Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es savukārt sasipos matemātikā, kādu gadiņu štukoju par saules paneļiem, ļoti labvēlīgs jumta izvietojums, kā jau kārtīgs latvietis gaidu kaimiņu aplauzienu un irrrrr, prieka vēsts, šodien, ir iemesls rumiņam, esmu ietaupījis 7500, teiksiet sīkums, nu nu tuvu tam, bet patīkami.
:)
12.jūnijs 2022, 22:10 | links
 
Varbūt ne pa tēmu, bet mož arī pa... Es šodien
zaraza, 12.jūnijs 2022, 21:46


Cik braucu pa Rīgu korķi manā maršrutā ir 2 klasiskie, no rīta uz Deglava tiltu un vakarā Krasta iela virzienā no centra. Citādi sajūta ka korķi ir mazinājušies. Bet degvielas cena plus visa pārējā cena ir darījusi savas korekcijas. Ienākumi lielākajai daļai nav pieauguši. Tā ka tagad šņabi lakt izdevīgāk ir mājās, nekur nebraucot. Par ceļa naudu vien cik litri šņabja sanāk...
12.jūnijs 2022, 21:58 | links
 
raihs [12.06.22]: Te es vienīgi domāju, ASV nebūtu pat sākuši palīdzēt, ja nebūtu izlēmuši, ka mordoru ir jāiznīcina. Bet ej nu sazini- viņiem vēsturiski jau arī pietiek idiotisku lēmumu, nu kā piemēram, karš Vjetnamā...
Ir dzirdētas visādas versijas viena no tām, krievijas nauda iesaldēta var lendlīzes pieškirt. Bet tas temps.. un 4 mlrs piešķirt ir par maz.. varbūt nemaz nenosauc īsto skaitu, frontes līnijā kaut kā neredz to progresu, tā vien šķiet uz patriotisma tik turās..
Par Nato ieročiem, mūsu bruņojumam ir citi gps (militārie), radio sakari utt. Ko nevar tā izmantot Ukrainā, jeb nodot Nato standartus tālāk.. pārprogrammēšanas utt. Un vēl plus vācija maita. Kaut kā neticās, ka ar nolūku tas tiek darīts, bet vairāk utaino uzpirktie politiķi.
Kā Arestovičs saka: un kā paies divas, trīs nedēļas un tad ..
12.jūnijs 2022, 21:46 | links
 
Varbūt ne pa tēmu, bet mož arī pa... Es šodien biju plezīrā ar copes elementiem uz Koknese-Staburags-Pļaviņas posmu... Mani nošokēja viena lieta, kas gan it kā patīkams pārsteigums, bet lika aizdomāties... Kur atpūtnieki palikuši?! Svētdienas diena, parasti šajā gadalaikā tur visi iespējamie krūmi čum un mudž... Tagad bija izteikti jūtami maz... Nu OK, nav tie paši mīlīgākie laika apstākļi, bet nu tas tak nekad iepriekš nevienam slāvam (nu sorry par tendenciozitāti, bet tur viņu tomēr vaiŗak tājās marginālajās kompānijās) nav traucējis braukt šņabīti iedzert ar telti "s nočovkoi"... Vai jau degvielas utt. cena sākusi iespaidot un tauta vairs nebrauc? Lai gan, spriežot pēc korķiem Rīga, nezi vai...
12.jūnijs 2022, 21:46 | links
 
A,to,ka viņi melo par tām kartītēm,lai paliek uz viņu sirdsapziņas.Bet nav jau viņiem tādas.Reti,kurš atzinās pats.
Drauģelis,kad skatija tos ierakstus(pats biju par slinku,jo viss jau ir pagājis),atrada visus par kuriem bijām domājuši.
Es viņam pateicu uzreiz,ka 1000% par mani nebūs un nebija ar.
Tā lūk.
12.jūnijs 2022, 21:42 | links
 
DSV šis nebūs tas gadījums, jo pārāk jauns aizdevās prom un gana ilgu laiku ir pa Vācīju dzīvojies. Pārāk daudz visādu mīglā tītu lietu par biogrāfiju
12.jūnijs 2022, 21:40 | links
 
Lai gan no Lapsas puses šajā jautājumā arī aizdomīgs klusums iestājies.

micuks, 12.jūnijs 2022, 21:31[/quote]

Iesauka+ visādi labumi(braucieni uz ārzemēm,utt.)Varbūt arī desas ,ko citi nevarēja dabūt.Rīgas pilsētas komjaunatnes komitejas kafejnīcā varēja nopirkt visādus labumus,ko parastie cilvēki neredzēja veikalos.
Zinu,jo viena brūte tur strādāja,D
12.jūnijs 2022, 21:38 | links
 
DSV ja tikai iesauka, tas nav interesanti. Bet pagaidīsim, ilgi vairs gaidīt nav atlicis. Lai gan no Lapsas puses šajā jautājumā arī aizdomīgs klusums iestājies.
12.jūnijs 2022, 21:31 | links
 
par savu "podeļņiku" Kariņu un kāda ir Levita dienesta pakāpe VDK...

micuks, 12.jūnijs 2022, 21:05[/quote]

Pakāpe,muahahahaha.
Stukačiem deva tikai kļičkas ne pakāpes VDK 1.pārvalde.
Pakāpes deva tiem,kas tur dienēja labprātīgi.
12.jūnijs 2022, 21:27 | links
 
Džonsons tikko nosargāja savu beņķi. Palika mierīgāks jo nezina vai nākamajā reizē izdosies nosargāt.
Krievija Baltijas jūrā rīko mācības. Paskatījos Googles karti, nesmuka bilde. No Kaļiningradas kopā ar spēkiem no Baltkrievijas var mierīgi Suvalki galu savākt sev. No jūras puses NATO klāt viegli netiks. Baltijā ir ap 5 miljoni iedzīvotāju. Armijnieku maz, armijas tehnikas arī. Var mierīgi brukt iekšā. Ja Ukrainā atbrivosies Krievijas spēki tad visnotaļ iespējams ka izdomās šādu plānu realizēt. Eiropas vecie perdeļi parādīja cik labi VDK ir strādājis, cik no viņiem ir savervējis. Pie mums ja tā padomā, bēdīgi paliek, cik daudz vadošos amatos ir VDK darbinieki. Interesanti Lapsa jaunajā grāmatā nopublicēs ziņojumus kurus Levits ir rakstījis par savu "podeļņiku" Kariņu un kāda ir Levita dienesta pakāpe VDK...
12.jūnijs 2022, 21:05 | links
 
Te es vienīgi domāju, ASV nebūtu pat sākuši palīdzēt, ja nebūtu izlēmuši, ka mordoru ir jāiznīcina. Bet ej nu sazini- viņiem vēsturiski jau arī pietiek idiotisku lēmumu, nu kā piemēram, karš Vjetnamā...
12.jūnijs 2022, 21:05 | links
 
Man atkal nepatīk putlera atklātība, vairs neslēpj, ka vēlas okupēt Baltijas valstis. Ir jūtams kara progress, ka viņam sanāk uzvarēt, ko mēs nezinam!?

Ķīna ar Taizemi ameriku pārsviedīs prom no Ukrainas!? Daudz to jautājumu iekšā sēž..

No twiter: Makronēt = bieži neproduktīvi zvanīt, ilgi un bezjēdzīgi runāt pa telefonu. Laist šolcu = pastāvīgi kaut ko solīt, bet neko nedot.
12.jūnijs 2022, 20:54 | links
 
Kaut kā man nepatīk klusums Ukrainas ieroču piegādes jautājumos - Džonsons apklusis, Baidens un Duda arī. Kas notiek? Varbūt naivi jācer, ka pārfrāzējot teicienu par laimi, var teikt "ieroči mīl klusumu"?
12.jūnijs 2022, 20:43 | links
 
Gan jau ka visi, kā skolā, noraksta mājasdarbu no centīgākiem.
:)
12.jūnijs 2022, 20:00 | links
 

Nu ko, kurš te no mūsējiem nav mājas darbu izdarījis?
12.jūnijs 2022, 19:54 | links
 
Līdz 2014.g. protams nevienam pat prātā nevarēja ienākt, lai nu kam uzbrūk utainie, bet ne jau savējiem.
Pēc 2014.g. visu laiku Ukraiņi veica bruņošanos, var teikt no nulles, jo viss bija izdarīts, nolaists tā, lai utaino okupācija notiktu.
Ukraiņu karavīrus apmācija arī Nato valstis (Latvija ar).
Par otro uzbrukumu Ukrainai viņi jau zināja,ka tas notiks, bet neteica, lai nekaitētu valsts ekonomikai.
Šobrīd Ukraiņi ir upura lomā, loģiski viņi to izmanto. Kā iestāties ES, Nato. Kā arī informatīvais karš, Bučas, Irpiņas, Mariopole, pārmeti Vācijai utt, lai piešķir papildus ieročus. Ja to Ukraina nedarīs, divi, trīs mēneši visi jau būs apraduši un nepievērsīs karam uzmanību,kas jau arī notiek..
Cik es skatos, redzu tā padarīšana ar informāciju nav tik vienkārša kā sākumā liekas. Iespējams piegādes ieroču notiek, krieva maldināšana. Un otrādi, patiešām ieroču piegādes klibo, tādēļ "jābļauj" cik var.
Treškārt, twiters ir forša lieta informācija daudzveidībā, bet tur ir arī pārāk liela tenkotava, lai varētu visam ticēt..
11.jūnijs 2022, 22:16 | links
 
manuprāt tieši pretēji - Ukraina no 2014. gada krāja ieročus un gatavojās. To arī pirmais karadarbības mēnesis parādīja, kad visa pasaule bija "uz pakaļas"... visi bija gaidījuši, ka ukraiņi noturēsies 3 dienas, varbūt nedēļu. Kad viņi parādīja, ka gatavi cīnīties, tad pasaules retorika mainījās.

Pēc PSRS sabrukšanas mums bija vieglāk kļūt neatkarīgiem tāpēc, ka okupēti bijām tikai 50 gadus. Formāli Krievija, Baltkrievija un Ukraina 1922.g. bija PSRS dibinātājas. Viņiem tāda īsta valsts pašreizējās robežās nav bijusi.
11.jūnijs 2022, 20:00 | links
 
Nepretendējot uz viedokļa pareizumu, tikai tēma debatēm.
Ukraina tagad brēc pa visu pasauli- dodiet mums ieročus, un tie, kas nedos, ir *idari. Ok.
Kopš 2014.gada Ukarainai viss bija skaidrs, ko nozīmē vatastāna, bet nē- ieročus nekrāja, karam negaravojās. Ejam dziļāk- pēc cccp sabrukšanas Baltijas valstis visa kā viena noteica stabilu kursu uz ES un NATO. Ko darīja Ukraina? Iestājās NVS un divdesmit gadus tēloja "brāļu tautas" ar krieviem. Tagad ukraiņi bļauj - a nahuja SWE un FIN tiek uzņemti NATO, bet mēs - nē?! A varbūt atcerēsieties savas "obņimaločkas" ar krieviju?

raihs, 11.jūnijs 2022, 17:53
es ar pa šo domāju,bet redz kā kremļa mafija sēdināja savējos tur,tauta meta nost.
Un nevar jau teikt ka pa šiem astoņiem gadiem ukraiņi nav militāri izauguši,es pat teiktu viņi ir stiprākā armija eiropā pašlaik,karš rit tikai 100+ dienas un krievi jau ir apdirsušies pa pilnu programmu,un pareizi ir ka prasa ieročus,jo vairāk to būs,jo ātrāk beigsies karš
11.jūnijs 2022, 19:04 | links
 
Nepretendējot uz viedokļa pareizumu, tikai tēma debatēm.
Ukraina tagad brēc pa visu pasauli- dodiet mums ieročus, un tie, kas nedos, ir *idari. Ok.
Kopš 2014.gada Ukarainai viss bija skaidrs, ko nozīmē vatastāna, bet nē- ieročus nekrāja, karam negaravojās. Ejam dziļāk- pēc cccp sabrukšanas Baltijas valstis visa kā viena noteica stabilu kursu uz ES un NATO. Ko darīja Ukraina? Iestājās NVS un divdesmit gadus tēloja "brāļu tautas" ar krieviem. Tagad ukraiņi bļauj - a nahuja SWE un FIN tiek uzņemti NATO, bet mēs - nē?! A varbūt atcerēsieties savas "obņimaločkas" ar krieviju?
11.jūnijs 2022, 17:53 | links
 
Krievija atļauj divpilsonību. Ukrainas ieņemtajās teritorijās tiek izdalītas Krievijas pases. Neviens nespiež atteikties no ukrainas pilsonības. Kādi būs rezultāti? Steigai ir pamats, jo Eiropas labākais prezis (pēc Vairas vārdiem) mutiski ir parakstījis kolonizācijas aktu ar Dudu. Jautājums - kad Ukraina tiks rakstiskā formā "nolieta" Polijai. Rada gadsimta nodevību sveica kājās stāvot ar aplausiem. Krievijas pretinieki taču nekad neatzīs kuriozu, ka Krievijas karaspēks ir atbrīvotājkaraspēks no koloniālisma.

Praviets, 9.jūnijs 2022, 13:42

Cik ilgi te postēsi kremļa melus??
9.jūnijs 2022, 23:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager