Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
un tās saskaņas mērķis ir vienmēr bijis šķelt sabiedrību,nevis kā mario saka,apvienot,bet skaidrs ka viņš tur iet pēc lielā kāposta
19.jūlijs 2022, 09:39 | links
 
raihs [18.07.22]: Šobrīd man ir žēl katru minūti, kuru izšķērdēju, no visas sirds fanojot par viņu... Bļin, kāda vilšanās, neticami...
Man kaut kā no sākta gala kā personība viņš nepatika, bet nu, protams, skatījos, fanoju...draugu loka ir lieli fani, kas vīlās dikti
19.jūlijs 2022, 08:15 | links
 
Domaataajs [16.07.22]: Vēl - pidari tehniku iekārtojuši Zaporižjas AES...un aktīvi apšauda Ņikopoli

OzoluEdgars, 16.jūlijs 2022, 10:47
Jā, tur smerši esot un daudz munīcijas, un ierakumi. Tas nozīmē, ka jāapiet tā stacija un jāmērdē tie orki tur pamazām, neaizmirstot, ka to apkalpo ukraiņu darbinieki.
Tipisks orku gājiens.
Njā :/ šonakt atkal ļoti izteikti Nikopole no turienes apšaudīta.
19.jūlijs 2022, 08:15 | links
 
raihs [18.07.22]: Šobrīd man ir žēl katru minūti, kuru izšķērdēju, no visas sirds fanojot par viņu... Bļin, kāda vilšanās, neticami...
Identiska domas un sajūtas!
19.jūlijs 2022, 00:13 | links
 
Šobrīd man ir žēl katru minūti, kuru izšķērdēju, no visas sirds fanojot par viņu... Bļin, kāda vilšanās, neticami...
18.jūlijs 2022, 23:48 | links
 
Bimbas [18.07.22]: Nav jau tik viegli tiem bokseriem, nezini kurā brīdī izsitīs smadzenes no vietas....
Nez kādēļ Kličko brāļiem un Usikam neizsita..
18.jūlijs 2022, 23:40 | links
 
Apskaidrojiet lūdzu iemeslu.
Braucot garām okupācojas piemineklim to apsargā kā minimums četras ekipāžas 24/7. No kā ?
No tiem ,kas gribētu to nojaukt par velti ātrāk par kkādu N stundu, vai no tiem, kas nedod Dievs noliks tur puķes ?
Vai ir kāds cits , svarīgais iemesls ?
Policijā ir taču kadru trūkums. Tās ekipāžas būtu daudz noderīgākas patrulējot to pašu Āgenskalnu.
Jums ir variani ?
18.jūlijs 2022, 22:57 | links
 
Bimbas [18.07.22]: Nav jau tik viegli tiem bokseriem, nezini kurā brīdī izsitīs smadzenes no vietas....
Tas jā. Pareizāk teikt, nevar zināt, kad tās smadzeņu traumas liks par sevi manīt tādā līmenī ,ka vairs nevarēsi pilnvērtīgi funkcionēt. Jāpelna kamēr var.
Gadījums no dzīves.
Normāli tā atstrādāju divnieciņu, un saņēmu normālu sitienu. Treneris- sorry nenoturējos, baigi labi atvēries. Bija kādu brīdi sūdīgi, pēc kāda laika aizeju pie acu ārsta.
Dakter man bilde raustās, kkā nefokusējās.
Dakters- muļķi, tev bilde raustās tamdēļ, ka galva kratās :))). Ar laiku tā herņa pazuda, bet lika man aizdomāties.
Morāle
Tā galvas dauzīšana bez sekām nepaliek. To saprot arī briedis. Kamēr var ,cenšas nopelnīt.
Par to ,ka ,,saskaņā,, tas protams ir nožēlojami.
18.jūlijs 2022, 22:40 | links
 
Nav jau tik viegli tiem bokseriem, nezini kurā brīdī izsitīs smadzenes no vietas....
18.jūlijs 2022, 21:07 | links
 
Nez kāpēc man šīs sūdabrālis nemaz nepārsteidz, jau bija sagaidāms.
18.jūlijs 2022, 20:55 | links
 
Briedis pats sevi grib iznīcināt,,, pareizo partiju gan atradis,,,
18.jūlijs 2022, 20:40 | links
 
Taisījās tak aizliegt partiju reklāmu krievu valodā. Bet jā, briesmīgi... Vairāk nekā briesmīgi...
18.jūlijs 2022, 20:40 | links
 
Izklausās šausmīgi..Bija jau vēl gana klaunu bez Kaimiņa.Gobzems,Liepiņa,Luņova,Stepaņenko..
18.jūlijs 2022, 20:24 | links
 
https://fb.watch/elcJTu6hvI/
Nu ko jauns klauns latvijas politikā ir dzimis,nez Kaimiņu pārspēs???
18.jūlijs 2022, 18:17 | links
 
Vēl - pidari tehniku iekārtojuši Zaporižjas AES...un aktīvi apšauda Ņikopoli

OzoluEdgars, 16.jūlijs 2022, 10:47

Jā, tur smerši esot un daudz munīcijas, un ierakumi. Tas nozīmē, ka jāapiet tā stacija un jāmērdē tie orki tur pamazām, neaizmirstot, ka to apkalpo ukraiņu darbinieki.
Tipisks orku gājiens.
16.jūlijs 2022, 21:23 | links
 
Ne par velti Arestovičam neta vidē kaut kad kara sākuma daļā bija iedota iesauka - Relaksovičs.
16.jūlijs 2022, 21:20 | links
 
Domaataajs [15.07.22]: Ļoti labs psiholoģisks skatījums uz šīm bombardēšanām izskanēja no Arestoviča šovakar.
Īsi, prasti sakot - bombardēšanas u.c zvērības liek ukraiņiem būt zvērīgiem pret iebrucējiem, viņi sūta atriebīgas bildes krieviem novēlot viņiem nāvi, tādējādi noskaņojot krievu sabiedrību pret haholiem, kurus vajag iznīcināt vai padarīt par vergiem. Vobšem sabiedrība aicina krievus nākt pie prāta tajā pat laikā vēlot viņiem nosprāgt.
Tautu naids tiek pastiprināti kultivēts ar šiem pasākumiem.
Sīkāk var to pastudēt zemāk postētajā.
Un vēl - šis ir tieši tas moments, kāpēc Arestoviču ir vērts klausīties...psiholoģijas aspekta dēļ
16.jūlijs 2022, 10:49 | links
 
Vēl - pidari tehniku iekārtojuši Zaporižjas AES...un aktīvi apšauda Ņikopoli
16.jūlijs 2022, 10:47 | links
 
Exactly. Un pamēģini noturēties pretī emocijām, lai nekļūtu rezultātā pats par orkam līdzvērtīgu... Lai kāds arī naids nebūtu, ir vitāli svarīgi nenolaisties līdz viņu līmenim.
16.jūlijs 2022, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager