Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Par kādiem 700k jūs runājat!? Tas cipars ir paņemts nez no kurienes un drīzāk nozīmē 700k rubļus mēnesī:D 700k eur 8 mēnešos krietni labāki spēlētāji mūsējie tur nav saņēmuši...

OzoluEdgars, 7.jūlijs 2022, 08:53


Gudri *irst nav malku cirst! Lasīt iemācies!

https://sports.tvnet.lv/7558864/kalnins-apstiprina-ka-hokejista-karjeru-patiesam-turpinas-krievija?_ga=2.4266035.1497083674.1656878672-2099834090.1585342362
7.jūlijs 2022, 11:47 | links
 
Par kādiem 700k jūs runājat!? Tas cipars ir paņemts nez no kurienes un drīzāk nozīmē 700k rubļus mēnesī:D 700k eur 8 mēnešos krietni labāki spēlētāji mūsējie tur nav saņēmuši...
7.jūlijs 2022, 08:53 | links
 
Sajūta, ka te salasījušies paši godīgākie cilvēki valstī, kuri katru dienu krīt un ceļas par savu dzimteni, nieri, aknu un sirdi atdotu, lai tik kādam krievam sliktāk būtu. Tādi, kuri pelna 500€ mēnesī, un lepojas ar sevi, ar savu godīgumu, ar savu aprobežotību. Atgādina to personāžu no Naša Raša, kurš neko neņem sev, visu tikai valstij :DDD

Es esmu cilvēks, kuram jau no agras bērnības, bez īsta iemesla, ir besījuši krievi, nekad neesmu sapratis kāpēc 9 latvieši ar desmito krievu visi runā krieviski. Nekad neesmu sapratis, kāpēc viņiem ir piedodams, ka maliķo, zog, demolē, kaujas utt, bet ja kāds latvietis kaut ko, tas uzreiz ir sliktais. Ir dziļš riebums pret viņu pārspīlēto mīlestību pret putinu un savu valsti. 15 gadus gan “karoju” te ar visādiem ākstiem, gan ar krieviem komentàros :D

Bet nu es nemainu savu viedokli. Ja tu vari paņemt 700k par 8 mēnešu padzīvošanu krievijā, tev jābūt pilnīgi tupam lai to nedarītu..

BAigars, 6.jūlijs 2022, 23:43

Nedaudz jāatpūtina rokas no jostas tamborēšanas, rīkle ar jau sausa no tautasdziesmu dziedāšanas...
Nu nemaini, kas tev kāds spiež, vai?? Ej un grāb ko un cik vari, neviens neliedz. Ja acīs griež, ka kāds tā negrib - tā ir tava problēma. Tāpēc jau nevajag uzreiz nomētāt ipelēm un stulbi pāspīlēt, ka tas ir "pilnīgi tups, našaraša, katru dienu ceļas un krīt aknas, nieres"... Nu, tu ņemtu, nu labi, ņem un lepojies ar savu "netupumu". Ļoti gribas pierādīt, ka visi ir alkatīgi maukas, citādi pārāk cērtas acīs, ka kāds varbūt tā negrib darīt? Sak, "debilie antiņi-kristālkalnā jājēji")

Lai nu kā, bet rekur jegers pareizi saka- "Ir vērts cepties, kāpēc daži valsts nodevēji un arī ienaidnieki neviens nav saņēmuši attiecīgus sodus. Lai arī Ždanokai, Gapaņenko piegriež skābekli, viņi ir tik daudz savārījuši, ka sen cietumā bija jāsēž... bet ... nekā, un cik tādu simtu vēl ir un nevienam nekas ... tā pati Daugavpils dura, viņai kaut kas bija, nē ... ?"
Nekas viņai nebija, kas tur varētu būt, ja mērs ir "kamer es bušu Dpils mers, tikmēr neviens pamjatņiks netiks nojaukts!".
7.jūlijs 2022, 01:48 | links
 
Sajūta, ka te salasījušies paši godīgākie cilvēki valstī, kuri katru dienu krīt un ceļas par savu dzimteni, nieri, aknu un sirdi atdotu, lai tik kādam krievam sliktāk būtu. Tādi, kuri pelna 500€ mēnesī, un lepojas ar sevi, ar savu godīgumu, ar savu aprobežotību. Atgādina to personāžu no Naša Raša, kurš neko neņem sev, visu tikai valstij :DDD

Es esmu cilvēks, kuram jau no agras bērnības, bez īsta iemesla, ir besījuši krievi, nekad neesmu sapratis kāpēc 9 latvieši ar desmito krievu visi runā krieviski. Nekad neesmu sapratis, kāpēc viņiem ir piedodams, ka maliķo, zog, demolē, kaujas utt, bet ja kāds latvietis kaut ko, tas uzreiz ir sliktais. Ir dziļš riebums pret viņu pārspīlēto mīlestību pret putinu un savu valsti. 15 gadus gan “karoju” te ar visādiem ākstiem, gan ar krieviem komentàros :D

Bet nu es nemainu savu viedokli. Ja tu vari paņemt 700k par 8 mēnešu padzīvošanu krievijā, tev jābūt pilnīgi tupam lai to nedarītu..

BAigars, 6.jūlijs 2022, 23:43


1. pats esi vainīgs, ka runā ar Krieviem krieviski, neviens tev to neliek, vari runāt latviski!
2. Par tiem 700k ir atkarīgs no tava skatījuma prizmas ... es personīgi neietu, man pietiek, ko te darīt, lai arī tādu naudu gada laikā nenopelnīšu, bet netaisos dēļ 700k pazaudēt, kas man ir!
3. Latvijas Krievi nav krievi, lai arī daļa ir vate un par tādiem sevi uzskata - lielākā vilšanās viņiem būtu, ja orku armija ienāktu un viņus sāktu šaut kā pārējos, kā tas ir Ukrainā, bet to viņi nav vēl apzinājušies un tāpēc ir nepilsoņi!
6.jūlijs 2022, 23:59 | links
 

Kamēr kalniņa rubļus skaitat vēroju krānus, jopt, ja būtu 5 st nostāvējis didž menedžēto amatieru vārtos 400 eiro, bet nu nekā.
6.jūlijs 2022, 23:56 | links
 
jegersz [06.07.22]: Da labi aizbrauks, sapelnīs rubļus un varbūt € un tad iztērēs pie mums, ja nopelnīs.
Ja nē paliks lohs un pie sasistas siles.
Nav ko cepties par šādiem sportistiem vai dziedātājiem, lai arī no vienas puses tas ir amorāli dotajā mirklī!
Ir vērts cepties, kāpēc daži valsts nodevēji un arī ienaidnieki neviens nav saņēmuši attiecīgus sodus. Lai arī Ždanokai, Gapaņenko piegriež skābekli, viņi ir tik daudz savārījuši, ka sen cietumā bija jāsēž... bet ... nekā, un cik tādu simtu vēl ir un nevienam nekas ... tā pati Daugavpils dura, viņai kaut kas bija, nē ... ?
Precīzi!
6.jūlijs 2022, 23:51 | links
 
Da labi aizbrauks, sapelnīs rubļus un varbūt € un tad iztērēs pie mums, ja nopelnīs.
Ja nē paliks lohs un pie sasistas siles.
Nav ko cepties par šādiem sportistiem vai dziedātājiem, lai arī no vienas puses tas ir amorāli dotajā mirklī!
Ir vērts cepties, kāpēc daži valsts nodevēji un arī ienaidnieki neviens nav saņēmuši attiecīgus sodus. Lai arī Ždanokai, Gapaņenko piegriež skābekli, viņi ir tik daudz savārījuši, ka sen cietumā bija jāsēž... bet ... nekā, un cik tādu simtu vēl ir un nevienam nekas ... tā pati Daugavpils dura, viņai kaut kas bija, nē ... ?
6.jūlijs 2022, 23:48 | links
 
Sajūta, ka te salasījušies paši godīgākie cilvēki valstī, kuri katru dienu krīt un ceļas par savu dzimteni, nieri, aknu un sirdi atdotu, lai tik kādam krievam sliktāk būtu. Tādi, kuri pelna 500€ mēnesī, un lepojas ar sevi, ar savu godīgumu, ar savu aprobežotību. Atgādina to personāžu no Naša Raša, kurš neko neņem sev, visu tikai valstij :DDD

Es esmu cilvēks, kuram jau no agras bērnības, bez īsta iemesla, ir besījuši krievi, nekad neesmu sapratis kāpēc 9 latvieši ar desmito krievu visi runā krieviski. Nekad neesmu sapratis, kāpēc viņiem ir piedodams, ka maliķo, zog, demolē, kaujas utt, bet ja kāds latvietis kaut ko, tas uzreiz ir sliktais. Ir dziļš riebums pret viņu pārspīlēto mīlestību pret putinu un savu valsti. 15 gadus gan “karoju” te ar visādiem ākstiem, gan ar krieviem komentàros :D

Bet nu es nemainu savu viedokli. Ja tu vari paņemt 700k par 8 mēnešu padzīvošanu krievijā, tev jābūt pilnīgi tupam lai to nedarītu..
6.jūlijs 2022, 23:43 | links
 
udens2 [41m]: Nožēlojami ir iet un pelnīt naudu priekš krievu oligarhiem kas atbalsta karu,lupatasPelnīt priekš oligarhiem? Koo? Khl nav nba, kur īpašnieki pelna. Sports ārpus ASV ir vieni vienīgi izdevumi.

BAigars, 6.jūlijs 2022, 22:00
KHL ir organizācijas kur bīda oficiālus kukuļus kam vajag,vajag kādam iedot kukuli,ieceļ padomē un dod cik vajag un korupcijas nav:)
6.jūlijs 2022, 22:39 | links
 
BAigars [06.07.22]: Es atkal palieku pie sava, kā ar Indraši.
Ja tev Eiropā dod 200k vai Krievijā 700k, nu cik tupam jābūt, lai neņemtu 700..
Sportistu karjeras ir 10-15 gadi, kā paveicas. Lielās naudas pelna kādus 5 gadus. Jāgrābj kāmēr var, nejau pseido patriotisms tev un tavai ģimenei nodrošinās labu dzīvi, bet gan tava alga.
Un Kalniņu jo īpaši var saprast. Pēdējos 5-7 gadus viņš ir top2 Latvijas vārtusargs, bet uz izlasi ņemts labākajā gadījumā kā trešais, kas sēž tribīnēs. Tik daudz izčakarēts, ka pie dirsas viņam tā Latvijas izlase un ar prieku noteikti iet uz Krieviju, lai nebūtu 100% vairs ar izlasi jāņemas. Pieļauju, ka tur ir labs aizvainojums iekšā.
Ja tu vari savākt 700k krievu naudu, nodrošināt labi dzīvi savējiem, ieguldīt biznesā Latvijā, kustināt naudu un maksāt nodokłus te.. ja vēl pāris apvidniekus pa to naudu uzdāvina ukraiņiem, vispār izcili.

P.S. Un visādi kārlīši var iet patamborēt lielvārdes jostas, skaitot tautasdziesmas un tēlojot lielos patriotus. Ir cilvēki kas dara, un ir kas forumos tikai dirš..
Pilnīgāko sūdu tu sarakstīji. 5 sezonās KHL un vienā SWE elitē viņš ir sapelnijis tik daudz, cik lielākā daļa LV iedzīvotāju nenopelna pat pusi pa visu savu dzīvi.
Otrkārt, par kādiem aizvainojumiem izlases sakarā var muldēt, izlase tu ej pārstāvēt savu valsti un ja trenerim likās, ka tas otrs vārtsargs ir labāks attiecīgajai spēlei, tad tā jau tava problēma.
UN TREŠKĀRT, zinot visu notiekošo situāciju, Kalniņš, parakstot līgumu ar fašistisks Krievijas klubu, parāda, ka viņš ir liels, nodevīgs un alkatīga pimpis,
6.jūlijs 2022, 22:30 | links
 
Shm_didzis [06.07.22]: usis [18:55]: 8000, a ko ne 180000, var ari no rita 5 st pastavēt.Ja tev ar loģisko domāšanu būtu viss kārtībā, tad saprastu, ka no rītiem amatierkomandu hokejisti strādā savās darba vietās vai uzņēmumos un nespēlē hoķi.
Vispār jau gluži tā naf. Ļoti daudzas amatieru komandas trenējas arī 5-6 no rīta, jo 1. lētāks ledus; 2. vienīgais brīvais pieejamais ledus!
Un vēl... vārtusargs vārtos nestāv, bet spēlē! Vārtusargiem nepatīk, ja saka, ka viņi stāv vārtos.
6.jūlijs 2022, 22:27 | links
 
Tieši tāpēc man tas liekas pat apsveicami. Tu krieviju padari par 700k nabagāku. Tas ir maz, ja? Bet to spēj izdarīt viens cilvēks. Cik tieši no jums ir spējīgi patukšot krievijas kontus par 700k gadā?

BAigars, 6.jūlijs 2022, 22:02

Jūū, vajag uzreiz kādus 10+ hokejistus aizsūtīt uz khl-u, viņi takš izsūks to krieviju sausu un karš arī uzreiz beigsies! Perfekts plāns!!!
P.S. Jā, tas ir maz.
6.jūlijs 2022, 22:16 | links
 
Šim jefiņam viss prātiņš tak aizgājis bārdas audzēšanā, nav vērts te vairs laiku tērēt, gudrāku nepadarīsiet, tak nepielec elementāras lietas. Redzētu kā šams Ukrainā ieskaidrotu ukraiņiem, ka kalpošana okupantiem skaitās padarīt tos nabagākus, cēla rīcība ar kuru jalepojas :) āksts!
6.jūlijs 2022, 22:14 | links
 
Es atkal palieku pie sava, kā ar Indraši.
Ja tev Eiropā dod 200k vai Krievijā 700k, nu cik tupam jābūt, lai neņemtu 700..
Sportistu karjeras ir 10-15 gadi, kā paveicas. Lielās naudas pelna kādus 5 gadus. Jāgrābj kāmēr var, nejau pseido patriotisms tev un tavai ģimenei nodrošinās labu dzīvi, bet gan tava alga.
Un Kalniņu jo īpaši var saprast. Pēdējos 5-7 gadus viņš ir top2 Latvijas vārtusargs, bet uz izlasi ņemts labākajā gadījumā kā trešais, kas sēž tribīnēs. Tik daudz izčakarēts, ka pie dirsas viņam tā Latvijas izlase un ar prieku noteikti iet uz Krieviju, lai nebūtu 100% vairs ar izlasi jāņemas. Pieļauju, ka tur ir labs aizvainojums iekšā.
Ja tu vari savākt 700k krievu naudu, nodrošināt labi dzīvi savējiem, ieguldīt biznesā Latvijā, kustināt naudu un maksāt nodokłus te.. ja vēl pāris apvidniekus pa to naudu uzdāvina ukraiņiem, vispār izcili.

P.S. Un visādi kārlīši var iet patamborēt lielvārdes jostas, skaitot tautasdziesmas un tēlojot lielos patriotus. Ir cilvēki kas dara, un ir kas forumos tikai dirš..

BAigars, 6.jūlijs 2022, 21:26

Jā, kā saka, maucība- naše vsjo!.....
Var saņemt dažus simtus mēnesī kā oficiantam, jeb daži mineti un tas pats rokā, nu cik tupam jābūt, lai atteiktos no mineta, vai ne?..
Nezināju, ka īstais patriotisms ir grābšana kur un cik vien var, bet pseidopatriotisms - pašapziņas, pat ar zaudējumiem, saglabāšana. Jautri...
Drīz vārds "pseidopatriots" būs uzslava..)))
Labs ir, nav laika "forumā dirst", jāiet jāpaguglē, kā tā josta tamborējama un kādu tautasdziesmas pantu arī jāiekaļ, citādi "patriota tēlošana" nebūs autentiska.
6.jūlijs 2022, 22:12 | links
 
Jā, ja strādā pie kāda un tu saņem algu tu viņu padari nabadzigāku!
6.jūlijs 2022, 22:06 | links
 
Tieši tāpēc man tas liekas pat apsveicami. Tu krieviju padari par 700k nabagāku. Tas ir maz, ja? Bet to spēj izdarīt viens cilvēks. Cik tieši no jums ir spējīgi patukšot krievijas kontus par 700k gadā?
6.jūlijs 2022, 22:02 | links
 
udens2 [06.07.22]: Nožēlojami ir iet un pelnīt naudu priekš krievu oligarhiem kas atbalsta karu,lupatas
Pelnīt priekš oligarhiem? Koo? Khl nav nba, kur īpašnieki pelna. Sports ārpus ASV ir vieni vienīgi izdevumi.
6.jūlijs 2022, 22:00 | links
 
Nožēlojami ir iet un pelnīt naudu priekš krievu oligarhiem kas atbalsta karu,lupatas
6.jūlijs 2022, 21:55 | links
 
Es atkal palieku pie sava, kā ar Indraši.
Ja tev Eiropā dod 200k vai Krievijā 700k, nu cik tupam jābūt, lai neņemtu 700..
Sportistu karjeras ir 10-15 gadi, kā paveicas. Lielās naudas pelna kādus 5 gadus. Jāgrābj kāmēr var, nejau pseido patriotisms tev un tavai ģimenei nodrošinās labu dzīvi, bet gan tava alga.
Un Kalniņu jo īpaši var saprast. Pēdējos 5-7 gadus viņš ir top2 Latvijas vārtusargs, bet uz izlasi ņemts labākajā gadījumā kā trešais, kas sēž tribīnēs. Tik daudz izčakarēts, ka pie dirsas viņam tā Latvijas izlase un ar prieku noteikti iet uz Krieviju, lai nebūtu 100% vairs ar izlasi jāņemas. Pieļauju, ka tur ir labs aizvainojums iekšā.
Ja tu vari savākt 700k krievu naudu, nodrošināt labi dzīvi savējiem, ieguldīt biznesā Latvijā, kustināt naudu un maksāt nodokłus te.. ja vēl pāris apvidniekus pa to naudu uzdāvina ukraiņiem, vispār izcili.

P.S. Un visādi kārlīši var iet patamborēt lielvārdes jostas, skaitot tautasdziesmas un tēlojot lielos patriotus. Ir cilvēki kas dara, un ir kas forumos tikai dirš..
6.jūlijs 2022, 21:26 | links
 
zaraza [06.07.22]: Par mazāku naudu atrast kontraktu ar Kalniņa CV nebūtu problēmas un spēlējot cita līga gluži Subaru nebūtu jagrauž.

Shm_didzis, 6.jūlijs 2022, 18:09

nezinu, neesmu speciālists... man likās, ka tos kontraktus tur funktierē gadiem uz priekšu un nevienā komandā tā automātiski "ielekt" nevar...
Tā vairāk vai mazāk ir lielajā futbolā. Hokejā tu jebkurā brīdī vari darbu dabūt. Protams, ja gaidi lielo līgumu un esi atlaists sezonas vidū, ir grūtāk, bet ja esi gatavs 20 30% nomest algu, tad jebkurā sezonas mirklī jebkurš var atrast klubu.
6.jūlijs 2022, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager