Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Domāju jau pirms 2 gadiem visi labi saprata kurā pusē ir šis frukts, tā ka nesaprotu dažu pāsteigumu.
3.marts 2024, 15:47 | links
 
esjauneko.Nu ja.Ar argumentiem galīgi švaki. Pierādīt,ka esi kārtīgs džeks negribi.Sūnaini. Stichling.Komentārā nebija neviena vārda par seksu .Tā ka tās perversās seksuālās fantāzijas laikam tomēr tev sapņos rēgojās.Tu laikam visur seksu saskati.Sperma būs galvā sakāpusi.
3.marts 2024, 15:43 | links
 
Diemžēl Salmo lielākais tirgus ir krievija un baltkrievi, un Normunds jau sen, vēl pirms kara rakstīja ka tur debes ir zilāka un zāle zaļāka un pensijas gados grib uz baltkrieviju. Vienmēr ir Jigs vai Ok veiklali ir iespējs izvēlēties. Diemžēl daudzi turpina stumt visādus tonārus, praktiķus un citus suu.. nauda nesmird.

snitraM, 3.marts 2024, 11:36


Kāds zin kādas preces SALMO ražo tepat Latvijā uz vietas? Ja iet runa par ledus urbjiem, tad kur problēma kādam tos ražot šeit, pat labākas kvalitātes. Tur nav jābūt nekādām ūber krutām CNC iekārtām, lai to veiktu. Ir vesela kaudze preču kuras var ražo šeit pat. Kamēr lielākā daļa tautas skatās tikai ko ne lētāk kaut ko nopirkt lai var "kaut kā" pacopēt atzvēlies krēslā ar skārdeni upmalā, tikmēr te lielākā daļa tirgotāju arī vedīs iekša jebko, jo ja tirgo jebko, tad daļai nav citas izvēles kā arī pirkt jebko kas ir.
Varbūt tie kas kaut ko māk izdomāt copes inventāra biznesā, ir laiks sarosīties. Jā, kāds teiks, kā ta mēs ar saviem nodokļiem izkonkurēsim Poļus. ķīniešus u.t.t. Ir jāiet uz kvalitāti un produta ilgmūžību, nevis lētu kvantitāti. To reklamējot reālos apstākļos. Es te nerunāju par silikona zivtelēm, ko tagad lej katrā garāžā un cenšas pārdot kā labāko produktu. Iet runa par lielāko daļu copes inventāra (somas, kastes,krēsi, statīvi, urbji, vergas, kāti, apģērbs, un cit sīkumi). Izdomāts paraktiski ērts produkts viemēr tiks nopirkts, nevis milzīga ar gumiju piesūcinātas lupatas soma diviem kātiem pa kaut kādi 30-50eur, kur reāli var pāris spaiņi kartupeļus iebērt. Ja citas nav veikalā, tad onka pērk to pašu, bet pārdevējs domā ka baigais noiets, un ķīnā pasūta vēl 100.
3.marts 2024, 15:05 | links
 
Diemžēl Salmo lielākais tirgus ir krievija un baltkrievi, un Normunds jau sen, vēl pirms kara rakstīja ka tur debes ir zilāka un zāle zaļāka un pensijas gados grib uz baltkrieviju. Vienmēr ir Jigs vai Ok veiklali ir iespējs izvēlēties. Diemžēl daudzi turpina stumt visādus tonārus, praktiķus un citus suu.. nauda nesmird.
3.marts 2024, 11:36 | links
 
Vispār jau tas ir ētikas jautājums, ne jau viņš ieročus piegādā vai rašistu armiju atbalsta ar SALMO. Pēc idejas tieši, liek iztērēt uz makšķerēšanu, nevis ziedot kādam FPV dronam, kas var uzkrist Ukraiņiem uz galvas.

Jūs nopeļat Grabovski, bet vai kāds no Jums var un ir piedāvājis citu nodarbošanos ar līdzvērtīgiem ienākumiem?

jegersz, 2.marts 2024, 23:22Ja viņš parādītu ka ziedo ukraiņiem priekš droniem,tad es savu viedokli mainītu,pašlaik akla dzīšanās pēc naudas,jo nabags viņš nebūtu bez ruzzias

udens2, 3.marts 2024, 11:01

Iespējams, ka pat ziedo un vairāk kā dažs labs cits bļāvējs, bet to nevar publiskot. Jo tad ielidojot Maskavā pa taisno dotos uz izolatoru.

jegersz, 3.marts 2024, 11:05zin.tā sēdēšana uz diviem beņķīšiem ir vēl sūdīgāka kā ieņemt agresora pusi,jo tas pataisa par bezmugurkaulnieku-glumekli

udens2, 3.marts 2024, 11:11

Pareizi saki.Neitrāls nu nekādi nevar būt.
3.marts 2024, 11:17 | links
 
Vispār jau tas ir ētikas jautājums, ne jau viņš ieročus piegādā vai rašistu armiju atbalsta ar SALMO. Pēc idejas tieši, liek iztērēt uz makšķerēšanu, nevis ziedot kādam FPV dronam, kas var uzkrist Ukraiņiem uz galvas.

Jūs nopeļat Grabovski, bet vai kāds no Jums var un ir piedāvājis citu nodarbošanos ar līdzvērtīgiem ienākumiem?

jegersz, 2.marts 2024, 23:22Ja viņš parādītu ka ziedo ukraiņiem priekš droniem,tad es savu viedokli mainītu,pašlaik akla dzīšanās pēc naudas,jo nabags viņš nebūtu bez ruzzias

udens2, 3.marts 2024, 11:01

Iespējams, ka pat ziedo un vairāk kā dažs labs cits bļāvējs, bet to nevar publiskot. Jo tad ielidojot Maskavā pa taisno dotos uz izolatoru.

jegersz, 3.marts 2024, 11:05
zin.tā sēdēšana uz diviem beņķīšiem ir vēl sūdīgāka kā ieņemt agresora pusi,jo tas pataisa par bezmugurkaulnieku-glumekli
3.marts 2024, 11:11 | links
 
Nu beidzot viss foruma urrāpatriotu zieds ir izpūtis visu rūgtumu,kas gadiem krājies uz Grabovski. Jegersz noteikti nav Grabovska segvārds.Mums gan dažās tēmās uzskati reizēm nesakrīt,bet visumā es domāju,ka viņš ir ļoti sakarīgs džeks.Un versija arī ir izskatīšanas vērta.Varbūt tik tiešām labāk lai krievu veči pērk Laimīgā Jāņa bļitkas,nevis ziedo Z. Korejas raķetēm un Irānas droniem.Un ES makšķerpiederumus nav iekļāvusi sankcionēto preču sarakstā.Visas pretenzijas pret ES.Šito nolaidību var labot.Jūs nevis te forumā puņķojieties,bet uzrakstat kolektīvu vēstuli Ursulai lai liek iekšā sankciju sarakstā.Un viss. Tēma būs izsmelta.Grabovskim vairs nebūs juridisku iespēju tirgoties ar Krieviju.Ja kas,tiks saukts pie kriminālatbildības.Āmen.

Bjorgvins, 3.marts 2024, 09:02
bjorgvīnam kā vienmēr brūns deguns
3.marts 2024, 11:06 | links
 
Vispār jau tas ir ētikas jautājums, ne jau viņš ieročus piegādā vai rašistu armiju atbalsta ar SALMO. Pēc idejas tieši, liek iztērēt uz makšķerēšanu, nevis ziedot kādam FPV dronam, kas var uzkrist Ukraiņiem uz galvas.

Jūs nopeļat Grabovski, bet vai kāds no Jums var un ir piedāvājis citu nodarbošanos ar līdzvērtīgiem ienākumiem?

jegersz, 2.marts 2024, 23:22Ja viņš parādītu ka ziedo ukraiņiem priekš droniem,tad es savu viedokli mainītu,pašlaik akla dzīšanās pēc naudas,jo nabags viņš nebūtu bez ruzzias

udens2, 3.marts 2024, 11:01


Iespējams, ka pat ziedo un vairāk kā dažs labs cits bļāvējs, bet to nevar publiskot. Jo tad ielidojot Maskavā pa taisno dotos uz izolatoru.
3.marts 2024, 11:05 | links
 
Vispār jau tas ir ētikas jautājums, ne jau viņš ieročus piegādā vai rašistu armiju atbalsta ar SALMO. Pēc idejas tieši, liek iztērēt uz makšķerēšanu, nevis ziedot kādam FPV dronam, kas var uzkrist Ukraiņiem uz galvas.

Jūs nopeļat Grabovski, bet vai kāds no Jums var un ir piedāvājis citu nodarbošanos ar līdzvērtīgiem ienākumiem?

jegersz, 2.marts 2024, 23:22
Ja viņš parādītu ka ziedo ukraiņiem priekš droniem,tad es savu viedokli mainītu,pašlaik akla dzīšanās pēc naudas,jo nabags viņš nebūtu bez ruzzias
3.marts 2024, 11:01 | links
 
Neskatos Grabovska raidījumus, nevarēšu komentēt ko viņš vāvuļoja par to, ka neinteresējas par politiku, vairak jau izklausās, ja tā saka, tad jau interesējas, bet izvairās atklāt savas domas.
Bet ko viņš var teikt, ja jāturpina bizness ar krieviem un rašistiem, ka viņš ir pret karu un kā ielidos Maskavā tā pa taisno uz izolatoru?
Es nevarētu spēlēt tādu dubulto spēli, kā viņš, bet tā ir katra izvēle un ētikas jautājums.
Ukrainā Grabovskis gan banu dabūs, kad beigsies karš tad nebūs pieejas lielam tirgum.
3.marts 2024, 10:51 | links
 
esjauneko [3.mar]: esjauneko.Nu no tevis tak žults pa visiem galiem tek ārā.Ja jau tu tādds sūrs džeks esi,tad aizej uz Ārlietu ministriju un uzraksti,ka gribi doties uz Ukrainu reāli līdzēt karā.Tad jau redzēs cik tev zarnas resnas.A tā - tukša diršana,vairāk nekas.

Bjorgvins, 3.marts 2024, 10:35

tu no tā paša zara, kuri par politiku neinteresējas, kuriem viss nav tik viennozīmīgi? bet tā jau pēc teksta "brauc uz Ukrainu" ir skaidrs, ka esi saņēmis kremļa aizvaidznieku
:D seksuālā rakstura fantāzijas… tas daudz ko saka par pašu autoru
3.marts 2024, 10:49 | links
 
esjauneko.Nu no tevis tak žults pa visiem galiem tek ārā.Ja jau tu tādds sūrs džeks esi,tad aizej uz Ārlietu ministriju un uzraksti,ka gribi doties uz Ukrainu reāli līdzēt karā.Tad jau redzēs cik tev zarnas resnas.A tā - tukša diršana,vairāk nekas.

Bjorgvins, 3.marts 2024, 10:35


tu no tā paša zara, kuri par politiku neinteresējas, kuriem viss nav tik viennozīmīgi? bet tā jau pēc teksta "brauc uz Ukrainu" ir skaidrs, ka esi saņēmis kremļa aizvaidznieku :)
3.marts 2024, 10:41 | links
 
esjauneko.Nu no tevis tak žults pa visiem galiem tek ārā.Ja jau tu tādds sūrs džeks esi,tad aizej uz Ārlietu ministriju un uzraksti,ka gribi doties uz Ukrainu reāli līdzēt karā.Tad jau redzēs cik tev zarnas resnas.A tā - tukša diršana,vairāk nekas.
3.marts 2024, 10:35 | links
 
Salmo un LG varoņiem ir pat līdzīgs dubultzods…
3.marts 2024, 10:30 | links
 
Ja YouTube ierakstīt kādu no LJ precēm, tad 90% gadījumos būs video no Baltkrievijas vai Krievijas… Brīžiem liekās, ka šī produkcija ir daudz populārākā ārvalstīs nekā Latvijā. Var ilgi runāt par patriotismu, par atbalstu, bet priekš dažiem tas ir vnk bizness un nekas personisks. Tā tas ir vnm bijis. Man vairāk traucētu uzņēmumi, kuriem pieauga peļņa pēc kara sākuma un parazītē uz iedzīvotāju rēķina… Latvijas Gāze?
3.marts 2024, 10:25 | links
 
Ko lai saka - nauda nesmird, vai arī, ja smird, tad patīkami. Ne jau grabovskis viens tāds tūdaliņš, kurš turpina laizīties ar krieviem naudas dēļ.
No copes veikaliem vispār maz tādu, kas neturpina tirgot raškas preces, daudziem izdzīvošanas jautājums, bet ir arī normundveidīgie - ko ta es, es jau neko. Zebra Masķers vispār midzenis. Kaut kad biju ekskursijas pēc iegājis, tad mani uzreiz krieviski sveicināja, tikai pēc tam pārgāja uz latviešu valodu (nebiju ne treniņbiksēs, ne ar barsetku :D).
3.marts 2024, 10:08 | links
 
Bjorgvins [3.mar]: Nu beidzot viss foruma urrāpatriotu zieds ir izpūtis visu rūgtumu,kas gadiem krājies uz Grabovski. Jegersz noteikti nav Grabovska segvārds.Mums gan dažās tēmās uzskati reizēm nesakrīt,bet visumā es domāju,ka viņš ir ļoti sakarīgs džeks.Un versija arī ir izskatīšanas vērta.Varbūt tik tiešām labāk lai krievu veči pērk Laimīgā Jāņa bļitkas,nevis ziedo Z. Korejas raķetēm un Irānas droniem.Un ES makšķerpiederumus nav iekļāvusi sankcionēto preču sarakstā.Visas pretenzijas pret ES.Šito nolaidību var labot.Jūs nevis te forumā puņķojieties,bet uzrakstat kolektīvu vēstuli Ursulai lai liek iekšā sankciju sarakstā.Un viss. Tēma būs izsmelta.Grabovskim vairs nebūs juridisku iespēju tirgoties ar Krieviju.Ja kas,tiks saukts pie kriminālatbildības.Āmen.
Kad d..s, tad novelc bikses. Šeit nav jautājums par to, kas, kur un kā tiek tirgots. Ar orku zemi tirgojas ne tikai Salmo.
Jautājums ir par to, kā kara trešajā gadā latvietis var aizbraukt uz Maskavu un brīdī, kad Ukrainā no raķetes sagrautas mājas drupām tiek izvilkti 3-4 mēnešu veca bērna un viņas mātes līķi, šis latvietis droši mauc pa vates iedzīto "es par politiku neinteresējos, tas mani neskar" un "viss nav tik viennozīmīgi" taku.
3.marts 2024, 09:24 | links
 
Nu beidzot viss foruma urrāpatriotu zieds ir izpūtis visu rūgtumu,kas gadiem krājies uz Grabovski. Jegersz noteikti nav Grabovska segvārds.Mums gan dažās tēmās uzskati reizēm nesakrīt,bet visumā es domāju,ka viņš ir ļoti sakarīgs džeks.Un versija arī ir izskatīšanas vērta.Varbūt tik tiešām labāk lai krievu veči pērk Laimīgā Jāņa bļitkas,nevis ziedo Z. Korejas raķetēm un Irānas droniem.Un ES makšķerpiederumus nav iekļāvusi sankcionēto preču sarakstā.Visas pretenzijas pret ES.Šito nolaidību var labot.Jūs nevis te forumā puņķojieties,bet uzrakstat kolektīvu vēstuli Ursulai lai liek iekšā sankciju sarakstā.Un viss. Tēma būs izsmelta.Grabovskim vairs nebūs juridisku iespēju tirgoties ar Krieviju.Ja kas,tiks saukts pie kriminālatbildības.Āmen.
3.marts 2024, 09:02 | links
 
jegersz [2.mar]: Vispār jau tas ir ētikas jautājums, ne jau viņš ieročus piegādā vai rašistu armiju atbalsta ar SALMO. Pēc idejas tieši, liek iztērēt uz makšķerēšanu, nevis ziedot kādam FPV dronam, kas var uzkrist Ukraiņiem uz galvas.

Jūs nopeļat Grabovski, bet vai kāds no Jums var un ir piedāvājis citu nodarbošanos ar līdzvērtīgiem ienākumiem?
Biedri Grabovski - šis ir Tavs otrs profils?
Ja nē, tad kā var šādu sviestu uzrakstīt?
3.marts 2024, 06:37 | links
 
Un varu pačukstēt, ka tik ļoti izslavētajā Zebra Master vikalā ir tieši orku midzenis....
3.marts 2024, 00:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager