Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nezinu, tieši cik mums ir Spykeru, nezinu cik stingeru un haubiču, bet domāju, ka ne graujošos daudzumos. tāpat jaudīgu pretgaisa ierīču.
Bet zinu to, ka mums ir vesels bars tādu, kuri ziņos apspriestajiem iebrucējiem par visām mūsu pozīcijām un karaspēka pārvietošanos.
5.jūlijs 2022, 12:32 | links
 
... pēdējais, kas teica *maksimums 3-4... !* dienas gan,, smagi kļūdījās :)
5.jūlijs 2022, 12:32 | links
 
jegersz [45m]: jegersz [20m]: Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.Sēdies - divi :)

OzoluEdgars, 5.jūlijs 2022, 10:53

Vatņik, atceries uz tavu māju arī kritīs raķetes, ja Krievs uzbruks!Stipri esi sajaucis lietas. Es par to plānu tikai... Kāds sakars saukt mani par vataini :D

OzoluEdgars, 5.jūlijs 2022, 11:46


Nu tad SORRY.

Bet vēlreiz atkārtošos, neviens te neizvietotu savus armijniekus ar plānu, ka viņus nošaus vai iznīcinās un tad pēc 180 dienām nāks atkarot zemi!

Valka-Daugavpils ~200km, bet reāli fronte tā neies, maksimums 3-4 sadursmes punkti, mums sanāk piecas brigādes un papildus NATO dalībvalstu armijnieki nepilna brigāde! To taktiku ko Ukraiņi izmanto mūsējie ir trenējušies +/- 18 gadus, līdz ar to orkiem būs šeit tie paši un vēl iznicinošāki pārsteigumi!
Paralēli jānosargā lidostas Rīga, Lielvārde un citi teorētiskie nosēšanās punkti, un viens vai vairāki jūras izsēšanās punkti, lai sabiedrotie var nosēsties vai izsēsties.

Pirms Ukrainas kara, mirstīgie nezināja, ka Latvijas armijai ir stingeri un jevelin pietiekošā daudzumā, ka var pat padalīties, zināja un lamāja, ka mums ir Austrijas haubices, kas ir salīdzinoši ļoti precīzas un mobilas!
5.jūlijs 2022, 12:05 | links
 
jegersz [05.07.22]: jegersz [20m]: Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.Sēdies - divi :)

OzoluEdgars, 5.jūlijs 2022, 10:53

Vatņik, atceries uz tavu māju arī kritīs raķetes, ja Krievs uzbruks!
Stipri esi sajaucis lietas. Es par to plānu tikai... Kāds sakars saukt mani par vataini :D
5.jūlijs 2022, 11:46 | links
 
jegersz [20m]: Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.Sēdies - divi :)

OzoluEdgars, 5.jūlijs 2022, 10:53

Vatņik, atceries uz tavu māju arī kritīs raķetes, ja Krievs uzbruks!

jegersz, 5.jūlijs 2022, 11:04
Viņs jau nu gan nav vatņiks,vismaz cik lasīts nav vate spīdējusi cauri
5.jūlijs 2022, 11:37 | links
 
Paklausāties, ja podiņā uz rumpja ir vairāk par vati sapratīs, ka Latvijā, kas ir purvu zeme arī orkiem nebūs viegla pastaiga.

https://www.youtube.com/watch?v=r7Ocbcp5XWk&ab_channel=%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%86
5.jūlijs 2022, 11:31 | links
 
Vatņik, atceries uz tavu māju arī kritīs raķetes, ja Krievs uzbruks!

jegersz, 5.jūlijs 2022, 11:04


sava kaka nesmird, "savējo" raķete dārziņu uzirdina :DD
5.jūlijs 2022, 11:17 | links
 
"Бей своих чтобы чужие боялись"
.. nekur citur tāds nav dzirdēts !! Nebrīnos, ja ietu (dzītu) ar !!!
5.jūlijs 2022, 11:09 | links
 
jegersz [20m]: Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.Sēdies - divi :)

OzoluEdgars, 5.jūlijs 2022, 10:53


Vatņik, atceries uz tavu māju arī kritīs raķetes, ja Krievs uzbruks!
5.jūlijs 2022, 11:04 | links
 
PABRIKA 72H MUGURSOMA, NAV NEKĀDS 3-DIENU PLĀNS... :D

daddy_j, 5.jūlijs 2022, 10:53


Mugursoma nav slikta doma, pietiek ar vienu lielu saules izvirdumu lai pasauli atgrieztu par diviem gadsimtiem atpakaļ.
BET!
Mēs esam pārāk maznozīmīgi, lai pret mums lietotu atomieročus un arī ja lietotu, tie ir lokāli punkti, un lai iekarotu jānāk karaspēkam un iet uz radioaktīvu zemi arī Krieviem būs liels izaicinājums.
Tā kā guliet mierīgi...
5.jūlijs 2022, 11:03 | links
 
jegersz [05.07.22]: Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.
Sēdies - divi :)
5.jūlijs 2022, 10:53 | links
 
Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.

jegersz, 5.jūlijs 2022, 10:43


PABRIKA 72H MUGURSOMA, NAV NEKĀDS 3-DIENU PLĀNS... :D
5.jūlijs 2022, 10:53 | links
 
Es kā parasts mirstīgais zinu, ka Baltijai ir trīs dienu plāns, pārējais ko afišē mēdijos ir publiskais bulshits.
5.jūlijs 2022, 10:43 | links
 
Sakarīga Pabrika intervija. Ir vērts izlasīt.
Daži citāti.


,,NATO alianses aizsardzības plāniem attiecībā uz trim Baltijas valstīm - esot paredzēts, ka Krievijai tās atļaus ieņemt, pirms tās tiks atbrīvotas pēc 180 dienām.''

,,Gluži emocionāli: vai cilvēkiem nevajag baidīties?''

,,Tas ir - obligātais militārais dienests?''

,,Parunāsim par Ukrainu. Kā jums šķiet, vai ir cerības, ka teroristu valsts fīrers Putins un viņa švaļu banda kādreiz tiks tiesāti kā kara noziedznieki?''

,,Kādu bīstamību saskatāt Suvalku koridora esamībā''

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/385461-artis-pabriks-tas-ir-krievu-intereses-zaudet-kara-pret-ukrainu
5.jūlijs 2022, 10:27 | links
 
Igauņi atkal mums priekšā, visiem ES priekšā https://news.err.ee/1608645634/estonia-s-annual-inflation-rises-to-22-percent-highest-in-eurozone

jopciks, 5.jūlijs 2022, 08:40


LV inflācijas aprēķins klibo un ir ar nokavēšanos!
Ja paskatās cenu kāpumu mums viss ir bumbās, paliekam nabagāki triecien tempā!
5.jūlijs 2022, 10:27 | links
 
.. :) nu re, Miks tomēr IR varonis !!
5.jūlijs 2022, 10:17 | links
 
Igauņi atkal mums priekšā, visiem ES priekšā https://news.err.ee/1608645634/estonia-s-annual-inflation-rises-to-22-percent-highest-in-eurozone
5.jūlijs 2022, 08:40 | links
 
,,Eiropas Savienības (ES) amatpersonas meklē kompromisu ar Viļņu,,
Tas gadījumā nav tamdēļ, ka 11 jūlijā krievs gāzi taisās atslēgt uz nenoteiktu laiku . Tas nozīmē ,ka Vācija un citas ES valstis nevar paspēt sapumpēt tos 80 % no nepieciešamā daudzuma.

RaimisD, 4.jūlijs 2022, 18:47


Līdz Jūlija beigām ES taisās pieņemt 7x sankciju paketi, kur it kā gāzes embargo būs iekšā.
4.jūlijs 2022, 20:38 | links
 
,,Eiropas Savienības (ES) amatpersonas meklē kompromisu ar Viļņu,,
Tas gadījumā nav tamdēļ, ka 11 jūlijā krievs gāzi taisās atslēgt uz nenoteiktu laiku . Tas nozīmē ,ka Vācija un citas ES valstis nevar paspēt sapumpēt tos 80 % no nepieciešamā daudzuma.
4.jūlijs 2022, 18:47 | links
 
Toties Turcija it kā aizturējusi krievu kuģi ar zagtajiem graudiem. https://www.cnbc.com/2022/07/03/ukraine-says-russian-ship-carrying-ukrainian-grain-detained-by-turkey.html

Laikam ir politiski uzlecošas un norietošas valstis...

daddy_j, 4.jūlijs 2022, 15:42


Izskatās, ka tā ir, Paši Turki arī ziņo:
https://www.dailysabah.com/business/economy/russian-ship-carrying-ukrainian-grain-detained-by-turkish-customs-envoy

Krievi aizliegs tomātus importēt atkal vai?
4.jūlijs 2022, 16:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager