu dabūs gūstā
28.jūlijs 2022, 22:37 | links
 
OzoluEdgars [28.07.22]: udo733 [11m]: Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45

Jā šausmas! Kā arī nepartraukti laiž atpūsties uz kūrortiem, brīžiem liekas strādāt vairs nevajag, ik pa pāris mēnešiem kur ietusē :) kā no ķēdes norāvušies! Un te es nerunāju par biznesmeņiem, bērnudārza audzinātājas, grāmatvedes, šoferīši, celtnieki.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 22:01
Neņem pierē šitos vaukšētājus vēlēšanu kampana sākusies.No Ukrainas.
Vājiem nerviem neskatīties!
Vismaz seja fiksēta.
https://mobile.twitter.com/InnaSovsun/status/1552725872725073920
Es nevarēju noskatīties, izslēdzu. Visus tos urlas ir jāiznīcina.
28.jūlijs 2022, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager