Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Esmu tomēr Maira fans! Vienmēr liek just paceloši! Un šodien ar, apsveicu! :))
2.jūlijs 2022, 17:22 | links
 
Agrāk es ar šaubijos pa NATO 5.pantu,tagad esmu pārliecināts ka klopēsies ja vajadzēs,tik man nepatīk ka juridiski viņi pēc kaut kādiem mēnešiem iesaistās uz pilnu klapi,ceru ka tuvākajā nākotnē tos statūtus izmainīs un brīdī kad jutīs ka būs klape,savilks te pilnu ar karaspēku laicīgi,lai pie pirmā okupētā metra tiktu visi vatņiki nokurināti

udens2, 1.jūlijs 2022, 18:39



kaliningrad...KALININGRAD... ES parādīja visu savu mugurkaulu...
2.jūlijs 2022, 12:31 | links
 
raihs [01.07.22]: usis [21:42]: Nedaudz par to vājumu, 70 krievu diplomātus izraida kas, jopt kas, Bulgārija, vienk puteklis, 70Bulgāriem viegli *irsties- divas valstis starpā ar mordoru...
Nu jā, km, bet es par to gāzi, 80% no krieva, bet neskatoties uz to 70 krievus nah, kurš izdzinis vairāk.
1.jūlijs 2022, 23:42 | links
 
usis [01.07.22]: Nedaudz par to vājumu, 70 krievu diplomātus izraida kas, jopt kas, Bulgārija, vienk puteklis, 70
Bulgāriem viegli *irsties- divas valstis starpā ar mordoru...
1.jūlijs 2022, 22:43 | links
 
Nedaudz par to vājumu, 70 krievu diplomātus izraida kas, jopt kas, Bulgārija, vienk puteklis, 70
1.jūlijs 2022, 21:42 | links
 
daddy_j [01.07.22]: Es, piemēram, mīžu... Un man nepatīk šī sajūta - nejusties droši...

raihs, 1.jūlijs 2022, 18:01

man tas pats, stulba sajūta, kad no paša praktiski NEKAS nav atkarīgs...visu nolems onkuļi kabinetos ...to pašu izjutu, kad aiznesa ar ledu jūrā...dzīvs, nekas nesāp, bet totāla bezpalīdzība un atkarība no citiem, un vēl skati, kā veči par bābām paliek, spraucās pirmie laivā utt...vē :(
Tāda likteņa peldējumā arī izšķiro, vīrus no bezgelnikiem,vājo no stiprā. Nežēlīgā tā pasaule!
1.jūlijs 2022, 21:01 | links
 
OzoluEdgars [01.07.22]: Avatars [19:26]: Un vispār jau zb sekot Ukrainas karam. Pārāk smagi iet tur. Ieroču pietrūkst un krievi presingo. Arestovičš kārtējo reiz samuldējās par jūlija sākumu.. Jau mēnesi neskatos viņu. Šobrīd vismaz sajūta ir, ka Ukrainu lēnā garā samals visas pilsētas, jo viņiem lādiņu pietiekot un bezsmadzeņu gaļas ar.
P.s. tvitters ar skops palicis, paši vismaz atrunājas ar pozīciju neizspaušanu, bet mans netic tam. Vienkārši ir opā.Ko konkrēti viņš "samuldējās"? Un derētu saprast, ka viņš visu izspriež ļoti saprotami, bet, PROTAMS, ka var beigās izrādīties citādi, jo viņa prognozes ir balstījās uz attiecīgajā brīdī esošās situācijas. Tas nav tas pats, kas sadiršana, muldēšana utt.
Un viņš nav pareģis. Kad ko būtisku kļūdās, arī to pasaka. Viņš neko nesola, nepareģo. Derētu tomēr saprast
1.jūlijs 2022, 20:38 | links
 
Avatars [01.07.22]: Un vispār jau zb sekot Ukrainas karam. Pārāk smagi iet tur. Ieroču pietrūkst un krievi presingo. Arestovičš kārtējo reiz samuldējās par jūlija sākumu.. Jau mēnesi neskatos viņu. Šobrīd vismaz sajūta ir, ka Ukrainu lēnā garā samals visas pilsētas, jo viņiem lādiņu pietiekot un bezsmadzeņu gaļas ar.
P.s. tvitters ar skops palicis, paši vismaz atrunājas ar pozīciju neizspaušanu, bet mans netic tam. Vienkārši ir opā.
Ko konkrēti viņš "samuldējās"? Un derētu saprast, ka viņš visu izspriež ļoti saprotami, bet, PROTAMS, ka var beigās izrādīties citādi, jo viņa prognozes ir balstījās uz attiecīgajā brīdī esošās situācijas. Tas nav tas pats, kas sadiršana, muldēšana utt.
1.jūlijs 2022, 20:35 | links
 
Tak namīž, nav jācepjas par lietām ko nevari ietekmēt, tikko atsūtīja tāmi paneļiem un sūknim, jopt 22 pakas, izbaudam brīvību, visam sava cena.
1.jūlijs 2022, 20:01 | links
 
Es, piemēram, mīžu... Un man nepatīk šī sajūta - nejusties droši...

raihs, 1.jūlijs 2022, 18:01


man tas pats, stulba sajūta, kad no paša praktiski NEKAS nav atkarīgs...visu nolems onkuļi kabinetos ...to pašu izjutu, kad aiznesa ar ledu jūrā...dzīvs, nekas nesāp, bet totāla bezpalīdzība un atkarība no citiem, un vēl skati, kā veči par bābām paliek, spraucās pirmie laivā utt...vē :(
1.jūlijs 2022, 19:52 | links
 
Un vispār jau zb sekot Ukrainas karam. Pārāk smagi iet tur. Ieroču pietrūkst un krievi presingo. Arestovičš kārtējo reiz samuldējās par jūlija sākumu.. Jau mēnesi neskatos viņu. Šobrīd vismaz sajūta ir, ka Ukrainu lēnā garā samals visas pilsētas, jo viņiem lādiņu pietiekot un bezsmadzeņu gaļas ar.
P.s. tvitters ar skops palicis, paši vismaz atrunājas ar pozīciju neizspaušanu, bet mans netic tam. Vienkārši ir opā.
1.jūlijs 2022, 19:26 | links
 
Tāpēc Rail baltic jāceļ. Nebiju agrāk iedomājies cik tas ir nozīmīgi kā militārai nepieciešamībai.
1.jūlijs 2022, 19:19 | links
 
Nu mums cerību dod fakts, ka vate savus orkus 2 mēnešus vilka uz Ukrainas robežu. Ar Baltiju būtu līdzīgi. Tatad būs iespēja sagatavoties. Pēkšņi nekas nenotiks, js vien tās nebūs atombumbas
1.jūlijs 2022, 18:49 | links
 
Agrāk es ar šaubijos pa NATO 5.pantu,tagad esmu pārliecināts ka klopēsies ja vajadzēs,tik man nepatīk ka juridiski viņi pēc kaut kādiem mēnešiem iesaistās uz pilnu klapi,ceru ka tuvākajā nākotnē tos statūtus izmainīs un brīdī kad jutīs ka būs klape,savilks te pilnu ar karaspēku laicīgi,lai pie pirmā okupētā metra tiktu visi vatņiki nokurināti
1.jūlijs 2022, 18:39 | links
 
tas pats jau varētu būt ar to tavu piesaukto savienību,ka sūdu gadījumā tiekat paši galā

udens2, 1.jūlijs 2022, 18:17


nu jā, tāpēc jau rakstīju, ka nekādas savienības nestrādā... Ja nav viena valsts ar vienu budžetu, armiju un virspavēlnieku... Tad vairs uz savu pusi nepavilkt...
1.jūlijs 2022, 18:20 | links
 
udens2 [47m]: OzoluEdgars [12:36]: Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.100%! Es to arī nesaprotu - 3 mazas valstis, katra atsevišķi nosacīti nabadzīga un vāja. Kopā būtu reāls spēks! Ja kāds būtu klausījis Meierovicu viņa plānā izveidot militāru savienību - LV+LT+EE+PL, tad domāju, līdzīgi kā somiem, nekāda okupācija nebūtu iespējama ... Vate pat neuzdrošinātos tuvoties, zinot Baltijas un Polijas karavīru prasmi un motivāciju...

raihs, 1.jūlijs 2022, 14:09bet tagad tak viss tas ir un pat vairāk,saucas NATONATO 5.pants tā īsti nekad nav pārbaudīts, tādēļ mums kaut kā tomēr bik mīziens par tā uzticamību... Un neviens nevar pateikt, vai pareizi ir baidīties, vai uzticēties, jo nav piemēra...

raihs, 1.jūlijs 2022, 18:00
nu bet tas pats jau varētu būt ar to tavu piesaukto savienību,ka sūdu gadījumā tiekat paši galā
1.jūlijs 2022, 18:17 | links
 
NATO 5.pants tā īsti nekad nav pārbaudīts, tādēļ mums kaut kā tomēr bik mīziens par tā uzticamību... Un neviens nevar pateikt, vai pareizi ir baidīties, vai uzticēties, jo nav piemēra...

raihs, 1.jūlijs 2022, 18:00


Nu tur vēl jau ir juridiskas nianses visādas ar to NATO 5. pantu... Kas ir "uzbrukums" starptautisko tiesību izpratnē? OK, ja piesaka karu un ieved sauzemes karaspēku tad skaidrs...
Nu piemēram...A ja kādi pardesmit Iskanderi no BY teritorijas izlido nokrīt kaut kur Lietuvā vtml.? Nu tipa tā sanāca... Nu, sorry, samaksāsim kompensāciju... rubuļos... Dodiet kontu kur skaitīt... Ak sankcijas? Nu tad neko, brauciet pakaļ ar čemodānu...Ko tad darīt NATO?
Un tādu "slīpo" variantu gan jau daudz ir...
1.jūlijs 2022, 18:13 | links
 
Es, piemēram, mīžu... Un man nepatīk šī sajūta - nejusties droši...
1.jūlijs 2022, 18:01 | links
 
udens2 [01.07.22]: OzoluEdgars [12:36]: Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.100%! Es to arī nesaprotu - 3 mazas valstis, katra atsevišķi nosacīti nabadzīga un vāja. Kopā būtu reāls spēks! Ja kāds būtu klausījis Meierovicu viņa plānā izveidot militāru savienību - LV+LT+EE+PL, tad domāju, līdzīgi kā somiem, nekāda okupācija nebūtu iespējama ... Vate pat neuzdrošinātos tuvoties, zinot Baltijas un Polijas karavīru prasmi un motivāciju...

raihs, 1.jūlijs 2022, 14:09bet tagad tak viss tas ir un pat vairāk,saucas NATO
NATO 5.pants tā īsti nekad nav pārbaudīts, tādēļ mums kaut kā tomēr bik mīziens par tā uzticamību... Un neviens nevar pateikt, vai pareizi ir baidīties, vai uzticēties, jo nav piemēra...
1.jūlijs 2022, 18:00 | links
 
raihs, 1.jūlijs 2022, 14:09bet tagad tak viss tas ir un pat vairāk,saucas NATO

udens2, 1.jūlijs 2022, 17:29


Nu tieši tā tas arī saucas! North Atlantic Treaty Organization...
Un prioritātes ir un paliek kā jau nosaukumā - tas "North Atlantic"...
1.jūlijs 2022, 17:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager