Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
jegersz [21.jūn]: Lietuva atbilstoši ES sankcijām piegrieza daļu tranzīta uz Kaļiņingradu! Tagad propagandas zobijkaste mordorā gandrīz uzsprāgst draudot gan ar karu, gan ar to ka LT prezidents nevarēs braukt uz mordoru, papildus Krievija izvirzījusi teritoriālas prasības pret Klaipēdas reģionu.,,30. jūnijā tika ziņots, ka dažu dienu laikā tranzīts uz Kaļiņingradas apgabalu caur Lietuvu varētu atgriezties ierastajā režīmā,,

https://www.apollo.lv/7557153/ukrainas-militarais-eksperts-putins-meginas-izprovocet-nato-lai-paceltu-sevi-globala-limeni

RaimisD, 4.jūlijs 2022, 14:52


Lai pieņemtu izņēmumus, visam valstīm jānobalso par tiem, izņemot Vāciju un vēl dažus politiķus tam nav atbalsta. LT prezidents un ministru prezidents jau paziņoja, ka uz savu galvu nekādus izņēmumus netaisīs.
4.jūlijs 2022, 16:06 | links
 
Toties Turcija it kā aizturējusi krievu kuģi ar zagtajiem graudiem. https://www.cnbc.com/2022/07/03/ukraine-says-russian-ship-carrying-ukrainian-grain-detained-by-turkey.html

Laikam ir politiski uzlecošas un norietošas valstis...
4.jūlijs 2022, 15:42 | links
 
Njaa.. Nesaprotu tos ES politiķus, kas vēlas meklēt kopromisu Kaļiņingradas jautajumā, lai tik nesaietu naidā ar krieviju!
Tak johaidī..! Lai tie krievi beidz slepkavot un postīt Ukrainu, izvācas no turienes, un liela daļa sankciju tiks atcelta! Kāds kompromis var būt šodien! Lai ved ar laivām!
4.jūlijs 2022, 15:31 | links
 
jegersz [21.06.22]: Lietuva atbilstoši ES sankcijām piegrieza daļu tranzīta uz Kaļiņingradu! Tagad propagandas zobijkaste mordorā gandrīz uzsprāgst draudot gan ar karu, gan ar to ka LT prezidents nevarēs braukt uz mordoru, papildus Krievija izvirzījusi teritoriālas prasības pret Klaipēdas reģionu.
,,30. jūnijā tika ziņots, ka dažu dienu laikā tranzīts uz Kaļiņingradas apgabalu caur Lietuvu varētu atgriezties ierastajā režīmā,,

https://www.apollo.lv/7557153/ukrainas-militarais-eksperts-putins-meginas-izprovocet-nato-lai-paceltu-sevi-globala-limeni
4.jūlijs 2022, 14:52 | links
 
fantoms [02.07.22]: Bet neaizmirsīsim, ka sieviņa ir krieviete
Ko nozīmē - sieviņa krieviete? Viegls operkots un sieviņai nekas cits neatliktu kā istabas kaktā skandēt krievu vēsturisko mantru- "sit, tātad mīl". Huiņa tas viss
2.jūlijs 2022, 21:43 | links
 
usis [02.07.22]: Šķiet neviens nav teicis ka Mairis sūdīgs bokseris, bet gluži tāpat kā dziedātājiem, makskerniekiem, aktieriem un citiem izklaides industrijas spidekļiem ir jāfiltrē runas, vienk uzturoties kādu laiku sabiedrības nosacītas uzmanības lokā daļai rodas mānīgs iespaids, oj kāds es veiksmīgs, gudrs i citādi unikāls, un aizietttt.
Vo!
2.jūlijs 2022, 21:40 | links
 
Šķiet neviens nav teicis ka Mairis sūdīgs bokseris, bet gluži tāpat kā dziedātājiem, makskerniekiem, aktieriem un citiem izklaides industrijas spidekļiem ir jāfiltrē runas, vienk uzturoties kādu laiku sabiedrības nosacītas uzmanības lokā daļai rodas mānīgs iespaids, oj kāds es veiksmīgs, gudrs i citādi unikāls, un aizietttt.
2.jūlijs 2022, 21:14 | links
 
viss uz sejas...
atliek fanot par Rajevu...
2.jūlijs 2022, 20:46 | links
 
fantoms [02.07.22]: Pirmo reizi, kad ieraudzīju Mairi vienmēr likās patriotisks sportists, tauta ir mans dopings, lv forma utt.
Pēc kovidiem un tagadēja kara nostājas piedodiet- zābaks. Kārtējo reizi apliecina tas, ka ieņemamais

Avatars, 2.jūlijs 2022, 19:46

Ko var gribēt, ja bokseriem visu laiku sit pa galvu. Beigās tā der tikai cepurei un ēšanai.

user1962, 2.jūlijs 2022, 19:58

User1962
Nedomāju, ka, ja Mairis agrāk strādāja policijā un nav ieņēmis intelektuālu amatu kā arī bijis karatists, tad viņam no čaiņika viss izdauzīts.
Valstī negāciju ažiotāža ap Mairi sacelta tāda, ka varētu likties, ka pēc zaudētās spēles viņam atņems trīszvaigžnu ordeni un pilsoņa pasi.
Cilvēks, kas daudz dzirdējis viņa teikto, runasveidu utt., šādi neapgalvotu. Viņš ir cirvis.
2.jūlijs 2022, 20:39 | links
 
Avatars [02.07.22]: Par Lampu un Ždanoku. Teitteri bija info, Lampai bija pārskaitīti 33k...
Krievija ar naudu mētājas pa labi un kreisi.. Nekas jauns..
Skumji, lai gan tas, ka viņa tur runāja, ir huiņa. Ne ko viņa ar to neietekmēs, nepanāks.
2.jūlijs 2022, 20:37 | links
 
Par Lampu un Ždanoku. Teitteri bija info, Lampai bija pārskaitīti 33k...
Krievija ar naudu mētājas pa labi un kreisi.. Nekas jauns..
2.jūlijs 2022, 20:26 | links
 
Pirmo reizi, kad ieraudzīju Mairi vienmēr likās patriotisks sportists, tauta ir mans dopings, lv forma utt.
Pēc kovidiem un tagadēja kara nostājas piedodiet- zābaks. Kārtējo reizi apliecina tas, ka ieņemamais

Avatars, 2.jūlijs 2022, 19:46


Ko var gribēt, ja bokseriem visu laiku sit pa galvu. Beigās tā der tikai cepurei un ēšanai.
2.jūlijs 2022, 19:58 | links
 
...turpinu.. ieņemamais amats jeb statuss, izglītība, noteikta birka uz piere, atpazīstamība tas vēl nenozīmē, ka viņiem ir čaiņiks lielo lietu organizētības saprašanā. Pazīstu priekšņieciņus, kas kā saka likteņgrižos tikuši un iesēdušies tur. Viņu runas stils ir uzbāzīgi vai noraidošs. Kur tas rodas, rodas tāpēc, ka daudzi, lai ko viņi teiktu norij to info un nesaka pretī, lai ielīstu viņiem pakaļā un rodas viltus eiforijas.
Tas pats ir ar šiem sportistiem, viņiem seko tapēc, ka viņi ir izcili to ko dara, ne to, kas ir čainikā.
2.jūlijs 2022, 19:52 | links
 
Pirmo reizi, kad ieraudzīju Mairi vienmēr likās patriotisks sportists, tauta ir mans dopings, lv forma utt.
Pēc kovidiem un tagadēja kara nostājas piedodiet- zābaks. Kārtējo reizi apliecina tas, ka ieņemamais
2.jūlijs 2022, 19:46 | links
 
Latvija ir TIK maza, lai mētātos ar savējiem. Es sportā fanoju par visiem un visu no Latvijas, vai tas ir hokejs, vai teniss, vai šauriņu mešana. Bokss, tas ir brends. Drausmīgi žēl un dusmas, ka tā viss beidzās...
2.jūlijs 2022, 19:43 | links
 
Pajāt, karjera tāpat jau šim bija galā, tik vien kā sadirsa izskaņu. Nu varēs braukāt pie sava elka bardainā Don gandona, uzstāties ar parodijcīņām.
2.jūlijs 2022, 19:08 | links
 
"Mans dopings ir mana tauta"....
Piedirsa tautu, lūk arī dopinga nav... Tik vien kā vajadzēja prast muti turēt, tas arī viss. Neviens tak viņam neko neprasīja... Plus tie idiotiskie Mario tērpi... Nu jau laikam pensijā... Drausmīgi žēl, un dusmas vienlaikus. Idiots...
2.jūlijs 2022, 18:36 | links
 
raihs [7m]: Avatars [43m]: Esmu tomēr Maira fans! Vienmēr liek just paceloši! Un šodien ar, apsveicu! :))Kas? Kas noticis? Uzvarēja? Nekur neko neredzuPakāsa pēc pts

Bebrs, 2.jūlijs 2022, 18:04

Karma.
2.jūlijs 2022, 18:09 | links
 
raihs [02.07.22]: Avatars [43m]: Esmu tomēr Maira fans! Vienmēr liek just paceloši! Un šodien ar, apsveicu! :))Kas? Kas noticis? Uzvarēja? Nekur neko neredzu
Pakāsa pēc pts
2.jūlijs 2022, 18:04 | links
 
Avatars [02.07.22]: Esmu tomēr Maira fans! Vienmēr liek just paceloši! Un šodien ar, apsveicu! :))
Kas? Kas noticis? Uzvarēja? Nekur neko neredzu
2.jūlijs 2022, 18:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager