Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
zaraza [21.06.22]: raihs [15:12]: 12.jūnijs? Es kaut ko esmu palaidis garām? :)Tpu, 22.jūnijs

raihs, 21.jūnijs 2022, 15:12

nu, pieļauju, ka Daddy vilka paralēli ar 22.06.1945, Hitlers pārgāja PRSR robežu šai datumā un sākās pilna apjoma WWII ... Ja puleram patīk simbolisms, tad īstais brīdis sūdus taisīt... Tpu, tpu, tpu...
Tajā datumā Hitlers bija sen miris un Sraļins svinēja sarkano uzvaru.
21.jūnijs 2022, 19:39 | links
 
raihs [15:12]: 12.jūnijs? Es kaut ko esmu palaidis garām? :)Tpu, 22.jūnijs

raihs, 21.jūnijs 2022, 15:12


nu, pieļauju, ka Daddy vilka paralēli ar 22.06.1945, Hitlers pārgāja PRSR robežu šai datumā un sākās pilna apjoma WWII ... Ja puleram patīk simbolisms, tad īstais brīdis sūdus taisīt... Tpu, tpu, tpu...
21.jūnijs 2022, 17:24 | links
 
raihs [21.06.22]: 12.jūnijs? Es kaut ko esmu palaidis garām? :)
Tpu, 22.jūnijs
21.jūnijs 2022, 15:12 | links
 
12.jūnijs? Es kaut ko esmu palaidis garām? :)
21.jūnijs 2022, 15:12 | links
 
Kas tad rīt paredzēts?
21.jūnijs 2022, 12:27 | links
 
Lietuva atbilstoši ES sankcijām piegrieza daļu tranzīta uz Kaļiņingradu! Tagad propagandas zobijkaste mordorā gandrīz uzsprāgst draudot gan ar karu, gan ar to ka LT prezidents nevarēs braukt uz mordoru, papildus Krievija izvirzījusi teritoriālas prasības pret Klaipēdas reģionu.

jegersz, 21.jūnijs 2022, 12:00


Krāsas paliek spilgtākas... 22. jūnijs nav aiz kalniem...
21.jūnijs 2022, 12:11 | links
 
Lietuva atbilstoši ES sankcijām piegrieza daļu tranzīta uz Kaļiņingradu! Tagad propagandas zobijkaste mordorā gandrīz uzsprāgst draudot gan ar karu, gan ar to ka LT prezidents nevarēs braukt uz mordoru, papildus Krievija izvirzījusi teritoriālas prasības pret Klaipēdas reģionu.
21.jūnijs 2022, 12:00 | links
 
Ne mums vieniem draud energokrīze , jāved būs ar kuģīti.

,,Kaļiņingradas apgabalam dabasgāze tika nodrošināta caur Latvijas teritoriju, ir noslēgušies''

https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/latvija-atkal-iepludusi-dabasgaze-no-krievijas.d?id=54466900
17.jūnijs 2022, 18:56 | links
 

Šis ar labs!
17.jūnijs 2022, 18:26 | links
 
RaimisD.Tavs novērojums noteikti nav vienīgais fakts.Kas tad strādā muitā un robežsardzē uz austrumu robežas.Ne jau patrioti no Rīgas,Valmieras un Talsiem brauc uz turieni strādāt. Tie paši vietējie,kuri ar grūtībām runā latviski un atrodas Krievijas informatīvajā telpā.Un par rubli pārdos Latviju ar visām zarnām.par lojalitāti tur ir grūti runāt.5.kolona rullē!
17.jūnijs 2022, 10:08 | links
 
Visdrīzākais, ka neizdosies trāpīgi pateikt domu, bet mēģināšu.
Vatastāna 90o gadu sākumā bija caurmērā progresīva valsts, praktiski vieni no pirmajiem sāka cccp demontāžu- demonstrācijas, protesti, utt. Labi, zajebal viņiem dzērājs Jeļcins, vajag caru. Labi, ja vaig ta vaig... Es tikai domāju, kurš un kādā veidā lēni, daudzu gadu garumā, apzināti, mērķtiecīgi, varētu pat teikt-gudri, veidoja visu šo vājprātu, kas pašreiz notiek krievu galvās??? Tas taču ir monstrozs darbs ar monstroziem izdevumiem- ārvalstu politiķu uzpirkšana, propagandas tv kanālu apmaksāšana gan krievijā, gan ārzemēs, baznīcas padarīšana par slepkavību svētītāju, ienaidnieka tēla radīšana, ieroču ražošana, tautas atbalsts laimā, kad pusvalsts dirš sausajos podos, utt.
Nu kurš to visu vadīja, organizēja, analizēja, pētīja? Kurš zināja, ka tas nostrādās? Es saprotu, viņi nošpikoja vācu fašistus, bet tur daudz atšķirību. Izskatās gluži pēc slepenā gudrā ļaundara no "007", kurš grib iznīcināt pasauli. Un tas "smadzeņu līderis" nu toč nav pats putins- tas ir milzīga slepena konglomerāta darbs, lai padarītu 90% krievu par totāli nozombētu "мразоту", kura pati neko neražojot, neradot, lepojas ar to, ka tupi slaktē tūkstošiem cilvēku, vadoties pēc nacionālās piederības?

raihs, 13.jūnijs 2022, 23:21

Ček!
17.jūnijs 2022, 00:56 | links
 

Šis perfekti
16.jūnijs 2022, 20:25 | links
 
Man šis pasākums baigi interesē, un tā rezultāti ! Vispār diezgan negaidīti, un sastāvs dīvains - vēl orbanu varēja paķert līdzi...
raihs, 16.jūnijs 2022, 16:35


Neliela cerība ka beidzot tiem bezmugurkaulainajiem murmuļiem atvērsies actiņas pilnībā, kad savām acīm ieraudzīs kādu postažu nodarījuši krievu okupanti.
16.jūnijs 2022, 16:55 | links
 

Man šis pasākums baigi interesē, un tā rezultāti ! Vispār diezgan negaidīti, un sastāvs dīvains - vēl orbanu varēja paķert līdzi...
16.jūnijs 2022, 16:35 | links
 
Izskatās, ka sankcijas ir kapitāla fikcija. Ar nodomu vai nejauši ir atstāti robi likumdošanā, lai tās varētu apiet.
-----
Toties mums Ukrainas karogi ir visur izkārti

RaimisD, 15.jūnijs 2022, 09:12[/quote]
Desa uzvar, ko tur teikt.....

Visur? Tas ir kur? Dēpilī pāris gabali, 4.maijā Rīgā arī vien pāris vietās redzēju. Tas ir ļoti tālu no "visur")
16.jūnijs 2022, 14:57 | links
 
- Привет. Может на латышском?
- Нет, нет. Я не националист.

Avatars, 14.jūnijs 2022, 16:00

Atskaņas par "Laimu"?
16.jūnijs 2022, 14:54 | links
 
 
daddy_j [40m]: Interesantas, kaut arī iespējams, feikas ziņas:Ja arī tā būtu taisnība. Tādas dalītas jūtas, nevar zināt kāds jebanāts var nākt pie varas.

RaimisD, 15.jūnijs 2022, 12:43


Es gan par ar visām 4-trām. Šitas karš jau apnicis, vai nu vajag uzkarot pa īstam (RU vs ES & US), vai jābeidz...
15.jūnijs 2022, 12:57 | links
 
daddy_j [15.06.22]: Interesantas, kaut arī iespējams, feikas ziņas:
Ja arī tā būtu taisnība. Tādas dalītas jūtas, nevar zināt kāds jebanāts var nākt pie varas.
15.jūnijs 2022, 12:43 | links
 
Interesantas, kaut arī iespējams, feikas ziņas:

https://news.obozrevatel.com/russia/istochniki-v-razvedke-putin-vpal-v-komu-posle-neudachnoj-operatsii-v-kremle-srochno-razrabatyivayut-stsenarij-peredachi-vlasti.htm

daddy_j, 15.jūnijs 2022, 12:16
99.999% ka feiks,bet ceram uz to labāko,atlikušo 0,001% :)
15.jūnijs 2022, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager