Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [08.07.22]: Bet tagad skatoties uz šodienas notikumiem ir skaidrs kāpēc jeņķi rudenī pameta afganistānu,jau tad bij skaidrs ka vateņi iebruks ukrainā un jākoncentrē spēki lai izvēdinātu krievu smaku no eiropas
Ko tu gvelz :D viņi tur izgāzās konkrēti
8.jūlijs 2022, 13:47 | links
 
Bet tagad skatoties uz šodienas notikumiem ir skaidrs kāpēc jeņķi rudenī pameta afganistānu,jau tad bij skaidrs ka vateņi iebruks ukrainā un jākoncentrē spēki lai izvēdinātu krievu smaku no eiropas
8.jūlijs 2022, 12:50 | links
 
jegersz, 8.jūlijs 2022, 10:03
правиетим caureja piemetās no šitās bildes:)
8.jūlijs 2022, 12:48 | links
 
8.jūlijs 2022, 10:03 | links
 
Sliktākais, ka daļai velētāju ir zelta zivtiņas smadzenes - ātri aizmirst visu un papildus totātāls loģikas trūkums.
Tam visam pa virsu nāk protesta balsojums.
Tā arī veidojās šādu dīvaiņu elektorāts, bet tā pat viņam nespīd būt par ministru prezidentu, jo pielaidi pie valsts noslēpuma viņam neviens nedos!
8.jūlijs 2022, 09:50 | links
 
Šis ir labs...A.Gobzems - "Uztaisām mazu aptauju. Es nevaru saprast, gribat vai negribat izmaiņas. Tad man atbraukt vēl uz Latviju? Tad Jūs gribat premjeru Gobzemu vai tomēr gribas turpināt dzīvot ar Kariņveidīgajiem un visu visdārgāko? Citas opcijas nav, jo visi pārējie nozīmē vecā, jau bijusī vara ar Vienotību koalīcijā. Ierakstiet komentārā, ielieciet smaidiņu un heitojiet. Ja par Gobzemu Katram un Katrai, tad like un share, ja par Kariņu, tad komentārā ar pamatojumu, kāpēc Jums patīk, ka pret Jums tā varavīkšņoti un kapitāli, kā ar finanšu sistēmas remontu. Vēl ierakstiet, vai jau trīcat gaidās pēc ceturtās potes? Tā arī būs, ja nebūs Gobzems."

aigarsa2, 7.jūlijs 2022, 20:48

Galīgi nefanoju par kariņu, bet nu šis sevis slavētājs arī ir pffffff.... Demagogs narciss, kurš uz iepriekšējo valdību ievārītajiem sūdiem sev pelna bonusus. Gandrīz katrā savā ierakstā obligāti ietirš par "prieviņotājiem valodas sargātājiem", "heitotājiem", kuri viņu, cēlo aldi "heito" tāpēc, ka viņš esot izcils, bet viņi- knapi viduvējības. Savvins savos video par visiem šiem lielajiem glābējiem, šleseriem un tovariščiem gobzemiem diezgan labi apstāsta. Bet vispār diezgan padaudzi jūsmo par viņa retoriku, plus arī simpātijas no krievu gala par viņa internacionālismu- vot, takih premjerov nam nada, kak aldis, jums vis sanaks, aldjis!! Kaut gan.. varbūt tas ir tikai tāds iespaids, ka daudzi, jo viņi ir paskaļi.
8.jūlijs 2022, 00:44 | links
 
Šis ir labs...A.Gobzems - "Uztaisām mazu aptauju. Es nevaru saprast, gribat vai negribat izmaiņas. Tad man atbraukt vēl uz Latviju? Tad Jūs gribat premjeru Gobzemu vai tomēr gribas turpināt dzīvot ar Kariņveidīgajiem un visu visdārgāko? Citas opcijas nav, jo visi pārējie nozīmē vecā, jau bijusī vara ar Vienotību koalīcijā. Ierakstiet komentārā, ielieciet smaidiņu un heitojiet. Ja par Gobzemu Katram un Katrai, tad like un share, ja par Kariņu, tad komentārā ar pamatojumu, kāpēc Jums patīk, ka pret Jums tā varavīkšņoti un kapitāli, kā ar finanšu sistēmas remontu. Vēl ierakstiet, vai jau trīcat gaidās pēc ceturtās potes? Tā arī būs, ja nebūs Gobzems."

aigarsa2, 7.jūlijs 2022, 20:48

Ej nafig ar to plānprātinu gobuzemi.
7.jūlijs 2022, 21:52 | links
 
Šis ir labs...A.Gobzems - "Uztaisām mazu aptauju. Es nevaru saprast, gribat vai negribat izmaiņas. Tad man atbraukt vēl uz Latviju? Tad Jūs gribat premjeru Gobzemu vai tomēr gribas turpināt dzīvot ar Kariņveidīgajiem un visu visdārgāko? Citas opcijas nav, jo visi pārējie nozīmē vecā, jau bijusī vara ar Vienotību koalīcijā. Ierakstiet komentārā, ielieciet smaidiņu un heitojiet. Ja par Gobzemu Katram un Katrai, tad like un share, ja par Kariņu, tad komentārā ar pamatojumu, kāpēc Jums patīk, ka pret Jums tā varavīkšņoti un kapitāli, kā ar finanšu sistēmas remontu. Vēl ierakstiet, vai jau trīcat gaidās pēc ceturtās potes? Tā arī būs, ja nebūs Gobzems."

aigarsa2, 7.jūlijs 2022, 20:48


Šis klauns arī, ko smagu lieto...
7.jūlijs 2022, 21:22 | links
 
Šis ir labs...A.Gobzems - "Uztaisām mazu aptauju. Es nevaru saprast, gribat vai negribat izmaiņas. Tad man atbraukt vēl uz Latviju? Tad Jūs gribat premjeru Gobzemu vai tomēr gribas turpināt dzīvot ar Kariņveidīgajiem un visu visdārgāko? Citas opcijas nav, jo visi pārējie nozīmē vecā, jau bijusī vara ar Vienotību koalīcijā. Ierakstiet komentārā, ielieciet smaidiņu un heitojiet. Ja par Gobzemu Katram un Katrai, tad like un share, ja par Kariņu, tad komentārā ar pamatojumu, kāpēc Jums patīk, ka pret Jums tā varavīkšņoti un kapitāli, kā ar finanšu sistēmas remontu. Vēl ierakstiet, vai jau trīcat gaidās pēc ceturtās potes? Tā arī būs, ja nebūs Gobzems."
7.jūlijs 2022, 20:48 | links
 
Es tev pardošu zemes gabalu, bet pēc 20 gadiem atprasīšu to atpakaļ, jo redziet, vēsturuski tas ir piederējis man!
Kaut ko tādu var izdomat tikai debīlais vatņiks!:)))

nelietotaajs, 7.jūlijs 2022, 13:07


Pārdošana ir viens no līguma veidiem... Krievijai līgumi ātri aizmirstās
7.jūlijs 2022, 14:54 | links
 
Noteikti būtu vērts papētīt, ko valsts domes bufetčiks jauc klāt ēdienam, kādas sēnes vai pulverīšus...
daddy_j, 7.jūlijs 2022, 12:56


Spriežot pēc kokaīna apjomiem, kas gāja cauri Krievijas ārlietu ministrijas diplomātiskajiem kanāliem ...

7.jūlijs 2022, 13:39 | links
 
Es tev pardošu zemes gabalu, bet pēc 20 gadiem atprasīšu to atpakaļ, jo redziet, vēsturuski tas ir piederējis man!
Kaut ko tādu var izdomat tikai debīlais vatņiks!:)))
7.jūlijs 2022, 13:07 | links
 
Noteikti būtu vērts papētīt, ko valsts domes bufetčiks jauc klāt ēdienam, kādas sēnes vai pulverīšus... citādi nevar izskaidro, ka Krievijas Valsts domes vadītājs un vicespīkers šitā muld...

klauns Žirinovskis nomira, bet tā muldēšana plešas plašumā... no otras puses, NRA vajadzētu dzeltenu fonu likt šādām "ziņām"...
7.jūlijs 2022, 12:56 | links
 
Kāds varbūt atkal teiks, ka nav pareizais portāls lasīts
https://nra.lv/pasaule/385722-krievija-devusi-majienu-asv-atnemt-tai-alasku.htm?

Domaataajs, 7.jūlijs 2022, 12:31
Nez kā tie plikdirši to varētu izdarīt:)
7.jūlijs 2022, 12:50 | links
 
Kāds varbūt atkal teiks, ka nav pareizais portāls lasīts
https://nra.lv/pasaule/385722-krievija-devusi-majienu-asv-atnemt-tai-alasku.htm?

Domaataajs, 7.jūlijs 2022, 12:31


Pilnīga degradācija, tiko kaut ko sprēgāja atcelt robežlīgumu ar Norvēģiju arī!
7.jūlijs 2022, 12:47 | links
 
Domaataajs [07.07.22]: Kāds varbūt atkal teiks, ka nav pareizais portāls lasīts
https://nra.lv/pasaule/385722-krievija-devusi-majienu-asv-atnemt-tai-alasku.htm?
Kārtējie tukšie draudi.
7.jūlijs 2022, 12:46 | links
 
Kāds varbūt atkal teiks, ka nav pareizais portāls lasīts
https://nra.lv/pasaule/385722-krievija-devusi-majienu-asv-atnemt-tai-alasku.htm?
7.jūlijs 2022, 12:31 | links
 
 
Štrunts ar Kalniņu un viņa vēl nenopelnīto, ja vispār nopelnīs.
Mums te bļauj, ka elektrība no citurienes jāiepērk, bet izrādās, ka savu nemaz nevar atļauties saražot.
https://www.la.lv/sadales-tikls-nespes-sobrid-uznemt-sistema-visu-saules-panelu-sarazoto-elektribu
7.jūlijs 2022, 12:27 | links
 
jegersz [07.07.22]: Par kādiem 700k jūs runājat!? Tas cipars ir paņemts nez no kurienes un drīzāk nozīmē 700k rubļus mēnesī:D 700k eur 8 mēnešos krietni labāki spēlētāji mūsējie tur nav saņēmuši...

OzoluEdgars, 7.jūlijs 2022, 08:53

Gudri *irst nav malku cirst! Lasīt iemācies!

https://sports.tvnet.lv/7558864/kalnins-apstiprina-ka-hokejista-karjeru-patiesam-turpinas-krievija?_ga=2.4266035.1497083674.1656878672-2099834090.1585342362
Par to jau es runāju - nav nekāda pamata tam skaitlim ticēt.
7.jūlijs 2022, 11:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager