Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
OzoluEdgars [12:36]: Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.100%! Es to arī nesaprotu - 3 mazas valstis, katra atsevišķi nosacīti nabadzīga un vāja. Kopā būtu reāls spēks! Ja kāds būtu klausījis Meierovicu viņa plānā izveidot militāru savienību - LV+LT+EE+PL, tad domāju, līdzīgi kā somiem, nekāda okupācija nebūtu iespējama ... Vate pat neuzdrošinātos tuvoties, zinot Baltijas un Polijas karavīru prasmi un motivāciju...

raihs, 1.jūlijs 2022, 14:09
bet tagad tak viss tas ir un pat vairāk,saucas NATO
1.jūlijs 2022, 17:29 | links
 
OzoluEdgars [12:36]: Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.100%! Es to arī nesaprotu - 3 mazas valstis, katra atsevišķi nosacīti nabadzīga un vāja. Kopā būtu reāls spēks! Ja kāds būtu klausījis Meierovicu viņa plānā izveidot militāru savienību - LV+LT+EE+PL, tad domāju, līdzīgi kā somiem, nekāda okupācija nebūtu iespējama ... Vate pat neuzdrošinātos tuvoties, zinot Baltijas un Polijas karavīru prasmi un motivāciju...

raihs, 1.jūlijs 2022, 14:09


lai no tā būtu kāda jēga, tad būtu jābūt vienai VALSTIJ... Pollitlatestiajai... Federatīvai, ar milzīgu "štatu" autonomiju un pilnvarām , kultūru un pat valsts valodām, bet tāpat ar vienotu centrālo federālo valdību, ekonomiku, budžetu, nodokļu sistēmu... Savādāk ne sūda nesanāks, sabiedrotie ir labi, bet tāpat katrs vienmēr vilks uz savu pusi, ekonomiskās intereses utt., neefektīvi. B­utu jau loģiski, globalizācijas apstākļos 2 miljonu tirgus ir vairāk kā smieklīgi, pat 10 miljoni ir štrunts, normāli pa minimumu tur Polija + Baltija kā reizi savilktu puslīdz adekvātu masu ... Bet nu tā utopija, pārāk daudz urrānacionāļu, kas kaut sabīdīt ar citām tautām un elastīgi domāt nav spējīgi vispār...
1.jūlijs 2022, 17:21 | links
 
jegersz [01.07.22]: Pluss tomēr daudz padomju aprīkojuma utt. Nav īsti salīdzināmi scenāriji.

OzoluEdgars, 1.jūlijs 2022, 12:38

Baltija jau sen kā ir pārgājusi uz NATO standartiem, pat šaubos, ka valsts pārvaldē ieroču istabās ir palicis kāds AK47, bet varbūt tomēr ir.
Tas vairāk bija domāts tieši attiecībā uz "smago" tehniku - artilēriju utt.
1.jūlijs 2022, 15:39 | links
 
 
Filmas labas, tik vienā bik pa ātru nošāva.
1.jūlijs 2022, 14:33 | links
 

Šīs abas filmas! Šedevri! Būs jānoskatās vēlreiz, jau piemirsies
1.jūlijs 2022, 14:22 | links
 
OzoluEdgars [01.07.22]: Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.
100%! Es to arī nesaprotu - 3 mazas valstis, katra atsevišķi nosacīti nabadzīga un vāja. Kopā būtu reāls spēks! Ja kāds būtu klausījis Meierovicu viņa plānā izveidot militāru savienību - LV+LT+EE+PL, tad domāju, līdzīgi kā somiem, nekāda okupācija nebūtu iespējama ... Vate pat neuzdrošinātos tuvoties, zinot Baltijas un Polijas karavīru prasmi un motivāciju...
1.jūlijs 2022, 14:09 | links
 
jegersz [01.07.22]: Baltija jau sen kā ir pārgājusi uz NATO standartiem, pat šaubos, ka valsts pārvaldē ieroču istabās ir palicis kāds AK47, bet varbūt tomēr ir.
Es ar tam gribētu ticēt, bet zinu tik pagājušo vasaru nomainīja robežsardzei ieročus. Laikam Lukašam jāpateicas.
1.jūlijs 2022, 13:53 | links
 
Pluss tomēr daudz padomju aprīkojuma utt. Nav īsti salīdzināmi scenāriji.

OzoluEdgars, 1.jūlijs 2022, 12:38


Baltija jau sen kā ir pārgājusi uz NATO standartiem, pat šaubos, ka valsts pārvaldē ieroču istabās ir palicis kāds AK47, bet varbūt tomēr ir.
1.jūlijs 2022, 13:05 | links
 
OzoluEdgars [01.07.22]: udens2 [32m]: Es esmu no tiem, kas vakar bija Arēnā. No tiem, kam zosāda uzmetās (tie, kas tur bija, zin kurā mirklī tas notika).
Bet pat man liekas smieklīgi šitie karot gatavie. Iesim ar bisi, uzāvuši pastalas, aptinušies ar Lielvārdes jostu un dziedot dainas, pret krievu raķetēm.

BAigars, 1.jūlijs 2022, 11:33smej vai nesmej,bet ukraiņiem labi sanāk,vai mums sanāktu sliktāk??Nu, tu arī salīdzināji pimpi ar pirkstu. Sāksim ar to, ka mums ir niecīgas iespējas patverties no uzlidojumiem. Par pārējo nemaz nerunājot. Nesaku par cīņas garu, lai gan te arī - jau ukraiņiem ir problēmas ar nodevējiem, mums tās būtu x10.
Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.

Tikai patiesi vienoti ar saviem īstajiem sabiedrotajiem mēs VARAM.
Pluss tomēr daudz padomju aprīkojuma utt. Nav īsti salīdzināmi scenāriji.
1.jūlijs 2022, 12:38 | links
 
udens2 [01.07.22]: Es esmu no tiem, kas vakar bija Arēnā. No tiem, kam zosāda uzmetās (tie, kas tur bija, zin kurā mirklī tas notika).
Bet pat man liekas smieklīgi šitie karot gatavie. Iesim ar bisi, uzāvuši pastalas, aptinušies ar Lielvārdes jostu un dziedot dainas, pret krievu raķetēm.

BAigars, 1.jūlijs 2022, 11:33smej vai nesmej,bet ukraiņiem labi sanāk,vai mums sanāktu sliktāk??
Nu, tu arī salīdzināji pimpi ar pirkstu. Sāksim ar to, ka mums ir niecīgas iespējas patverties no uzlidojumiem. Par pārējo nemaz nerunājot. Nesaku par cīņas garu, lai gan te arī - jau ukraiņiem ir problēmas ar nodevējiem, mums tās būtu x10.
Ideālā pasaulē Baltijas valstis jau sen būtu varējušas daudzās jomās, tai skaitā aizsardzības, būt stipri vienotas, kā to Meierovics centās virzīt savulaik.

Tikai patiesi vienoti ar saviem īstajiem sabiedrotajiem mēs VARAM.
1.jūlijs 2022, 12:36 | links
 
Es esmu no tiem, kas vakar bija Arēnā. No tiem, kam zosāda uzmetās (tie, kas tur bija, zin kurā mirklī tas notika).
Bet pat man liekas smieklīgi šitie karot gatavie. Iesim ar bisi, uzāvuši pastalas, aptinušies ar Lielvārdes jostu un dziedot dainas, pret krievu raķetēm.

BAigars, 1.jūlijs 2022, 11:33
smej vai nesmej,bet ukraiņiem labi sanāk,vai mums sanāktu sliktāk??
1.jūlijs 2022, 12:06 | links
 
Es esmu no tiem, kas vakar bija Arēnā. No tiem, kam zosāda uzmetās (tie, kas tur bija, zin kurā mirklī tas notika).
Bet pat man liekas smieklīgi šitie karot gatavie. Iesim ar bisi, uzāvuši pastalas, aptinušies ar Lielvārdes jostu un dziedot dainas, pret krievu raķetēm.

BAigars, 1.jūlijs 2022, 11:33


Zemi ar raķetēm nevar iekarot! Agri vai vēlu jānāk kājiniekiem, kurus sagaida kolaboranti - tad pret šiem bise un karabīne ir pietiekoši labs partizānu ierocis, kā arī molotova koktēlis, vai minerālmēslu bumba.
Un ja kas jebkurš normāls mednieks 100m distancē pat ar gludtobreni novāks ātrāk puņķa tapu ar Ak47, kas pirms tam dabūjis izšaut pāris reizes. Protams prasmīgās rokās Ak47 būs efektīvāks ierocis.
1.jūlijs 2022, 11:53 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=K7wvHQsOevY

Vilnis62, 30.jūnijs 2022, 20:21


Ja intervijā būtu Daugavpils mērs vai Ušakovs tur būtu pilnīgi cita dziesma!
1.jūlijs 2022, 11:37 | links
 
Es esmu no tiem, kas vakar bija Arēnā. No tiem, kam zosāda uzmetās (tie, kas tur bija, zin kurā mirklī tas notika).
Bet pat man liekas smieklīgi šitie karot gatavie. Iesim ar bisi, uzāvuši pastalas, aptinušies ar Lielvārdes jostu un dziedot dainas, pret krievu raķetēm.
1.jūlijs 2022, 11:33 | links
 
Sulliņ, domā ko muldi. Es saprotu, ka vecums jau nāk virsū un visādi sūdi pasprūk, bet filtrē nedaudz, lūdzu.

BAigars, 30.jūnijs 2022, 21:45


Pats ar pieseko, ne jau visi ir gatavi pārdoties! Kā arī citam varbūt pulvera smaka patīk diezgan labi un tikai gaida iespēju paretināt vatenieku rindas...
1.jūlijs 2022, 11:28 | links
 
Karlis_K [30.06.22]: Rēkt jau tu jefiņ vari kamēr bikses plīst, bet redz vairums tomēr nav amorāli kretīni un bezprincipiāli kangari un nodevēji, kuriem tikai nauda acīs griežas. Vairums mūsējo jau sen sarāvuši visas saites ar rašku, ciešot pat ļoti milzīgus finansiālus zaudējumus. Par šo rēkt var tikai glumekļi kuri arī savu māti, nemaz nerunājot par dzimteni, pārdos ja tik kāds vairāk piesolīs.
Sulliņ, domā ko muldi. Es saprotu, ka vecums jau nāk virsū un visādi sūdi pasprūk, bet filtrē nedaudz, lūdzu.
30.jūnijs 2022, 21:45 | links
 
Divas pasaules, man pat aizdomas, ka pie tik liela galda konstruktīvu sarunu nav iespējas vest! (4o, bļ*** skazal)

jegersz, 30.jūnijs 2022, 13:51


Tur taču neviens nerunā - Putins, diriģē, pārējie māj ar galvām...
30.jūnijs 2022, 20:51 | links
 
 
Divas pasaules, man pat aizdomas, ka pie tik liela galda konstruktīvu sarunu nav iespējas vest! (4o, bļ*** skazal)

30.jūnijs 2022, 13:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager